www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 24/02/2020

vbal4

Namur : 4de Provinciale B

speeldag 1

zondag 18/08/2019

15:00Moustier B-

Auvelais B

1-6
.St-Gérard-

Falisolle-Aisemont

1-3
.

Malonne B

-Flawinne B4-0
.Lustin B-

Bois-Villers

0-3
.Anhée B-

Lesve-Arbre

1-2
.Floreffe B-

Anseremme

0-9
.

Etoile Tamines

-Bioul B3-1

speeldag 2

zaterdag 24/08/2019

20:00Auvelais B-St-Gérard4-4

zondag 25/08/2019

15:00

Bois-Villers

-Moustier B7-0
.

Bioul B

-Anhée B6-1
.

Falisolle-Aisemont

-Floreffe B7-0
.Flawinne B-

Lustin B

4-5
.Lesve-Arbre-

Malonne B

1-3
.Anseremme-

Etoile Tamines

3-5

speeldag 3

zondag 01/09/2019

15:00

Etoile Tamines

-Falisolle-Aisemont2-1
.St-Gérard-Bois-Villers1-1
.Floreffe B-

Auvelais B

4-8
.Lesve-Arbre-

Bioul B

1-3
.Anhée B-Anseremme2-2
.

Malonne B

-Lustin B5-4
.Moustier B-

Flawinne B

0-2

speeldag 4

zondag 08/09/2019

15:00Auvelais B-

Etoile Tamines

1-2
.

Anseremme

-Lesve-Arbre3-0
.

Falisolle-Aisemont

-Anhée B6-0
.

Bioul B

-Malonne B2-1
.

Lustin B

-Moustier B5-1
.

Bois-Villers

-Floreffe B6-2
.Flawinne B-St-Gérard1-1

speeldag 5

zondag 15/09/2019

15:00St-Gérard-Lustin B1-1
.Bioul B-Anseremme2-2
.

Malonne B

-Moustier B3-2
.

Floreffe B

-Flawinne B4-2
.Lesve-Arbre-

Falisolle-Aisemont

1-3
.Anhée B-Auvelais B1-1
.Etoile Tamines-

Bois-Villers

0-4

speeldag 6

zondag 22/09/2019

15:00

Bois-Villers

-Anhée B4-3
.

Lustin B

-Floreffe B2-1
.Anseremme-Malonne B1-1
.Moustier B-

St-Gérard

0-1
.Auvelais B-

Lesve-Arbre

0-5
.Flawinne B-

Etoile Tamines

0-3
.Falisolle-Aisemont-Bioul B1-1

speeldag 7

zaterdag 28/09/2019

19:30Anhée B-Flawinne B0-0

zondag 29/09/2019

15:00Lesve-Arbre-

Bois-Villers

2-4
.

Bioul B

-Auvelais B4-2
.

Anseremme

-Falisolle-Aisemont3-2
.Floreffe B-Moustier B0-0
.Etoile Tamines-Lustin B0-0
.

Malonne B

-St-Gérard2-0

speeldag 8

zondag 06/10/2019

15:00

Flawinne B

-Lesve-Arbre2-0
.

Lustin B

-Anhée B2-0
.Moustier B-

Etoile Tamines

2-5
.

St-Gérard

-Floreffe B1-0
.

Falisolle-Aisemont

-Malonne B4-2
.Auvelais B-

Anseremme

3-7
.Bois-Villers-

Bioul B

1-2

speeldag 9

zondag 13/10/2019

15:00Anhée B-

Moustier B

2-4
.Lesve-Arbre-

Lustin B

0-1
.Bioul B-Flawinne B2-2
.

Anseremme

-Bois-Villers1-0
.

Falisolle-Aisemont

-Auvelais B3-2
.Etoile Tamines-

St-Gérard

0-5F1
.

Malonne B

-Floreffe B1-0

speeldag 10

zondag 20/10/2019

15:00Flawinne B-

Anseremme

2-3
.Lustin B-Bioul B1-1
.Moustier B-

Lesve-Arbre

0-6
.St-Gérard-

Anhée B

1-3
.Floreffe B-

Etoile Tamines

0-4
.Auvelais B-

Malonne B

0-1
.Bois-Villers-Falisolle-Aisemont1-1

speeldag 11

zondag 27/10/2019

15:00Anhée B-Floreffe B1-1
.Lesve-Arbre-

St-Gérard

0-2
.

Bioul B

-Moustier B2-0
.

Anseremme

-Lustin B3-0
.

Falisolle-Aisemont

-Flawinne B5-1
.Auvelais B-

Bois-Villers

1-5
.

Malonne B

-Etoile Tamines2-1

speeldag 12

zondag 10/11/2019

14:30

Flawinne B

-Auvelais B4-2
.Lustin B-Falisolle-Aisemont2-2
.Moustier B-

Anseremme

1-3
.St-Gérard-

Bioul B

1-5
.Floreffe B-

Lesve-Arbre

2-4
.

Etoile Tamines

-Anhée B4-0
.Malonne B-Bois-Villers2-2

speeldag 13

zaterdag 16/11/2019

19:30

Anhée B

-Malonne B5-2

zondag 17/11/2019

14:30

Lesve-Arbre

-Etoile Tamines2-1
.

Bioul B

-Floreffe B6-1
.

Anseremme

-St-Gérard2-1
.

Falisolle-Aisemont

-Moustier B8-1
.Auvelais B-

Lustin B

1-2
.

Bois-Villers

-Flawinne B6-3

speeldag 14

zondag 24/11/2019

14:30

Lesve-Arbre

-Anhée B2-0
.

