www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 28/03/2024
Antwerpen : 1ste Provinciale
zaterdag 23/03/2024 |
10:00 | Moldavo B | - | VDP A | 6
| - | 0
|
. | Zammel A | - | Lille United A | 4
| - | 1
|
11:30 | Wuustwezel | - | Vlimmeren | 3 | - | 0 |
12:30 | Brasschaat B | - | Hoogstraten A | 2
| - | 4
|
14:30 | Netezonen A | - | Ik Dien A | 3 | - | 0 |
16:00 | SC Mechelen A | - | Blauwv.Oevel | 4
| - | 4
|
vrijdag 29/03/2024 |
20:00 | Lille United A | 9 | - |
7 | Blauwv.Oevel | | - | |
zaterdag 06/04/2024 |
10:00 | Hoogstraten A | 7 | - | 4 | Wuustwezel | | - | |
10:30 | Blauwv.Oevel | 7 |
- | 10 | Moldavo B | | - | |
13:00 | Davo Puurs A | 1 | - | 3 | Netezonen A | | - | |
14:30 | Vlimmeren | 1 | - | 8 | Zammel A | | - | |
19:30 | VDP A | 6 | - | 3 | Brasschaat B | | - | |
zondag 07/04/2024 |
12:30 | Ik Dien A | 7 |
- | 9 | SC Mechelen A | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Antwerpen : 1ste Provinciale --> Lille United A
periode 1
13/13 |
| Moldavo B | 39 |
2. | SC Mechelen A | 30 |
3. | VDP A | 28 |
4. | Blauwv.Oevel | 24 |
5. | Hoogstraten A | 22 |
6. | Lille United A | 22 |
7. | Ik Dien A | 22 |
8. | Wuustwezel | 21 |
9. | Vlimmeren | 15 |
10. | Zammel A | 14 |
11. | Davo Puurs A | 13 |
12. | Netezonen A | 13 |
13. | Brasschaat B | 5 |
periode 2
9/13 |
1. | Moldavo B* | 22 | |
2. | Zammel A | 20 | |
3. | SC Mechelen A* | 19 | |
4. | Lille United A* | 19 | |
5. | Hoogstraten A* | 13 | |
6. | Netezonen A | 12 | x |
7. | Blauwv.Oevel** | 11 | |
8. | Ik Dien A* | 10 | |
9. | Wuustwezel* | 10 | |
10. | Brasschaat B* | 7 | x |
11. | VDP A* | 6 | x |
12. | Davo Puurs A* | 2 | x |
13. | Vlimmeren | 1 | x |
Lille United A
1. | Za-23/09/23 | 12:30 | Brasschaat B | - | Lille United A | 1 - | 6 | | 3 | 3 | | 1 | |
2. | Vr-29/09/23 | 20:00 | Lille United A | - | Wuustwezel | 5 - | 2 | | 3 | 6 | | 1 | |
3. | Za-07/10/23 | 10:00 | Hoogstraten A | - | Lille United A | 2 - | 2 | | 1 | 7 | | 1 | |
4. | Vr-13/10/23 | 20:00 | Lille United A | - | VDP A | 1 - | 4 | | 0 | 7 | | 4 | |
5. | Za-21/10/23 | 10:30 | Blauwv.Oevel | - | Lille United A | 5 - | 3 | | 0 | 7 | | 7 | |
6. | Vr-03/11/23 | 20:00 | Lille United A | - | Ik Dien A | 5 - | 0 | | 3 | 10 | | 5 | |
7. | Za-11/11/23 | 13:00 | Davo Puurs A | - | Lille United A | 1 - | 3 | | 3 | 13 | | 2 | |
8. | Vr-17/11/23 | 20:00 | Lille United A | - | Vlimmeren | 5 - | 2 | | 3 | 16 | | 2 | |
