www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 25/10/2020

vbal4

Liège : 4de Provinciale F

zondag 11/10/2020

15:00

Andrimont B

-Stembertoise9 -0
.

Soiron

-Heusy B5 -3
.

Battice B

-Dison B4 -2
.

SRU Verviers

-Union Limbourg4 -0
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/30

1.SRU Verviers13
2.Soiron12
3.Minerois B*10
4.Bolland A*9
5.Franchimontois B*9
6.Charneux*8
7.Battice B**6
8.Andrimont B6
9.Herve B**4
10.Heusy B4
11.Dison B4
12.Lambermont B*4
13.Ent.Pepine B*4
14.Union Limbourg*3
15.Cornesse B*1
16.Stembertoise0

Liège : 4de Provinciale F --> Bolland A

Franchimontois B

2.Zo-13/09/2015:00Andrimont B-Franchimontois B1 -8

3

31
3.Zo-20/09/2015:00Dison B-Franchimontois B4 -2036
4.Zo-27/09/2015:00Franchimontois B-Soiron3 -2

3

65
5.Zo-04/10/2015:00Heusy B-Franchimontois B0 -2

3

94
6.Zo-11/10/2015:00Franchimontois B-

Bolland A

-PP.5
7.Zo-18/10/2015:00Stembertoise-Franchimontois B -PP.5
8.Zo-25/10/2015:00Franchimontois B-Cornesse B -PP.
9.Zo-01/11/2014:30Charneux-Franchimontois B -PP.
10.Zo-08/11/2014:30Franchimontois B-Union Limbourg -PP.
1.Wo-11/11/2014:30Franchimontois B-Lambermont B -PP.
11.Zo-15/11/2014:30Herve B-Franchimontois B -PP.
12.Zo-22/11/2014:30Franchimontois B-Battice B -.
13.Zo-29/11/2014:30Minerois B-Franchimontois B -.
14.Wo-11/05/2200:00Franchimontois B-SRU Verviers -.
15.Do-12/05/2200:00Ent.Pepine B-Franchimontois B -.
16.Vr-13/05/2200:00Lambermont B-Franchimontois B -.
17.Za-14/05/2200:00Franchimontois B-Andrimont B -.
18.Zo-15/05/2200:00Franchimontois B-Dison B -.
19.Ma-16/05/2200:00Soiron-Franchimontois B -.
20.Di-17/05/2200:00Franchimontois B-Heusy B -.
21.Wo-18/05/2200:00

Bolland A

-Franchimontois B -.
22.Do-19/05/2200:00Franchimontois B-Stembertoise -.
23.Vr-20/05/2200:00Cornesse B-Franchimontois B -.
24.Za-21/05/2200:00Franchimontois B-Charneux -.
25.Zo-22/05/2200:00Union Limbourg-Franchimontois B -.
26.Ma-23/05/2200:00Franchimontois B-Herve B -.
27.Di-24/05/2200:00Battice B-Franchimontois B -.
28.Wo-25/05/2200:00Franchimontois B-Minerois B -.
29.Do-26/05/2200:00SRU Verviers-Franchimontois B -.
30.Vr-27/05/2200:00Franchimontois B-Ent.Pepine B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Bolland A

2.Zo-13/09/2015:00SRU Verviers-

Bolland A

5 -00014
3.Zo-20/09/2015:00

Bolland A

-Ent.Pepine B10 -0

3

37
4.Zo-27/09/2014:30Lambermont B-

Bolland A

2 -5

3

64
5.Zo-04/10/2015:00

Bolland A

-Andrimont B5 -1

3

93
6.Zo-11/10/2015:00Franchimontois B-

Bolland A

-PP.4
7.Zo-18/10/2015:00

Bolland A

-Soiron -PP.4
8.Zo-25/10/2015:00Heusy B-

Bolland A

-PP.
9.Zo-01/11/2014:30Dison B-

Bolland A

-PP.
10.Zo-08/11/2014:30

Bolland A

-Stembertoise -PP.
1.Wo-11/11/2014:30

Bolland A

-Minerois B -PP.
11.Zo-15/11/2014:30Cornesse B-

Bolland A

-PP.
12.Zo-22/11/2014:30

Bolland A

-Charneux -.
13.Zo-29/11/2014:30Union Limbourg-

Bolland A

-.
14.Wo-11/05/2200:00

Bolland A

-Herve B -.
15.Do-12/05/2200:00Battice B-

Bolland A

-.
16.Vr-13/05/2200:00Minerois B-

Bolland A

-.
17.Za-14/05/2200:00

Bolland A

-SRU Verviers -.
18.Zo-15/05/2200:00Ent.Pepine B-

Bolland A

-.
19.Ma-16/05/2200:00

Bolland A

-Lambermont B -.
20.Di-17/05/2200:00Andrimont B-

Bolland A

-.
21.Wo-18/05/2200:00

Bolland A

-Franchimontois B -.
22.Do-19/05/2200:00Soiron-

Bolland A

-.
23.Vr-20/05/2200:00

Bolland A

-Heusy B -.
24.Za-21/05/2200:00

Bolland A

-Dison B -.
25.Zo-22/05/2200:00Stembertoise-

Bolland A

-.
26.Ma-23/05/2200:00

Bolland A

-Cornesse B -.
27.Di-24/05/2200:00Charneux-

Bolland A

-.
28.Wo-25/05/2200:00

Bolland A

-Union Limbourg -.
29.Do-26/05/2200:00Herve B-

Bolland A

-.
30.Vr-27/05/2200:00

Bolland A

-Battice B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/15)

1SRU Verviers9+21
2Bolland A*6+14
3Andrimont B6+5
4Soiron*6+5
.Battice B*6+5
6Minerois B*4+6
7Charneux*4+1
8Dison B*3+1
9Franchimontois B**3+1
10Union Limbourg3-2
11Ent.Pepine B*3-3
12Herve B*1-1
13Heusy B*1-2
14Cornesse B*1-3
15Lambermont B*0-7
16Stembertoise*0-13

alle wedstrijden (5/30)

1SRU Verviers13+32
2Soiron12+9
3Minerois B*10+11
4Bolland A*9+12
5Franchimontois B*9+8
6Charneux*8+2
7Battice B**6+4
8Andrimont B6-2
9Herve B**40
10Heusy B4-2
11Dison B4-2
12Lambermont B*4-5
13Ent.Pepine B*4-13
14Union Limbourg*3-6
15Cornesse B*1-18
16Stembertoise0-30

uitwedstrijden (3/15)

1Franchimontois B6+7
2Minerois B*6+5
3Soiron6+4
4SRU Verviers*4+11
5Lambermont B*4+2
6Charneux*4+1
7Herve B**3+1
8Heusy B30
9Bolland A*3-2
10Dison B1-3
11Ent.Pepine B*1-10
12Battice B**0-1
13Union Limbourg**0-4
14Andrimont B*0-7
15Cornesse B*0-15
16Stembertoise0-17