www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 25/10/2020

vbal4

Liège : 4de Provinciale F

zondag 11/10/2020

15:00

Andrimont B

-Stembertoise9 -0
.

Soiron

-Heusy B5 -3
.

Battice B

-Dison B4 -2
.

SRU Verviers

-Union Limbourg4 -0
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/30

1.SRU Verviers13
2.Soiron12
3.Minerois B*10
4.Bolland A*9
5.Franchimontois B*9
6.Charneux*8
7.Battice B**6
8.Andrimont B6
9.Herve B**4
10.Heusy B4
11.Dison B4
12.Lambermont B*4
13.Ent.Pepine B*4
14.Union Limbourg*3
15.Cornesse B*1
16.Stembertoise0

Liège : 4de Provinciale F --> Ent.Pepine B

Ent.Pepine B

2.Zo-13/09/2015:00

Ent.Pepine B

-Heusy B0 -50013
3.Zo-20/09/2015:00Bolland A-

Ent.Pepine B

10 -00015
4.Zo-27/09/2015:00

Ent.Pepine B

-Stembertoise3 -1

3

313
5.Zo-04/10/2016:00Cornesse B-

Ent.Pepine B

2 -21411
6.Zo-11/10/2015:00

Ent.Pepine B

-Charneux -PP.13
7.Zo-18/10/2015:00Union Limbourg-

Ent.Pepine B

-PP.13
8.Zo-25/10/2015:00

Ent.Pepine B

-Herve B -PP.
9.Zo-01/11/2014:30Battice B-

Ent.Pepine B

-PP.
10.Zo-08/11/2014:30

Ent.Pepine B

-Minerois B -PP.
1.Wo-11/11/2014:30Soiron-

Ent.Pepine B

-PP.
11.Zo-15/11/2014:30SRU Verviers-

Ent.Pepine B

-PP.
12.Zo-22/11/2014:30

Ent.Pepine B

-Dison B -.
13.Zo-29/11/2014:30

Ent.Pepine B

-Lambermont B -.
14.Wo-11/05/2200:00Andrimont B-

Ent.Pepine B

-.
15.Do-12/05/2200:00

Ent.Pepine B

-Franchimontois B -.
16.Vr-13/05/2200:00

Ent.Pepine B

-Soiron -.
17.Za-14/05/2200:00Heusy B-

Ent.Pepine B

-.
18.Zo-15/05/2200:00

Ent.Pepine B

-Bolland A -.
19.Ma-16/05/2200:00Stembertoise-

Ent.Pepine B

-.
20.Di-17/05/2200:00

Ent.Pepine B

-Cornesse B -.
21.Wo-18/05/2200:00Charneux-

Ent.Pepine B

-.
22.Do-19/05/2200:00

Ent.Pepine B

-Union Limbourg -.
23.Vr-20/05/2200:00Herve B-

Ent.Pepine B

-.
24.Za-21/05/2200:00

Ent.Pepine B

-Battice B -.
25.Zo-22/05/2200:00Minerois B-

Ent.Pepine B

-.
26.Ma-23/05/2200:00

Ent.Pepine B

-SRU Verviers -.
27.Di-24/05/2200:00Dison B-

Ent.Pepine B

-.
28.Wo-25/05/2200:00Lambermont B-

Ent.Pepine B

-.
29.Do-26/05/2200:00

Ent.Pepine B

-Andrimont B -.
30.Vr-27/05/2200:00Franchimontois B-

Ent.Pepine B

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Charneux

2.Zo-13/09/2016:00Herve B-Charneux0 -1

3

37
3.Zo-20/09/2015:00Charneux-Battice B2 -1

3

64
4.Zo-27/09/2015:00Minerois B-Charneux1 -1173
5.Zo-04/10/2015:00Charneux-SRU Verviers1 -1186
6.Zo-11/10/2015:00

Ent.Pepine B

-Charneux -PP.6
7.Zo-18/10/2015:00Charneux-Lambermont B -PP.6
8.Zo-25/10/2015:00Andrimont B-Charneux -PP.
9.Zo-01/11/2014:30Charneux-Franchimontois B -PP.
10.Zo-08/11/2014:30Soiron-Charneux -PP.
1.Wo-11/11/2014:30Charneux-Union Limbourg -PP.
11.Zo-15/11/2014:30Charneux-Heusy B -PP.
12.Zo-22/11/2014:30Bolland A-Charneux -.
13.Zo-29/11/2014:30Charneux-Stembertoise -.
14.Wo-11/05/2200:00Cornesse B-Charneux -.
15.Do-12/05/2200:00Charneux-Dison B -.
16.Vr-13/05/2200:00Union Limbourg-Charneux -.
17.Za-14/05/2200:00Charneux-Herve B -.
18.Zo-15/05/2200:00Battice B-Charneux -.
19.Ma-16/05/2200:00Charneux-Minerois B -.
20.Di-17/05/2200:00SRU Verviers-Charneux -.
21.Wo-18/05/2200:00Charneux-

Ent.Pepine B

-.
22.Do-19/05/2200:00Lambermont B-Charneux -.
23.Vr-20/05/2200:00Charneux-Andrimont B -.
24.Za-21/05/2200:00Franchimontois B-Charneux -.
25.Zo-22/05/2200:00Charneux-Soiron -.
26.Ma-23/05/2200:00Heusy B-Charneux -.
27.Di-24/05/2200:00Charneux-Bolland A -.
28.Wo-25/05/2200:00Stembertoise-Charneux -.
29.Do-26/05/2200:00Charneux-Cornesse B -.
30.Vr-27/05/2200:00Dison B-Charneux -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/15)

1SRU Verviers9+21
2Bolland A*6+14
3Andrimont B6+5
4Soiron*6+5
.Battice B*6+5
6Minerois B*4+6
7Charneux*4+1
8Dison B*3+1
9Franchimontois B**3+1
10Union Limbourg3-2
11Ent.Pepine B*3-3
12Herve B*1-1
13Heusy B*1-2
14Cornesse B*1-3
15Lambermont B*0-7
16Stembertoise*0-13

alle wedstrijden (5/30)

1SRU Verviers13+32
2Soiron12+9
3Minerois B*10+11
4Bolland A*9+12
5Franchimontois B*9+8
6Charneux*8+2
7Battice B**6+4
8Andrimont B6-2
9Herve B**40
10Heusy B4-2
11Dison B4-2
12Lambermont B*4-5
13Ent.Pepine B*4-13
14Union Limbourg*3-6
15Cornesse B*1-18
16Stembertoise0-30

uitwedstrijden (3/15)

1Franchimontois B6+7
2Minerois B*6+5
3Soiron6+4
4SRU Verviers*4+11
5Lambermont B*4+2
6Charneux*4+1
7Herve B**3+1
8Heusy B30
9Bolland A*3-2
10Dison B1-3
11Ent.Pepine B*1-10
12Battice B**0-1
13Union Limbourg**0-4
14Andrimont B*0-7
15Cornesse B*0-15
16Stembertoise0-17