www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 27/10/2020

vbal4

Nationaal : 2de Nationale A

speeldag 1

woensdag 11/11/2020

15:00Saint-Ghislain B-Egem-PP
16:00Bredene-ASC Havinnes-PP
16:15Svelta Melsele-Gent C-PP
17:00Sottegem-Club Brugge B-PP
.Zulte Waregem B-Aalst B-PP
.Bosdam Beveren-Mazenzele Opwijk-PP
18:00Wolvertem Merchtem-Olsa Brakel-PP

speeldag 2

zaterdag 19/09/2020

15:00

Egem

-Sottegem4-2
.

ASC Havinnes

-Saint-Ghislain B3-0
17:00

Mazenzele Opwijk

-Zulte Waregem B4-1
.

Club Brugge B

-Bosdam Beveren5-2
.Aalst B-

Svelta Melsele

1-7
17:30Olsa Brakel-

Bredene

2-3

zaterdag 31/10/2020

15:00Gent C-Wolvertem Merchtem-PP

speeldag 3

zaterdag 03/10/2020

15:00Saint-Ghislain B-

Olsa Brakel

0-5
.

Gent C

-Aalst B5-1
15:30Zulte Waregem B-

Club Brugge B

2-4
16:15

Svelta Melsele

-Mazenzele Opwijk3-1
17:00Sottegem-ASC Havinnes3-3
17:15

Bosdam Beveren

-Egem2-1
18:00

Wolvertem Merchtem

-Bredene2-0

speeldag 4

zaterdag 10/10/2020

15:00

Egem

-Zulte Waregem B3-2
.ASC Havinnes-

Bosdam Beveren

2-7
16:00

Bredene

-Saint-Ghislain B8-2
17:00Club Brugge B-

Svelta Melsele

1-2
.Mazenzele Opwijk-

Gent C

0-2
.

Aalst B

-Wolvertem Merchtem3-2
.

Olsa Brakel

-Sottegem3-2

speeldag 5

zaterdag 17/10/2020

15:00

Zulte Waregem B

-ASC Havinnes4-2
.Gent C-Club Brugge B-PP
16:15Svelta Melsele-Egem-PP
17:00Aalst B-Mazenzele Opwijk-PP
.Sottegem-Bredene-PP
17:30

Bosdam Beveren

-Olsa Brakel6-0
18:00

Wolvertem Merchtem

-Saint-Ghislain B3-0

speeldag 6

zaterdag 24/10/2020

15:00Saint-Ghislain B-Sottegem-PP
.Egem-Gent C-PP
.ASC Havinnes-Svelta Melsele-PP
16:00Bredene-Bosdam Beveren-PP
17:00Club Brugge B-Aalst B-PP
.Mazenzele Opwijk-Wolvertem Merchtem-PP
.Olsa Brakel-Zulte Waregem B-PP

speeldag 7

zaterdag 07/11/2020

14:30Zulte Waregem B-Bredene-PP
15:00Gent C-ASC Havinnes-PP
16:15Svelta Melsele-Olsa Brakel-PP
17:00Aalst B-Egem-PP
.Mazenzele Opwijk-Club Brugge B-PP
17:30Bosdam Beveren-Saint-Ghislain B-PP
18:00Wolvertem Merchtem-Sottegem-PP

speeldag 8

zaterdag 14/11/2020

15:00ASC Havinnes-Aalst B-PP
.Saint-Ghislain B-Zulte Waregem B-PP
.Egem-Mazenzele Opwijk-PP
16:00Bredene-Svelta Melsele-PP
17:00Club Brugge B-Wolvertem Merchtem-PP
.Olsa Brakel-Gent C-PP
.Sottegem-Bosdam Beveren-PP

speeldag 9

zaterdag 21/11/2020

14:30Zulte Waregem B-Sottegem-
15:00Gent C-Bredene-
16:15Svelta Melsele-Saint-Ghislain B-
17:00Club Brugge B-Egem-
.Aalst B-Olsa Brakel-
.Mazenzele Opwijk-ASC Havinnes-
18:00Wolvertem Merchtem-Bosdam Beveren-

speeldag 10

zondag 28/11/2021

00:00ASC Havinnes-Club Brugge B-
.Olsa Brakel-Mazenzele Opwijk-
.Bredene-Aalst B-
.Saint-Ghislain B-Gent C-
.Sottegem-Svelta Melsele-
.Bosdam Beveren-Zulte Waregem B-
.Egem-Wolvertem Merchtem-

speeldag 11

zondag 08/05/2022

00:00Svelta Melsele-Bosdam Beveren-
.Gent C-Sottegem-
.Aalst B-Saint-Ghislain B-
.Mazenzele Opwijk-Bredene-
.Club Brugge B-Olsa Brakel-
.Egem-ASC Havinnes-
.Wolvertem Merchtem-Zulte Waregem B-

speeldag 12

maandag 09/05/2022

00:00Olsa Brakel-Egem-
.Bredene-Club Brugge B-
.Saint-Ghislain B-Mazenzele Opwijk-
.Sottegem-Aalst B-
.Bosdam Beveren-Gent C-
.Zulte Waregem B-Svelta Melsele-
.Wolvertem Merchtem-ASC Havinnes-

speeldag 13

dinsdag 10/05/2022

00:00Svelta Melsele-Wolvertem Merchtem-
.Gent C-Zulte Waregem B-
.Aalst B-Bosdam Beveren-
.Mazenzele Opwijk-Sottegem-
.Club Brugge B-Saint-Ghislain B-
.Egem-Bredene-
.ASC Havinnes-Olsa Brakel-

speeldag 14

woensdag 11/05/2022

00:00Gent C-Svelta Melsele-
.ASC Havinnes-Bredene-
.Egem-Saint-Ghislain B-
.Club Brugge B-Sottegem-
.Mazenzele Opwijk-Bosdam Beveren-
.Aalst B-Zulte Waregem B-
.Olsa Brakel-Wolvertem Merchtem-

speeldag 15

donderdag 12/05/2022

00:00Bredene-Olsa Brakel-
.Wolvertem Merchtem-Gent C-
.Svelta Melsele-Aalst B-
.Zulte Waregem B-Mazenzele Opwijk-
.Bosdam Beveren-Club Brugge B-
.Sottegem-Egem-
.Saint-Ghislain B-ASC Havinnes-

speeldag 16

vrijdag 13/05/2022

00:00Mazenzele Opwijk-Svelta Melsele-
.Aalst B-Gent C-
.Olsa Brakel-Saint-Ghislain B-
.ASC Havinnes-Sottegem-
.Egem-Bosdam Beveren-
.Club Brugge B-Zulte Waregem B-
.Bredene-Wolvertem Merchtem-

speeldag 17

zaterdag 14/05/2022

00:00Sottegem-Olsa Brakel-
.Saint-Ghislain B-Bredene-
.Wolvertem Merchtem-Aalst B-
.Gent C-Mazenzele Opwijk-
.Svelta Melsele-Club Brugge B-
.Zulte Waregem B-Egem-
.Bosdam Beveren-ASC Havinnes-

speeldag 18

zondag 15/05/2022

00:00Egem-Svelta Melsele-
.Club Brugge B-Gent C-
.Mazenzele Opwijk-Aalst B-
.Bredene-Sottegem-
.Olsa Brakel-Bosdam Beveren-
.ASC Havinnes-Zulte Waregem B-
.Saint-Ghislain B-Wolvertem Merchtem-

speeldag 19

maandag 16/05/2022

00:00Zulte Waregem B-Olsa Brakel-
.Bosdam Beveren-Bredene-
.Sottegem-Saint-Ghislain B-
.Wolvertem Merchtem-Mazenzele Opwijk-
.Aalst B-Club Brugge B-
.Gent C-Egem-
.Svelta Melsele-ASC Havinnes-

speeldag 20

dinsdag 17/05/2022

00:00Olsa Brakel-Svelta Melsele-
.ASC Havinnes-Gent C-
.Egem-Aalst B-
.Club Brugge B-Mazenzele Opwijk-
.Saint-Ghislain B-Bosdam Beveren-
.Bredene-Zulte Waregem B-
.Sottegem-Wolvertem Merchtem-

speeldag 21

woensdag 18/05/2022

00:00Gent C-Olsa Brakel-
.Svelta Melsele-Bredene-
.Zulte Waregem B-Saint-Ghislain B-
.Bosdam Beveren-Sottegem-
.Wolvertem Merchtem-Club Brugge B-
.Mazenzele Opwijk-Egem-
.Aalst B-ASC Havinnes-

speeldag 22

donderdag 19/05/2022

00:00Saint-Ghislain B-Svelta Melsele-
.Bredene-Gent C-
.Olsa Brakel-Aalst B-
.ASC Havinnes-Mazenzele Opwijk-
.Egem-Club Brugge B-
.Sottegem-Zulte Waregem B-
.Bosdam Beveren-Wolvertem Merchtem-

speeldag 23

vrijdag 20/05/2022

00:00Mazenzele Opwijk-Olsa Brakel-
.Aalst B-Bredene-
.Gent C-Saint-Ghislain B-
.Svelta Melsele-Sottegem-
.Zulte Waregem B-Bosdam Beveren-
.Wolvertem Merchtem-Egem-
.Club Brugge B-ASC Havinnes-

speeldag 24

zaterdag 21/05/2022

00:00Bosdam Beveren-Svelta Melsele-
.Sottegem-Gent C-
.Saint-Ghislain B-Aalst B-
.Bredene-Mazenzele Opwijk-
.Olsa Brakel-Club Brugge B-
.ASC Havinnes-Egem-
.Zulte Waregem B-Wolvertem Merchtem-

speeldag 25

zondag 22/05/2022

00:00Egem-Olsa Brakel-
.Club Brugge B-Bredene-
.Mazenzele Opwijk-Saint-Ghislain B-
.Aalst B-Sottegem-
.Gent C-Bosdam Beveren-
.Svelta Melsele-Zulte Waregem B-
.ASC Havinnes-Wolvertem Merchtem-

speeldag 26

maandag 23/05/2022

00:00Wolvertem Merchtem-Svelta Melsele-
.Zulte Waregem B-Gent C-
.Bosdam Beveren-Aalst B-
.Sottegem-Mazenzele Opwijk-
.Saint-Ghislain B-Club Brugge B-
.Bredene-Egem-
.Olsa Brakel-ASC Havinnes-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

4/26

1

2

3

4

5

6

7

1.Bosdam Beveren93+9171+29
2.Svelta Melsele*93+9122+79
3.Gent C**62+671+22
4.Bredene*62+5111-13
5.Club Brugge B*62+4101+24
6.Wolvertem Merchtem*62+470-12
7.Egem*62+280-11
8.Olsa Brakel62-1101-15
9.ASC Havinnes41-4100-25
10.Mazenzele Opwijk*31-150-21
11.Zulte Waregem B31-490-43
12.Aalst B*31-950-41
13.Sottegem*10-370-34
14.Saint-Ghislain B00-1720-122

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden