www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 25/10/2020

vbal4

Liège : 4de Provinciale F

zondag 11/10/2020

15:00

Andrimont B

-Stembertoise9 -0
.

Soiron

-Heusy B5 -3
.

Battice B

-Dison B4 -2
.

SRU Verviers

-Union Limbourg4 -0
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/30

1.SRU Verviers13
2.Soiron12
3.Minerois B*10
4.Bolland A*9
5.Franchimontois B*9
6.Charneux*8
7.Battice B**6
8.Andrimont B6
9.Herve B**4
10.Heusy B4
11.Dison B4
12.Lambermont B*4
13.Ent.Pepine B*4
14.Union Limbourg*3
15.Cornesse B*1
16.Stembertoise0

Liège : 4de Provinciale F --> Battice B

Battice B

2.Zo-13/09/2015:00

Battice B

-Cornesse B5 -2

3

36
3.Zo-20/09/2015:00Charneux-

Battice B

2 -1038
6.Zo-11/10/2015:00

Battice B

-Dison B4 -2

3

67
7.Zo-18/10/2015:00

Battice B

-Minerois B -PP.7
8.Zo-25/10/2015:00SRU Verviers-

Battice B

-PP.
9.Zo-01/11/2014:30

Battice B

-Ent.Pepine B -PP.
4.Do-05/11/2020:00

Battice B

-Union Limbourg -PP.
10.Zo-08/11/2014:30Lambermont B-

Battice B

-PP.
1.Wo-11/11/2014:30Stembertoise-

Battice B

-PP.
11.Zo-15/11/2014:30

Battice B

-Andrimont B -PP.
5.Do-19/11/2020:00Herve B-

Battice B

-PP.
12.Zo-22/11/2014:30Franchimontois B-

Battice B

-.
13.Zo-29/11/2014:30

Battice B

-Soiron -.
14.Wo-11/05/2200:00Heusy B-

Battice B

-.
15.Do-12/05/2200:00

Battice B

-Bolland A -.
16.Vr-13/05/2200:00

Battice B

-Stembertoise -.
17.Za-14/05/2200:00Cornesse B-

Battice B

-.
18.Zo-15/05/2200:00

Battice B

-Charneux -.
19.Ma-16/05/2200:00Union Limbourg-

Battice B

-.
20.Di-17/05/2200:00

Battice B

-Herve B -.
21.Wo-18/05/2200:00Dison B-

Battice B

-.
22.Do-19/05/2200:00Minerois B-

Battice B

-.
23.Vr-20/05/2200:00

Battice B

-SRU Verviers -.
24.Za-21/05/2200:00Ent.Pepine B-

Battice B

-.
25.Zo-22/05/2200:00

Battice B

-Lambermont B -.
26.Ma-23/05/2200:00Andrimont B-

Battice B

-.
27.Di-24/05/2200:00

Battice B

-Franchimontois B -.
28.Wo-25/05/2200:00Soiron-

Battice B

-.
29.Do-26/05/2200:00

Battice B

-Heusy B -.
30.Vr-27/05/2200:00Bolland A-

Battice B

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Minerois B

2.Zo-13/09/2015:00Minerois B-Stembertoise7 -1

3

32
3.Zo-20/09/2015:00Cornesse B-Minerois B0 -3

3

62
4.Zo-27/09/2015:00Minerois B-Charneux1 -1172
5.Zo-04/10/2015:00Union Limbourg-Minerois B2 -4

3

102
6.Zo-11/10/2015:30Minerois B-Herve B -PP.3
7.Zo-18/10/2015:00

Battice B

-Minerois B -PP.3
8.Zo-25/10/2015:00Minerois B-Dison B -PP.
9.Zo-01/11/2014:30Minerois B-SRU Verviers -PP.
10.Zo-08/11/2014:30Ent.Pepine B-Minerois B -PP.
1.Wo-11/11/2014:30Bolland A-Minerois B -PP.
11.Zo-15/11/2014:30Minerois B-Lambermont B -PP.
12.Zo-22/11/2014:30Andrimont B-Minerois B -.
13.Zo-29/11/2014:30Minerois B-Franchimontois B -.
14.Wo-11/05/2200:00Soiron-Minerois B -.
15.Do-12/05/2200:00Minerois B-Heusy B -.
16.Vr-13/05/2200:00Minerois B-Bolland A -.
17.Za-14/05/2200:00Stembertoise-Minerois B -.
18.Zo-15/05/2200:00Minerois B-Cornesse B -.
19.Ma-16/05/2200:00Charneux-Minerois B -.
20.Di-17/05/2200:00Minerois B-Union Limbourg -.
21.Wo-18/05/2200:00Herve B-Minerois B -.
22.Do-19/05/2200:00Minerois B-

Battice B

-.
23.Vr-20/05/2200:00Dison B-Minerois B -.
24.Za-21/05/2200:00SRU Verviers-Minerois B -.
25.Zo-22/05/2200:00Minerois B-Ent.Pepine B -.
26.Ma-23/05/2200:00Lambermont B-Minerois B -.
27.Di-24/05/2200:00Minerois B-Andrimont B -.
28.Wo-25/05/2200:00Franchimontois B-Minerois B -.
29.Do-26/05/2200:00Minerois B-Soiron -.
30.Vr-27/05/2200:00Heusy B-Minerois B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/15)

1SRU Verviers9+21
2Bolland A*6+14
3Andrimont B6+5
4Soiron*6+5
.Battice B*6+5
6Minerois B*4+6
7Charneux*4+1
8Dison B*3+1
9Franchimontois B**3+1
10Union Limbourg3-2
11Ent.Pepine B*3-3
12Herve B*1-1
13Heusy B*1-2
14Cornesse B*1-3
15Lambermont B*0-7
16Stembertoise*0-13

alle wedstrijden (5/30)

1SRU Verviers13+32
2Soiron12+9
3Minerois B*10+11
4Bolland A*9+12
5Franchimontois B*9+8
6Charneux*8+2
7Battice B**6+4
8Andrimont B6-2
9Herve B**40
10Heusy B4-2
11Dison B4-2
12Lambermont B*4-5
13Ent.Pepine B*4-13
14Union Limbourg*3-6
15Cornesse B*1-18
16Stembertoise0-30

uitwedstrijden (3/15)

1Franchimontois B6+7
2Minerois B*6+5
3Soiron6+4
4SRU Verviers*4+11
5Lambermont B*4+2
6Charneux*4+1
7Herve B**3+1
8Heusy B30
9Bolland A*3-2
10Dison B1-3
11Ent.Pepine B*1-10
12Battice B**0-1
13Union Limbourg**0-4
14Andrimont B*0-7
15Cornesse B*0-15
16Stembertoise0-17