www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 27/01/2020

vbal4

Nationaal : 3de Nationale A

zaterdag 18/01/2020

19:30

Celles Buzet

-Kosova1-0
.Wavre Sports-

Ganshoren

1 -3
20:00

St.Ghislain

-Walhain3-0
.

Symphorinois

-Tournai2-0

zondag 19/01/2020

14:30RCS.Braine -

Léopold FC

1-2
.Stade Brainois-Albert Quevy-Mons1-1
15:00Ostiches-Ath-Entité Manageoise0-0
.

RSD.Jette

-Gosselies2-0

zaterdag 01/02/2020

20:00Tournai9- 5Ostiches-Ath-

zondag 02/02/2020

15:00Ganshoren10- 6RSD.Jette-
.Walhain2 -8Albert Quevy-Mons-
.Gosselies9-3Celles Buzet-
.Symphorinois7-6Stade Brainois-
.Léopold FC1-4St.Ghislain-
.Kosova7 -12RCS.Braine -
.Entité Manageoise6-2Wavre Sports-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

19/30

1.RSD.Jette44Brab12
2.Ganshoren42Brab10
3.Albert Quevy-Mons36Hai10
4.Tournai33Hai3
5.Walhain32Brab3
6.RCS.Braine 29Brab6
7.Symphorinois28Hai6
8.Gosselies27Hai9
9.St.Ghislain24Hai6
10.Entité Manageoise24Hai4
11.Stade Brainois24Hai4
12.Ostiches-Ath23Hai3
13.Celles Buzet21Hai6
14.Léopold FC17Brab4
15.Kosova17Brab4
16.Wavre Sports10Brab1
punten uit de laatste 4 wedstrijden

periode 1

10/10

RSD.Jette25
2.Walhain21
3.Ganshoren20
4.Tournai18
5.Symphorinois17
6.Entité Manageoise17
7.Ostiches-Ath16
8.Albert Quevy-Mons13
9.Stade Brainois13
10.Celles Buzet12
11.RCS.Braine 11
12.Léopold FC10
13.Gosselies9
14.St.Ghislain8
15.Wavre Sports8
16.Kosova7

periode 2

9/10

1.Albert Quevy-Mons23
2.Ganshoren22
3.RSD.Jette19x
4.RCS.Braine 18x
Gosselies18x
6.St.Ghislain16x
7.Tournai15x
8.Walhain11x
9.Symphorinois11x
Stade Brainois11x
11.Kosova10x
12.Celles Buzet9x
13.Léopold FC7x
14.Entité Manageoise7x
15.Ostiches-Ath7x
16.Wavre Sports2x

periode 3

0/10

1.Walhain0
RCS.Braine 0
Tournai0
Léopold FC0
Ostiches-Ath0
Entité Manageoise0
Albert Quevy-Mons0
Symphorinois0
Stade Brainois0
RSD.Jette0
Wavre Sports0
Ganshoren0
Kosova0
St.Ghislain0
Gosselies0
Celles Buzet0

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (19/30)

  • RSD.Jette

    13
  • Ganshoren

    15
  • Albert Quevy-Mons

    21
  • Tournai

    24
  • Walhain

    25
  • RCS.Braine

    28
  • Symphorinois

    29
  • Gosselies

    30
  • Entité Manageoise

    33
  • Stade Brainois

    33
  • St.Ghislain

    33
  • Ostiches-Ath

    34
  • Celles Buzet

    36
  • Léopold FC

    40
  • Kosova

    40
  • Wavre Sports

    47

thuis (10/15)

  • RSD.Jette*

    5
  • Ganshoren*

    5
  • Albert Quevy-Mons

    6
  • Symphorinois*

    8
  • Tournai*

    9
  • Walhain

    10
  • St.Ghislain

    11
  • Entité Manageoise*

    11
  • Gosselies

    12
  • Celles Buzet*

    13
  • Ostiches-Ath*

    15
  • RCS.Braine

    16
  • Kosova

    17
  • Stade Brainois

    18
  • Léopold FC

    25
  • Wavre Sports*

    25

uit (10/15)

  • RSD.Jette

    8
  • Ganshoren

    10
  • RCS.Braine *

    12
  • Tournai

    15
  • Stade Brainois*

    15
  • Walhain*

    15
  • Léopold FC*

    15
  • Albert Quevy-Mons*

    15
  • Gosselies*

    18
  • Ostiches-Ath

    19
  • Symphorinois

    21
  • Entité Manageoise

    22
  • Wavre Sports

    22
  • St.Ghislain*

    22
  • Celles Buzet

    23
  • Kosova*

    23

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (19/30)

