www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 27/10/2020

vbal4

Nationaal : 2de Nationale A

zaterdag 17/10/2020

15:00

Zulte Waregem B

-ASC Havinnes4 -2
17:30

Bosdam Beveren

-Olsa Brakel6 -0
18:00

Wolvertem Merchtem

-Saint-Ghislain B3-0
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

4/26

1.Bosdam Beveren9
2.Svelta Melsele*9
3.Gent C**6
4.Bredene*6
5.Club Brugge B*6
6.Wolvertem Merchtem*6
7.Egem*6
8.Olsa Brakel6
9.ASC Havinnes4
10.Mazenzele Opwijk*3
11.Zulte Waregem B3
12.Aalst B*3
13.Sottegem*1
14.Saint-Ghislain B0

Nationaal : 2de Nationale A --> Zulte Waregem B

Olsa Brakel

2.Za-19/09/2017:30Olsa Brakel-Bredene2 -3009
3.Za-03/10/2015:00Saint-Ghislain B-Olsa Brakel0 -5

3

34
4.Za-10/10/2017:00Olsa Brakel-Sottegem3 -2

3

64
5.Za-17/10/2017:30Bosdam Beveren-Olsa Brakel6 -0068
6.Za-24/10/2017:00Olsa Brakel-

Zulte Waregem B

-PP.8
7.Za-07/11/2016:15Svelta Melsele-Olsa Brakel -PP.
1.Wo-11/11/2018:00Wolvertem Merchtem-Olsa Brakel -PP.
8.Za-14/11/2017:00Olsa Brakel-Gent C -PP.
9.Za-21/11/2017:00Aalst B-Olsa Brakel -.
10.Zo-28/11/2100:00Olsa Brakel-Mazenzele Opwijk -.
11.Zo-08/05/2200:00Club Brugge B-Olsa Brakel -.
12.Ma-09/05/2200:00Olsa Brakel-Egem -.
13.Di-10/05/2200:00ASC Havinnes-Olsa Brakel -.
14.Wo-11/05/2200:00Olsa Brakel-Wolvertem Merchtem -.
15.Do-12/05/2200:00Bredene-Olsa Brakel -.
16.Vr-13/05/2200:00Olsa Brakel-Saint-Ghislain B -.
17.Za-14/05/2200:00Sottegem-Olsa Brakel -.
18.Zo-15/05/2200:00Olsa Brakel-Bosdam Beveren -.
19.Ma-16/05/2200:00

Zulte Waregem B

-Olsa Brakel -.
20.Di-17/05/2200:00Olsa Brakel-Svelta Melsele -.
21.Wo-18/05/2200:00Gent C-Olsa Brakel -.
22.Do-19/05/2200:00Olsa Brakel-Aalst B -.
23.Vr-20/05/2200:00Mazenzele Opwijk-Olsa Brakel -.
24.Za-21/05/2200:00Olsa Brakel-Club Brugge B -.
25.Zo-22/05/2200:00Egem-Olsa Brakel -.
26.Ma-23/05/2200:00Olsa Brakel-ASC Havinnes -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Zulte Waregem B

2.Za-19/09/2017:00Mazenzele Opwijk-

Zulte Waregem B

4 -10012
3.Za-03/10/2015:30

Zulte Waregem B

-Club Brugge B2 -40012
4.Za-10/10/2015:00Egem-

Zulte Waregem B

3 -20013
5.Za-17/10/2015:00

Zulte Waregem B

-ASC Havinnes4 -2

3

311
6.Za-24/10/2017:00Olsa Brakel-

Zulte Waregem B

-PP.11
7.Za-07/11/2014:30

Zulte Waregem B

-Bredene -PP.
1.Wo-11/11/2017:00

Zulte Waregem B

-Aalst B -PP.
8.Za-14/11/2015:00Saint-Ghislain B-

Zulte Waregem B

-PP.
9.Za-21/11/2014:30

Zulte Waregem B

-Sottegem -.
10.Zo-28/11/2100:00Bosdam Beveren-

Zulte Waregem B

-.
11.Zo-08/05/2200:00Wolvertem Merchtem-

Zulte Waregem B

-.
12.Ma-09/05/2200:00

Zulte Waregem B

-Svelta Melsele -.
13.Di-10/05/2200:00Gent C-

Zulte Waregem B

-.
14.Wo-11/05/2200:00Aalst B-

Zulte Waregem B

-.
15.Do-12/05/2200:00

Zulte Waregem B

-Mazenzele Opwijk -.
16.Vr-13/05/2200:00Club Brugge B-

Zulte Waregem B

-.
17.Za-14/05/2200:00

Zulte Waregem B

-Egem -.
18.Zo-15/05/2200:00ASC Havinnes-

Zulte Waregem B

-.
19.Ma-16/05/2200:00

Zulte Waregem B

-Olsa Brakel -.
20.Di-17/05/2200:00Bredene-

Zulte Waregem B

-.
21.Wo-18/05/2200:00

Zulte Waregem B

-Saint-Ghislain B -.
22.Do-19/05/2200:00Sottegem-

Zulte Waregem B

-.
23.Vr-20/05/2200:00

Zulte Waregem B

-Bosdam Beveren -.
24.Za-21/05/2200:00

Zulte Waregem B

-Wolvertem Merchtem -.
25.Zo-22/05/2200:00Svelta Melsele-

Zulte Waregem B

-.
26.Ma-23/05/2200:00

Zulte Waregem B

-Gent C -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (2/13)

1Bosdam Beveren6+7
2Wolvertem Merchtem6+5
3Egem6+3
4Bredene*3+6
5Gent C*3+4
6Club Brugge B3+2
7Svelta Melsele*3+2
8Mazenzele Opwijk3+1
9Zulte Waregem B30
10Olsa Brakel30
11ASC Havinnes3-2
12Aalst B3-5
13Sottegem*10
14Saint-Ghislain B*0-5

alle wedstrijden (4/26)

1Bosdam Beveren9+9
2Svelta Melsele*9+9
3Gent C**6+6
4Bredene*6+5
5Club Brugge B*6+4
6Wolvertem Merchtem*6+4
7Egem*6+2
8Olsa Brakel6-1
9ASC Havinnes4-4
10Mazenzele Opwijk*3-1
11Zulte Waregem B3-4
12Aalst B*3-9
13Sottegem*1-3
14Saint-Ghislain B0-17

uitwedstrijden (2/13)

1Svelta Melsele*6+7
2Bosdam Beveren*3+2
3Club Brugge B**3+2
4Gent C**3+2
5Olsa Brakel*3-1
6Bredene*3-1
7ASC Havinnes*1-2
8Wolvertem Merchtem**0-1
9Egem**0-1
10Mazenzele Opwijk**0-2
11Sottegem*0-3
12Zulte Waregem B*0-4
13Aalst B**0-4
14Saint-Ghislain B0-12