www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 27/10/2020

vbal4

Antwerpen : 2de Provinciale

vrijdag 09/10/2020

20:30

Kontich C

-Brasschaat C6 -1

zaterdag 10/10/2020

11:00Weelde-Antwerp2 -2
14:30

sGravenw.-Schilde

-Wuustwezel C5 -0
.

Arendonk Sp.A

-Heikant Berlaar4 -2
15:00

Berchem A

-Schoonbroek6 -0
.

Bevel

-Zammel1-0
.Oostmalle-

Beekhoek

0 -4
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/26

1.Bevel1512
2.Heikant Berlaar107.-1(3)
3.Beekhoek96
4.Berchem A99
5.Arendonk Sp.A99
6.Weelde85
7.Antwerp85-2.(3)
8.sGravenw.-Schilde743.
9.Kontich C74.2
10.Schoonbroek77.-3(0)
11.Brasschaat C66.4
12.Zammel33-4.(3)
13.Wuustwezel C331.
14.Oostmalle00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 2de Provinciale --> Arendonk Sp.A

Wuustwezel C

2.Za-12/09/2009:30Wuustwezel C-Antwerp1 -50010
3.Za-19/09/2010:00Heikant Berlaar-Wuustwezel C6 -00013
4.Za-26/09/2009:30Wuustwezel C-Brasschaat C0 -20013
5.Za-03/10/2009:30Wuustwezel C-Kontich C5 -3

3

313
6.Za-10/10/2014:30sGravenw.-Schilde-Wuustwezel C5 -00313
7.Za-17/10/2009:30Wuustwezel C-

Arendonk Sp.A

-PP.13
8.Za-24/10/2011:00Weelde-Wuustwezel C -PP.13
9.Za-31/10/2009:30Wuustwezel C-Berchem A -PP.
10.Za-07/11/2014:30Bevel-Wuustwezel C -PP.
1.Wo-11/11/2014:30Schoonbroek-Wuustwezel C -PP.
11.Za-14/11/2009:30Wuustwezel C-Oostmalle -PP.
12.Ma-22/11/2100:00Beekhoek-Wuustwezel C -.
13.Di-10/05/2200:00Wuustwezel C-Zammel -.
14.Wo-11/05/2200:00Wuustwezel C-Schoonbroek -.
15.Do-12/05/2200:00Antwerp-Wuustwezel C -.
16.Vr-13/05/2200:00Wuustwezel C-Heikant Berlaar -.
17.Za-14/05/2200:00Brasschaat C-Wuustwezel C -.
18.Zo-15/05/2200:00Kontich C-Wuustwezel C -.
19.Ma-16/05/2200:00Wuustwezel C-sGravenw.-Schilde -.
20.Di-17/05/2200:00

Arendonk Sp.A

-Wuustwezel C -.
21.Wo-18/05/2200:00Wuustwezel C-Weelde -.
22.Do-19/05/2200:00Berchem A-Wuustwezel C -.
23.Vr-20/05/2200:00Wuustwezel C-Bevel -.
24.Za-21/05/2200:00Oostmalle-Wuustwezel C -.
25.Zo-22/05/2200:00Wuustwezel C-Beekhoek -.
26.Ma-23/05/2200:00Zammel-Wuustwezel C -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Arendonk Sp.A

2.Vr-11/09/2019:30

Arendonk Sp.A

-Beekhoek1 -60011
3.Za-19/09/2010:00Zammel-

Arendonk Sp.A

1 -4

3

39
4.Za-26/09/2014:30

Arendonk Sp.A

-Schoonbroek1 -30311
5.Za-03/10/2015:00Antwerp-

Arendonk Sp.A

2 -3

3

69
6.Za-10/10/2014:30

Arendonk Sp.A

-Heikant Berlaar4 -2

3

95
7.Za-17/10/2009:30Wuustwezel C-

Arendonk Sp.A

-PP.5
8.Za-24/10/2014:30

Arendonk Sp.A

-Kontich C -PP.5
9.Za-31/10/2014:30sGravenw.-Schilde-

Arendonk Sp.A

-PP.
10.Za-07/11/2014:30

Arendonk Sp.A

-Brasschaat C -PP.
1.Wo-11/11/2014:30Oostmalle-

Arendonk Sp.A

-PP.
11.Za-14/11/2014:30

Arendonk Sp.A

-Weelde -PP.
12.Ma-22/11/2100:00Berchem A-

Arendonk Sp.A

-.
13.Di-10/05/2200:00

Arendonk Sp.A

-Bevel -.
14.Wo-11/05/2200:00

Arendonk Sp.A

-Oostmalle -.
15.Do-12/05/2200:00Beekhoek-

Arendonk Sp.A

-.
16.Vr-13/05/2200:00

Arendonk Sp.A

-Zammel -.
17.Za-14/05/2200:00Schoonbroek-

Arendonk Sp.A

-.
18.Zo-15/05/2200:00

Arendonk Sp.A

-Antwerp -.
19.Ma-16/05/2200:00Heikant Berlaar-

Arendonk Sp.A

-.
20.Di-17/05/2200:00

Arendonk Sp.A

-Wuustwezel C -.
21.Wo-18/05/2200:00Kontich C-

Arendonk Sp.A

-.
22.Do-19/05/2200:00

Arendonk Sp.A

-sGravenw.-Schilde -.
23.Vr-20/05/2200:00Brasschaat C-

Arendonk Sp.A

-.
24.Za-21/05/2200:00Weelde-

Arendonk Sp.A

-.
25.Zo-22/05/2200:00

Arendonk Sp.A

-Berchem A -.
26.Ma-23/05/2200:00Bevel-

Arendonk Sp.A

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/13)

1Heikant Berlaar9+11
2sGravenw.-Schilde7+11
3Kontich C7+10
4Bevel*6+6
5Weelde4+13
6Schoonbroek*4+1
7Berchem A3+3
8Antwerp*3+1
9Brasschaat C*30
10Wuustwezel C3-4
11Arendonk Sp.A3-5
12Beekhoek*0-2
13Zammel*0-5
.Oostmalle*0-5

alle wedstrijden (5/26)

1Bevel15+13
2Heikant Berlaar10+9
3Beekhoek9+8
4Berchem A9+6
5Arendonk Sp.A9-1
6Weelde8+14
7Antwerp8+5
8sGravenw.-Schilde7+6
9Kontich C7+6
10Schoonbroek7-8
11Brasschaat C6-4
12Zammel3-11
13Wuustwezel C3-15
14Oostmalle0-28

uitwedstrijden (3/13)

1Beekhoek9+10
2Bevel9+7
3Arendonk Sp.A*6+4
4Berchem A*6+3
5Antwerp5+4
6Weelde*4+1
7Brasschaat C3-4
8Zammel3-6
9Schoonbroek3-9
10Heikant Berlaar*1-2
11Kontich C*0-4
12sGravenw.-Schilde*0-5
13Wuustwezel C*0-11
14Oostmalle0-23