Bois-Villers

-Lustin B2-0
.

Auvelais B

-Moustier B2-0
.

Falisolle-Aisemont

-St-Gérard3-0
.

Anseremme

-Floreffe B2-0
.Bioul B-Etoile Tamines1-1
.Flawinne B-

Malonne B

1-3

speeldag 15

zondag 01/12/2019

14:30

Lustin B

-Flawinne B6-1
.

Malonne B

-Lesve-Arbre4-3
.Anhée B-

Bioul B

1-2
.Etoile Tamines-Anseremme2-2
.Floreffe B-

Falisolle-Aisemont

4-6
.

St-Gérard

-Auvelais B3-2
.Moustier B-

Bois-Villers

0-1

speeldag 16

zondag 08/12/2019

14:30

Anseremme

-Anhée B3-2
.

Bioul B

-Lesve-Arbre3-1
.

Flawinne B

-Moustier B3-2
.

Bois-Villers

-St-Gérard2-1
.

Auvelais B

-Floreffe B3-2
.

Falisolle-Aisemont

-Etoile Tamines2-1
.Lustin B-

Malonne B

1-2

speeldag 17

zondag 19/01/2020

14:30

St-Gérard

-Flawinne B3-0
.Moustier B-

Lustin B

3-6
.Malonne B-Bioul B2-2
.Lesve-Arbre-

Anseremme

1-3
.Anhée B-

Falisolle-Aisemont

2-6
.

Etoile Tamines

-Auvelais B3-1
.Floreffe B-

Bois-Villers

0-6

speeldag 18

zondag 26/01/2020

14:30Auvelais B-Anhée B2-2
.

Falisolle-Aisemont

-Lesve-Arbre4-2
.Anseremme-

Bioul B

0-2
.

Lustin B

-St-Gérard2-1
.Flawinne B-

Floreffe B

2-3
.Bois-Villers-Etoile Tamines1-1
.Moustier B-

Malonne B

0-1

speeldag 19

zondag 01/03/2020

15:00Etoile Tamines-Flawinne B-
.Floreffe B-Lustin B-
.St-Gérard-Moustier B-
.Malonne B-Anseremme-
.Bioul B-Falisolle-Aisemont-
.Lesve-Arbre-Auvelais B-
.Anhée B-Bois-Villers-

speeldag 20

zondag 22/03/2020

15:00Flawinne B-Anhée B-
.Bois-Villers-Lesve-Arbre-
.Auvelais B-Bioul B-
.Falisolle-Aisemont-Anseremme-
.Moustier B-Floreffe B-
.Lustin B-Etoile Tamines-
.St-Gérard-Malonne B-

speeldag 21

zondag 16/02/2020

15:00

Lesve-Arbre

-Flawinne B3-0
.Anhée B-

Lustin B

0-1
.

Etoile Tamines

-Moustier B7-2
.Malonne B-Falisolle-Aisemont3-3
.

Anseremme

-Auvelais B7-0
.

Bioul B

-Bois-Villers1-0
.Floreffe B-St-Gérard-PP

speeldag 22

zondag 23/02/2020

15:00Moustier B-Anhée B0-0
.Lustin B-

Lesve-Arbre

1-3
.Flawinne B-

Bioul B

0-3
.

Bois-Villers

-Anseremme3-1
.Auvelais B-

Falisolle-Aisemont

0-5
.St-Gérard-

Etoile Tamines

0-1
.Floreffe B-

Malonne B

4-5

speeldag 23

zondag 08/03/2020

15:00Anseremme-Flawinne B-
.Bioul B-Lustin B-
.Lesve-Arbre-Moustier B-
.Anhée B-St-Gérard-
.Etoile Tamines-Floreffe B-
.Malonne B-Auvelais B-
.Falisolle-Aisemont-Bois-Villers-

speeldag 24

zondag 15/03/2020

15:00Floreffe B-Anhée B-
.St-Gérard-Lesve-Arbre-
.Moustier B-Bioul B-
.Lustin B-Anseremme-
.Flawinne B-Falisolle-Aisemont-
.Bois-Villers-Auvelais B-
.Etoile Tamines-Malonne B-

speeldag 25

zondag 29/03/2020

00:00Auvelais B-Flawinne B-
.Falisolle-Aisemont-Lustin B-
.Anseremme-Moustier B-
.Bioul B-St-Gérard-
.Lesve-Arbre-Floreffe B-
.Anhée B-Etoile Tamines-
.Bois-Villers-Malonne B-

speeldag 26

zondag 05/04/2020

00:00Malonne B-Anhée B-
.Etoile Tamines-Lesve-Arbre-
.Floreffe B-Bioul B-
.St-Gérard-Anseremme-
.Moustier B-Falisolle-Aisemont-
.Lustin B-Auvelais B-
.Flawinne B-Bois-Villers-

20/26

1.Falisolle-Aisemont46106
2.Bioul B45106
3.Bois-Villers4376
Anseremme4366
Malonne B4386
6.Etoile Tamines37106
7.Lustin B3496
8.Lesve-Arbre2466
9.St-Gérard*2237
10.Auvelais B1516
Flawinne B1506
12.Anhée B1226
13.Floreffe B*837
14.Moustier B516
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

20/26

1

2

1.Falisolle-Aisemont4614
2.Bioul B4513
3.Bois-Villers4313
Anseremme4313
Malonne B4313
6.Etoile Tamines3711
7.Lustin B3410
8.xLesve-Arbre248
9.xSt-Gérard*226
10.xAuvelais B154
xFlawinne B154
12.xAnhée B122
13.xFloreffe B*82
14.xMoustier B51

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden