www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op maandag 22/04/20242023-2024, West-Vlaanderen-4D: PASSENDALE
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Passendale - | WS Lauwe B | 0 - | 17 | | 0 | | 0 | 16 | - |
2 | Vr-08/09/23 | 19:30 | Kruiseke - | Passendale | 6 - | 0 | | | 0 | 0 | 16 | - |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Passendale - | Boezinge B | 0 - | 4 | | 0 | | 0 | 16 | - |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Reningelst - | Passendale | 3 - | 1 | | | 0 | 0 | 16 | - |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Passendale - | Houthem | 1 - | 7 | | 0 | | 0 | 16 | - |
6 | Za-07/10/23 | 19:00 | Dadizele - | Passendale | 12 - | 0 | | | 0 | 0 | 16 | - |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Passendale - | Hollebeke | 0 - | 4 | | 0 | | 0 | 16 | - |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Langemark-Poelk. - | Passendale | 12 - | 0 | | | 0 | 0 | 16 | - |
9 | Zo-29/10/23 | 15:00 | Passendale - | Vlamertinge B | 1 - | 4 | | 0 | | 0 | 16 | - |
10 | Za-04/11/23 | 18:00 | Poperinge B - | Passendale | 11 - | 0 | | | 0 | 0 | 16 | - |
11 | Zo-12/11/23 | 15:00 | Passendale - | Westouter | 1 - | 7 | | 0 | | 0 | 16 | - |
13 | Zo-26/11/23 | 15:00 | Passendale - | Rekkem | 1 - | 1 | | 1 | | 1 | 16 | - |
14 | Zo-03/12/23 | 15:00 | Passendale - | KVKO B | - | | F2 | 0 | | 1 | 16 | - |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Menen - | Passendale | 12 - | 0 | | | 0 | 1 | 16 | - |
16 | Zo-17/12/23 | 15:00 | Hollebeke - | Passendale | 3 - | 0 | | | 0 | 1 | 16 | - |
12 | Za-06/01/24 | 19:00 | Wevelgem B - | Passendale | 10 - | 0 | | | 0 | 1 | 16 | - |
17 | Zo-14/01/24 | 15:00 | Passendale - | Dadizele | 0 - | 5 | F1 | 0 | | 1 | 16 | - |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Houthem - | Passendale | 4 - | 0 | | | 0 | 1 | 16 | - |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Passendale - | Reningelst | 1 - | 1 | | 1 | | 2 | 16 | - |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | Westouter - | Passendale | 5 - | 0 | | | 0 | 2 | 16 | - |
21 | Za-17/02/24 | 18:45 | Boezinge B - | Passendale | 3 - | 0 | | | 0 | 2 | 16 | - |
22 | Za-24/02/24 | 19:00 | Passendale - | Poperinge B | 1 - | 3 | | 0 | | 2 | 16 | - |
23 | Zo-03/03/24 | 14:30 | KVKO B - | Passendale | 5 - | 1 | | | 0 | 2 | 16 | - |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Passendale - | Kruiseke | 1 - | 5 | | 0 | | 2 | 16 | - |
25 | Za-16/03/24 | 18:45 | Vlamertinge B - | Passendale | 3 - | 0 | | | 0 | 2 | 16 | - |
26 | Za-23/03/24 | 19:00 | Passendale - | Langemark-Poelk. | 0 - | 6 | | 0 | | 2 | 16 | - |
27 | Za-06/04/24 | 17:00 | WS Lauwe B - | Passendale | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 2 | 16 | - |
28 | Za-13/04/24 | 19:00 | Passendale - | Menen | 0 - | 1 | | 0 | | 2 | 16 | - |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Rekkem - | Passendale | 2 - | 0 | | | 0 | 2 | 16 | - |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Passendale - | Wevelgem B | - | | | . | | | | |
Rangschikking(29/30) | 1 | Dadizele | | 82 | | 27 | +92 | 103 | | 14 | +37 | 42 |
| 2 | Langemark-Poelk. | x | 67 | | 21 | +65 | 98 | | 9 | +17 | 37 |
| 3 | WS Lauwe B | x | 58 | | 18 | +46 | 95 | | 8 | +19 | 49 |
→ | 4 | Wevelgem B | x | 56 | | 17 | +41 | 83 | | 7 | +11 | 30 |
| 5 | Boezinge B | x | 53 | | 17 | +13 | 64 | | 9 | +8 | 35 |
| 6 | Vlamertinge B | x | 49 | | 14 | +5 | 63 | | 8 | +3 | 29 |
| 7 | Westouter | x | 44 | | 12 | +10 | 60 | | 5 | +1 | 31 |
| 8 | Houthem | x | 39 | | 12 | -3 | 62 | | 4 | -12 | 27 |
| 9 | Kruiseke | x | 38 | | 11 | +2 | 55 | | 3 | -9 | 22 |
| 10 | Hollebeke | x | 36 | | 10 | -5 | 49 | | 5 | -14 | 21 |
| 11 | KVKO B | x | 35 | | 11 | -23 | 54 | | 3 | -27 | 19 |
| 12 | Menen | x | 32 | | 8 | +4 | 61 | | 2 | -19 | 16 |
| 13 | Poperinge B | x | 29 | | 8 | -10 | 51 | | 1 | -21 | 19 |
| 14 | Rekkem | x | 23 | | 6 | -35 | 41 | | 1 | -25 | 15 |
| 15 | Reningelst | x | 15 | | 4 | -55 | 25 | | 2 | -35 | 15 |
⇒ | 16 | Passendale | x | 2 | | 0 | -157 | 9 | | 0 | -94 | 2 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van WEVELGEM B1 | Za-02/09/23 | 19:00 | Wevelgem B - | Rekkem | 2 - | 2 | 1 | | 1 | 9 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | WS Lauwe B - | Wevelgem B | 5 - | 0 | | 0 | 1 | 13 | |
3 | Za-16/09/23 | 18:00 | Wevelgem B - | Poperinge B | 3 - | 1 | 3 | | 4 | 10 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Langemark-Poelk. - | Wevelgem B | 2 - | 1 | | 0 | 4 | 10 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:00 | Wevelgem B - | Westouter | 4 - | 4 | 1 | | 5 | 11 | |
6 | Za-07/10/23 | 18:45 | Vlamertinge B - | Wevelgem B | 0 - | 4 | | 3 | 8 | 8 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:00 | Wevelgem B - | Dadizele | 0 - | 2 | 0 | | 8 | 9 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Houthem - | Wevelgem B | 2 - | 3 | | 3 | 11 | 8 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:00 | Wevelgem B - | Hollebeke | 4 - | 2 | 3 | | 14 | 7 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:00 | Wevelgem B - | KVKO B | 2 - | 2 | 1 | | 15 | 8 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Menen - | Wevelgem B | 2 - | 0 | | 0 | 15 | 8 | |
13 | Zo-26/11/23 | 15:00 | Kruiseke - | Wevelgem B | 1 - | 0 | | 0 | 15 | 10 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:00 | Wevelgem B - | Boezinge B | 2 - | 0 | 3 | | 18 | 8 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | Reningelst - | Wevelgem B | 0 - | 4 | | 3 | 21 | 7 | |
16 | Za-16/12/23 | 20:00 | Wevelgem B - | WS Lauwe B | 4 - | 1 | 3 | | 24 | 6 | |
12 | Za-06/01/24 | 19:00 | Wevelgem B - | Passendale | 10 - | 0 | 3 | | 27 | 5 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:00 | Poperinge B - | Wevelgem B | 2 - | 1 | | 0 | 27 | 6 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | KVKO B - | Wevelgem B | 0 - | 4 | | 3 | 30 | 6 | |
18 | Wo-31/01/24 | 19:30 | Wevelgem B - | Menen | 3 - | 1 | 3 | | 33 | 4 | |
