www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op dinsdag 14/01/2020
2019-2020, Luxembourg-3C: ST MÉDARD
Wedstrijden
1Zo-01/09/1915:00St Médard -Libin B0 -5F10 09-
2Za-07/09/1920:00Orgéo B -St Médard5 -3 0014-
3Zo-15/09/1915:00St Médard -Muno4 -60 014-
4Zo-22/09/1915:00Corbion -St Médard6 -0 0014-
5Zo-29/09/1915:00St Médard -Namoussart2 -30 014-
6Zo-06/10/1915:00Carlsbourg -St Médard6 -0 0014-
7Zo-13/10/1915:00St Médard -Petitvoir1 -40 014-
8Zo-20/10/1915:00Ochamps B -St Médard5 -2 0014-
9Zo-27/10/1915:00St Médard -Haut-Fays0 -40 014-
10Zo-03/11/1914:30Ste Cécile -St Médard7 -1 0014-
11Zo-10/11/1914:30St Médard -Bertrix2 -21 114-
12Zo-17/11/1914:30Neufchâteau -St Médard0 -10 3413 
13Zo-24/11/1914:30St Médard -St Pierre1 -80 413 
14Za-30/11/1920:00Libin B -St Médard2 -0 0413 
15Zo-08/12/1914:30St Médard -Orgéo B1 -70 413 
17Zo-09/02/2015:00St Médard -Corbion  - .    
18Zo-16/02/2015:00Namoussart -St Médard  -  .   
19Zo-23/02/2000:00St Médard -Carlsbourg  - .    
20Zo-01/03/2000:00Petitvoir -St Médard  -  .   
21Zo-08/03/2000:00St Médard -Ochamps B  - .    
16Zo-15/03/2000:00Muno -St Médard  -  .   
22Zo-22/03/2000:00Haut-Fays -St Médard  -  .   
23Zo-29/03/2000:00St Médard -Ste Cécile  - .    
24Zo-05/04/2000:00Bertrix -St Médard  -  .   
25Zo-19/04/2000:00St Médard -Neufchâteau  - .    
26Zo-26/04/2000:00St Pierre -St Médard  -  .   
Rangschikking(15/26)
1Haut-Fays*35 11
 2Ste Cécile*32 10
 3St Pierre31 10
 4Muno27 8
 5Orgéo B26 8
 6Carlsbourg*24 7
 7Petitvoir22 6
8Corbion*20 6
 .Ochamps B*20 6
 10Namoussart*19 5
 11Libin B18 4
 12Bertrix7 1
13St Médard4 1
 14Neufchâteau3 1
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.

De wedstrijden van CORBION
1Zo-01/09/1915:00Ste Cécile -Corbion2 -1 009-
2Zo-08/09/1915:00Corbion -Bertrix2 -21 110 
3Zo-15/09/1915:00Neufchâteau -Corbion2 -4 346 
4Zo-22/09/1915:00Corbion -St Médard6 -03 74 
5Za-28/09/1920:00Libin B -Corbion4 -4 187 
6Zo-06/10/1915:00Corbion -Orgéo B6 -33 113 
7Zo-13/10/1915:00Muno -Corbion5 -4 0119 
8Zo-20/10/1915:00Corbion -St Pierre1 -40 1110 
9Zo-27/10/1915:00Corbion -Namoussart2 -40 1110 
10Zo-03/11/1914:30Carlsbourg -Corbion1 -0 01110 
11Zo-10/11/1914:30Corbion -Petitvoir5 -13 1410 
12Za-16/11/1920:30Ochamps B -Corbion2 -7 3178 
13Zo-24/11/1914:30Corbion -Haut-Fays0 -30 1710 
15Za-07/12/1920:00Bertrix -Corbion0 -3 3208 
14Zo-02/02/2015:00Corbion -Ste Cécile  - .    
17Zo-09/02/2015:00St Médard -Corbion  -  .   
18Zo-16/02/2015:00Corbion -Libin B  - .    
19Zo-23/02/2000:00Orgéo B -Corbion  -  .   
20Zo-01/03/2000:00Corbion -Muno  - .    
21Zo-08/03/2000:00St Pierre -Corbion  -  .   
16Zo-15/03/2000:00Corbion -Neufchâteau  - .    
22Zo-22/03/2000:00Namoussart -Corbion  -  .   
23Zo-29/03/2000:00Corbion -Carlsbourg  - .    
24Zo-05/04/2000:00Petitvoir -Corbion  -  .   
25Zo-19/04/2000:00Corbion -Ochamps B  - .    
26Zo-26/04/2000:00Haut-Fays -Corbion  -  .   
Beste aanval
St Pierre57
 Haut-Fays54
 Ste Cécile51
 Muno46
Corbion45
 Petitvoir45
 Libin B41
 Orgéo B39
 Namoussart38
 Carlsbourg37
 Ochamps B29
St Médard27
 Bertrix20
 Neufchâteau17
Beste verdediging
Haut-Fays15
 Ste Cécile19
 St Pierre23
 Carlsbourg24
 Petitvoir28
 Namoussart31
 Orgéo B31
 Ochamps B32
Corbion33
 Muno35
 Libin B42
 Bertrix52
St Médard70
 Neufchâteau111
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.