www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 27/10/2020

vbal4

Antwerpen : 2de Provinciale

vrijdag 09/10/2020

20:30

Kontich C

-Brasschaat C6 -1

zaterdag 10/10/2020

11:00Weelde-Antwerp2 -2
14:30

sGravenw.-Schilde

-Wuustwezel C5 -0
.

Arendonk Sp.A

-Heikant Berlaar4 -2
15:00

Berchem A

-Schoonbroek6 -0
.

Bevel

-Zammel1-0
.Oostmalle-

Beekhoek

0 -4
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/26

1.Bevel1512
2.Heikant Berlaar107.2
3.Beekhoek96.-3(0)
4.Berchem A99
5.Arendonk Sp.A99
6.Weelde85
7.Antwerp851.
8.sGravenw.-Schilde74
9.Kontich C74.4
10.Schoonbroek77.-1(3)
11.Brasschaat C66
12.Zammel33-2.(3)
13.Wuustwezel C333.
14.Oostmalle00-4.(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 2de Provinciale --> Berchem A

Antwerp

2.Za-12/09/2009:30Wuustwezel C-Antwerp1 -5

3

35
3.Za-19/09/2015:00Antwerp-Kontich C3 -1

3

64
4.Za-26/09/2014:30sGravenw.-Schilde-Antwerp3 -3173
5.Za-03/10/2015:00Antwerp-Arendonk Sp.A2 -3074
6.Za-10/10/2011:00Weelde-Antwerp2 -2187
7.Za-17/10/2015:00Antwerp-

Berchem A

-PP.7
8.Za-24/10/2015:00Bevel-Antwerp -PP.7
9.Za-31/10/2015:00Antwerp-Oostmalle -PP.
10.Za-07/11/2014:30Beekhoek-Antwerp -PP.
1.Wo-11/11/2014:30Antwerp-Heikant Berlaar -PP.
11.Za-14/11/2014:30Antwerp-Zammel -PP.
12.Ma-22/11/2100:00Schoonbroek-Antwerp -.
13.Di-10/05/2200:00Antwerp-Brasschaat C -.
14.Wo-11/05/2200:00Heikant Berlaar-Antwerp -.
15.Do-12/05/2200:00Antwerp-Wuustwezel C -.
16.Vr-13/05/2200:00Kontich C-Antwerp -.
17.Za-14/05/2200:00Antwerp-sGravenw.-Schilde -.
18.Zo-15/05/2200:00Arendonk Sp.A-Antwerp -.
19.Ma-16/05/2200:00Antwerp-Weelde -.
20.Di-17/05/2200:00

Berchem A

-Antwerp -.
21.Wo-18/05/2200:00Antwerp-Bevel -.
22.Do-19/05/2200:00Oostmalle-Antwerp -.
23.Vr-20/05/2200:00Antwerp-Beekhoek -.
24.Za-21/05/2200:00Zammel-Antwerp -.
25.Zo-22/05/2200:00Antwerp-Schoonbroek -.
26.Ma-23/05/2200:00Brasschaat C-Antwerp -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Berchem A

2.Za-12/09/2015:00

Berchem A

-Bevel2 -4009
3.Za-19/09/2015:00Oostmalle-

Berchem A

3 -4

3

38
4.Za-26/09/2015:00

Berchem A

-Beekhoek1 -2039
5.Za-03/10/2010:00Zammel-

Berchem A

2 -4

3

68
6.Za-10/10/2015:00

Berchem A

-Schoonbroek6 -0

3

94
7.Za-17/10/2015:00Antwerp-

Berchem A

-PP.4
8.Za-24/10/2015:00

Berchem A

-Heikant Berlaar -PP.4
9.Za-31/10/2009:30Wuustwezel C-

Berchem A

-PP.
10.Za-07/11/2014:30

Berchem A

-Kontich C -PP.
1.Wo-11/11/2012:00Brasschaat C-

Berchem A

-PP.
11.Za-14/11/2014:30sGravenw.-Schilde-

Berchem A

-PP.
12.Ma-22/11/2100:00

Berchem A

-Arendonk Sp.A -.
13.Di-10/05/2200:00Weelde-

Berchem A

-.
14.Wo-11/05/2200:00

Berchem A

-Brasschaat C -.
15.Do-12/05/2200:00Bevel-

Berchem A

-.
16.Vr-13/05/2200:00

Berchem A

-Oostmalle -.
17.Za-14/05/2200:00Beekhoek-

Berchem A

-.
18.Zo-15/05/2200:00

Berchem A

-Zammel -.
19.Ma-16/05/2200:00Schoonbroek-

Berchem A

-.
20.Di-17/05/2200:00

Berchem A

-Antwerp -.
21.Wo-18/05/2200:00Heikant Berlaar-

Berchem A

-.
22.Do-19/05/2200:00

Berchem A

-Wuustwezel C -.
23.Vr-20/05/2200:00Kontich C-

Berchem A

-.
24.Za-21/05/2200:00

Berchem A

-sGravenw.-Schilde -.
25.Zo-22/05/2200:00Arendonk Sp.A-

Berchem A

-.
26.Ma-23/05/2200:00

Berchem A

-Weelde -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/13)

1Heikant Berlaar9+11
2sGravenw.-Schilde7+11
3Kontich C7+10
4Bevel*6+6
5Weelde4+13
6Schoonbroek*4+1
7Berchem A3+3
8Antwerp*3+1
9Brasschaat C*30
10Wuustwezel C3-4
11Arendonk Sp.A3-5
12Beekhoek*0-2
13Zammel*0-5
.Oostmalle*0-5

alle wedstrijden (5/26)

1Bevel15+13
2Heikant Berlaar10+9
3Beekhoek9+8
4Berchem A9+6
5Arendonk Sp.A9-1
6Weelde8+14
7Antwerp8+5
8sGravenw.-Schilde7+6
9Kontich C7+6
10Schoonbroek7-8
11Brasschaat C6-4
12Zammel3-11
13Wuustwezel C3-15
14Oostmalle0-28

uitwedstrijden (3/13)

1Beekhoek9+10
2Bevel9+7
3Arendonk Sp.A*6+4
4Berchem A*6+3
5Antwerp5+4
6Weelde*4+1
7Brasschaat C3-4
8Zammel3-6
9Schoonbroek3-9
10Heikant Berlaar*1-2
11Kontich C*0-4
12sGravenw.-Schilde*0-5
13Wuustwezel C*0-11
14Oostmalle0-23