www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op woensdag 28/10/2020
2020-2021, West-Vlaanderen-4A: HOUTHULST B
Wedstrijden
2Za-12/09/2019:00Houthulst B -Westende2 -03 35 
3Za-19/09/2019:00Spermalie A -Houthulst B6 -0 039 
4Za-26/09/2019:00Houthulst B -Lo-Reninge2 -13 67 
6Za-10/10/2019:00Houthulst B -Koekelare B5 -13 97 
7Za-17/10/2014:30Kortemark B -Houthulst B  - PP . 7 
8Za-24/10/2019:00Houthulst B -Vleteren  - PP.  7 
9Zo-01/11/2014:30Gits -Houthulst B  - PP .   
10Za-07/11/2019:00Houthulst B -Zarren  - PP.    
1Wo-11/11/2015:00Oostduinkerke B -Houthulst B  - PP .   
11Zo-15/11/2014:30Alveringem -Houthulst B  - PP .   
12Ma-22/11/2100:00Houthulst B -Nieuwkapelle  - .    
13Di-10/05/2200:00Houthulst B -Ichtegem  - .    
14Wo-11/05/2200:00Langemark-Poelk. -Houthulst B  -  .   
15Do-12/05/2200:00Houthulst B -Gistel  - .    
16Vr-13/05/2200:00Houthulst B -Oostduinkerke B  - .    
17Za-14/05/2200:00Westende -Houthulst B  -  .   
18Zo-15/05/2200:00Houthulst B -Spermalie A  - .    
19Ma-16/05/2200:00Lo-Reninge -Houthulst B  -  .   
21Wo-18/05/2200:00Koekelare B -Houthulst B  -  .   
22Do-19/05/2200:00Houthulst B -Kortemark B  - .    
23Vr-20/05/2200:00Vleteren -Houthulst B  -  .   
24Za-21/05/2200:00Houthulst B -Gits  - .    
25Zo-22/05/2200:00Zarren -Houthulst B  -  .   
26Ma-23/05/2200:00Houthulst B -Alveringem  - .    
27Di-24/05/2200:00Nieuwkapelle -Houthulst B  -  .   
28Wo-25/05/2200:00Ichtegem -Houthulst B  -  .   
29Do-26/05/2200:00Houthulst B -Langemark-Poelk.  - .    
30Vr-27/05/2200:00Gistel -Houthulst B  -  .   
Rangschikking(5/28)
1Langemark-Poelk.13 4+810 1+24
 2Zarren*12 4+1821 1+99
 3Oostduinkerke B11 3+1319 2+1217
 4Gits*10 3+1820 1+13
 5Ichtegem*10 3+915 2+47
 6Spermalie A9 3+516 2+18
7Houthulst B*9 3+19 0-60
 8Vleteren8 2+722 0-27
 9Westende3 1-54 0-41
 10Gistel3 1-69 1-25
 11Alveringem*3 1-68 0-44
 12Lo-Reninge3 1-66 0-62
 13Koekelare B3 1-129 0-133
14Kortemark B2 0-1410 0-52
 15Nieuwkapelle1 0-306 0-175
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van KORTEMARK B
2Zo-13/09/2014:30Kortemark B -Nieuwkapelle3 -3 1 17 
3Zo-20/09/2014:30Kortemark B -Vleteren5 -5 1 210 
4Zo-27/09/2015:00Gits -Kortemark B3 -0  0211 
5Zo-04/10/2014:30Kortemark B -Zarren0 -9 0 213 
6Zo-11/10/2015:00Alveringem -Kortemark B4 -2  0214 
7Za-17/10/2014:30Kortemark B -Houthulst B  - PP.  14 
8Zo-25/10/2015:00Ichtegem -Kortemark B  - PP . 14 
9Zo-01/11/2014:30Kortemark B -Langemark-Poelk.  - PP.    
10Zo-08/11/2015:00Gistel -Kortemark B  - PP .   
1Wo-11/11/2015:00Koekelare B -Kortemark B  - PP .   
11Zo-15/11/2014:30Kortemark B -Oostduinkerke B  - PP.    
12Ma-22/11/2100:00Westende -Kortemark B  -   .   
13Di-10/05/2200:00Kortemark B -Spermalie A  -  .    
14Wo-11/05/2200:00Lo-Reninge -Kortemark B  -   .   
16Vr-13/05/2200:00Kortemark B -Koekelare B  -  .    
17Za-14/05/2200:00Nieuwkapelle -Kortemark B  -   .   
18Zo-15/05/2200:00Vleteren -Kortemark B  -   .   
19Ma-16/05/2200:00Kortemark B -Gits  -  .    
20Di-17/05/2200:00Zarren -Kortemark B  -   .   
21Wo-18/05/2200:00Kortemark B -Alveringem  -  .    
22Do-19/05/2200:00Houthulst B -Kortemark B  -   .   
23Vr-20/05/2200:00Kortemark B -Ichtegem  -  .    
24Za-21/05/2200:00Langemark-Poelk. -Kortemark B  -   .   
25Zo-22/05/2200:00Kortemark B -Gistel  -  .    
26Ma-23/05/2200:00Oostduinkerke B -Kortemark B  -   .   
27Di-24/05/2200:00Kortemark B -Westende  -  .    
28Wo-25/05/2200:00Spermalie A -Kortemark B  -   .   
29Do-26/05/2200:00Kortemark B -Lo-Reninge  -  .    
Periode1(5/14)
1Langemark-Poelk.13
 2Zarren*12
 3Oostduinkerke B11
 4Gits*10
 5Ichtegem*10
 6Spermalie A9
7Houthulst B*9
 8Vleteren8
 9Westende3
 10Gistel3
 .Alveringem*3
 .Lo-Reninge3
 13Koekelare B3
14Kortemark B2
 15Nieuwkapelle1
Periode2(0/14)
1Gistel0
.Zarren0
.Ichtegem0
.Gits0
.Spermalie A0
.Langemark-Poelk.0
.Alveringem0
.Vleteren0
.Lo-Reninge0
.Westende0
.Kortemark B0
.Houthulst B0
.Nieuwkapelle0
.Koekelare B0
.Oostduinkerke B0
Beste aanval
Vleteren22
 Zarren21
 Gits20
 Oostduinkerke B19
 Spermalie A16
 Ichtegem15
 Langemark-Poelk.10
Kortemark B10
 Gistel9
Houthulst B9
 Koekelare B9
 Alveringem8
 Lo-Reninge6
 Nieuwkapelle6
 Westende4
Beste verdediging
Gits2
 Langemark-Poelk.2
 Zarren3
 Ichtegem6
 Oostduinkerke B6
Houthulst B8
 Westende9
 Spermalie A11
 Lo-Reninge12
 Alveringem14
 Gistel15
 Vleteren15
 Koekelare B21
Kortemark B24
 Nieuwkapelle36
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.