www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 03/04/2020
2019-2020, Luxembourg-3C: ST MÉDARD
Wedstrijden
1Zo-01/09/1915:00St Médard -Libin B0 -5F10 09-
2Za-07/09/1920:00Orgéo B -St Médard5 -3 0014-
3Zo-15/09/1915:00St Médard -Muno4 -60 014-
4Zo-22/09/1915:00Corbion -St Médard6 -0 0014-
5Zo-29/09/1915:00St Médard -Namoussart2 -30 014-
6Zo-06/10/1915:00Carlsbourg -St Médard6 -0 0014-
7Zo-13/10/1915:00St Médard -Petitvoir1 -40 014-
8Zo-20/10/1915:00Ochamps B -St Médard5 -2 0014-
9Zo-27/10/1915:00St Médard -Haut-Fays0 -40 014-
10Zo-03/11/1914:30Ste Cécile -St Médard7 -1 0014-
11Zo-10/11/1914:30St Médard -Bertrix2 -21 114-
12Zo-17/11/1914:30Neufchâteau -St Médard0 -10 3413 
13Zo-24/11/1914:30St Médard -St Pierre1 -80 413 
14Za-30/11/1920:00Libin B -St Médard2 -0 0413 
15Zo-08/12/1914:30St Médard -Orgéo B1 -70 413 
16Vr-10/07/2000:00Muno -St Médard  - PP .   
17Wo-22/07/2000:00St Médard -Corbion  - .    
18Do-23/07/2000:00Namoussart -St Médard  -  .   
19Vr-24/07/2000:00St Médard -Carlsbourg  - .    
20Za-25/07/2000:00Petitvoir -St Médard  -  .   
21Zo-26/07/2000:00St Médard -Ochamps B  - .    
22Ma-27/07/2000:00Haut-Fays -St Médard  -  .   
23Di-28/07/2000:00St Médard -Ste Cécile  - .    
24Wo-29/07/2000:00Bertrix -St Médard  -  .   
25Do-30/07/2000:00St Médard -Neufchâteau  - .    
26Vr-31/07/2000:00St Pierre -St Médard  -  .   
Rangschikking(16/26)
1Haut-Fays* 35 11
 .Ste Cécile* 35 11
 3St Pierre 31 10
 4Muno 30 9
 5Orgéo B* 26 8
 6Petitvoir 25 7
 7Carlsbourg** 24 7
 8Namoussart* 22 6
 9Ochamps B* 21 6
10Corbion** 20 6
 11Libin B 18 4
 12Bertrix 8 1
13St Médard* 4 1
 14Neufchâteaux3 1
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van CORBION
1Zo-01/09/1915:00Ste Cécile -Corbion2 -1  009-
2Zo-08/09/1915:00Corbion -Bertrix2 -2 1 110 
3Zo-15/09/1915:00Neufchâteau -Corbion2 -4  346 
4Zo-22/09/1915:00Corbion -St Médard6 -0 3 74 
5Za-28/09/1920:00Libin B -Corbion4 -4  187 
6Zo-06/10/1915:00Corbion -Orgéo B6 -3 3 113 
7Zo-13/10/1915:00Muno -Corbion5 -4  0119 
8Zo-20/10/1915:00Corbion -St Pierre1 -4 0 1110 
9Zo-27/10/1915:00Corbion -Namoussart2 -4 0 1110 
10Zo-03/11/1914:30Carlsbourg -Corbion1 -0  01110 
11Zo-10/11/1914:30Corbion -Petitvoir5 -1 3 1410 
12Za-16/11/1920:30Ochamps B -Corbion2 -7  3178 
13Zo-24/11/1914:30Corbion -Haut-Fays0 -3 0 1710 
15Za-07/12/1920:00Bertrix -Corbion0 -3  3208 
19Zo-23/02/2013:00Orgéo B -Corbion  - ST . 10 
14Wo-01/07/2000:00Corbion -Ste Cécile  - PP.    
16Vr-10/07/2000:00Corbion -Neufchâteau  - PP.    
17Wo-22/07/2000:00St Médard -Corbion  -   .   
18Do-23/07/2000:00Corbion -Libin B  -  .    
20Za-25/07/2000:00Corbion -Muno  -  .    
21Zo-26/07/2000:00St Pierre -Corbion  -   .   
22Ma-27/07/2000:00Namoussart -Corbion  -   .   
23Di-28/07/2000:00Corbion -Carlsbourg  -  .    
24Wo-29/07/2000:00Petitvoir -Corbion  -   .   
25Do-30/07/2000:00Corbion -Ochamps B  -  .    
26Vr-31/07/2000:00Haut-Fays -Corbion  -   .   
Beste aanval
St Pierre57
 Haut-Fays54
 Ste Cécile52
 Muno50
 Petitvoir48
Corbion45
 Libin B45
 Namoussart43
 Orgéo B39
 Carlsbourg37
 Ochamps B31
St Médard27
 Bertrix22
 Neufchâteau18
Beste verdediging
Haut-Fays16
 Ste Cécile19
 Carlsbourg24
 St Pierre27
 Petitvoir29
 Orgéo B31
Corbion33
 Ochamps B34
 Muno35
 Namoussart35
 Libin B47
 Bertrix54
St Médard70
 Neufchâteau114
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.