www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 18/11/2019

vbal4

Brabant : 3de Provinciale C

zaterdag 16/11/2019

19:30

FC Schaerbeek B

-Stéphanois B7 -0
.Villers la Ville B-

La Hulpe

1 -5
20:30SC Ixelles B-

Cros.Schaerbeek B

2 -3

zondag 17/11/2019

14:30Wavre Limal B-

Kosova B

3 -5
.Léopold FC B-

RRC Waterloo B

0-3
.

JS.Ittroise B

-Jeun.Molenbeek B3 -1
15:00Auderghem B-

RRC.Etterbeek B

0-1
.Saint-Michel B-

Union Rixensart B

2 -3

zaterdag 23/11/2019

20:00Jeun.Molenbeek B7- 9RRC Waterloo B-
.Kosova B7- 9Léopold FC B-
.Stéphanois B7 -0Auderghem B-

zondag 24/11/2019

14:30La Hulpe12-12FC Schaerbeek B-
.Union Rixensart B9-7Villers la Ville B-
.JS.Ittroise B3-1Saint-Michel B-
15:00RRC.Etterbeek B9 -1SC Ixelles B-
18:00Cros.Schaerbeek B9-0Wavre Limal B-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

10/30

1.La Hulpe2812
2.FC Schaerbeek B249
Cros.Schaerbeek B2412
4.RRC Waterloo B2212
5.RRC.Etterbeek B197
6.Léopold FC B179
Villers la Ville B172
8.Kosova B169
9.Union Rixensart B146
10.Saint-Michel B103
Stéphanois B104
Jeun.Molenbeek B106
13.Auderghem B90
14.Wavre Limal B60
15.SC Ixelles B40
16.JS.Ittroise B33
punten uit de laatste 4 wedstrijden

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (10/30)

  • La Hulpe

    2
  • Cros.Schaerbeek B

    6
  • FC Schaerbeek B

    6
  • RRC Waterloo B

    8
  • RRC.Etterbeek B

    11
  • Villers la Ville B

    13
  • Léopold FC B

    13
  • Kosova B

    14
  • Union Rixensart B

    16
  • Saint-Michel B

    20
  • Stéphanois B

    20
  • Jeun.Molenbeek B

    20
  • Auderghem B

    21
  • Wavre Limal B

    24
  • SC Ixelles B

    26
  • JS.Ittroise B

    27

thuis (5/15)

  • La Hulpe

    0
  • Cros.Schaerbeek B

    3
  • RRC.Etterbeek B

    3
  • RRC Waterloo B

    5
  • Union Rixensart B

    6
  • FC Schaerbeek B

    6
  • Villers la Ville B

    8
  • Stéphanois B

    8
  • Kosova B

    8
  • Jeun.Molenbeek B

    8
  • Saint-Michel B

    9
  • Wavre Limal B

    9
  • Auderghem B

    9
  • Léopold FC B

    10
  • JS.Ittroise B

    12
  • SC Ixelles B

    12

uit (5/15)

  • FC Schaerbeek B

    0
  • La Hulpe

    2
  • Cros.Schaerbeek B

    3
  • Léopold FC B

    3
  • RRC Waterloo B

    3
  • Villers la Ville B

    5
  • Kosova B

    6
  • RRC.Etterbeek B

    8
  • Union Rixensart B

    10
  • Saint-Michel B

    11
  • Stéphanois B

    12
  • Auderghem B

    12
  • Jeun.Molenbeek B

    12
  • SC Ixelles B

    14
  • JS.Ittroise B

    15
  • Wavre Limal B

    15

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (10/30)

  • La Hulpe

    43
  • FC Schaerbeek B

    39
  • Cros.Schaerbeek B

    34
  • RRC Waterloo B

    31
  • RRC.Etterbeek B

    28
  • Villers la Ville B

    25
  • Union Rixensart B

    25
  • Kosova B

    24
  • Léopold FC B

    23
  • Auderghem B

    20
  • Stéphanois B

    16
  • Jeun.Molenbeek B

    16
  • Saint-Michel B

    15
  • SC Ixelles B

    15
  • Wavre Limal B

    13
  • JS.Ittroise B

    12

thuis (5/15)

  • Cros.Schaerbeek B

    22
  • La Hulpe

    22
  • RRC.Etterbeek B

    19
  • Union Rixensart B

    17
  • FC Schaerbeek B

    17
  • RRC Waterloo B

    15
  • Villers la Ville B

    13
  • Stéphanois B

    13
  • Saint-Michel B

    11
  • Auderghem B

    11
  • Wavre Limal B

    10
  • Kosova B

    10
  • Jeun.Molenbeek B

    10
  • Léopold FC B

    9
  • JS.Ittroise B

    7
  • SC Ixelles B

    6

uit (5/15)

