www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 24/02/2020

vbal4

Luxembourg : 3de Provinciale D

speeldag 1

zaterdag 31/08/2019

20:00Bande-

Bure

0-1
.

Vaux-Sur-Sûre

-Champlon B6-0
.

Ste Ode

-Givry B3-0
.

Tellin

-Ste Marie-Wid.5-0

zondag 01/09/2019

15:00Bras-Wellin B1-1
.Sibret-

Witry

1-2
.

Nassogne B

-Cobreville6-5

speeldag 2

zaterdag 07/09/2019

20:00

Witry

-Bande5-1

zondag 08/09/2019

15:00Givry B-

Tellin

2-3
.Champlon B-

Sibret

1-2
.

Ste Marie-Wid.

-Nassogne B3-2
.Bure-

Ste Ode

0-3
.Cobreville-

Bras

2-4

zondag 08/12/2019

14:30

Wellin B

-Vaux-Sur-Sûre4-1

speeldag 3

zaterdag 14/09/2019

20:00

Bande

-Champlon B4-2
.

Vaux-Sur-Sûre

-Cobreville2-0
.

Ste Ode

-Tellin3-2

zondag 15/09/2019

15:00

Bure

-Witry2-1
.Nassogne B-

Givry B

0-2
.

Bras

-Ste Marie-Wid.4-0
.

Sibret

-Wellin B2-1

speeldag 4

zaterdag 21/09/2019

20:00Witry-Ste Ode1-1

zondag 22/09/2019

15:00Ste Marie-Wid.-

Vaux-Sur-Sûre

2-4
.Cobreville-

Sibret

0-5
.Givry B-

Bras

2-3
.Wellin B-

Bande

1-2
.Champlon B-

Bure

1-5
16:00

Tellin

-Nassogne B3-0

speeldag 5

zaterdag 28/09/2019

20:00

Ste Ode

-Nassogne B5-1
.

Witry

-Champlon B5-0
.

Bande

-Cobreville2-1
.

Vaux-Sur-Sûre

-Givry B2-1
.Bure-

Wellin B

1-3

zondag 29/09/2019

15:00

Bras

-Tellin2-1
.

Sibret

-Ste Marie-Wid.2-0

speeldag 6

zaterdag 05/10/2019

20:00Wellin B-

Witry

1-3

zondag 06/10/2019

15:00Tellin-

Vaux-Sur-Sûre

1-2
.Givry B-

Sibret

0-1
.Nassogne B-

Bras

1-2
.Champlon B-

Ste Ode

3-6
.

Ste Marie-Wid.

-Bande2-1

zaterdag 22/02/2020

16:00Cobreville-

Bure

1-3

speeldag 7

zaterdag 12/10/2019

20:00

Ste Ode

-Bras2-1
.Vaux-Sur-Sûre-Nassogne B0-0
.

Bande

-Givry B2-0

zondag 13/10/2019

15:00Witry-

Cobreville

0-2
.

Bure

-Ste Marie-Wid.3-2
.Champlon B-

Wellin B

2-5
.Sibret-

Tellin

0-5

speeldag 8

zaterdag 19/10/2019

20:00

Tellin

-Bande2-0

zondag 20/10/2019

15:00

Givry B

-Bure2-1
.Nassogne B-

Sibret

1-8
.Bras-

Vaux-Sur-Sûre

0-4
.Wellin B-

Ste Ode

1-2
.

Cobreville

-Champlon B4-2
.Ste Marie-Wid.-

Witry

1-2

speeldag 9

zaterdag 26/10/2019

20:00

Bande

-Nassogne B2-1
.

Wellin B

-Cobreville3-1
.

Witry

-Givry B3-2
.Ste Ode-

Vaux-Sur-Sûre

0-3

zondag 27/10/2019

15:00Bure-

Tellin

0-1
.

Champlon B

-Ste Marie-Wid.3-2
.

Sibret

-Bras2-1

speeldag 10

zaterdag 02/11/2019

20:00Vaux-Sur-Sûre-Sibret1-1
.

Tellin

-Witry2-0
.Nassogne B-

Bure

2-5

zondag 03/11/2019

14:30

Givry B

-Champlon B8-0
.

Bras

-Bande4-1
.Cobreville-

Ste Ode

1-5
.Ste Marie-Wid.-

Wellin B

1-3

speeldag 11

zaterdag 09/11/2019

20:00Bande-Vaux-Sur-Sûre3-3
.

Witry

-Nassogne B3-0
.

Bure

-Bras5-2
.Ste Ode-

Sibret

1-2
.Wellin B-

Givry B

0-4

zondag 10/11/2019

14:30Champlon B-

Tellin

2-7
.Cobreville-Ste Marie-Wid.2-2

speeldag 12

zaterdag 16/11/2019

20:00Tellin-Wellin B0-0
.Vaux-Sur-Sûre-Bure3-3
.

Ste Ode

-Ste Marie-Wid.5-0
.Nassogne B-Champlon B1-1

zondag 17/11/2019

14:30

Givry B

-Cobreville4-0
.

Bras

-Witry2-1
.

Sibret

-Bande7-0

speeldag 13

zaterdag 23/11/2019

20:00

Witry

-Vaux-Sur-Sûre2-0
.Bande-Ste Ode2-2
.

Wellin B

-Nassogne B2-1
.Bure-

Sibret

0-5F1

zondag 24/11/2019

14:30Champlon B-

Bras

0-7
.Cobreville-

Tellin

2-5
.Ste Marie-Wid.-

Givry B

1-3

speeldag 14

zaterdag 30/11/2019

20:00

Witry

-Sibret2-1
.Wellin B-

Bras

0-1
.Bure-

Bande

0-5

zondag 01/12/2019

14:30Ste Marie-Wid.-

Tellin

1-6

zondag 15/03/2020

15:00Cobreville-Nassogne B-
.Champlon B-Vaux-Sur-Sûre-
.Givry B-Ste Ode-

speeldag 15

zaterdag 07/09/2019

20:00

Vaux-Sur-Sûre

-Wellin B6-1

zaterdag 07/12/2019

20:00

Ste Ode

-Bure5-2
.Tellin-

Givry B

0-1
.Bande-

Witry

1-3

zondag 08/12/2019

14:30

Bras

-Cobreville4-1
15:00

Nassogne B

-Ste Marie-Wid.6-0
.Sibret-Champlon B-PP

speeldag 16

zondag 15/12/2019

00:00Witry-Bure-PP
.Wellin B-Sibret-PP
.Tellin-Ste Ode-PP
.Champlon B-Bande-PP
.Givry B-Nassogne B-PP
.Ste Marie-Wid.-Bras-PP
.Cobreville-Vaux-Sur-Sûre-PP

speeldag 17

zaterdag 08/02/2020

20:00Ste Ode-Witry-PP
.Bande-Wellin B-PP
.Vaux-Sur-Sûre-Ste Marie-Wid.-PP

zondag 09/02/2020

15:00Bras-Givry B-PP
.Nassogne B-Tellin-PP
.Bure-Champlon B-PP
.Sibret-Cobreville-PP

speeldag 18

zaterdag 15/02/2020

20:00Wellin B-Bure-PP
.Tellin-Bras-PP

zondag 16/02/2020

15:00Cobreville-Bande-PP
.Champlon B-Witry-PP
.Givry B-Vaux-Sur-Sûre-PP
.Ste Marie-Wid.-Sibret-PP
.Nassogne B-Ste Ode-PP

speeldag 19

zaterdag 05/10/2019

20:00

Bure

-Cobreville6-4

zaterdag 22/02/2020

15:00Sibret-Givry B1-1
20:00

Witry

-Wellin B2-0
.Vaux-Sur-Sûre-

Tellin

2-3
.Bande-

Ste Marie-Wid.

0-2
.

Ste Ode

-Champlon B5-0F1

zondag 23/02/2020

15:00

Bras

-Nassogne B6-0

speeldag 20

zaterdag 29/02/2020

20:00Tellin-Sibret-
.Wellin B-Champlon B-
.Nassogne B-Vaux-Sur-Sûre-

zondag 01/03/2020

15:00Givry B-Bande-
.Ste Marie-Wid.-Bure-
.Cobreville-Witry-
.Bras-Ste Ode-

speeldag 21

zaterdag 07/03/2020

20:00Vaux-Sur-Sûre-Bras-
.Bure-Givry B-
.Bande-Tellin-
.Ste Ode-Wellin B-
.Witry-Ste Marie-Wid.-

zondag 08/03/2020

15:00Sibret-Nassogne B-
.Champlon B-Cobreville-

speeldag 22

zaterdag 21/03/2020

20:00Tellin-Bure-
.Vaux-Sur-Sûre-Ste Ode-

zondag 22/03/2020

15:00Nassogne B-Bande-
.Givry B-Witry-
.Ste Marie-Wid.-Champlon B-
.Cobreville-Wellin B-
.Bras-Sibret-

speeldag 23

zondag 29/03/2020

00:00Champlon B-Givry B-
.Witry-Tellin-
.Bure-Nassogne B-
.Bande-Bras-
.Sibret-Vaux-Sur-Sûre-
.Ste Ode-Cobreville-
.Wellin B-Ste Marie-Wid.-

speeldag 24

zondag 05/04/2020

00:00Vaux-Sur-Sûre-Bande-
.Bras-Bure-
.Nassogne B-Witry-
.Tellin-Champlon B-
.Givry B-Wellin B-
.Ste Marie-Wid.-Cobreville-
.Sibret-Ste Ode-

speeldag 25

zondag 19/04/2020

00:00Cobreville-Givry B-
.Wellin B-Tellin-
.Champlon B-Nassogne B-
.Witry-Bras-
.Bure-Vaux-Sur-Sûre-
.Bande-Sibret-
.Ste Marie-Wid.-Ste Ode-

speeldag 26

zondag 26/04/2020

00:00Ste Ode-Bande-
.Sibret-Bure-
.Vaux-Sur-Sûre-Witry-
.Bras-Champlon B-
.Nassogne B-Wellin B-
.Tellin-Cobreville-
.Givry B-Ste Marie-Wid.-

16/26

1.Ste Ode*3510
2.Tellin349
Bras3412
Witry3412
5.Sibret*327
6.Vaux-Sur-Sûre*281
7.Bure253
8.Givry B*2210
9.Wellin B206
Bande204
11.Ste Marie-Wid.103
12.Nassogne B*84
13.Cobreville*70
14.Champlon B**41
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

16/26

1

2

1.Ste Ode*3511
2.Tellin3411
Bras3411
Witry3411
5.Sibret*3210
6.Vaux-Sur-Sûre*288
7.Bure258
8.Givry B*227
9.Wellin B206
Bande206
11.Ste Marie-Wid.103
12.Nassogne B*82
13.Cobreville*72
14.Champlon B**41

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden