www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 15/05/2020

vbal4

Liège : 4de Provinciale F

speeldag 1

vrijdag 16/08/2019

19:30

Franchimontois B

-Magnée B5-0

zaterdag 17/08/2019

18:30Cornesse B-Union Limbourg 2-2

zondag 18/08/2019

15:00Minerois B-SRU Verviers1-1
.

Hombourg B

-Herve B4-1
.Soiron-

Bolland

1-2
.

Baelen B

-Heusy B 1-4
.Ej Fléron-AS.Verviers B4-4
.Battice B-Dison B1-1

speeldag 2

zondag 25/08/2019

14:30

Dison B

-Hombourg B 3-0
15:00Heusy B -

Cornesse B

0-2
.Magnée B-

Ej Fléron

0-16
.Herve B-Franchimontois B2-2
.

Union Limbourg

-Battice B7-2
.AS.Verviers B-Minerois B2-2
.SRU Verviers-

Soiron

0-2
.Bolland-
Baelen B
5-1

speeldag 3

zondag 01/09/2019

15:00

Ej Fléron

-Herve B2-0
.

Soiron

-AS.Verviers B2-0
.

Minerois B

-Magnée B8-0
.

Franchimontois B

-Dison B2-1
.Cornesse B-Battice B2-2
.

Heusy B

-Bolland2-1
.Hombourg B -

Union Limbourg

1-2
.

Baelen B

-SRU Verviers0-3

speeldag 4

zondag 08/09/2019

15:00Magnée B-

Soiron

4-5
.

Union Limbourg

-Franchimontois B7-0
.Bolland-

Cornesse B

0-2
.Dison B-

Ej Fléron

3-4
.

Herve B

-Minerois B2-1
.

Battice B

-Hombourg B 3-1
.AS.Verviers B-
Baelen B
3-1
17:00

SRU Verviers

-Heusy B 4-1

speeldag 5

zondag 15/09/2019

15:00

Baelen B

-Magnée B0-2
.Ej Fléron-Union Limbourg 2-2
.Heusy B -

AS.Verviers B

3-4
.Bolland-SRU Verviers2-2
.Soiron-

Herve B

1-2
.Franchimontois B-

Battice B

5-7
.

Minerois B

-Dison B5-0
.

Cornesse B

-Hombourg B 5-4

speeldag 6

zondag 22/09/2019

14:30

Dison B

-Soiron5-2
15:00Union Limbourg -Minerois B2-2
.Herve B-
Baelen B
9-0
.Battice B-

Ej Fléron

0-8
.Magnée B-

Heusy B

1-4
.Hombourg B -

Franchimontois B

3-4
.SRU Verviers-

Cornesse B

2-3
.AS.Verviers B-Bolland3-3

speeldag 7

vrijdag 27/09/2019

20:00Heusy B -Herve B0-0

zondag 29/09/2019

15:00

Baelen B

-Dison B0-7
.

Bolland

-Magnée B3-0
.SRU Verviers-

AS.Verviers B

1-2
.

Ej Fléron

-Hombourg B 6-2
.

Minerois B

-Battice B3-1
.Cornesse B-Franchimontois B2-2
.

Soiron

-Union Limbourg 3-1

speeldag 8

zondag 06/10/2019

15:00Union Limbourg -
Baelen B
5-0
.Battice B-

Soiron

1-4
.

Hombourg B

-Minerois B4-3
.Franchimontois B-

Ej Fléron

1-5
.

AS.Verviers B

-Cornesse B1-0
.Magnée B-

SRU Verviers

0-2
.Herve B-Bolland2-2
.Dison B-Heusy B 2-2

speeldag 9

zondag 13/10/2019

15:00

Baelen B

-Battice B2-7
.Heusy B -Union Limbourg 2-2
.Bolland-Dison B2-2
.SRU Verviers-

Herve B

0-2
.

AS.Verviers B

-Magnée B6-2
.

Minerois B

-Franchimontois B2-1
.

Soiron

-Hombourg B 2-1
.Cornesse B-Ej Fléron2-2

speeldag 10

zondag 20/10/2019

14:30

Dison B

-SRU Verviers4-1
15:00Union Limbourg -Bolland2-2
.

Battice B

-Heusy B 8-5
.Hombourg B -
Baelen B
3-1
.

Franchimontois B

-Soiron5-3
.

Ej Fléron

-Minerois B3-2
.Magnée B-

Cornesse B

1-7
.

Herve B

-AS.Verviers B2-1

speeldag 11

zondag 27/10/2019

14:30

Heusy B

-Hombourg B 2-1
.

Bolland

-Battice B2-1
.

SRU Verviers

-Union Limbourg 2-0
.AS.Verviers B-

Dison B

1-4
.Magnée B-

Herve B

0-3
.

Cornesse B

-Minerois B2-0
.

Baelen B

-Franchimontois B0-5
.Soiron-

Ej Fléron

0-5F1

speeldag 12

zondag 03/11/2019

13:30

Minerois B

-Soiron6-2
14:00

Dison B

-Magnée B7-2
14:30

Union Limbourg

-AS.Verviers B3-1
.

Battice B

-SRU Verviers6-2
.Hombourg B -

Bolland

3-5
.Franchimontois B-

Heusy B

1-2
.Ej Fléron-
Baelen B
11-1
.Herve B-

Cornesse B

0-2

speeldag 13

zondag 10/11/2019

14:30

Baelen B

-Minerois B1-7
.Heusy B -Ej Fléron2-2
.

Bolland

-Franchimontois B2-0
.AS.Verviers B-Battice B2-2
.Magnée B-

Union Limbourg

0-12
.Herve B-

Dison B

0-1
.Cornesse B-

Soiron

1-2
.

SRU Verviers

-Hombourg B 4-3

speeldag 14

zondag 17/11/2019

14:30Union Limbourg -

Herve B

0-2
.

Battice B

-Magnée B2-0
.Hombourg B -

AS.Verviers B

1-2
.Franchimontois B-

SRU Verviers

0-1
.

Ej Fléron

-Bolland3-1
.

Minerois B

-Heusy B 4-1
.Soiron-
Baelen B
7-0
.Cornesse B-

Dison B

3-5

speeldag 15

vrijdag 22/11/2019

19:30

Herve B

-Battice B5-0

zondag 24/11/2019

14:00

Dison B

-Union Limbourg 6-1
14:30

Baelen B

-Cornesse B1-5
.Heusy B -Soiron3-3
.

Bolland

-Minerois B2-0
.SRU Verviers-

Ej Fléron

1-2
.AS.Verviers B-Franchimontois B2-2
.Magnée B-

Hombourg B

0-3

speeldag 16

zondag 01/12/2019

14:00

Dison B

-Battice B5-2
14:30Heusy B -
Baelen B
5-0
.Herve B-

Hombourg B

1-2
.Magnée B-

Franchimontois B

1-3
.AS.Verviers B-

Ej Fléron

1-7
.SRU Verviers-

Minerois B

0-3
.Bolland-

Soiron

2-3
.

Union Limbourg

-Cornesse B3-2

speeldag 17

zondag 08/12/2019

14:30Battice B-

Union Limbourg

2-4
.

Cornesse B

-Heusy B 3-2
.

Baelen B

-Bolland0-12
.

Soiron

-SRU Verviers1-0
.

Minerois B

-AS.Verviers B5-2
.Ej Fléron-Magnée B1-1
.Franchimontois B-

Herve B

2-3
.Hombourg B -Dison B2-2

speeldag 18

zondag 15/12/2019

14:00

Dison B

-Franchimontois B5-0
14:30SRU Verviers-
Baelen B
4-0
.

Bolland

-Heusy B 2-1
.

Union Limbourg

-Hombourg B 3-1
.Herve B-

Ej Fléron

0-3
.AS.Verviers B-

Soiron

0-4
.Battice B-

Cornesse B

4-5

zondag 15/03/2020

00:00Magnée B-Minerois B-PP

speeldag 19

zondag 22/12/2019

13:00

Soiron

-Magnée B7-1
14:30

Franchimontois B

-Union Limbourg 3-2
.

Hombourg B

-Battice B4-2
.Cornesse B-

Bolland

2-3
.Heusy B -

SRU Verviers

3-6
.

Baelen B

-AS.Verviers B2-4
.

Ej Fléron

-Dison B5-0
15:00

Minerois B

-Herve B3-2

speeldag 20

zondag 19/01/2020

14:00

Dison B

-Minerois B4-1
14:30Magnée B-
Baelen B
3-0
.

AS.Verviers B

-Heusy B 5-2
.SRU Verviers-Bolland2-2
.Battice B-

Franchimontois B

1-2
.Union Limbourg -

Ej Fléron

0-4
.Herve B-

Soiron

0-4
.Hombourg B -

Cornesse B

1-4

speeldag 21

zondag 26/01/2020

14:30

Minerois B

-Union Limbourg 2-0
.

Ej Fléron

-Battice B6-0
.Franchimontois B-

Hombourg B

1-2
.

Cornesse B

-SRU Verviers4-1
.

Bolland

-AS.Verviers B5-1
.

Heusy B

-Magnée B4-0
.

Baelen B

-Herve B1-7
.Soiron-

Dison B

1-2

speeldag 22

woensdag 11/03/2020

20:15Franchimontois B-

Cornesse B

1-7

zondag 15/03/2020

15:00Dison B-
Baelen B
-

zondag 22/03/2020

00:00Herve B-Heusy B -PP
.Magnée B-Bolland-PP
.AS.Verviers B-SRU Verviers-PP
.Hombourg B -Ej Fléron-PP
.Battice B-Minerois B-PP
.Union Limbourg -Soiron-PP

speeldag 23

zondag 09/02/2020

15:00

Baelen B

-Union Limbourg 0-5

zondag 29/03/2020

00:00Heusy B -Dison B-PP
.Soiron-Battice B-PP
.Minerois B-Hombourg B -PP
.Ej Fléron-Franchimontois B-PP
.Cornesse B-AS.Verviers B-PP
.SRU Verviers-Magnée B-PP
.Bolland-Herve B-PP

speeldag 24

zondag 16/02/2020

14:30

Dison B

-Bolland4-2
15:00Battice B-
Baelen B
-
.

Union Limbourg

-Heusy B 5-0
.Herve B-

SRU Verviers

2-3
.

Magnée B

-AS.Verviers B3-2
.Franchimontois B-

Minerois B

2-5
.

Hombourg B

-Soiron5-0
.

Ej Fléron

-Cornesse B2-0

speeldag 25

zondag 01/03/2020

15:00

Baelen B

-Hombourg B -

zondag 05/04/2020

00:00Bolland-Union Limbourg -PP
.Heusy B -Battice B-PP
.Soiron-Franchimontois B-PP
.Minerois B-Ej Fléron-PP
.Cornesse B-Magnée B-PP
.AS.Verviers B-Herve B-PP
.SRU Verviers-Dison B-PP

speeldag 26

zondag 08/03/2020

14:30

Dison B

-AS.Verviers B6-4
15:00Franchimontois B-
Baelen B
-
.

Hombourg B

-Heusy B 5-1
.Battice B-

Bolland

2-3
.

Union Limbourg

-SRU Verviers2-1
.

Herve B

-Magnée B7-1
.

Ej Fléron

-Soiron4-1
.Minerois B-

Cornesse B

1-2

speeldag 27

zondag 22/03/2020

15:00

Baelen B

-Ej Fléron-

zondag 12/04/2020

00:00AS.Verviers B-Union Limbourg -PP
.SRU Verviers-Battice B-PP
.Bolland-Hombourg B -PP
.Heusy B -Franchimontois B-PP
.Soiron-Minerois B-PP
.Cornesse B-Herve B-PP
.Magnée B-Dison B-PP

speeldag 28

zondag 29/03/2020

00:00Minerois B-
Baelen B
-

zondag 19/04/2020

00:00Union Limbourg -Magnée B-PP
.Dison B-Herve B-PP
.Ej Fléron-Heusy B -PP
.Franchimontois B-Bolland-PP
.Hombourg B -SRU Verviers-PP
.Battice B-AS.Verviers B-PP
.Soiron-Cornesse B-PP

speeldag 29

zondag 19/04/2020

00:00

Baelen B

-Soiron-

zondag 26/04/2020

00:00Herve B-Union Limbourg -PP
.Magnée B-Battice B-PP
.AS.Verviers B-Hombourg B -PP
.SRU Verviers-Franchimontois B-PP
.Bolland-Ej Fléron-PP
.Heusy B -Minerois B-PP
.Dison B-Cornesse B-PP

speeldag 30

zondag 26/04/2020

00:00Cornesse B-
Baelen B
-

zondag 03/05/2020

00:00Soiron-Heusy B -PP
.Minerois B-Bolland-PP
.Ej Fléron-SRU Verviers-PP
.Franchimontois B-AS.Verviers B-PP
.Hombourg B -Magnée B-PP
.Battice B-Herve B-PP
.Union Limbourg -Dison B-PP

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

23/28

1

2

1.Ej Fléron*5617
2.Dison B*4614
3.Cornesse B4313
4.Soiron*3712
5.Minerois B**3611
6.Bolland**3610
7.Union Limbourg *3510
8.Herve B**309
9.Hombourg B *258
10.SRU Verviers**247
Franchimontois B*247
12.AS.Verviers B**236
13.Heusy B **205
14.Battice B**185
15.Magnée B***41
16.Baelen B00

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden