www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 25/02/2020

vbal4

Luxembourg : 3de Provinciale E

speeldag 1

vrijdag 30/08/2019

20:30La Roche B-

Rendeux

0-5
.

Heyd

-Vecmont3-1

zaterdag 31/08/2019

18:00

Melreux-Hotton B

-Durbuy B2-1
20:00

Bourdon

-Ortho2-1

zondag 01/09/2019

15:00Waha-Marche B-

Petit-Han

1-10
.

Oppagne B

-Izier9-0
.Houmart-

Roy

2-4

speeldag 2

zaterdag 07/09/2019

20:00

Petit-Han

-La Roche B5-2
.Izier-

Melreux-Hotton B

0-1
.

Roy

-Oppagne B4-2
.Rendeux-Houmart1-1

zondag 08/09/2019

15:00

Durbuy B

-Bourdon2-1
.Ortho-

Heyd

1-4
.

Vecmont

-Waha-Marche B2-1

speeldag 3

vrijdag 13/09/2019

20:30La Roche B-

Vecmont

1-5

zaterdag 14/09/2019

18:00Oppagne B-

Melreux-Hotton B

2-3
20:00

Roy

-Rendeux2-1
.

Bourdon

-Izier4-1
.Heyd-Durbuy B1-1

zondag 15/09/2019

15:00Waha-Marche B-

Ortho

4-7
.

Houmart

-Petit-Han6-1

speeldag 4

zaterdag 21/09/2019

18:00Melreux-Hotton B-Bourdon1-1
20:00Izier-

Heyd

1-4
.Petit-Han-

Roy

1-4
.

Rendeux

-Oppagne B3-2

zondag 22/09/2019

15:00Ortho-La Roche B0-0
.Vecmont-

Houmart

0-1
.

Durbuy B

-Waha-Marche B5-0

speeldag 5

zaterdag 28/09/2019

18:00Oppagne B-

Bourdon

1-2
20:00La Roche B-Durbuy B0-0
.

Rendeux

-Petit-Han9-2
.

Roy

-Vecmont4-0
.

Heyd

-Melreux-Hotton B4-2

zondag 29/09/2019

15:00

Houmart

-Ortho1-0
.

Waha-Marche B

-Izier4-0

speeldag 6

zaterdag 05/10/2019

18:00

Melreux-Hotton B

-Waha-Marche B6-0
20:00Petit-Han-

Oppagne B

0-4
.Bourdon-Heyd2-2
.Izier-

La Roche B

3-4

zondag 06/10/2019

15:00Vecmont-

Rendeux

0-1
.Ortho-

Roy

1-3
.

Durbuy B

-Houmart5-3

speeldag 7

vrijdag 11/10/2019

20:30Oppagne B-Heyd0-0

zaterdag 12/10/2019

20:00Waha-Marche B-

Bourdon

1-2
.La Roche B-

Melreux-Hotton B

2-3
.

Petit-Han

-Vecmont2-1
.

Rendeux

-Ortho6-1

zondag 13/10/2019

15:00

Roy

-Durbuy B1-0
.

Houmart

-Izier8-5

speeldag 8

zaterdag 19/10/2019

18:00Melreux-Hotton B-Houmart3-3
20:00Bourdon-

La Roche B

2-3
.Izier-

Roy

0-5
.Heyd-

Waha-Marche B

1-2

zondag 20/10/2019

15:00Vecmont-

Oppagne B

2-5
.Ortho-

Petit-Han

2-5
.Durbuy B-

Rendeux

2-3

speeldag 9

vrijdag 25/10/2019

20:30Houmart-

Bourdon

0-1

zaterdag 26/10/2019

20:00La Roche B-

Heyd

0-4
.Roy-

Melreux-Hotton B

0-1
.Petit-Han-Durbuy B1-1
.

Rendeux

-Izier8-2

zondag 27/10/2019

15:00

Vecmont

-Ortho5-1
.Oppagne B-Waha-Marche B1-1

speeldag 10

zaterdag 02/11/2019

20:00Melreux-Hotton B-Rendeux3-3
.

Heyd

-Houmart4-1
.Bourdon-

Roy

2-4
.Izier-Petit-Han2-2

zondag 03/11/2019

14:30Waha-Marche B-La Roche B2-2
.Ortho-

Oppagne B

1-5
.Durbuy B-Vecmont2-2

speeldag 11

zaterdag 09/11/2019

20:00

Roy

-Heyd3-2
.Petit-Han-Melreux-Hotton B1-1
.Rendeux-Bourdon2-2

zondag 10/11/2019

14:30Houmart-

Waha-Marche B

2-3
.Vecmont-Izier1-1
.Ortho-

Durbuy B

1-7
15:00Oppagne B-La Roche B1-1

speeldag 12

zaterdag 16/11/2019

18:00Melreux-Hotton B-

Vecmont

2-3
20:00La Roche B-

Houmart

1-3
.

Bourdon

-Petit-Han6-1
.

Heyd

-Rendeux3-1
.Waha-Marche B-

Roy

0-2
.

Izier

-Ortho2-1

zondag 17/11/2019

15:00Oppagne B-Durbuy B1-1

speeldag 13

zaterdag 23/11/2019

20:00Petit-Han-Heyd2-2

zondag 24/11/2019

14:30

Roy

-La Roche B4-1
.Houmart-

Oppagne B

0-2
.Rendeux-Waha-Marche B1-1
.Vecmont-Bourdon1-1
.Ortho-

Melreux-Hotton B

0-3
.Durbuy B-Izier1-1

speeldag 14

zaterdag 30/11/2019

20:00

Roy

-Houmart6-2

zondag 01/12/2019

14:30

Petit-Han

-Waha-Marche B2-0
.Izier-

Oppagne B

1-4
.Durbuy B-

Melreux-Hotton B

0-2
.Ortho-

Bourdon

0-3
.Rendeux-La Roche B1-1

zondag 15/03/2020

15:00Vecmont-Heyd-

speeldag 15

zaterdag 07/12/2019

18:00

Melreux-Hotton B

-Izier4-0
20:00

Bourdon

-Durbuy B1-0
.La Roche B-

Petit-Han

1-2
.

Heyd

-Ortho11-0
.Waha-Marche B-

Vecmont

0-10

zondag 08/12/2019

14:30Houmart-

Rendeux

1-3
15:00Oppagne B-Roy5-5

speeldag 16

zondag 15/12/2019

00:00Melreux-Hotton B-Oppagne B-PP
.Rendeux-Roy-PP
.Petit-Han-Houmart-PP
.Izier-Bourdon-PP
.Durbuy B-Heyd-PP
.Ortho-Waha-Marche B-PP
.Vecmont-La Roche B-PP

speeldag 17

vrijdag 07/02/2020

20:30La Roche B-Ortho-PP
.Oppagne B-Rendeux-PP

zaterdag 08/02/2020

20:00Heyd-Izier-PP
.Bourdon-Melreux-Hotton B-PP
.Roy-Petit-Han-PP

zondag 09/02/2020

15:00Houmart-Vecmont-PP
.Waha-Marche B-Durbuy B-PP

speeldag 18

zaterdag 15/02/2020

18:00Melreux-Hotton B-Heyd-PP
20:00Bourdon-Oppagne B-PP
.Izier-Waha-Marche B-PP

zondag 16/02/2020

15:00Petit-Han-Rendeux-PP
.Ortho-Houmart-PP
.Vecmont-Roy-PP
.Durbuy B-La Roche B-PP

speeldag 19

vrijdag 21/02/2020

20:00Rendeux-

Vecmont

2-4

zaterdag 22/02/2020

20:00Heyd-

Bourdon

1-2
.

La Roche B

-Izier2-0
.

Roy

-Ortho5-0F1
.

Waha-Marche B

-Melreux-Hotton B5-0F1

zondag 23/02/2020

15:00

Oppagne B

-Petit-Han4-0

zondag 15/03/2020

15:00Houmart-Durbuy B-

speeldag 20

zaterdag 29/02/2020

18:00Melreux-Hotton B-La Roche B-
20:00Izier-Houmart-
.Bourdon-Waha-Marche B-
.Heyd-Oppagne B-

zondag 01/03/2020

15:00Durbuy B-Roy-
.Ortho-Rendeux-
.Vecmont-Petit-Han-

speeldag 21

vrijdag 06/03/2020

20:30La Roche B-Bourdon-

zaterdag 07/03/2020

20:00Rendeux-Durbuy B-
.Roy-Izier-
.Petit-Han-Ortho-

zondag 08/03/2020

15:00Houmart-Melreux-Hotton B-
.Waha-Marche B-Heyd-
.Oppagne B-Vecmont-

speeldag 22

zaterdag 21/03/2020

18:00Melreux-Hotton B-Roy-
20:00Bourdon-Houmart-
.Heyd-La Roche B-
.Izier-Rendeux-

zondag 22/03/2020

15:00Durbuy B-Petit-Han-
.Ortho-Vecmont-
.Waha-Marche B-Oppagne B-

speeldag 23

zondag 29/03/2020

00:00Petit-Han-Izier-
.Rendeux-Melreux-Hotton B-
.Roy-Bourdon-
.Houmart-Heyd-
.La Roche B-Waha-Marche B-
.Oppagne B-Ortho-
.Vecmont-Durbuy B-

speeldag 24

zondag 05/04/2020

00:00Waha-Marche B-Houmart-
.Heyd-Roy-
.Bourdon-Rendeux-
.Melreux-Hotton B-Petit-Han-
.Izier-Vecmont-
.Durbuy B-Ortho-
.La Roche B-Oppagne B-

speeldag 25

zondag 19/04/2020

00:00Ortho-Izier-
.Vecmont-Melreux-Hotton B-
.Petit-Han-Bourdon-
.Rendeux-Heyd-
.Roy-Waha-Marche B-
.Houmart-La Roche B-
.Durbuy B-Oppagne B-

speeldag 26

zondag 26/04/2020

00:00Oppagne B-Houmart-
.La Roche B-Roy-
.Waha-Marche B-Rendeux-
.Heyd-Petit-Han-
.Bourdon-Vecmont-
.Melreux-Hotton B-Ortho-
.Izier-Durbuy B-

16/26

1.Roy4310
2.Bourdon3110
Melreux-Hotton B319
4.Rendeux295
5.Heyd*287
6.Oppagne B2610
7.Petit-Han227
8.Vecmont*2110
9.Durbuy B*182
10.Houmart*173
11.Waha-Marche B154
12.La Roche B144
13.Izier61
14.Ortho40
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

16/26

1

2

1.Roy4314
2.Bourdon319
Melreux-Hotton B319
4.Rendeux298
5.Heyd*288
6.Oppagne B267
7.Petit-Han226
8.Vecmont*216
9.Durbuy B*184
10.Houmart*175
11.Waha-Marche B154
12.La Roche B143
13.xIzier61
14.xOrtho41

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden