www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 24/10/2020

vbal4

Nationaal : 2de Nationale A

zaterdag 17/10/2020

15:00

Zulte Waregem B

-ASC Havinnes4 -2
17:30

Bosdam Beveren

-Olsa Brakel6 -0
18:00

Wolvertem Merchtem

-Saint-Ghislain B3-0
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

4/26

1.Bosdam Beveren9
2.Svelta Melsele*9
3.Gent C**6
4.Bredene*6
5.Club Brugge B*6
6.Wolvertem Merchtem*6
7.Egem*6
8.Olsa Brakel6
9.ASC Havinnes4
10.Mazenzele Opwijk*3
11.Zulte Waregem B3
12.Aalst B*3
13.Sottegem*1
14.Saint-Ghislain B0

Nationaal : 2de Nationale A --> Club Brugge B

Gent C

3.Za-03/10/2015:00Gent C-Aalst B5 -1

3

35
4.Za-10/10/2017:00Mazenzele Opwijk-Gent C0 -2

3

62
5.Za-17/10/2015:00Gent C-

Club Brugge B

-PP.3
6.Za-24/10/2015:00Egem-Gent C -PP.
2.Za-31/10/2015:00Gent C-Wolvertem Merchtem -PP.
7.Za-07/11/2015:00Gent C-ASC Havinnes -PP.
1.Wo-11/11/2016:15Svelta Melsele-Gent C -PP.
8.Za-14/11/2017:00Olsa Brakel-Gent C -PP.
9.Za-21/11/2015:00Gent C-Bredene -.
10.Za-07/05/2200:00Saint-Ghislain B-Gent C -.
11.Zo-08/05/2200:00Gent C-Sottegem -.
12.Ma-09/05/2200:00Bosdam Beveren-Gent C -.
13.Di-10/05/2200:00Gent C-Zulte Waregem B -.
14.Wo-11/05/2200:00Gent C-Svelta Melsele -.
15.Do-12/05/2200:00Wolvertem Merchtem-Gent C -.
16.Vr-13/05/2200:00Aalst B-Gent C -.
17.Za-14/05/2200:00Gent C-Mazenzele Opwijk -.
18.Zo-15/05/2200:00

Club Brugge B

-Gent C -.
19.Ma-16/05/2200:00Gent C-Egem -.
20.Di-17/05/2200:00ASC Havinnes-Gent C -.
21.Wo-18/05/2200:00Gent C-Olsa Brakel -.
22.Do-19/05/2200:00Bredene-Gent C -.
23.Vr-20/05/2200:00Gent C-Saint-Ghislain B -.
24.Za-21/05/2200:00Sottegem-Gent C -.
25.Zo-22/05/2200:00Gent C-Bosdam Beveren -.
26.Ma-23/05/2200:00Zulte Waregem B-Gent C -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Club Brugge B

2.Za-19/09/2017:00

Club Brugge B

-Bosdam Beveren5 -2

3

32
3.Za-03/10/2015:30Zulte Waregem B-

Club Brugge B

2 -4

3

62
4.Za-10/10/2017:00

Club Brugge B

-Svelta Melsele1 -2065
5.Za-17/10/2015:00Gent C-

Club Brugge B

-PP.5
6.Za-24/10/2017:00

Club Brugge B

-Aalst B -PP.
7.Za-07/11/2017:00Mazenzele Opwijk-

Club Brugge B

-PP.
1.Wo-11/11/2017:00Sottegem-

Club Brugge B

-PP.
8.Za-14/11/2017:00

Club Brugge B

-Wolvertem Merchtem -PP.
9.Za-21/11/2017:00

Club Brugge B

-Egem -.
10.Za-07/05/2200:00ASC Havinnes-

Club Brugge B

-.
11.Zo-08/05/2200:00

Club Brugge B

-Olsa Brakel -.
12.Ma-09/05/2200:00Bredene-

Club Brugge B

-.
13.Di-10/05/2200:00

Club Brugge B

-Saint-Ghislain B -.
14.Wo-11/05/2200:00

Club Brugge B

-Sottegem -.
15.Do-12/05/2200:00Bosdam Beveren-

Club Brugge B

-.
16.Vr-13/05/2200:00

Club Brugge B

-Zulte Waregem B -.
17.Za-14/05/2200:00Svelta Melsele-

Club Brugge B

-.
18.Zo-15/05/2200:00

Club Brugge B

-Gent C -.
19.Ma-16/05/2200:00Aalst B-

Club Brugge B

-.
20.Di-17/05/2200:00

Club Brugge B

-Mazenzele Opwijk -.
21.Wo-18/05/2200:00Wolvertem Merchtem-

Club Brugge B

-.
22.Do-19/05/2200:00Egem-

Club Brugge B

-.
23.Vr-20/05/2200:00

Club Brugge B

-ASC Havinnes -.
24.Za-21/05/2200:00Olsa Brakel-

Club Brugge B

-.
25.Zo-22/05/2200:00

Club Brugge B

-Bredene -.
26.Ma-23/05/2200:00Saint-Ghislain B-

Club Brugge B

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (2/13)

1Bosdam Beveren6+7
2Wolvertem Merchtem6+5
3Egem6+3
4Bredene*3+6
5Gent C*3+4
6Club Brugge B3+2
7Svelta Melsele*3+2
8Mazenzele Opwijk3+1
9Zulte Waregem B30
10Olsa Brakel30
11ASC Havinnes3-2
12Aalst B3-5
13Sottegem*10
14Saint-Ghislain B*0-5

alle wedstrijden (4/26)

1Bosdam Beveren9+9
2Svelta Melsele*9+9
3Gent C**6+6
4Bredene*6+5
5Club Brugge B*6+4
6Wolvertem Merchtem*6+4
7Egem*6+2
8Olsa Brakel6-1
9ASC Havinnes4-4
10Mazenzele Opwijk*3-1
11Zulte Waregem B3-4
12Aalst B*3-9
13Sottegem*1-3
14Saint-Ghislain B0-17

uitwedstrijden (2/13)

1Svelta Melsele*6+7
2Bosdam Beveren*3+2
3Club Brugge B**3+2
4Gent C**3+2
5Olsa Brakel*3-1
6Bredene*3-1
7ASC Havinnes*1-2
8Wolvertem Merchtem**0-1
9Egem**0-1
10Mazenzele Opwijk**0-2
11Sottegem*0-3
12Zulte Waregem B*0-4
13Aalst B**0-4
14Saint-Ghislain B0-12