  • Ganshoren

    46
  • Albert Quevy-Mons

    42
  • RSD.Jette

    38
  • Walhain

    32
  • St.Ghislain

    32
  • RCS.Braine

    30
  • Ostiches-Ath

    30
  • Kosova

    29
  • Gosselies

    27
  • Tournai

    26
  • Entité Manageoise

    26
  • Symphorinois

    25
  • Léopold FC

    23
  • Celles Buzet

    22
  • Stade Brainois

    21
  • Wavre Sports

    14

thuis (10/15)

  • Ganshoren*

    25
  • Kosova

    23
  • Albert Quevy-Mons

    22
  • St.Ghislain

    22
  • RSD.Jette*

    20
  • Walhain

    18
  • Ostiches-Ath*

    16
  • Symphorinois*

    15
  • Tournai*

    14
  • RCS.Braine

    12
  • Entité Manageoise*

    12
  • Stade Brainois

    12
  • Gosselies

    12
  • Celles Buzet*

    11
  • Léopold FC

    10
  • Wavre Sports*

    4

uit (10/15)

  • Ganshoren

    21
  • Albert Quevy-Mons*

    20
  • RCS.Braine *

    18
  • RSD.Jette

    18
  • Gosselies*

    15
  • Walhain*

    14
  • Ostiches-Ath

    14
  • Entité Manageoise

    14
  • Léopold FC*

    13
  • Tournai

    12
  • Celles Buzet

    11
  • Symphorinois

    10
  • Wavre Sports

    10
  • St.Ghislain*

    10
  • Stade Brainois*

    9
  • Kosova*

    6

de minste tegengoals

alle wedstrijden (19/30)

  • Tournai

    18
  • Albert Quevy-Mons

    18
  • RSD.Jette

    18
  • Symphorinois

    20
  • Ganshoren

    20
  • Walhain

    28
  • Léopold FC

    29
  • Stade Brainois

    29
  • RCS.Braine

    31
  • Gosselies

    32
  • Ostiches-Ath

    33
  • Entité Manageoise

    33
  • St.Ghislain

    35
  • Celles Buzet

    36
  • Wavre Sports

    39
  • Kosova

    44

thuis (10/15)

  • Symphorinois*

    6
  • Albert Quevy-Mons

    7
  • RSD.Jette*

    7
  • Ganshoren*

    7
  • Tournai*

    8
  • Walhain

    12
  • Entité Manageoise*

    12
  • Celles Buzet*

    13
  • Gosselies

    14
  • Stade Brainois

    16
  • RCS.Braine

    17
  • Ostiches-Ath*

    17
  • St.Ghislain

    17
  • Léopold FC

    19
  • Wavre Sports*

    20
  • Kosova

    23

uit (10/15)

  • Tournai

    10
  • Léopold FC*

    10
  • Albert Quevy-Mons*

    11
  • RSD.Jette

    11
  • Stade Brainois*

    13
  • Ganshoren

    13
  • RCS.Braine *

    14
  • Symphorinois

    14
  • Walhain*

    16
  • Ostiches-Ath

    16
  • St.Ghislain*

    18
  • Gosselies*

    18
  • Wavre Sports

    19
  • Entité Manageoise

    21
  • Kosova*

    21
  • Celles Buzet

    23

het aantal keer ...

gewonnen

  • RSD.Jette

    14
  • Ganshoren

    13
  • Tournai

    11
  • Albert Quevy-Mons

    11
  • Walhain

    9
  • RCS.Braine

    9
  • Gosselies

    9
  • Symphorinois

    8
  • Entité Manageoise

    7
  • Stade Brainois

    7
  • St.Ghislain

    7
  • Ostiches-Ath

    6
  • Celles Buzet

    6
  • Léopold FC

    4
  • Kosova

    4
  • Wavre Sports

    2

gelijk

  • Walhain

    5
  • Léopold FC

    5
  • Ostiches-Ath

    5
  • Kosova

    5
  • Symphorinois

    4
  • Wavre Sports

    4
  • Entité Manageoise

    3
  • Albert Quevy-Mons

    3
  • Stade Brainois

    3
  • Ganshoren

    3
  • St.Ghislain

    3
  • Celles Buzet

    3
  • RCS.Braine

    2
  • RSD.Jette

    2
  • Tournai

    0
  • Gosselies

    0

verloren

  • RSD.Jette

    3
  • Ganshoren

    3
  • Walhain

    5
  • Albert Quevy-Mons

    5
  • Symphorinois

    7
  • RCS.Braine

    8
  • Tournai

    8
  • Ostiches-Ath

    8
  • Entité Manageoise

    9
  • Stade Brainois

    9
  • St.Ghislain

    9
  • Léopold FC

    10
  • Kosova

    10
  • Gosselies

    10
  • Celles Buzet

    10
  • Wavre Sports

    13
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • Albert Quevy-Mons

    9
  • Ganshoren

    8
  • RSD.Jette

    7
  • RCS.Braine

    6
  • Tournai

    6
  • Symphorinois

    5
  • Gosselies

    5
  • Kosova

    4
  • St.Ghislain

    4
  • Walhain

    4
  • Celles Buzet

    3
  • Entité Manageoise

    2
  • Ostiches-Ath

    2
  • Léopold FC

    1
  • Stade Brainois

    1
  • Wavre Sports

    0
verloren met meer dan één
goal verschil
  • RSD.Jette

    1
  • Albert Quevy-Mons

    2
  • Ganshoren

    2
  • Léopold FC

    2
  • Tournai

    3
  • Walhain

    3
  • Entité Manageoise

    4
  • Ostiches-Ath

    4
  • Stade Brainois

    4
  • RCS.Braine

    5
  • Symphorinois

    5
  • St.Ghislain

    5
  • Kosova

    6
  • Celles Buzet

    6
  • Gosselies

    7
  • Wavre Sports

    8
gewonnen met één
goal verschil
  • RSD.Jette

    7
  • Stade Brainois

    6
  • Ganshoren

    5
  • Tournai

    5
  • Walhain

    5
  • Entité Manageoise

    5
  • Ostiches-Ath

    4
  • Gosselies

    4
  • Léopold FC

    3
  • RCS.Braine

    3
  • Symphorinois

    3
  • St.Ghislain

    3
  • Celles Buzet

    3
  • Albert Quevy-Mons

    2
  • Wavre Sports

    2
  • Kosova

    0
verloren met één
goal verschil
  • Ganshoren

    1
  • RSD.Jette

    2
  • Walhain

    2
  • Symphorinois

    2
  • Gosselies

    3
  • RCS.Braine

    3
  • Albert Quevy-Mons

    3
  • Ostiches-Ath

    4
  • St.Ghislain

    4
  • Celles Buzet

    4
  • Kosova

    4
  • Stade Brainois

    5
  • Tournai

    5
  • Entité Manageoise

    5
  • Wavre Sports

    5
  • Léopold FC

    8

de nul vastgehouden

  • RSD.Jette

    8
  • Albert Quevy-Mons

    8
  • Tournai

    8
  • Symphorinois

    7
  • Ganshoren

    6
  • Walhain

    5
  • RCS.Braine

    4
  • Ostiches-Ath

    4
  • Celles Buzet

    4
  • Stade Brainois

    4
  • Entité Manageoise

    4
  • Gosselies

    3
  • St.Ghislain

    3
  • Wavre Sports

    3
  • Léopold FC

    3
  • Kosova

    2

men niet kon scoren

  • Ganshoren

    1
  • RSD.Jette

    2
  • Albert Quevy-Mons

    2
  • Walhain

    3
  • Tournai

    4
  • RCS.Braine

    4
  • Ostiches-Ath

    4
  • St.Ghislain

    4
  • Kosova

    5
  • Symphorinois

    6
  • Celles Buzet

    6
  • Stade Brainois

    6
  • Entité Manageoise

    6
  • Gosselies

    6
  • Léopold FC

    7
  • Wavre Sports

    10

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • Albert Quevy-Mons

    6
  • RSD.Jette

    5
  • Ganshoren

    5
  • Tournai

    5
  • Walhain

    4
  • RCS.Braine

    4
  • Gosselies

    3
  • Celles Buzet

    +2
  • Ostiches-Ath

    2
  • Symphorinois

    +2
  • Entité Manageoise

    2
  • Stade Brainois

    2
  • Kosova

    1
  • St.Ghislain

    +1
  • Léopold FC

    +1
  • Wavre Sports

    1

zonder nederlaag

  • Albert Quevy-Mons

    +10
  • Walhain

    9
  • RSD.Jette

    6
  • Ganshoren

    +6
  • Tournai

    5
  • RCS.Braine

    4
  • Celles Buzet

    4
  • Gosselies

    3
  • Ostiches-Ath

    3
  • Symphorinois

    3
  • Kosova

    3
  • St.Ghislain

    3
  • Entité Manageoise

    2
  • Stade Brainois

    +2
  • Léopold FC

    2
  • Wavre Sports

    2
het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

verzameld uit alle reeksen