www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 16/09/2019

vbal4

Brabant : 3de Provinciale C

zaterdag 14/09/2019

20:00Kosova B-Union Rixensart B3 -3
.

Jeun.Molenbeek B

-Auderghem B2-1
20:30SC Ixelles B-

FC Schaerbeek B

0 -8

zondag 15/09/2019

15:00

RRC.Etterbeek B

-Stéphanois B7 -1
.Wavre Limal B-

Villers la Ville B

0-2
.Léopold FC B-Saint-Michel B2 -2
.

RRC Waterloo B

-JS.Ittroise B2-0
18:00Cros.Schaerbeek B-

La Hulpe

0-3

zaterdag 28/09/2019

19:30Villers la Ville B-Léopold FC B-
20:00Stéphanois B-Jeun.Molenbeek B-

zondag 29/09/2019

14:30Union Rixensart B-Cros.Schaerbeek B-
15:00Auderghem B-SC Ixelles B-
.La Hulpe-RRC.Etterbeek B-
.JS.Ittroise B-Kosova B-
.Saint-Michel B-RRC Waterloo B-
18:00FC Schaerbeek B-Wavre Limal B-

3/30

1.FC Schaerbeek B9
Villers la Ville B9
3.La Hulpe7
RRC Waterloo B7
Saint-Michel B7
6.RRC.Etterbeek B6
Cros.Schaerbeek B6
8.Léopold FC B5
9.Wavre Limal B3
Jeun.Molenbeek B3
Stéphanois B3
12.Union Rixensart B2
13.Kosova B1
14.Auderghem B0
JS.Ittroise B0
SC Ixelles B0

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (3/30)

  • Villers la Ville B

    0
  • FC Schaerbeek B

    0
  • Saint-Michel B

    2
  • La Hulpe

    2
  • RRC Waterloo B

    2
  • Cros.Schaerbeek B

    3
  • RRC.Etterbeek B

    3
  • Léopold FC B

    4
  • Stéphanois B

    6
  • Wavre Limal B

    6
  • Jeun.Molenbeek B

    6
  • Union Rixensart B

    7
  • Kosova B

    8
  • JS.Ittroise B

    9
  • SC Ixelles B

    9
  • Auderghem B

    9

thuis (2/15)

  • RRC.Etterbeek B

    0
  • Villers la Ville B*

    0
  • Saint-Michel B*

    0
  • La Hulpe*

    0
  • FC Schaerbeek B*

    0
  • RRC Waterloo B

    2
  • Cros.Schaerbeek B

    3
  • Wavre Limal B

    3
  • Jeun.Molenbeek B

    3
  • Union Rixensart B*

    3
  • JS.Ittroise B*

    3
  • Stéphanois B*

    3
  • Auderghem B*

    3
  • Léopold FC B

    4
  • Kosova B

    5
  • SC Ixelles B

    6

uit (2/15)

  • Villers la Ville B

    0
  • FC Schaerbeek B

    0
  • Cros.Schaerbeek B*

    0
  • Léopold FC B*

    0
  • RRC Waterloo B*

    0
  • Saint-Michel B

    2
  • La Hulpe

    2
  • Stéphanois B

    3
  • RRC.Etterbeek B*

    3
  • SC Ixelles B*

    3
  • Wavre Limal B*

    3
  • Kosova B*

    3
  • Jeun.Molenbeek B*

    3
  • Union Rixensart B

    4
  • JS.Ittroise B

    6
  • Auderghem B

    6

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (3/30)

  • FC Schaerbeek B

    16
  • Villers la Ville B

    15
  • RRC.Etterbeek B

    14
  • La Hulpe

    10
  • RRC Waterloo B

    9
  • Saint-Michel B

    8
  • Cros.Schaerbeek B

    7
  • Léopold FC B

    6
  • Union Rixensart B

    5
  • Kosova B

    5
  • Auderghem B

    5
  • Wavre Limal B

    4
  • Jeun.Molenbeek B

    4
  • JS.Ittroise B

    3
  • Stéphanois B

    3
  • SC Ixelles B

    3

thuis (2/15)

  • RRC.Etterbeek B

    11
  • Villers la Ville B*

    9
  • La Hulpe*

    5
  • Cros.Schaerbeek B

    4
  • Saint-Michel B*

    4
  • RRC Waterloo B

    4
  • Wavre Limal B

    3
  • Kosova B

    3
  • Auderghem B*

    3
  • Jeun.Molenbeek B

    3
  • Union Rixensart B*

    2
  • Léopold FC B

    2
  • FC Schaerbeek B*

    2
  • JS.Ittroise B*

    1
  • Stéphanois B*

    1
  • SC Ixelles B

    1

uit (2/15)

  • FC Schaerbeek B

    14
  • Villers la Ville B

    6
  • La Hulpe

    5
  • RRC Waterloo B*

    5
  • Saint-Michel B

    4
  • Léopold FC B*

    4
  • Cros.Schaerbeek B*

    3
  • Union Rixensart B

    3
  • RRC.Etterbeek B*

    3
  • JS.Ittroise B

    2
  • Stéphanois B

    2
  • SC Ixelles B*

    2
  • Kosova B*

    2
  • Auderghem B

    2
  • Wavre Limal B*

    1
  • Jeun.Molenbeek B*

    1

de minste tegengoals

alle wedstrijden (3/30)

  • FC Schaerbeek B

    2
  • Léopold FC B

    3
  • Saint-Michel B

    4
  • La Hulpe

    4
  • RRC Waterloo B

    4
  • Villers la Ville B

    5
  • RRC.Etterbeek B

    6
  • Cros.Schaerbeek B

    7
  • Union Rixensart B

    8
  • Wavre Limal B

    8
  • Auderghem B

    8
  • JS.Ittroise B

    9
  • Kosova B

    9
  • Stéphanois B

    10
  • Jeun.Molenbeek B

    11
  • SC Ixelles B

    19

thuis (2/15)

  • Saint-Michel B*

    1
  • FC Schaerbeek B*

    1
  • Villers la Ville B*

    2
  • La Hulpe*

    2
  • RRC.Etterbeek B

    2
  • Léopold FC B

    2
  • RRC Waterloo B

    2
  • Stéphanois B*

    3
  • JS.Ittroise B*

    4
  • Wavre Limal B

    4
  • Kosova B

    4
  • Auderghem B*

    4
  • Union Rixensart B*

    5
  • Cros.Schaerbeek B

    6
  • Jeun.Molenbeek B

    7
  • SC Ixelles B

    10

uit (2/15)

  • Cros.Schaerbeek B*

    1
  • Léopold FC B*

    1
  • FC Schaerbeek B

    1
  • La Hulpe

    2
  • RRC Waterloo B*

    2
  • Villers la Ville B

    3
  • Union Rixensart B

    3
  • Saint-Michel B

    3
  • RRC.Etterbeek B*

    4
  • Wavre Limal B*

    4
  • Auderghem B

    4
  • Jeun.Molenbeek B*

    4
  • JS.Ittroise B

    5
  • Kosova B*

    5
  • Stéphanois B

    7
  • SC Ixelles B*

    9

het aantal keer ...

gewonnen

  • Villers la Ville B

    3
  • FC Schaerbeek B

    3
  • Cros.Schaerbeek B

    2
  • Saint-Michel B

    2
  • La Hulpe

    2
  • RRC.Etterbeek B

    2
  • RRC Waterloo B

    2
  • Stéphanois B

    1
  • Léopold FC B

    1
  • Wavre Limal B

    1
  • Jeun.Molenbeek B

    1
  • Union Rixensart B

    0
  • JS.Ittroise B

    0
  • SC Ixelles B

    0
  • Kosova B

    0
  • Auderghem B

    0

gelijk

  • Union Rixensart B

    2
  • Léopold FC B

    2
  • Saint-Michel B

    1
  • La Hulpe

    1
  • Kosova B

    1
  • RRC Waterloo B

    1
  • Cros.Schaerbeek B

    0
  • Villers la Ville B

    0
  • JS.Ittroise B

    0
  • Stéphanois B

    0
  • RRC.Etterbeek B

    0
  • SC Ixelles B

    0
  • FC Schaerbeek B

    0
  • Wavre Limal B

    0
  • Auderghem B

    0
  • Jeun.Molenbeek B

    0

verloren

  • Villers la Ville B

    0
  • Saint-Michel B

    0
  • La Hulpe

    0
  • Léopold FC B

    0
  • FC Schaerbeek B

    0
  • RRC Waterloo B

    0
  • Cros.Schaerbeek B

    1
  • Union Rixensart B

    1
  • RRC.Etterbeek B

    1
  • Stéphanois B

    2
  • Wavre Limal B

    2
  • Kosova B

    2
  • Jeun.Molenbeek B

    2
  • JS.Ittroise B

    3
  • SC Ixelles B

    3
  • Auderghem B

    3
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • Villers la Ville B

    2
  • La Hulpe

    2
  • RRC.Etterbeek B

    2
  • FC Schaerbeek B

    2
  • RRC Waterloo B

    2
  • Cros.Schaerbeek B

    1
  • Léopold FC B

    1
  • Saint-Michel B

    1
  • Union Rixensart B

    0
  • JS.Ittroise B

    0
  • SC Ixelles B

    0
  • Wavre Limal B

    0
  • Kosova B

    0
  • Stéphanois B

    0
  • Auderghem B

    0
  • Jeun.Molenbeek B

    0
verloren met meer dan één
goal verschil
  • Villers la Ville B

    0
  • La Hulpe

    0
  • RRC.Etterbeek B

    0
  • FC Schaerbeek B

    0
  • RRC Waterloo B

    0
  • Léopold FC B

    0
  • Saint-Michel B

    0
  • Auderghem B

    0
  • Cros.Schaerbeek B

    1
  • Union Rixensart B

    1
  • Kosova B

    1
  • JS.Ittroise B

    2
  • SC Ixelles B

    2
  • Wavre Limal B

    2
  • Stéphanois B

    2
  • Jeun.Molenbeek B

    2
gewonnen met één
goal verschil
  • Villers la Ville B

    1
  • FC Schaerbeek B

    1
  • Saint-Michel B

    1
  • Cros.Schaerbeek B

    1
  • Wavre Limal B

    1
  • Stéphanois B

    1
  • Jeun.Molenbeek B

    1
  • La Hulpe

    0
  • RRC.Etterbeek B

    0
  • RRC Waterloo B

    0
  • Léopold FC B

    0
  • Auderghem B

    0
  • Union Rixensart B

    0
  • Kosova B

    0
  • JS.Ittroise B

    0
  • SC Ixelles B

    0
verloren met één
goal verschil
  • Villers la Ville B

    0
  • FC Schaerbeek B

    0
  • Saint-Michel B

    0
  • Cros.Schaerbeek B

    0
  • Wavre Limal B

    0
  • Stéphanois B

    0
  • Jeun.Molenbeek B

    0
  • La Hulpe

    0
  • RRC Waterloo B

    0
  • Léopold FC B

    0
  • Union Rixensart B

    0
  • RRC.Etterbeek B

    1
  • Kosova B

    1
  • JS.Ittroise B

    1
  • SC Ixelles B

    1
  • Auderghem B

    3

de nul vastgehouden

  • Villers la Ville B

    1
  • FC Schaerbeek B

    1
  • Stéphanois B

    1
  • La Hulpe

    1
  • RRC Waterloo B

    1
  • Léopold FC B

    1
  • Union Rixensart B

    1
  • Saint-Michel B

    0
  • Cros.Schaerbeek B

    0
  • Wavre Limal B

    0
  • Jeun.Molenbeek B

    0
  • RRC.Etterbeek B

    0
  • Kosova B

    0
  • JS.Ittroise B

    0
  • SC Ixelles B

    0
  • Auderghem B

    0

men niet kon scoren

  • Villers la Ville B

    0
  • FC Schaerbeek B

    0
  • Stéphanois B

    0
  • La Hulpe

    0
  • RRC Waterloo B

    0
  • Saint-Michel B

    0
  • Jeun.Molenbeek B

    0
  • RRC.Etterbeek B

    0
  • Auderghem B

    0
  • Léopold FC B

    1
  • Union Rixensart B

    1
  • Cros.Schaerbeek B

    1
  • Wavre Limal B

    1
  • Kosova B

    1
  • JS.Ittroise B

    1
  • SC Ixelles B

    1

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • Villers la Ville B

    +3
  • FC Schaerbeek B

    +3
  • Saint-Michel B

    2
  • La Hulpe

    +2
  • RRC Waterloo B

    +2
  • Cros.Schaerbeek B

    2
  • RRC.Etterbeek B

    +2
  • Léopold FC B

    1
  • Stéphanois B

    1
  • Wavre Limal B

    1
  • Jeun.Molenbeek B

    +1
  • Union Rixensart B

    0
  • Kosova B

    0
  • JS.Ittroise B

    0
  • SC Ixelles B

    0
  • Auderghem B

    0

zonder nederlaag

  • Villers la Ville B

    +3
  • FC Schaerbeek B

    +3
  • Saint-Michel B

    +3
  • La Hulpe

    +3
  • RRC Waterloo B

    +3
  • Léopold FC B

    +3
  • Cros.Schaerbeek B

    2
  • RRC.Etterbeek B

    +2
  • Stéphanois B

    1
  • Wavre Limal B

    1
  • Jeun.Molenbeek B

    +1
  • Union Rixensart B

    +1
  • Kosova B

    +1
  • JS.Ittroise B

    0
  • SC Ixelles B

    0
  • Auderghem B

    0
het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

verzameld uit alle reeksen