  • FC Schaerbeek B

    22
  • La Hulpe

    21
  • RRC Waterloo B

    16
  • Léopold FC B

    14
  • Kosova B

    14
  • Cros.Schaerbeek B

    12
  • Villers la Ville B

    12
  • RRC.Etterbeek B

    9
  • SC Ixelles B

    9
  • Auderghem B

    9
  • Union Rixensart B

    8
  • Jeun.Molenbeek B

    6
  • JS.Ittroise B

    5
  • Saint-Michel B

    4
  • Stéphanois B

    3
  • Wavre Limal B

    3

de minste tegengoals

alle wedstrijden (10/30)

  • La Hulpe

    8
  • Léopold FC B

    12
  • FC Schaerbeek B

    12
  • RRC Waterloo B

    12
  • Cros.Schaerbeek B

    16
  • Kosova B

    17
  • Villers la Ville B

    20
  • RRC.Etterbeek B

    20
  • Saint-Michel B

    21
  • Union Rixensart B

    22
  • Auderghem B

    30
  • Stéphanois B

    32
  • Wavre Limal B

    32
  • Jeun.Molenbeek B

    36
  • JS.Ittroise B

    44
  • SC Ixelles B

    45

thuis (5/15)

  • La Hulpe

    2
  • RRC Waterloo B

    5
  • Kosova B

    6
  • Cros.Schaerbeek B

    7
  • Léopold FC B

    7
  • FC Schaerbeek B

    8
  • RRC.Etterbeek B

    9
  • Saint-Michel B

    10
  • Auderghem B

    10
  • Villers la Ville B

    11
  • Union Rixensart B

    11
  • Stéphanois B

    12
  • Wavre Limal B

    15
  • Jeun.Molenbeek B

    16
  • SC Ixelles B

    18
  • JS.Ittroise B

    20

uit (5/15)

  • FC Schaerbeek B

    4
  • Léopold FC B

    5
  • La Hulpe

    6
  • RRC Waterloo B

    7
  • Cros.Schaerbeek B

    9
  • Villers la Ville B

    9
  • Union Rixensart B

    11
  • Saint-Michel B

    11
  • RRC.Etterbeek B

    11
  • Kosova B

    11
  • Wavre Limal B

    17
  • Stéphanois B

    20
  • Auderghem B

    20
  • Jeun.Molenbeek B

    20
  • JS.Ittroise B

    24
  • SC Ixelles B

    27

het aantal keer ...

