www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 11/12/2019

vbal4

Luxembourg : 3de Provinciale C

speeldag 1

zaterdag 31/08/2019

20:00

Ochamps B

-Carlsbourg2-0
.Bertrix-

Muno

1-4

zondag 01/09/2019

15:00

St Pierre

-Petitvoir1-0
.

Neufchâteau

-Orgéo B5-3
.

Ste Cécile

-Corbion2-1
.Haut-Fays-Namoussart4-4
.St Médard-

Libin B

0-5F1

speeldag 2

zaterdag 07/09/2019

20:00

Petitvoir

-Ochamps B2-1
.

Libin B

-St Pierre3-1
.

Orgéo B

-St Médard5-3

zondag 08/09/2019

15:00

Muno

-Neufchâteau4-2
.Carlsbourg-Haut-Fays2-2
.Corbion-Bertrix2-2
.Namoussart-

Ste Cécile

1-3

speeldag 3

zaterdag 14/09/2019

20:00Libin B-Orgéo B1-1

zondag 15/09/2019

15:00Bertrix-

Namoussart

0-4
.Ste Cécile-

Carlsbourg

2-4
.St Pierre-

Ochamps B

1-3
.St Médard-

Muno

4-6
.

Haut-Fays

-Petitvoir3-2
.Neufchâteau-

Corbion

2-4

speeldag 4

vrijdag 20/09/2019

20:30Petitvoir-Ste Cécile4-4

zaterdag 21/09/2019

20:00Ochamps B-

Haut-Fays

1-3

zondag 22/09/2019

15:00

Orgéo B

-St Pierre1-0
.

Corbion

-St Médard6-0
.Muno-Libin B3-3
.Carlsbourg-Bertrix2-2
.

Namoussart

-Neufchâteau8-1

speeldag 5

zaterdag 28/09/2019

20:00Libin B-Corbion4-4
.Bertrix-

Petitvoir

2-5

zondag 29/09/2019

15:00

Orgéo B

-Muno2-1
.

Ste Cécile

-Ochamps B2-0
.Neufchâteau-

Carlsbourg

2-7
.St Pierre-

Haut-Fays

1-4
.St Médard-

Namoussart

2-3

speeldag 6

zaterdag 05/10/2019

20:00

Ochamps B

-Bertrix3-2

zondag 06/10/2019

15:00

Petitvoir

-Neufchâteau14-0
.Haut-Fays-

Ste Cécile

1-3
.Muno-

St Pierre

1-5
.

Corbion

-Orgéo B6-3
.

Namoussart

-Libin B2-0
.

Carlsbourg

-St Médard6-0

speeldag 7

zaterdag 12/10/2019

20:00Bertrix-

Haut-Fays

1-3

zondag 13/10/2019

15:00Libin B-

Carlsbourg

1-6
.St Médard-

Petitvoir

1-4
.

Orgéo B

-Namoussart3-1
.

Muno

-Corbion5-4
.Neufchâteau-

Ochamps B

2-6
.

St Pierre

-Ste Cécile3-2

speeldag 8

vrijdag 18/10/2019

20:00Petitvoir-Libin B3-3
20:30

Ste Cécile

-Bertrix5-0

zondag 20/10/2019

15:00

Ochamps B

-St Médard5-2
.

Haut-Fays

-Neufchâteau9-0
.Corbion-

St Pierre

1-4
.Namoussart-Muno4-4
.

Carlsbourg

-Orgéo B2-0

speeldag 9

vrijdag 25/10/2019

20:30

Orgéo B

-Petitvoir4-1

zondag 27/10/2019

15:00St Médard-

Haut-Fays

0-4
.

Muno

-Carlsbourg2-1
.Corbion-

Namoussart

2-4
.Neufchâteau-

Ste Cécile

1-10
.

St Pierre

-Bertrix10-0

zondag 22/03/2020

00:00Libin B-Ochamps B-

speeldag 10

vrijdag 01/11/2019

20:00Ochamps B-Orgéo B0-0

zaterdag 02/11/2019

20:00

Bertrix

-Neufchâteau6-0
.

Petitvoir

-Muno5-1

zondag 03/11/2019

14:30

Haut-Fays

-Libin B5-0
.

Ste Cécile

-St Médard7-1
.Namoussart-

St Pierre

2-3
.

Carlsbourg

-Corbion1-0

speeldag 11

zaterdag 09/11/2019

20:00Libin B-

Ste Cécile

1-3

zondag 10/11/2019

14:30St Médard-Bertrix2-2
.Orgéo B-

Haut-Fays

1-6
.

Corbion

-Petitvoir5-1
.Namoussart-Carlsbourg4-4
.

St Pierre

-Neufchâteau11-0
15:00

Muno

-Ochamps B5-1

speeldag 12

zaterdag 16/11/2019

20:00Bertrix-Libin B2-2
20:30Ochamps B-

Corbion

2-7

zondag 17/11/2019

14:30

Haut-Fays

-Muno2-0
.

Ste Cécile

-Orgéo B4-1
.Neufchâteau-

St Médard

0-10
.

St Pierre

-Carlsbourg1-0
15:00Petitvoir-Namoussart0-0

speeldag 13

vrijdag 22/11/2019

20:00

Libin B

-Neufchâteau9-2

zondag 24/11/2019

14:30St Médard-

St Pierre

1-8
.

