www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 27/10/2020

vbal4

Nationaal : 1ste Nationale

zaterdag 17/10/2020

15:30

Kontich

-Eva's Tienen6 -0
17:00Standard B-

Gent B

1 -4
18:00

Anderlecht B

-Massenhoven6 -1
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

4/30

1.Kontich12
2.Gent B12
3.Anderlecht B8
4.OHL B*7
5.Saint-Ghislain*7
6.Standard B*6
7.FC Liége*5
8.Zwevezele**3
9.Genk B*3
10.Eva's Tienen**3
11.Wuustwezel*1
12.Moldavo*1
13.KV Mechelen*1
14.Famkes WDM*1
15.Chastre*0
16.Massenhoven0

Nationaal : 1ste Nationale --> Famkes WDM

Famkes WDM

1.Za-05/09/2016:00

Famkes WDM

-Wuustwezel -PP.1-
2.Za-19/09/2017:00FC Liége-

Famkes WDM

2 -2117
3.Zo-04/10/2015:00OHL B-

Famkes WDM

8 -10112
4.Za-10/10/2016:00

Famkes WDM

-Saint-Ghislain0 -10114
5.Za-17/10/2015:30Genk B-

Famkes WDM

-PP.14
6.Za-24/10/2016:00

Famkes WDM

-Moldavo -PP.14
7.Za-07/11/2014:30Zwevezele-

Famkes WDM

-PP.
8.Wo-11/11/2016:00

Famkes WDM

-Standard B -PP.
9.Za-14/11/2015:30Kontich-

Famkes WDM

-PP.
10.Za-21/11/2016:00

Famkes WDM

-Anderlecht B -.
11.Ma-29/11/2100:00KV Mechelen-

Famkes WDM

-.
12.Ma-09/05/2200:00

Famkes WDM

-Chastre -.
13.Di-10/05/2200:00Massenhoven-

Famkes WDM

-.
14.Wo-11/05/2200:00

Famkes WDM

-Eva's Tienen -.
15.Do-12/05/2200:00Gent B-

Famkes WDM

-.
16.Vr-13/05/2200:00Wuustwezel-

Famkes WDM

-.
17.Za-14/05/2200:00

Famkes WDM

-FC Liége -.
18.Zo-15/05/2200:00

Famkes WDM

-OHL B -.
19.Ma-16/05/2200:00Saint-Ghislain-

Famkes WDM

-.
20.Di-17/05/2200:00

Famkes WDM

-Genk B -.
21.Wo-18/05/2200:00Moldavo-

Famkes WDM

-.
22.Do-19/05/2200:00

Famkes WDM

-Zwevezele -.
23.Vr-20/05/2200:00Standard B-

Famkes WDM

-.
24.Za-21/05/2200:00

Famkes WDM

-Kontich -.
25.Zo-22/05/2200:00Anderlecht B-

Famkes WDM

-.
26.Ma-23/05/2200:00

Famkes WDM

-KV Mechelen -.
27.Di-24/05/2200:00Chastre-

Famkes WDM

-.
28.Wo-25/05/2200:00

Famkes WDM

-Massenhoven -.
29.Do-26/05/2200:00Eva's Tienen-

Famkes WDM

-.
30.Vr-27/05/2200:00

Famkes WDM

-Gent B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Wuustwezel

1.Za-05/09/2016:00

Famkes WDM

-Wuustwezel -PP.1-
2.Za-19/09/2015:00Wuustwezel-Saint-Ghislain1 -20011
3.Za-03/10/2015:30Genk B-Wuustwezel2 -10013
4.Za-10/10/2015:00Wuustwezel-Moldavo1 -11111
5.Za-17/10/2014:30Zwevezele-Wuustwezel -PP.11
6.Za-24/10/2015:00Wuustwezel-Standard B -PP.11
7.Za-07/11/2015:30Kontich-Wuustwezel -PP.
8.Wo-11/11/2016:00Wuustwezel-Anderlecht B -PP.
9.Za-14/11/2016:45KV Mechelen-Wuustwezel -PP.
10.Za-21/11/2015:00Wuustwezel-Chastre -.
11.Ma-29/11/2100:00Massenhoven-Wuustwezel -.
12.Ma-09/05/2200:00Wuustwezel-Eva's Tienen -.
13.Di-10/05/2200:00Gent B-Wuustwezel -.
14.Wo-11/05/2200:00OHL B-Wuustwezel -.
15.Do-12/05/2200:00Wuustwezel-FC Liége -.
16.Vr-13/05/2200:00Wuustwezel-

Famkes WDM

-.
17.Za-14/05/2200:00Saint-Ghislain-Wuustwezel -.
18.Zo-15/05/2200:00Wuustwezel-Genk B -.
19.Ma-16/05/2200:00Moldavo-Wuustwezel -.
20.Di-17/05/2200:00Wuustwezel-Zwevezele -.
21.Wo-18/05/2200:00Standard B-Wuustwezel -.
22.Do-19/05/2200:00Wuustwezel-Kontich -.
23.Vr-20/05/2200:00Anderlecht B-Wuustwezel -.
24.Za-21/05/2200:00Wuustwezel-KV Mechelen -.
25.Zo-22/05/2200:00Chastre-Wuustwezel -.
26.Ma-23/05/2200:00Wuustwezel-Massenhoven -.
27.Di-24/05/2200:00Eva's Tienen-Wuustwezel -.
28.Wo-25/05/2200:00Wuustwezel-Gent B -.
29.Do-26/05/2200:00Wuustwezel-OHL B -.
30.Vr-27/05/2200:00FC Liége-Wuustwezel -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/15)

1Kontich*6+14
2Gent B*6+7
3Anderlecht B5+5
4FC Liége*4+1
5OHL B**3+7
6Standard B*3+4
7Eva's Tienen**3+1
.Genk B**3+1
9Saint-Ghislain**10
10Wuustwezel*1-1
11Zwevezele***00
12Famkes WDM**0-1
13Moldavo**0-2
14Chastre*0-6
15KV Mechelen*0-7
16Massenhoven*0-8

alle wedstrijden (4/30)

1Kontich12+19
2Gent B12+12
3Anderlecht B8+8
4OHL B*7+11
5Saint-Ghislain*7+2
6Standard B*6+7
7FC Liége*5+1
8Zwevezele**3+3
9Genk B*3-4
10Eva's Tienen**3-5
11Wuustwezel*1-2
12Moldavo*1-3
13KV Mechelen*1-7
14Famkes WDM*1-8
15Chastre*0-14
16Massenhoven0-20

uitwedstrijden (3/15)

1Kontich6+5
2Gent B6+5
3Saint-Ghislain6+2
4OHL B4+4
5Zwevezele3+3
6Standard B*3+3
.Anderlecht B*3+3
8KV Mechelen*10
.FC Liége*10
10Moldavo1-1
11Famkes WDM1-7
12Wuustwezel*0-1
13Genk B0-5
14Eva's Tienen*0-6
15Chastre*0-8
16Massenhoven0-12