gewonnen

  • La Hulpe

    9
  • Cros.Schaerbeek B

    8
  • FC Schaerbeek B

    8
  • RRC Waterloo B

    7
  • RRC.Etterbeek B

    6
  • Villers la Ville B

    5
  • Léopold FC B

    5
  • Kosova B

    5
  • Union Rixensart B

    4
  • Saint-Michel B

    3
  • Stéphanois B

    3
  • Auderghem B

    3
  • Jeun.Molenbeek B

    3
  • Wavre Limal B

    2
  • JS.Ittroise B

    1
  • SC Ixelles B

    1

gelijk

  • Villers la Ville B

    2
  • Union Rixensart B

    2
  • Léopold FC B

    2
  • Saint-Michel B

    1
  • La Hulpe

    1
  • Stéphanois B

    1
  • RRC.Etterbeek B

    1
  • SC Ixelles B

    1
  • Kosova B

    1
  • RRC Waterloo B

    1
  • Jeun.Molenbeek B

    1
  • Cros.Schaerbeek B

    0
  • JS.Ittroise B

    0
  • FC Schaerbeek B

    0
  • Wavre Limal B

    0
  • Auderghem B

    0

verloren

  • La Hulpe

    0
  • Cros.Schaerbeek B

    2
  • FC Schaerbeek B

    2
  • RRC Waterloo B

    2
  • Villers la Ville B

    3
  • RRC.Etterbeek B

    3
  • Léopold FC B

    3
  • Union Rixensart B

    4
  • Kosova B

    4
  • Saint-Michel B

    6
  • Stéphanois B

    6
  • Jeun.Molenbeek B

    6
  • Auderghem B

    7
  • SC Ixelles B

    8
  • Wavre Limal B

    8
  • JS.Ittroise B

    9
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • La Hulpe

    9
  • RRC Waterloo B

    7
  • FC Schaerbeek B

    6
  • Léopold FC B

    5
  • Kosova B

    4
  • Cros.Schaerbeek B

    4
  • RRC.Etterbeek B

    4
  • Auderghem B

    3
  • Union Rixensart B

    3
  • Villers la Ville B

    3
  • Saint-Michel B

    2
  • Stéphanois B

    2
  • JS.Ittroise B

    1
  • SC Ixelles B

    1
  • Wavre Limal B

    0
  • Jeun.Molenbeek B

    0
verloren met meer dan één
goal verschil
  • La Hulpe

    0
  • FC Schaerbeek B

    1
  • Kosova B

    1
  • RRC Waterloo B

    2
  • Léopold FC B

    2
  • Cros.Schaerbeek B

    2
  • RRC.Etterbeek B

    2
  • Auderghem B

    2
  • Union Rixensart B

    2
  • Villers la Ville B

    3
  • Saint-Michel B

    4
  • Stéphanois B

    6
  • SC Ixelles B

    6
  • Jeun.Molenbeek B

    6
  • Wavre Limal B

    7
  • JS.Ittroise B

    8
gewonnen met één
goal verschil
  • Cros.Schaerbeek B

    4
  • Jeun.Molenbeek B

    3
  • FC Schaerbeek B

    2
  • RRC.Etterbeek B

    2
  • Villers la Ville B

    2
  • Wavre Limal B

    2
  • Kosova B

    1
  • Union Rixensart B

    1
  • Saint-Michel B

    1
  • Stéphanois B

    1
  • La Hulpe

    0
  • RRC Waterloo B

    0
  • Léopold FC B

    0
  • Auderghem B

    0
  • SC Ixelles B

    0
  • JS.Ittroise B

    0
verloren met één
goal verschil
  • Cros.Schaerbeek B

    0
  • Jeun.Molenbeek B

    0
  • Villers la Ville B

    0
  • Stéphanois B

    0
  • La Hulpe

    0
  • RRC Waterloo B

    0
  • FC Schaerbeek B

    1
  • RRC.Etterbeek B

    1
  • Wavre Limal B

    1
  • Léopold FC B

    1
  • JS.Ittroise B

    1
  • Union Rixensart B

    2
  • Saint-Michel B

    2
  • SC Ixelles B

    2
  • Kosova B

    3
  • Auderghem B

    5

de nul vastgehouden

  • La Hulpe

    5
  • RRC Waterloo B

    4
  • FC Schaerbeek B

    4
  • Villers la Ville B

    3
  • Léopold FC B

    3
  • Kosova B

    3
  • Cros.Schaerbeek B

    2
  • RRC.Etterbeek B

    2
  • Jeun.Molenbeek B

    1
  • Stéphanois B

    1
  • Union Rixensart B

    1
  • Saint-Michel B

    1
  • Auderghem B

    1
  • Wavre Limal B

    0
  • JS.Ittroise B

    0
  • SC Ixelles B

    0

men niet kon scoren

  • La Hulpe

    0
  • RRC Waterloo B

    1
  • FC Schaerbeek B

    1
  • Villers la Ville B

    1
  • Cros.Schaerbeek B

    1
  • RRC.Etterbeek B

    1
  • Jeun.Molenbeek B

    1
  • Kosova B

    2
  • Stéphanois B

    2
  • Union Rixensart B

    2
  • Léopold FC B

    3
  • Saint-Michel B

    3
  • Auderghem B

    3
  • JS.Ittroise B

    3
  • SC Ixelles B

    3
  • Wavre Limal B

    4

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • La Hulpe

    +9
  • Cros.Schaerbeek B

    +6
  • FC Schaerbeek B

    5
  • RRC Waterloo B

    +4
  • RRC.Etterbeek B

    3
  • Léopold FC B

    3
  • Villers la Ville B

    3
  • Kosova B

    +3
  • Saint-Michel B

    2
  • Union Rixensart B

    +2
  • Jeun.Molenbeek B

    2
  • SC Ixelles B

    1
  • JS.Ittroise B

    +1
  • Stéphanois B

    1
  • Wavre Limal B

    1
  • Auderghem B

    1

zonder nederlaag

  • La Hulpe

    +10
  • Cros.Schaerbeek B

    +6
  • FC Schaerbeek B

    5
  • RRC Waterloo B

    +4
  • RRC.Etterbeek B

    4
  • Léopold FC B

    4
  • Villers la Ville B

    3
  • Kosova B

    +3
  • Saint-Michel B

    3
  • Union Rixensart B

    +2
  • Jeun.Molenbeek B

    2
  • SC Ixelles B

    2
  • JS.Ittroise B

    +1
  • Stéphanois B

    1
  • Wavre Limal B

    1
  • Auderghem B

    1
het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

verzameld uit alle reeksen