www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 24/02/2020

vbal4

Antwerpen : 1ste Provinciale

speeldag 1

vrijdag 06/09/2019

20:30

Kontich B

-VDP A3-1

zaterdag 07/09/2019

10:00Moldavo B-Loenhout A2-2
.Hoogstraten A-Hove2-2
11:30

Brasschaat B

-Antwerp2-0
12:00Wuustwezel B-

Vosselaar

0-14
19:00

Noorse A

-Westmalle A6-0

zondag 08/09/2019

12:30Ik Dien A-

Oevel

2-5

speeldag 2

zaterdag 14/09/2019

10:30Oevel-

Noorse A

1-3
13:00

Vosselaar

-Moldavo B10-1
15:00

Hove

-Wuustwezel B4-3
.Westmalle A-

Hoogstraten A

2-5
.Antwerp-

Ik Dien A

3-4
.Loenhout A-

Kontich B

1-3
20:00VDP A-Brasschaat B2-2

speeldag 3

vrijdag 20/09/2019

20:30Kontich B-

Vosselaar

1-4

zaterdag 21/09/2019

10:00

Hoogstraten A

-Wuustwezel B4-2
.Moldavo B-

Hove

2-3
11:30Brasschaat B-

Loenhout A

0-1
15:00Westmalle A-

Oevel

1-3
19:00

Noorse A

-Antwerp7-1

zondag 22/09/2019

12:30Ik Dien A-

VDP A

1-3

speeldag 4

vrijdag 27/09/2019

20:00VDP A-

Noorse A

3-7

zaterdag 28/09/2019

10:30Oevel-

Hoogstraten A

2-5
12:00Wuustwezel B-

Moldavo B

1-2
12:30

Vosselaar

-Brasschaat B8-0
15:00Hove-

Kontich B

0-3
.

Antwerp

-Westmalle A3-0
.Loenhout A-

Ik Dien A

1-3

speeldag 5

vrijdag 04/10/2019

20:30

Kontich B

-Wuustwezel B1-0

zaterdag 05/10/2019

10:00Hoogstraten A-

Moldavo B

1-3
10:30

Oevel

-Antwerp5-0F1
11:30Brasschaat B-

Hove

0-2
15:00

Westmalle A

-VDP A8-1
19:00

Noorse A

-Loenhout A4-0

zondag 06/10/2019

12:30Ik Dien A-

Vosselaar

2-6

speeldag 6

zaterdag 12/10/2019

12:00Wuustwezel B-

Brasschaat B

3-4
13:00Vosselaar-Noorse A3-3
14:00Moldavo B-Kontich B1-1
15:00Antwerp-

Hoogstraten A

1-2
.Loenhout A-

Westmalle A

0-2
.Hove-Ik Dien A2-2

vrijdag 20/12/2019

20:30VDP A-

Oevel

1-2

speeldag 7

zaterdag 19/10/2019

10:00

Hoogstraten A

-Kontich B6-3
10:30Oevel-Loenhout A2-2
11:30

Brasschaat B

-Moldavo B3-1
15:00Westmalle A-

Vosselaar

0-6
.Antwerp-

VDP A

0-3
19:00

Noorse A

-Hove6-0

zondag 20/10/2019

12:30Ik Dien A-

Wuustwezel B

2-3

speeldag 8

vrijdag 25/10/2019

20:30Kontich B-Brasschaat B1-1

zaterdag 26/10/2019

10:00Moldavo B-

Ik Dien A

1-3
12:00

Wuustwezel B

-Noorse A7-2
12:30

Vosselaar

-Oevel5-4
15:00Hove-

Westmalle A

0-5
.Loenhout A-

Antwerp

0-2
20:00VDP A-

Hoogstraten A

0-1

speeldag 9

zaterdag 02/11/2019

10:00

Hoogstraten A

-Brasschaat B5-3
10:30

Oevel

-Hove2-0
14:30Westmalle A-

Wuustwezel B

1-2
.Antwerp-

Vosselaar

0-5
19:00

Noorse A

-Moldavo B2-1
20:00

VDP A

-Loenhout A2-0

zondag 03/11/2019

12:30Ik Dien A-Kontich B1-1

speeldag 10

vrijdag 08/11/2019

20:30

Kontich B

-Noorse A2-1

zaterdag 09/11/2019

10:00

Moldavo B

-Westmalle A5-2
11:30Brasschaat B-

Ik Dien A

0-1
12:00

Wuustwezel B

-Oevel2-1
12:30

Vosselaar

-VDP A7-1
14:30Hove-

Antwerp

1-2
15:00

Loenhout A

-Hoogstraten A2-1

speeldag 11

zaterdag 16/11/2019

10:00Hoogstraten A-

Ik Dien A

1-3
10:30Oevel-Moldavo B4-4
14:30Antwerp-

Wuustwezel B

0-3
.

Westmalle A

-Kontich B3-0
15:00Loenhout A-

Vosselaar

0-4
19:00

Noorse A

-Brasschaat B4-1
20:00

VDP A

-Hove2-0

speeldag 12

vrijdag 22/11/2019

20:30Kontich B-

Oevel

1-2

zaterdag 23/11/2019

10:00

Moldavo B

-Antwerp5-0F1
.Hoogstraten A-

Vosselaar

1-5
11:30Brasschaat B-

Westmalle A

0-1
12:00Wuustwezel B-

VDP A

1-3
14:30

Hove

-Loenhout A5-1

zondag 24/11/2019

12:30Ik Dien A-

Noorse A

0-6

speeldag 13

zaterdag 30/11/2019

10:30Oevel-Brasschaat B3-3
12:30

Vosselaar

-Hove7-0
14:30Westmalle A-Ik Dien A1-1
.Antwerp-

Kontich B

2-4
15:00

Loenhout A

-Wuustwezel B4-1
19:00

Noorse A

-Hoogstraten A2-0
20:00

VDP A

-Moldavo B2-1

speeldag 14

zaterdag 07/12/2019

10:30Oevel-

Ik Dien A

2-3
12:30

Antwerp

-Brasschaat B5-2
.

Vosselaar

-Wuustwezel B3-1
14:30

Loenhout A

-Moldavo B3-1
.

Hove

-Hoogstraten A2-1
.Westmalle A-

Noorse A

1-3
20:00

VDP A

-Kontich B2-1

speeldag 15

vrijdag 13/12/2019

20:30

Kontich B

-Loenhout A3-2

zaterdag 14/12/2019

10:00Moldavo B-

Vosselaar

2-4
11:30

Brasschaat B

-VDP A4-1
12:00

Wuustwezel B

-Hove2-1
19:00

Noorse A

-Oevel6-2

zondag 15/12/2019

12:30

Ik Dien A

-Antwerp4-2

woensdag 11/03/2020

20:00Hoogstraten A-Westmalle A-

speeldag 16

zaterdag 11/01/2020

10:30

Oevel

-Westmalle A3-0
12:00Wuustwezel B-

Hoogstraten A

3-6
12:30Vosselaar-Kontich B3-3
14:30Hove-

Moldavo B

1-2
.Antwerp-

Noorse A

0-3
15:00Loenhout A-Brasschaat B1-1
20:00

VDP A

-Ik Dien A4-2

speeldag 17

vrijdag 17/01/2020

20:30

Kontich B

-Hove3-1

zaterdag 18/01/2020

10:00

Moldavo B

-Wuustwezel B4-0
.Hoogstraten A-

Oevel

1-3
11:30Brasschaat B-

Vosselaar

1-9
14:30Westmalle A-Antwerp4-4
19:00

Noorse A

-VDP A3-2

zondag 19/01/2020

12:30

Ik Dien A

-Loenhout A2-1

speeldag 18

zaterdag 25/01/2020

10:00

Moldavo B

-Hoogstraten A5-0
12:00

Wuustwezel B

-Kontich B3-2
12:30

Vosselaar

-Ik Dien A8-2
14:30Hove-

Brasschaat B

1-3
.Antwerp-

Oevel

2-3
15:00

Loenhout A

-Noorse A2-1
20:00

VDP A

-Westmalle A6-0

speeldag 19

vrijdag 31/01/2020

20:30

Kontich B

-Moldavo B1-0

zaterdag 01/02/2020

10:00

Hoogstraten A

-Antwerp3-2
10:30

Oevel

-VDP A5-0
11:30

Brasschaat B

-Wuustwezel B3-1
15:00Westmalle A-

Loenhout A

1-2
19:00Noorse A-

Vosselaar

1-2

zondag 02/02/2020

12:30Ik Dien A-

Hove

1-4

speeldag 20

vrijdag 07/02/2020

20:30Kontich B-Hoogstraten A4-4

zaterdag 08/02/2020

10:00

Moldavo B

-Brasschaat B5-1
12:30

Vosselaar

-Westmalle A5-0F1
15:00Loenhout A-

Oevel

0-3
.Hove-

Noorse A

2-4
20:00VDP A-

Antwerp

2-3

woensdag 12/02/2020

20:00

Wuustwezel B

-Ik Dien A3-0

speeldag 21

zaterdag 15/02/2020

10:00

Hoogstraten A

-VDP A6-1
10:30Oevel-

Vosselaar

1-3
11:30Brasschaat B-

Kontich B

0-2
15:00Antwerp-

Loenhout A

0-4
.Westmalle A-

Hove

0-3
19:00

Noorse A

-Wuustwezel B2-1

zondag 16/02/2020

12:30Ik Dien A-

Moldavo B

0-2

speeldag 22

vrijdag 21/02/2020

20:30

Kontich B

-Ik Dien A7-1

zaterdag 22/02/2020

10:00Moldavo B-

Noorse A

0-1
11:30

Brasschaat B

-Hoogstraten A1-0
12:00

Wuustwezel B

-Westmalle A2-0
12:30

Vosselaar

-Antwerp5-0F1
15:00

Loenhout A

-VDP A3-1
.Hove-Oevel1-1

speeldag 23

zaterdag 29/02/2020

10:00Hoogstraten A-Loenhout A-
10:30Oevel-Wuustwezel B-
15:00Antwerp-Hove-
.Westmalle A-Moldavo B-
19:00Noorse A-Kontich B-
20:00VDP A-Vosselaar-

zondag 01/03/2020

12:30Ik Dien A-Brasschaat B-

speeldag 24

vrijdag 06/03/2020

20:30Kontich B-Westmalle A-

zaterdag 07/03/2020

10:00Moldavo B-Oevel-
11:30Brasschaat B-Noorse A-
12:00Wuustwezel B-Antwerp-
12:30Vosselaar-Loenhout A-
15:00Hove-VDP A-

zondag 08/03/2020

12:30Ik Dien A-Hoogstraten A-

speeldag 25

zaterdag 14/03/2020

00:00Loenhout A-Hove-
.VDP A-Wuustwezel B-
.Antwerp-Moldavo B-
.Oevel-Kontich B-
.Westmalle A-Brasschaat B-
.Noorse A-Ik Dien A-
.Vosselaar-Hoogstraten A-

speeldag 26

zaterdag 21/03/2020

00:00Hoogstraten A-Noorse A-
.Ik Dien A-Westmalle A-
.Brasschaat B-Oevel-
.Kontich B-Antwerp-
.Moldavo B-VDP A-
.Wuustwezel B-Loenhout A-
.Hove-Vosselaar-

22/26

1.Vosselaar62124
2.Noorse A5294
3.Kontich B38104
4.Oevel3774
5.Hoogstraten A*3275
6.Moldavo B3064
7.VDP A2804
8.Wuustwezel B2764
9.Loenhout A2794
10.Ik Dien A2704
11.Brasschaat B2564
12.Hove2474
13.Westmalle A*1705
14.Antwerp1634
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

22/26

1

2

3

4

5

6

7

1.Vosselaar6220+10212611+5362
2.Noorse A5217+46777+1334
3.xKontich B3811+11504+123
4.xOevel3711+14597+729
5.xHoogstraten A*3210+4555+125
6.xMoldavo B309+5504-1018
7.xVDP A289-17433-2417
8.xWuustwezel B279-19443-1117
9.xLoenhout A278-12323-615
10.xIk Dien A278-26406-825
11.xBrasschaat B257-22352-1721
12.xHove247-19354-1116
13.xWestmalle A*175-28323-2010
14.xAntwerp165-39323-2216

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden