www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 24/10/2020

vbal4

Antwerpen : 2de Provinciale

vrijdag 09/10/2020

20:30

Kontich C

-Brasschaat C6 -1

zaterdag 10/10/2020

11:00Weelde-Antwerp2 -2
14:30

sGravenw.-Schilde

-Wuustwezel C5 -0
.

Arendonk Sp.A

-Heikant Berlaar4 -2
15:00

Berchem A

-Schoonbroek6 -0
.

Bevel

-Zammel1-0
.Oostmalle-

Beekhoek

0 -4
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/26

1.Bevel1512-1.(0)
2.Heikant Berlaar107
3.Beekhoek962.
4.Berchem A99.-2(0)
5.Arendonk Sp.A99.-4(0)
6.Weelde85-3.(3)
7.Antwerp85
8.sGravenw.-Schilde74
9.Kontich C74
10.Schoonbroek77.4
11.Brasschaat C663.
12.Zammel33
13.Wuustwezel C33
14.Oostmalle00.1
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 2de Provinciale --> Zammel

Zammel

2.Za-12/09/2014:30sGravenw.-Schilde-

Zammel

6 -00013
3.Za-19/09/2010:00

Zammel

-Arendonk Sp.A1 -40012
4.Za-26/09/2011:00Weelde-

Zammel

2 -3

3

312
5.Za-03/10/2010:00

Zammel

-Berchem A2 -40312
6.Za-10/10/2015:00Bevel-

Zammel

1 -00312
7.Za-17/10/2010:00

Zammel

-Oostmalle -PP.12
8.Za-24/10/2014:30Beekhoek-

Zammel

-PP.
9.Za-31/10/2010:00Brasschaat C-

Zammel

-PP.
10.Za-07/11/2010:00

Zammel

-Schoonbroek -PP.
1.Wo-11/11/2014:30

Zammel

-Kontich C -PP.
11.Za-14/11/2014:30Antwerp-

Zammel

-PP.
12.Ma-09/05/2200:00

Zammel

-Heikant Berlaar -.
13.Di-10/05/2200:00Wuustwezel C-

Zammel

-.
14.Wo-11/05/2200:00Kontich C-

Zammel

-.
15.Do-12/05/2200:00

Zammel

-sGravenw.-Schilde -.
16.Vr-13/05/2200:00Arendonk Sp.A-

Zammel

-.
17.Za-14/05/2200:00

Zammel

-Weelde -.
18.Zo-15/05/2200:00Berchem A-

Zammel

-.
19.Ma-16/05/2200:00

Zammel

-Bevel -.
20.Di-17/05/2200:00Oostmalle-

Zammel

-.
21.Wo-18/05/2200:00

Zammel

-Beekhoek -.
22.Do-19/05/2200:00

Zammel

-Brasschaat C -.
23.Vr-20/05/2200:00Schoonbroek-

Zammel

-.
24.Za-21/05/2200:00

Zammel

-Antwerp -.
25.Zo-22/05/2200:00Heikant Berlaar-

Zammel

-.
26.Ma-23/05/2200:00

Zammel

-Wuustwezel C -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Oostmalle

2.Za-12/09/2011:00Weelde-Oostmalle14 -00014-
3.Za-19/09/2015:00Oostmalle-Berchem A3 -40014-
4.Za-26/09/2015:00Bevel-Oostmalle5 -00014-
5.Za-03/10/2010:00Brasschaat C-Oostmalle5 -10014-
6.Za-10/10/2015:00Oostmalle-Beekhoek0 -40014-
7.Za-17/10/2010:00

Zammel

-Oostmalle -PP.14-
8.Za-24/10/2015:00Oostmalle-Schoonbroek -PP.
9.Za-31/10/2015:00Antwerp-Oostmalle -PP.
10.Za-07/11/2014:30Oostmalle-Heikant Berlaar -PP.
1.Wo-11/11/2014:30Oostmalle-Arendonk Sp.A -PP.
11.Za-14/11/2009:30Wuustwezel C-Oostmalle -PP.
12.Ma-09/05/2200:00Oostmalle-Kontich C -.
13.Di-10/05/2200:00sGravenw.-Schilde-Oostmalle -.
14.Wo-11/05/2200:00Arendonk Sp.A-Oostmalle -.
15.Do-12/05/2200:00Oostmalle-Weelde -.
16.Vr-13/05/2200:00Berchem A-Oostmalle -.
17.Za-14/05/2200:00Oostmalle-Bevel -.
18.Zo-15/05/2200:00Oostmalle-Brasschaat C -.
19.Ma-16/05/2200:00Beekhoek-Oostmalle -.
20.Di-17/05/2200:00Oostmalle-

Zammel

-.
21.Wo-18/05/2200:00Schoonbroek-Oostmalle -.
22.Do-19/05/2200:00Oostmalle-Antwerp -.
23.Vr-20/05/2200:00Heikant Berlaar-Oostmalle -.
24.Za-21/05/2200:00Oostmalle-Wuustwezel C -.
25.Zo-22/05/2200:00Kontich C-Oostmalle -.
26.Ma-23/05/2200:00Oostmalle-sGravenw.-Schilde -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/13)

1Heikant Berlaar9+11
2sGravenw.-Schilde7+11
3Kontich C7+10
4Bevel*6+6
5Weelde4+13
6Schoonbroek*4+1
7Berchem A3+3
8Antwerp*3+1
9Brasschaat C*30
10Wuustwezel C3-4
11Arendonk Sp.A3-5
12Beekhoek*0-2
13Zammel*0-5
.Oostmalle*0-5

alle wedstrijden (5/26)

1Bevel15+13
2Heikant Berlaar10+9
3Beekhoek9+8
4Berchem A9+6
5Arendonk Sp.A9-1
6Weelde8+14
7Antwerp8+5
8sGravenw.-Schilde7+6
9Kontich C7+6
10Schoonbroek7-8
11Brasschaat C6-4
12Zammel3-11
13Wuustwezel C3-15
14Oostmalle0-28

uitwedstrijden (3/13)

1Beekhoek9+10
2Bevel9+7
3Arendonk Sp.A*6+4
4Berchem A*6+3
5Antwerp5+4
6Weelde*4+1
7Brasschaat C3-4
8Zammel3-6
9Schoonbroek3-9
10Heikant Berlaar*1-2
11Kontich C*0-4
12sGravenw.-Schilde*0-5
13Wuustwezel C*0-11
14Oostmalle0-23