www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 25/10/2020

vbal4

Liège : 4de Provinciale F

speeldag 1

woensdag 11/11/2020

14:30Charneux-Union Limbourg-PP
.Franchimontois B-Lambermont B-PP
.Soiron-Ent.Pepine B-PP
.Heusy B-SRU Verviers-PP
.Bolland A-Minerois B-PP
.Stembertoise-Battice B-PP
.Cornesse B-Herve B-PP
.Dison B-Andrimont B-PP

speeldag 2

zondag 13/09/2020

14:30Lambermont B-

Soiron

2-6
15:00Andrimont B-

Franchimontois B

1-8
.

Union Limbourg

-Dison B1-0
.

Battice B

-Cornesse B5-2
.

Minerois B

-Stembertoise7-1
.

SRU Verviers

-Bolland A5-0
.Ent.Pepine B-

Heusy B

0-5
16:00Herve B-

Charneux

0-1

speeldag 3

zondag 20/09/2020

15:00

Charneux

-Battice B2-1
.Union Limbourg-

Herve B

0-1
.

Soiron

-Andrimont B4-1
.Heusy B-Lambermont B1-1
.

Bolland A

-Ent.Pepine B10-0
.Stembertoise-

SRU Verviers

1-12
.Cornesse B-

Minerois B

0-3
.

Dison B

-Franchimontois B4-2

speeldag 4

zondag 27/09/2020

14:30Lambermont B-

Bolland A

2-5
15:00

Andrimont B

-Heusy B6-3
.

Franchimontois B

-Soiron3-2
.Herve B-Dison B1-1
.Minerois B-Charneux1-1
.

SRU Verviers

-Cornesse B13-1
.

Ent.Pepine B

-Stembertoise3-1

donderdag 05/11/2020

20:00Battice B-Union Limbourg-PP

speeldag 5

zondag 04/10/2020

15:00Charneux-SRU Verviers1-1
.Union Limbourg-

Minerois B

2-4
.Heusy B-

Franchimontois B

0-2
.

Bolland A

-Andrimont B5-1
.Stembertoise-

Lambermont B

2-4
.Dison B-

Soiron

1-2
16:00Cornesse B-Ent.Pepine B2-2

donderdag 19/11/2020

20:00Herve B-Battice B-PP

speeldag 6

zondag 11/10/2020

14:30Lambermont B-Cornesse B-PP
15:00Franchimontois B-Bolland A-PP
.

Andrimont B

-Stembertoise9-0
.

Soiron

-Heusy B5-3
.

Battice B

-Dison B4-2
.

SRU Verviers

-Union Limbourg4-0
.Ent.Pepine B-Charneux-PP
15:30Minerois B-Herve B-PP

speeldag 7

zondag 18/10/2020

15:00Charneux-Lambermont B-PP
.Union Limbourg-Ent.Pepine B-PP
.Herve B-SRU Verviers-PP
.Battice B-Minerois B-PP
.Bolland A-Soiron-PP
.Stembertoise-Franchimontois B-PP
.Cornesse B-Andrimont B-PP
.Dison B-Heusy B-PP

speeldag 8

zondag 25/10/2020

14:30Lambermont B-Union Limbourg-PP
15:00Andrimont B-Charneux-PP
.Franchimontois B-Cornesse B-PP
.Soiron-Stembertoise-PP
.Heusy B-Bolland A-PP
.Minerois B-Dison B-PP
.SRU Verviers-Battice B-PP
.Ent.Pepine B-Herve B-PP

speeldag 9

zondag 01/11/2020

14:30Charneux-Franchimontois B-PP
.Union Limbourg-Andrimont B-PP
.Herve B-Lambermont B-PP
.Battice B-Ent.Pepine B-PP
.Minerois B-SRU Verviers-PP
.Stembertoise-Heusy B-PP
.Cornesse B-Soiron-PP
.Dison B-Bolland A-PP

speeldag 10

zondag 08/11/2020

14:30Andrimont B-Herve B-PP
.Franchimontois B-Union Limbourg-PP
.Soiron-Charneux-PP
.Heusy B-Cornesse B-PP
.Bolland A-Stembertoise-PP
.SRU Verviers-Dison B-PP
.Ent.Pepine B-Minerois B-PP
.Lambermont B-Battice B-PP

speeldag 11

zondag 15/11/2020

14:30Charneux-Heusy B-PP
.Union Limbourg-Soiron-PP
.Herve B-Franchimontois B-PP
.Battice B-Andrimont B-PP
.Minerois B-Lambermont B-PP
.SRU Verviers-Ent.Pepine B-PP
.Cornesse B-Bolland A-PP
.Dison B-Stembertoise-PP

speeldag 12

zondag 22/11/2020

14:30Andrimont B-Minerois B-
.Franchimontois B-Battice B-
.Soiron-Herve B-
.Heusy B-Union Limbourg-
.Bolland A-Charneux-
.Stembertoise-Cornesse B-
.Ent.Pepine B-Dison B-
.Lambermont B-SRU Verviers-

speeldag 13

zondag 29/11/2020

14:00Dison B-Cornesse B-
14:30Charneux-Stembertoise-
.Union Limbourg-Bolland A-
.Herve B-Heusy B-
.Battice B-Soiron-
.Minerois B-Franchimontois B-
.SRU Verviers-Andrimont B-
.Ent.Pepine B-Lambermont B-

speeldag 14

woensdag 11/05/2022

00:00Andrimont B-Ent.Pepine B-
.Franchimontois B-SRU Verviers-
.Soiron-Minerois B-
.Heusy B-Battice B-
.Bolland A-Herve B-
.Stembertoise-Union Limbourg-
.Cornesse B-Charneux-
.Dison B-Lambermont B-

speeldag 15

donderdag 12/05/2022

00:00Charneux-Dison B-
.Union Limbourg-Cornesse B-
.Herve B-Stembertoise-
.Battice B-Bolland A-
.Minerois B-Heusy B-
.SRU Verviers-Soiron-
.Ent.Pepine B-Franchimontois B-
.Lambermont B-Andrimont B-

speeldag 16

vrijdag 13/05/2022

00:00Union Limbourg-Charneux-
.Lambermont B-Franchimontois B-
.Ent.Pepine B-Soiron-
.SRU Verviers-Heusy B-
.Minerois B-Bolland A-
.Battice B-Stembertoise-
.Herve B-Cornesse B-
.Andrimont B-Dison B-

speeldag 17

zaterdag 14/05/2022

00:00Franchimontois B-Andrimont B-
.Dison B-Union Limbourg-
.Charneux-Herve B-
.Cornesse B-Battice B-
.Stembertoise-Minerois B-
.Bolland A-SRU Verviers-
.Heusy B-Ent.Pepine B-
.Soiron-Lambermont B-

speeldag 18

zondag 15/05/2022

00:00Battice B-Charneux-
.Herve B-Union Limbourg-
.Andrimont B-Soiron-
.Lambermont B-Heusy B-
.Ent.Pepine B-Bolland A-
.SRU Verviers-Stembertoise-
.Minerois B-Cornesse B-
.Franchimontois B-Dison B-

speeldag 19

maandag 16/05/2022

00:00Heusy B-Andrimont B-
.Soiron-Franchimontois B-
.Dison B-Herve B-
.Union Limbourg-Battice B-
.Charneux-Minerois B-
.Cornesse B-SRU Verviers-
.Stembertoise-Ent.Pepine B-
.Bolland A-Lambermont B-

speeldag 20

dinsdag 17/05/2022

00:00SRU Verviers-Charneux-
.Minerois B-Union Limbourg-
.Battice B-Herve B-
.Franchimontois B-Heusy B-
.Andrimont B-Bolland A-
.Lambermont B-Stembertoise-
.Ent.Pepine B-Cornesse B-
.Soiron-Dison B-

speeldag 21

woensdag 18/05/2022

00:00Stembertoise-Andrimont B-
.Bolland A-Franchimontois B-
.Heusy B-Soiron-
.Dison B-Battice B-
.Herve B-Minerois B-
.Union Limbourg-SRU Verviers-
.Charneux-Ent.Pepine B-
.Cornesse B-Lambermont B-

speeldag 22

donderdag 19/05/2022

00:00Lambermont B-Charneux-
.Ent.Pepine B-Union Limbourg-
.SRU Verviers-Herve B-
.Minerois B-Battice B-
.Soiron-Bolland A-
.Franchimontois B-Stembertoise-
.Andrimont B-Cornesse B-
.Heusy B-Dison B-

speeldag 23

vrijdag 20/05/2022

00:00Charneux-Andrimont B-
.Cornesse B-Franchimontois B-
.Stembertoise-Soiron-
.Bolland A-Heusy B-
.Dison B-Minerois B-
.Battice B-SRU Verviers-
.Herve B-Ent.Pepine B-
.Union Limbourg-Lambermont B-

speeldag 24

zaterdag 21/05/2022

00:00Franchimontois B-Charneux-
.Andrimont B-Union Limbourg-
.Lambermont B-Herve B-
.Ent.Pepine B-Battice B-
.SRU Verviers-Minerois B-
.Heusy B-Stembertoise-
.Soiron-Cornesse B-
.Bolland A-Dison B-

speeldag 25

zondag 22/05/2022

00:00Herve B-Andrimont B-
.Union Limbourg-Franchimontois B-
.Charneux-Soiron-
.Cornesse B-Heusy B-
.Stembertoise-Bolland A-
.Dison B-SRU Verviers-
.Minerois B-Ent.Pepine B-
.Battice B-Lambermont B-

speeldag 26

maandag 23/05/2022

00:00Heusy B-Charneux-
.Soiron-Union Limbourg-
.Franchimontois B-Herve B-
.Andrimont B-Battice B-
.Lambermont B-Minerois B-
.Ent.Pepine B-SRU Verviers-
.Bolland A-Cornesse B-
.Stembertoise-Dison B-

speeldag 27

dinsdag 24/05/2022

00:00Minerois B-Andrimont B-
.Battice B-Franchimontois B-
.Herve B-Soiron-
.Union Limbourg-Heusy B-
.Charneux-Bolland A-
.Cornesse B-Stembertoise-
.Dison B-Ent.Pepine B-
.SRU Verviers-Lambermont B-

speeldag 28

woensdag 25/05/2022

00:00Stembertoise-Charneux-
.Bolland A-Union Limbourg-
.Heusy B-Herve B-
.Soiron-Battice B-
.Franchimontois B-Minerois B-
.Andrimont B-SRU Verviers-
.Lambermont B-Ent.Pepine B-
.Cornesse B-Dison B-

speeldag 29

donderdag 26/05/2022

00:00Ent.Pepine B-Andrimont B-
.SRU Verviers-Franchimontois B-
.Minerois B-Soiron-
.Battice B-Heusy B-
.Herve B-Bolland A-
.Union Limbourg-Stembertoise-
.Charneux-Cornesse B-
.Lambermont B-Dison B-

speeldag 30

vrijdag 27/05/2022

00:00Dison B-Charneux-
.Cornesse B-Union Limbourg-
.Stembertoise-Herve B-
.Bolland A-Battice B-
.Heusy B-Minerois B-
.Soiron-SRU Verviers-
.Franchimontois B-Ent.Pepine B-
.Andrimont B-Lambermont B-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

5/30

1

2

3

4

5

6

7

1.SRU Verviers134+32351+1113
2.Soiron124+9192+410
3.Minerois B*103+11152+57
4.Bolland A*93+12201-25
5.Franchimontois B*93+8152+712
6.Charneux*82+251+12
7.Battice B**62+4100-11
8.Andrimont B62-2180-72
9.Herve B**41021+11
10.Heusy B41-2121011
11.Dison B41-280-33
12.Lambermont B*41-591+25
13.Ent.Pepine B*41-1350-102
14.Union Limbourg*31-630-40
15.Cornesse B*10-1850-153
16.Stembertoise00-3050-172

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden