West-Vlaanderen : 4de Provinciale C(2020-2021)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

1/28

1

2

3

4

5

6

7

1.Bellegem31+89000
2.Jong Helkijn31+46000
3.Dentergem31+45000
4.Pittem31+221+22
5.Avelgem B31+141+14
6.Aarsele31+11000
7.Kuurne1002002
8.Wielsbeke B1002000
9.Stasegem*0000000
10.Hulste00-13000
11.Desselgem00-100-10
12.Anzegem B00-20000
13.Jong Vijve00-420-42
14.Ingelmunster B00-410-41
15.Orly Harelbeke00-810-81

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.Bellegem11009 : 1+83
2.Jong Helkijn11006 : 2+43
3.Dentergem11005 : 1+43
4.Pittem11002 : 0+23
5.Avelgem B11004 : 3+13
6.Aarsele11001 : 0+13
7.Kuurne10102 : 201
8.Wielsbeke B10102 : 201
9.Stasegem00000 : 000
10.Hulste10013 : 4-10
11.Desselgem10010 : 1-10
12.Anzegem B10010 : 2-20
13.Jong Vijve10012 : 6-40
14.Ingelmunster B10011 : 5-40
15.Orly Harelbeke10011 : 9-80