www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 19/09/2019

vbal4

Antwerpen

1ste Provinciale

zaterdag 14/09/2019

10:30Oevel-

Noorse A

1-3
13:00

Vosselaar

-Moldavo B10-1
15:00

Hove

-Wuustwezel B4-3
.Westmalle A-

Hoogstraten A

2-5
.Antwerp-

Ik Dien A

3-4
.Loenhout A-

Kontich B

1-3
20:00VDP A-Brasschaat B2-2

2/26

  • 1.

    Vosselaar

    6
  • 2.

    Noorse A

    6
  • 3.

    Kontich B

    6
  • 4.

    Hoogstraten A

    4
  • 5.

    Brasschaat B

    4
  • 6.

    Hove

    4
  • 7.

    Oevel

    3
  • 8.

    Ik Dien A

    3
  • 9.

    Loenhout A

    1
  • 10.

    VDP A

    1
  • 11.

    Moldavo B

    1
  • 12.

    Antwerp

    0
  • 13.

    Westmalle A

    0
  • 14.

    Wuustwezel B

    0

2de Provinciale

zaterdag 14/09/2019

09:30Wuustwezel C-Arendonk Sp.A1-1
11:00

Weelde

-Brasschaat C6-2
13:00Davo Puurs A-SC Mechelen-ST
14:00

Ranst A

-Zwarte Leeuw16-3
14:30

sGravenw.-Schilde A

-Heikant Berlaar3-0
15:00Oostmalle-

Zammel

3-10

2/24

  • 1.

    Weelde

    6
  • 2.

    Zammel

    4
  • 3.

    sGravenw.-Schilde A

    4
  • 4.

    Ranst A

    3
  • 5.

    SC Mechelen*

    3
  • 6.

    Berchem A*

    3
  • 7.

    Wuustwezel C

    2
  • 8.

    Davo Puurs A*

    1
  • 9.

    Arendonk Sp.A

    1
  • 10.

    Brasschaat C

    1
  • 11.

    Zwarte Leeuw

    1
  • 12.

    Heikant Berlaar

    0
  • 13.

    Oostmalle*

    0
  • 14.

    Schoten A

    AMC

3de Provinciale A

zaterdag 14/09/2019

11:00

Oppuurs

-Zwijndrecht8-1
13:30Broechem-

Netezonen

1-3
14:30Berchem B-

Immer Voort

1-10
15:00Noordstar-Nijlen1-1
16:00Houtvenne-Bevel2-2

woensdag 18/09/2019

20:00Nijlen-Kontich C3-3

zaterdag 21/09/2019

10:00Hombeek-Immer Voort-
14:00Netezonen-Berchem B-
14:30Zwijndrecht-Houtvenne-
15:00Bevel-Broechem-

2/22

  • 1.

    Immer Voort

    6
  • 2.

    Kontich C

    4
  • 3.

    Bevel

    4
  • 4.

    Netezonen

    4
  • 5.

    Hombeek*

    3
  • 6.

    Oppuurs

    3
  • 7.

    Nijlen

    2
  • 8.

    Houtvenne

    2
  • 9.

    Noordstar*

    1
  • 10.

    Broechem

    0
  • 11.

    Berchem B

    0
  • 12.

    Zwijndrecht

    0
  • 13.

    Puurs B

    AMC
  • .

    Blaasveld

    AMC

3de Provinciale B

zaterdag 14/09/2019

10:30Zoersel-

Beekhoek

0-2
.

Schoonbroek

-Brecht7-1
.

Horendonk

-Zandhoven6-2
13:00Loenhout B-

Wortel

1-2
15:00

Vlug Vooruit A

-Flandria5-2
.

St.Jozef

-Massenhoven B8-0
.De Kempen-Gierle3-3

2/26

  • 1.

    Horendonk

    6
  • 2.

    St.Jozef

    6
  • 3.

    Schoonbroek

    6
  • 4.

    Beekhoek

    6
  • 5.

    Vlug Vooruit A

    6
  • 6.

    Wortel

    6
  • 7.

    Flandria

    3
  • 8.

    Gierle

    1
  • 9.

    De Kempen

    1
  • 10.

    Zoersel

    0
  • 11.

    Zandhoven

    0
  • 12.

    Loenhout B

    0
  • 13.

    Brecht

    0
  • 14.

    Massenhoven B

    0

4de Provinciale A

vrijdag 13/09/2019

20:00Ik Dien B-Ranst B4-4
20:30VDP B-

Berendrecht

3-4

zaterdag 14/09/2019

09:45

Heist B

-Emblem3-0
14:00Hingene-

Schoten B

0-1
15:00Wintam-

Hoogstraten C

5-6
.

Rumst

-Ternesse3-1

2/22

  • 1.

    Heist B

    6
  • 2.

    Hoogstraten C

    6
  • 3.

    Ik Dien B

    4
  • 4.

    Emblem

    3
  • 5.

    Rumst*

    3
  • 6.

    VDP B

    3
  • 7.

    Schoten B*

    3
  • 8.

    Berendrecht

    3
  • 9.

    Ranst B

    1
  • 10.

    Hingene

    0
  • 11.

    Ternesse

    0
  • 12.

    Wintam

    0

4de Provinciale B

vrijdag 13/09/2019

20:00

Sint-Dimpna

-Westmalle B2-1

zaterdag 14/09/2019

10:00Massenhoven C-

Arendonk Sp.B

0-5F1
.

Hoogstraten B

-Wuustwezel D5-0F1
.

Moldavo C

-Schilde26-0
13:00Vlimmeren-VC Herentals3-3

zondag 15/09/2019

11:15

White Star

-Rauw1-0

donderdag 19/09/2019

20:00Rauw-Schilde-

vrijdag 20/09/2019

20:00Arendonk Sp.B-Hoogstraten B-

zaterdag 21/09/2019

13:00Wuustwezel D-Sint-Dimpna-
14:00VC Herentals-Massenhoven C-

zondag 22/09/2019

11:00Westmalle B-Moldavo C-
11:15White Star-Vlimmeren-

2/22

  • 1.

    Moldavo C

    6
  • 2.

    Hoogstraten B

    6
  • 3.

    Sint-Dimpna

    6
  • 4.

    Vlimmeren

    4
  • 5.

    VC Herentals

    4
  • 6.

    White Star

    3
  • 7.

    Wuustwezel D

    3
  • 8.

    Arendonk Sp.B

    3
  • 9.

    Rauw

    0
  • 10.

    Westmalle B

    0
  • 11.

    Massenhoven C

    0
  • 12.

    Schilde

    0
Bijkomende info, verzameld uit de 6 reeksen, volgt later.
Momenteel zijn deze extra tabellen nog niet erg zinvol.