9. | Vr-24/11/23 | 20:00 | Lille United A | - | Zammel A | 3 - | 4 | | 0 | 16 | | 2 | |
11. | Vr-08/12/23 | 20:00 | Lille United A | - | Netezonen A | 6 - | 3 | | 3 | 19 | | 3 | |
12. | Za-16/12/23 | 16:00 | SC Mechelen A | - | Lille United A | 9 - | 1 | | 0 | 19 | | 4 | |
15. | Za-27/01/24 | 11:30 | Wuustwezel | - | Lille United A | 0 - | 2 | | 3 | 22 | | 5 | |
16. | Vr-02/02/24 | 20:00 | Lille United A | - | Hoogstraten A | 1 - | 0 | | 3 | 25 | | 4 | |
17. | Za-17/02/24 | 19:30 | VDP A | - | Lille United A | 2 - | 3 | | 3 | 28 | | 5 | |
19. | Zo-03/03/24 | 12:30 | Ik Dien A | - | Lille United A | 2 - | 2 | | 1 | 29 | | 5 | |
20. | Vr-08/03/24 | 20:00 | Lille United A | - | Davo Puurs A | 3 - | 2 | | 3 | 32 | | 3 | |
14. | Wo-13/03/24 | 20:00 | Lille United A | - | Brasschaat B | 6 - | 0 | | 3 | 35 | | 3 | |
21. | Za-16/03/24 | 14:30 | Vlimmeren | - | Lille United A | 0 - | 2 | | 3 | 38 | | 3 | |
13. | Wo-20/03/24 | 20:00 | Lille United A | - | Moldavo B | 0 - | 2 | | 0 | 38 | | 3 | |
22. | Za-23/03/24 | 10:00 | Zammel A | - | Lille United A | 4 - | 1 | | 0 | 38 | | 3 | |
18. | Vr-29/03/24 | 20:00 | Lille United A | - | Blauwv.Oevel | - | | | . | | | | |
24. | Za-13/04/24 | 14:30 | Netezonen A | - | Lille United A | - | | | . | | | | |
25. | Vr-19/04/24 | 20:00 | Lille United A | - | SC Mechelen A | - | | | . | | | | |
26. | Za-27/04/24 | 10:00 | Moldavo B | - | Lille United A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Blauwv.Oevel
1. | Za-23/09/23 | 19:30 | VDP A | - | Blauwv.Oevel | 3 - | 4 | | | 3 | 3 | | 1 | |
2. | Za-30/09/23 | 10:30 | Blauwv.Oevel | - | Vlimmeren | 4 - | 3 | | | 3 | 6 | | 1 | |
3. | Za-07/10/23 | 10:30 | Blauwv.Oevel | - | Ik Dien A | 1 - | 3 | | | 0 | 6 | | 3 | |
4. | Za-14/10/23 | 13:00 | Davo Puurs A | - | Blauwv.Oevel | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 6 | | 5 | |
5. | Za-21/10/23 | 10:30 | Blauwv.Oevel | - | Lille United A | 5 - | 3 | | | 3 | 9 | | 4 | |
6. | Za-04/11/23 | 10:00 | Zammel A | - | Blauwv.Oevel | 2 - | 4 | | | 3 | 12 | | 3 | |
8. | Za-18/11/23 | 14:30 | Netezonen A | - | Blauwv.Oevel | 5 - | 4 | | | 0 | 12 | | 6 | |
9. | Za-25/11/23 | 10:30 | Blauwv.Oevel | - | SC Mechelen A | 1 - | 6 | | | 0 | 12 | | 8 | |
10. | Za-02/12/23 | 10:00 | Moldavo B | - | Blauwv.Oevel | 6 - | 0 | | | 0 | 12 | | 8 | |
11. | Za-09/12/23 | 10:30 | Blauwv.Oevel | - | Brasschaat B | 5 - | 0 | F1 | | 3 | 15 | | 7 | |
12. | Za-16/12/23 | 11:30 | Wuustwezel | - | Blauwv.Oevel | 3 - | 4 | | | 3 | 18 | | 6 | |
13. | Za-13/01/24 | 10:30 | Blauwv.Oevel | - | Hoogstraten A | 6 - | 1 | | | 3 | 21 | | 4 | |
15. | Za-27/01/24 | 14:30 | Vlimmeren | - | Blauwv.Oevel | 0 - | 4 | | | 3 | 24 | | 4 | |
16. | Vr-02/02/24 | 20:00 | Ik Dien A | - | Blauwv.Oevel | 4 - | 1 | | | 0 | 24 | | 5 | |
14. | Za-10/02/24 | 10:30 | Blauwv.Oevel | - | VDP A | 5 - | 0 | F1 | | 3 | 27 | | 4 | |
17. | Za-17/02/24 | 10:30 | Blauwv.Oevel | - | Davo Puurs A | 5 - | 2 | | | 3 | 30 | | 4 | |
19. | Za-02/03/24 | 10:30 | Blauwv.Oevel | - | Zammel A | 1 - | 1 | | | 1 | 31 | | 3 | |
21. | Za-16/03/24 | 10:30 | Blauwv.Oevel | - | Netezonen A | 1 - | 2 | | | 0 | 31 | | 4 | |
22. | Za-23/03/24 | 16:00 | SC Mechelen A | - | Blauwv.Oevel | 4 - | 4 | | | 1 | 32 | | 4 | |
18. | Vr-29/03/24 | 20:00 | Lille United A | - | Blauwv.Oevel | - | | | | . | | | | |
23. | Za-06/04/24 | 10:30 | Blauwv.Oevel | - | Moldavo B | - | | | | . | | | | |
24. | Za-13/04/24 | 12:30 | Brasschaat B | - | Blauwv.Oevel | - | | | | . | | | | |
25. | Za-20/04/24 | 10:30 | Blauwv.Oevel | - | Wuustwezel | - | | | | . | | | | |
26. | Za-27/04/24 | 10:00 | Hoogstraten A | - | Blauwv.Oevel | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (11/12)
1 | Moldavo B* | 30 | +55 |
2 | SC Mechelen A* | 22 | +28 |
3 | Lille United A* | 21 | +16 |
4 | Blauwv.Oevel* | 19 | +13 |
. | Netezonen A | 19 | -5 |
6 | Wuustwezel* | 18 | +7 |
. | Zammel A | 18 | -2 |
8 | Ik Dien A* | 17 | +13 |
9 | VDP A* | 16 | +1 |
10 | Hoogstraten A** | 14 | +9 |
11 | Vlimmeren* | 13 | -9 |
12 | Davo Puurs A* | 8 | -11 |
13 | Brasschaat B* | 7 | -16 |
alle wedstrijden (21/24)
1 | Moldavo B* | 58 | +78 |
2 | SC Mechelen A* | 46 | +58 |
3 | Lille United A* | 38 | +15 |
4 | Hoogstraten A* | 32 | +18 |
. | Blauwv.Oevel** | 32 | +6 |
6 | VDP A* | 31 | -1 |
7 | Zammel A | 31 | -15 |
8 | Ik Dien A* | 29 | +6 |
9 | Wuustwezel* | 28 | -10 |
10 | Netezonen A | 22 | -36 |
11 | Vlimmeren | 13 | -41 |
12 | Davo Puurs A* | 12 | -30 |
13 | Brasschaat B* | 9 | -48 |
uitwedstrijden (11/12)
1 | Moldavo B* | 28 | +23 |
2 | SC Mechelen A* | 24 | +30 |
3 | Hoogstraten A | 18 | +9 |
4 | Lille United A* | 17 | -1 |
5 | VDP A* | 15 | -2 |
6 | Blauwv.Oevel** | 13 | -7 |
7 | Zammel A* | 13 | -13 |
8 | Ik Dien A* | 12 | -7 |
9 | Wuustwezel* | 10 | -17 |
10 | Davo Puurs A* | 4 | -19 |
11 | Netezonen A* | 3 | -31 |
12 | Brasschaat B* | 2 | -32 |
13 | Vlimmeren | 0 | -32 |