www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 18/02/2020

vbal4

Nationaal : 2de Nationale A

zaterdag 08/02/2020

13:30Gent C-Egem3 -3
14:00

Club Brugge B

-Sottegem3 -2
15:00Saint-Ghislain B-Anderlecht B1-1
.Harelbeke-

Wuustwezel

1 -13
.

Zulte Waregem B

-ASC Havinnes5 -0
17:15

Bosdam Beveren

-Svetla Melsele2-1
18:00

Fém.W.S.Woluwe B

-Olsa Brakel3 -1

zaterdag 22/02/2020

15:00Egem12- 6Club Brugge B-
.Harelbeke3-9Fém.W.S.Woluwe B-
.Anderlecht B12 -12Bosdam Beveren-
.ASC Havinnes3-8Gent C-
.Wuustwezel4-1Saint-Ghislain B-
.Sottegem3-6Olsa Brakel-
16:00Svetla Melsele3 -3Zulte Waregem B-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

17/26

1.Anderlecht B4610
2.Egem358
3.Bosdam Beveren3410
4.Wuustwezel344
5.Svetla Melsele292
6.Fém.W.S.Woluwe B289
7.Zulte Waregem B253
8.Sottegem243
9.Gent C245
10.Club Brugge B227
11.Olsa Brakel216
12.Saint-Ghislain B105
13.Harelbeke53
14.ASC Havinnes43
punten uit de laatste 4 wedstrijden

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (17/26)

  • Anderlecht B

    5
  • Egem

    16
  • Bosdam Beveren

    17
  • Wuustwezel

    17
  • Svetla Melsele

    22
  • Fém.W.S.Woluwe B

    23
  • Zulte Waregem B

    26
  • Sottegem

    27
  • Gent C

    27
  • Club Brugge B

    29
  • Olsa Brakel

    30
  • Saint-Ghislain B

    41
  • Harelbeke

    46
  • ASC Havinnes

    47

thuis (9/13)

  • Egem

    0
  • Anderlecht B*

    0
  • Bosdam Beveren*

    5
  • Fém.W.S.Woluwe B

    8
  • Wuustwezel*

    8
  • Svetla Melsele*

    9
  • Zulte Waregem B*

    11
  • Club Brugge B

    14
  • Gent C*

    14
  • Olsa Brakel

    15
  • Sottegem

    15
  • Saint-Ghislain B*

    19
  • Harelbeke

    22
  • ASC Havinnes

    24

uit (9/13)

  • Anderlecht B

    5
  • Wuustwezel

    9
  • Bosdam Beveren

    12
  • Sottegem*

    12
  • Svetla Melsele

    13
  • Gent C

    13
  • Zulte Waregem B

    15
  • Olsa Brakel*

    15
  • Club Brugge B*

    15
  • Fém.W.S.Woluwe B*

    15
  • Egem*

    16
  • Saint-Ghislain B

    22
  • ASC Havinnes*

    23
  • Harelbeke*

    24

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (17/26)

  • Anderlecht B

    82
  • Wuustwezel

    77
  • Bosdam Beveren

    60
  • Svetla Melsele

    59
  • Gent C

    53
  • Egem

    46
  • Club Brugge B

    46
  • Sottegem

    41
  • Zulte Waregem B

    40
  • Olsa Brakel

    37
  • Fém.W.S.Woluwe B

    32
  • Saint-Ghislain B

    26
  • ASC Havinnes

    21
  • Harelbeke

    18

thuis (9/13)

  • Anderlecht B*

    49
  • Wuustwezel*

    37
  • Bosdam Beveren*

    32
  • Svetla Melsele*

    31
  • Egem

    28
  • Gent C*

    23
  • Club Brugge B

    23
  • Zulte Waregem B*

    22
  • Olsa Brakel

    20
  • Sottegem

    19
  • Fém.W.S.Woluwe B

    19
  • Saint-Ghislain B*

    16
  • ASC Havinnes

    13
  • Harelbeke

    12

uit (9/13)

  • Wuustwezel

    40
  • Anderlecht B

    33
  • Gent C

    30
  • Svetla Melsele

    28
  • Bosdam Beveren

    28
  • Club Brugge B*

    23
  • Sottegem*

    22
  • Egem*

    18
  • Zulte Waregem B

    18
  • Olsa Brakel*

    17
  • Fém.W.S.Woluwe B*

    13
  • Saint-Ghislain B

    10
  • ASC Havinnes*

    8
  • Harelbeke*

    6

de minste tegengoals

alle wedstrijden (17/26)

  • Anderlecht B

    12
  • Egem

    24
  • Fém.W.S.Woluwe B

    29
  • Zulte Waregem B

    32
  • Svetla Melsele

    33
  • Wuustwezel

    34
  • Bosdam Beveren

    38
  • Sottegem

    41
  • Gent C

    43
  • Club Brugge B

    43
  • Saint-Ghislain B

    52
  • Olsa Brakel

    56
  • ASC Havinnes

    91
  • Harelbeke

    110

thuis (9/13)

  • Anderlecht B*

    3
  • Egem

    8
  • Bosdam Beveren*

    10
  • Fém.W.S.Woluwe B

    12
  • Zulte Waregem B*

    13
  • Svetla Melsele*

    15
  • Wuustwezel*

    17
  • Gent C*

    19
  • Club Brugge B

    23
  • Sottegem

    23
  • Olsa Brakel

    27
  • Saint-Ghislain B*

    27
  • ASC Havinnes

    48
  • Harelbeke

    49

uit (9/13)

  • Anderlecht B

    9
  • Egem*

    16
  • Wuustwezel

    17
  • Fém.W.S.Woluwe B*

    17
  • Svetla Melsele

    18
  • Sottegem*

    18
  • Zulte Waregem B

    19
  • Club Brugge B*

    20
  • Gent C

    24
  • Saint-Ghislain B

    25
  • Bosdam Beveren

    28
  • Olsa Brakel*

    29
  • ASC Havinnes*

    43
  • Harelbeke*

    61

het aantal keer ...

gewonnen

  • Anderlecht B

    15
  • Bosdam Beveren

    11
  • Wuustwezel

    10
  • Egem

    10
  • Fém.W.S.Woluwe B

    9
  • Svetla Melsele

    8
  • Sottegem

    8
  • Gent C

    7
  • Zulte Waregem B

    7
  • Olsa Brakel

    7
  • Club Brugge B

    7
  • Saint-Ghislain B

    2
  • Harelbeke

    1
  • ASC Havinnes

    1

gelijk

  • Svetla Melsele

    5
  • Egem

    5
  • Wuustwezel

    4
  • Zulte Waregem B

    4
  • Saint-Ghislain B

    4
  • Gent C

    3
  • Harelbeke

    2
  • Anderlecht B

    1
  • Club Brugge B

    1
  • Fém.W.S.Woluwe B

    1
  • Bosdam Beveren

    1
  • ASC Havinnes

    1
  • Olsa Brakel

    0
  • Sottegem

    0

verloren

  • Anderlecht B

    1
  • Egem

    2
  • Wuustwezel

    3
  • Svetla Melsele

    4
  • Bosdam Beveren

    5
  • Zulte Waregem B

    6
  • Gent C

    7
  • Fém.W.S.Woluwe B

    7
  • Club Brugge B

    9
  • Sottegem

    9
  • Olsa Brakel

    10
  • Saint-Ghislain B

    11
  • Harelbeke

    14
  • ASC Havinnes

    15
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • Anderlecht B

    13
  • Wuustwezel

    9
  • Bosdam Beveren

    9
  • Svetla Melsele

    7
  • Egem

    7
  • Gent C

    5
  • Zulte Waregem B

    5
  • Club Brugge B

    5
  • Fém.W.S.Woluwe B

    4
  • Sottegem

    4
  • Olsa Brakel

    3
  • Saint-Ghislain B

    2
  • Harelbeke

    0
  • ASC Havinnes

    0
verloren met meer dan één
goal verschil
  • Anderlecht B

    0
  • Egem

    0
  • Svetla Melsele

    1
  • Wuustwezel

    2
  • Bosdam Beveren

    4
  • Zulte Waregem B

    4
  • Club Brugge B

    5
  • Fém.W.S.Woluwe B

    5
  • Sottegem

    5
  • Gent C

    6
  • Olsa Brakel

    8
  • Saint-Ghislain B

    8
  • Harelbeke

    12
  • ASC Havinnes

    13
gewonnen met één
goal verschil
  • Fém.W.S.Woluwe B

    5
  • Sottegem

    4
  • Olsa Brakel

    4
  • Egem

    3
  • Anderlecht B

    2
  • Bosdam Beveren

    2
  • Zulte Waregem B

    2
  • Club Brugge B

    2
  • Gent C

    2
  • Svetla Melsele

    1
  • Wuustwezel

    1
  • Harelbeke

    1
  • ASC Havinnes

    1
  • Saint-Ghislain B

    0
verloren met één
goal verschil
  • Anderlecht B

    1
  • Bosdam Beveren

    1
  • Gent C

    1
  • Wuustwezel

    1
  • Fém.W.S.Woluwe B

    2
  • Olsa Brakel

    2
  • Egem

    2
  • Zulte Waregem B

    2
  • Harelbeke

    2
  • ASC Havinnes

    2
  • Svetla Melsele

    3
  • Saint-Ghislain B

    3
  • Sottegem

    4
  • Club Brugge B

    4

de nul vastgehouden

  • Anderlecht B

    7
  • Egem

    5
  • Bosdam Beveren

    3
  • Fém.W.S.Woluwe B

    3
  • Club Brugge B

    3
  • Wuustwezel

    2
  • Zulte Waregem B

    2
  • Svetla Melsele

    2
  • Sottegem

    2
  • Gent C

    1
  • Saint-Ghislain B

    1
  • Olsa Brakel

    0
  • Harelbeke

    0
  • ASC Havinnes

    0

men niet kon scoren

  • Anderlecht B

    0
  • Bosdam Beveren

    0
  • Sottegem

    0
  • Egem

    1
  • Club Brugge B

    1
  • Wuustwezel

    1
  • Zulte Waregem B

    2
  • Svetla Melsele

    2
  • Gent C

    2
  • Olsa Brakel

    2
  • Saint-Ghislain B

    4
  • Fém.W.S.Woluwe B

    5
  • ASC Havinnes

    5
  • Harelbeke

    6

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • Anderlecht B

    10
  • Bosdam Beveren

    5
  • Sottegem

    5
  • Wuustwezel

    4
  • Svetla Melsele

    4
  • Fém.W.S.Woluwe B

    +3
  • Gent C

    3
  • Egem

    2
  • Zulte Waregem B

    2
  • Olsa Brakel

    2
  • Club Brugge B

    +2
  • Saint-Ghislain B

    1
  • Harelbeke

    1
  • ASC Havinnes

    1

zonder nederlaag

  • Wuustwezel

    12
  • Svetla Melsele

    11
  • Anderlecht B

    10
  • Egem

    +10
  • Bosdam Beveren

    +8
  • Sottegem

    5
  • Fém.W.S.Woluwe B

    5
  • Zulte Waregem B

    5
  • Gent C

    3
  • Saint-Ghislain B

    +3
  • Olsa Brakel

    2
  • Club Brugge B

    +2
  • Harelbeke

    1
  • ASC Havinnes

    1
het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

verzameld uit alle reeksen