20 | Za-03/02/24 | 19:00 | Wevelgem B - | Langemark-Poelk. | 3 - | 4 | 0 | | 33 | 5 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Westouter - | Wevelgem B | 1 - | 2 | | 3 | 36 | 6 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:00 | Wevelgem B - | Reningelst | 7 - | 2 | 3 | | 39 | 6 | |
23 | Za-02/03/24 | 18:45 | Boezinge B - | Wevelgem B | 2 - | 2 | | 1 | 40 | 5 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Hollebeke - | Wevelgem B | 1 - | 1 | | 1 | 41 | 5 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:00 | Wevelgem B - | Houthem | 1 - | 0 | 3 | | 44 | 5 | |
26 | Za-23/03/24 | 15:00 | Rekkem - | Wevelgem B | 0 - | 5 | | 3 | 47 | 5 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:00 | Wevelgem B - | Kruiseke | 3 - | 1 | 3 | | 50 | 5 | |
28 | Za-13/04/24 | 19:00 | Dadizele - | Wevelgem B | 1 - | 3 | | 3 | 53 | 4 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Wevelgem B - | Vlamertinge B | 5 - | 1 | 3 | | 56 | 4 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Passendale - | Wevelgem B | - | | | . | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Dadizele | | 30 | | 2 | WS Lauwe B | x | 23 | | 3 | Langemark-Poelk. | x | 21 | | 4 | KVKO B | x | 19 | | 5 | Boezinge B | x | 18 | | 6 | Vlamertinge B | x | 17 | | 7 | Westouter | x | 16 | → | 8 | Wevelgem B | x | 15 | | 9 | Kruiseke | x | 14 | | 10 | Houthem | x | 13 | | 11 | Hollebeke | x | 9 | | 12 | Menen | x | 8 | | 13 | Poperinge B | x | 8 | | 14 | Reningelst | x | 8 | | 15 | Rekkem | x | 7 | ⇒ | 16 | Passendale | x | 0 | | Periode2(10/10) | 1 | Dadizele | | 28 | | 2 | Langemark-Poelk. | x | 27 | | 3 | Vlamertinge B | x | 22 | → | 4 | Wevelgem B | x | 18 | | 5 | Hollebeke | x | 18 | | 6 | Westouter | x | 15 | | 7 | Houthem | x | 15 | | 8 | Boezinge B | x | 15 | | 9 | Kruiseke | x | 14 | | 10 | Poperinge B | x | 13 | | 11 | WS Lauwe B | x | 13 | | 12 | Menen | x | 11 | | 13 | Rekkem | x | 8 | | 14 | Reningelst | x | 7 | | 15 | KVKO B | x | 4 | ⇒ | 16 | Passendale | x | 2 | | Periode3(9/10) | 1 | Dadizele | | 24 | → | 2 | Wevelgem B | | 23 | | 3 | WS Lauwe B | | 22 | | 4 | Boezinge B | x | 20 | | 5 | Langemark-Poelk. | x | 19 | | 6 | Menen | x | 13 | | 7 | Westouter | x | 13 | | 8 | KVKO B | x | 12 | | 9 | Houthem | x | 11 | | 10 | Kruiseke | x | 10 | | 11 | Vlamertinge B | x | 10 | | 12 | Hollebeke | x | 9 | | 13 | Poperinge B | x | 8 | | 14 | Rekkem | x | 8 | | 15 | Reningelst | x | 0 | ⇒ | 16 | Passendale | x | 0 | |
Beste aanval | Dadizele | 103 | | Langemark-Poelk. | 98 | | WS Lauwe B | 95 | → | Wevelgem B | 83 | | Boezinge B | 64 | | Vlamertinge B | 63 | | Houthem | 62 | | Menen | 61 | | Westouter | 60 | | Kruiseke | 55 | | KVKO B | 54 | | Poperinge B | 51 | | Hollebeke | 49 | | Rekkem | 41 | | Reningelst | 25 | ⇒ | Passendale | 9 | | Beste verdediging | Dadizele | 11 | | Langemark-Poelk. | 33 | → | Wevelgem B | 42 | | WS Lauwe B | 49 | | Westouter | 50 | | Boezinge B | 51 | | Kruiseke | 53 | | Hollebeke | 54 | | Menen | 57 | | Vlamertinge B | 58 | | Poperinge B | 61 | | Houthem | 65 | | Rekkem | 76 | | KVKO B | 77 | | Reningelst | 80 | ⇒ | Passendale | 166 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.