www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 24/10/2020

vbal4

Nationaal : 2de Nationale A

zaterdag 17/10/2020

15:00

Zulte Waregem B

-ASC Havinnes4 -2
17:30

Bosdam Beveren

-Olsa Brakel6 -0
18:00

Wolvertem Merchtem

-Saint-Ghislain B3-0
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

4/26

1.Bosdam Beveren9
2.Svelta Melsele*9
3.Gent C**6
4.Bredene*6
5.Club Brugge B*6
6.Wolvertem Merchtem*6
7.Egem*6
8.Olsa Brakel6
9.ASC Havinnes4
10.Mazenzele Opwijk*3
11.Zulte Waregem B3
12.Aalst B*3
13.Sottegem*1
14.Saint-Ghislain B0

Nationaal : 2de Nationale A --> Bosdam Beveren

Bredene

2.Za-19/09/2017:30Olsa Brakel-Bredene2 -3

3

36
3.Za-03/10/2018:00Wolvertem Merchtem-Bredene2 -0039
4.Za-10/10/2016:00Bredene-Saint-Ghislain B8 -2

3

63
5.Za-17/10/2017:00Sottegem-Bredene -PP.4
6.Za-24/10/2016:00Bredene-

Bosdam Beveren

-PP.
7.Za-07/11/2014:30Zulte Waregem B-Bredene -PP.
1.Wo-11/11/2016:00Bredene-ASC Havinnes -PP.
8.Za-14/11/2016:00Bredene-Svelta Melsele -PP.
9.Za-21/11/2015:00Gent C-Bredene -.
10.Za-07/05/2200:00Bredene-Aalst B -.
11.Zo-08/05/2200:00Mazenzele Opwijk-Bredene -.
12.Ma-09/05/2200:00Bredene-Club Brugge B -.
13.Di-10/05/2200:00Egem-Bredene -.
14.Wo-11/05/2200:00ASC Havinnes-Bredene -.
15.Do-12/05/2200:00Bredene-Olsa Brakel -.
16.Vr-13/05/2200:00Bredene-Wolvertem Merchtem -.
17.Za-14/05/2200:00Saint-Ghislain B-Bredene -.
18.Zo-15/05/2200:00Bredene-Sottegem -.
19.Ma-16/05/2200:00

Bosdam Beveren

-Bredene -.
20.Di-17/05/2200:00Bredene-Zulte Waregem B -.
21.Wo-18/05/2200:00Svelta Melsele-Bredene -.
22.Do-19/05/2200:00Bredene-Gent C -.
23.Vr-20/05/2200:00Aalst B-Bredene -.
24.Za-21/05/2200:00Bredene-Mazenzele Opwijk -.
25.Zo-22/05/2200:00Club Brugge B-Bredene -.
26.Ma-23/05/2200:00Bredene-Egem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Bosdam Beveren

2.Za-19/09/2017:00Club Brugge B-

Bosdam Beveren

5 -20011
3.Za-03/10/2017:15

Bosdam Beveren

-Egem2 -1

3

310
4.Za-10/10/2015:00ASC Havinnes-

Bosdam Beveren

2 -7

3

66
5.Za-17/10/2017:30

Bosdam Beveren

-Olsa Brakel6 -0

3

91
6.Za-24/10/2016:00Bredene-

Bosdam Beveren

-PP.
7.Za-07/11/2017:30

Bosdam Beveren

-Saint-Ghislain B -PP.
1.Wo-11/11/2017:00

Bosdam Beveren

-Mazenzele Opwijk -PP.
8.Za-14/11/2017:00Sottegem-

Bosdam Beveren

-PP.
9.Za-21/11/2018:00Wolvertem Merchtem-

Bosdam Beveren

-.
10.Za-07/05/2200:00

Bosdam Beveren

-Zulte Waregem B -.
11.Zo-08/05/2200:00Svelta Melsele-

Bosdam Beveren

-.
12.Ma-09/05/2200:00

Bosdam Beveren

-Gent C -.
13.Di-10/05/2200:00Aalst B-

Bosdam Beveren

-.
14.Wo-11/05/2200:00Mazenzele Opwijk-

Bosdam Beveren

-.
15.Do-12/05/2200:00

Bosdam Beveren

-Club Brugge B -.
16.Vr-13/05/2200:00Egem-

Bosdam Beveren

-.
17.Za-14/05/2200:00

Bosdam Beveren

-ASC Havinnes -.
18.Zo-15/05/2200:00Olsa Brakel-

Bosdam Beveren

-.
19.Ma-16/05/2200:00

Bosdam Beveren

-Bredene -.
20.Di-17/05/2200:00Saint-Ghislain B-

Bosdam Beveren

-.
21.Wo-18/05/2200:00

Bosdam Beveren

-Sottegem -.
22.Do-19/05/2200:00

Bosdam Beveren

-Wolvertem Merchtem -.
23.Vr-20/05/2200:00Zulte Waregem B-

Bosdam Beveren

-.
24.Za-21/05/2200:00

Bosdam Beveren

-Svelta Melsele -.
25.Zo-22/05/2200:00Gent C-

Bosdam Beveren

-.
26.Ma-23/05/2200:00

Bosdam Beveren

-Aalst B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (2/13)

1Bosdam Beveren6+7
2Wolvertem Merchtem6+5
3Egem6+3
4Bredene*3+6
5Gent C*3+4
6Club Brugge B3+2
7Svelta Melsele*3+2
8Mazenzele Opwijk3+1
9Zulte Waregem B30
10Olsa Brakel30
11ASC Havinnes3-2
12Aalst B3-5
13Sottegem*10
14Saint-Ghislain B*0-5

alle wedstrijden (4/26)

1Bosdam Beveren9+9
2Svelta Melsele*9+9
3Gent C**6+6
4Bredene*6+5
5Club Brugge B*6+4
6Wolvertem Merchtem*6+4
7Egem*6+2
8Olsa Brakel6-1
9ASC Havinnes4-4
10Mazenzele Opwijk*3-1
11Zulte Waregem B3-4
12Aalst B*3-9
13Sottegem*1-3
14Saint-Ghislain B0-17

uitwedstrijden (2/13)

1Svelta Melsele*6+7
2Bosdam Beveren*3+2
3Club Brugge B**3+2
4Gent C**3+2
5Olsa Brakel*3-1
6Bredene*3-1
7ASC Havinnes*1-2
8Wolvertem Merchtem**0-1
9Egem**0-1
10Mazenzele Opwijk**0-2
11Sottegem*0-3
12Zulte Waregem B*0-4
13Aalst B**0-4
14Saint-Ghislain B0-12