Orgéo B

-Bertrix3-0
.Corbion-

Haut-Fays

0-3
.Namoussart-

Ochamps B

1-2
.

Carlsbourg

-Petitvoir2-1
15:00Muno-Ste Cécile1-1

speeldag 14

zaterdag 30/11/2019

20:00

Libin B

-St Médard2-0
.Petitvoir-St Pierre1-1

zondag 01/12/2019

14:30

Orgéo B

-Neufchâteau5-0F1
15:00

Muno

-Bertrix4-0

zondag 22/12/2019

14:30Carlsbourg-Ochamps B-
.Corbion-Ste Cécile-
.Namoussart-Haut-Fays-

speeldag 15

zaterdag 07/12/2019

20:00Bertrix-

Corbion

0-3

zondag 08/12/2019

14:30

St Pierre

-Libin B7-4
.St Médard-

Orgéo B

1-7
.Neufchâteau-

Muno

0-5F1
.

Ste Cécile

-Namoussart3-0
.

Haut-Fays

-Carlsbourg5-0
15:00Ochamps B-

Petitvoir

0-2

speeldag 16

zaterdag 14/12/2019

20:00Petitvoir-Haut-Fays-

zondag 15/12/2019

14:30Orgéo B-Libin B-
.Carlsbourg-Ste Cécile-
.Namoussart-Bertrix-
.Corbion-Neufchâteau-
15:00Ochamps B-St Pierre-
.Muno-St Médard-

speeldag 17

zaterdag 08/02/2020

20:00Libin B-Muno-
.Bertrix-Carlsbourg-

zondag 09/02/2020

15:00Ste Cécile-Petitvoir-
.Haut-Fays-Ochamps B-
.St Pierre-Orgéo B-
.St Médard-Corbion-
.Neufchâteau-Namoussart-

speeldag 18

zondag 16/02/2020

00:00Namoussart-St Médard-
.Corbion-Libin B-
.Muno-Orgéo B-
.Ochamps B-Ste Cécile-
.Petitvoir-Bertrix-
.Carlsbourg-Neufchâteau-
.Haut-Fays-St Pierre-

speeldag 19

zondag 23/02/2020

00:00Neufchâteau-Petitvoir-
.Bertrix-Ochamps B-
.Ste Cécile-Haut-Fays-
.St Pierre-Muno-
.Orgéo B-Corbion-
.Libin B-Namoussart-
.St Médard-Carlsbourg-

speeldag 20

zondag 01/03/2020

00:00Petitvoir-St Médard-
.Carlsbourg-Libin B-
.Namoussart-Orgéo B-
.Corbion-Muno-
.Haut-Fays-Bertrix-
.Ochamps B-Neufchâteau-
.Ste Cécile-St Pierre-

speeldag 21

zondag 08/03/2020

00:00Libin B-Petitvoir-
.St Médard-Ochamps B-
.Neufchâteau-Haut-Fays-
.Bertrix-Ste Cécile-
.St Pierre-Corbion-
.Muno-Namoussart-
.Orgéo B-Carlsbourg-

speeldag 22

zaterdag 26/10/2019

17:00Ochamps B-Libin B3-3

zondag 22/03/2020

00:00Haut-Fays-St Médard-
.Petitvoir-Orgéo B-
.Carlsbourg-Muno-
.Namoussart-Corbion-
.Ste Cécile-Neufchâteau-
.Bertrix-St Pierre-

speeldag 23

zondag 29/03/2020

00:00Muno-Petitvoir-
.Orgéo B-Ochamps B-
.Libin B-Haut-Fays-
.St Médard-Ste Cécile-
.Neufchâteau-Bertrix-
.St Pierre-Namoussart-
.Corbion-Carlsbourg-

speeldag 24

zondag 05/04/2020

00:00Bertrix-St Médard-
.Ste Cécile-Libin B-
.Haut-Fays-Orgéo B-
.Ochamps B-Muno-
.Petitvoir-Corbion-
.Carlsbourg-Namoussart-
.Neufchâteau-St Pierre-

speeldag 25

zondag 19/04/2020

00:00Namoussart-Petitvoir-
.Corbion-Ochamps B-
.Muno-Haut-Fays-
.Orgéo B-Ste Cécile-
.Libin B-Bertrix-
.St Médard-Neufchâteau-
.Carlsbourg-St Pierre-

speeldag 26

zondag 26/04/2020

00:00St Pierre-St Médard-
.Neufchâteau-Libin B-
.Bertrix-Orgéo B-
.Ste Cécile-Muno-
.Haut-Fays-Corbion-
.Ochamps B-Namoussart-
.Petitvoir-Carlsbourg-

15/26

1.Haut-Fays*3512
2.Ste Cécile*3210
3.St Pierre3110
4.Muno277
5.Orgéo B269
6.Carlsbourg*244
7.Petitvoir225
8.Corbion*209
Ochamps B*203
10.Namoussart*192
11.Libin B187
12.Bertrix71
13.St Médard43
14.Neufchâteau30
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

15/26

1

2

1.Haut-Fays*3511
2.Ste Cécile*3210
3.St Pierre3110
4.Muno278
5.Orgéo B268
6.Carlsbourg*247
7.Petitvoir226
8.Corbion*206
Ochamps B*206
10.Namoussart*195
11.Libin B184
12.Bertrix71
13.St Médard41
14.Neufchâteau31

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden