www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 27/10/2020

vbal4

Antwerpen : 2de Provinciale

vrijdag 09/10/2020

20:30

Kontich C

-Brasschaat C6 -1

zaterdag 10/10/2020

11:00Weelde-Antwerp2 -2
14:30

sGravenw.-Schilde

-Wuustwezel C5 -0
.

Arendonk Sp.A

-Heikant Berlaar4 -2
15:00

Berchem A

-Schoonbroek6 -0
.

Bevel

-Zammel1-0
.Oostmalle-

Beekhoek

0 -4
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/26

1.Bevel1512
2.Heikant Berlaar107.-3(1)
3.Beekhoek96
4.Berchem A994.
5.Arendonk Sp.A992.
6.Weelde85.3
7.Antwerp85-4.(0)
8.sGravenw.-Schilde74.1
9.Kontich C74
10.Schoonbroek77
11.Brasschaat C66.-1(3)
12.Zammel33
13.Wuustwezel C33-2.(0)
14.Oostmalle00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 2de Provinciale --> Kontich C

Kontich C

2.Vr-11/09/2020:30

Kontich C

-Schoonbroek5 -0

3

34
3.Za-19/09/2015:00Antwerp-

Kontich C

3 -1037
4.Vr-25/09/2020:30

Kontich C

-Heikant Berlaar1 -1148
5.Za-03/10/2009:30Wuustwezel C-

Kontich C

5 -30411
6.Vr-09/10/2020:30

Kontich C

-Brasschaat C6 -1

3

79
7.Vr-16/10/2020:30

Kontich C

-sGravenw.-Schilde -PP.9
8.Za-24/10/2014:30Arendonk Sp.A-

Kontich C

-PP.9
9.Vr-30/10/2020:30

Kontich C

-Weelde -PP.
10.Za-07/11/2014:30Berchem A-

Kontich C

-PP.
1.Wo-11/11/2014:30Zammel-

Kontich C

-PP.
11.Vr-13/11/2020:30

Kontich C

-Bevel -PP.
12.Ma-22/11/2100:00Oostmalle-

Kontich C

-.
13.Di-10/05/2200:00

Kontich C

-Beekhoek -.
14.Wo-11/05/2200:00

Kontich C

-Zammel -.
15.Do-12/05/2200:00Schoonbroek-

Kontich C

-.
16.Vr-13/05/2200:00

Kontich C

-Antwerp -.
17.Za-14/05/2200:00Heikant Berlaar-

Kontich C

-.
18.Zo-15/05/2200:00

Kontich C

-Wuustwezel C -.
19.Ma-16/05/2200:00Brasschaat C-

Kontich C

-.
20.Di-17/05/2200:00sGravenw.-Schilde-

Kontich C

-.
21.Wo-18/05/2200:00

Kontich C

-Arendonk Sp.A -.
22.Do-19/05/2200:00Weelde-

Kontich C

-.
23.Vr-20/05/2200:00

Kontich C

-Berchem A -.
24.Za-21/05/2200:00Bevel-

Kontich C

-.
25.Zo-22/05/2200:00

Kontich C

-Oostmalle -.
26.Ma-23/05/2200:00Beekhoek-

Kontich C

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

sGravenw.-Schilde

2.Za-12/09/2014:30sGravenw.-Schilde-Zammel6 -0

3

32
3.Za-19/09/2010:30Schoonbroek-sGravenw.-Schilde5 -4035
4.Za-26/09/2014:30sGravenw.-Schilde-Antwerp3 -3147
5.Za-03/10/2010:00Heikant Berlaar-sGravenw.-Schilde4 -00410
6.Za-10/10/2014:30sGravenw.-Schilde-Wuustwezel C5 -0

3

78
7.Vr-16/10/2020:30

Kontich C

-sGravenw.-Schilde -PP.8
8.Za-24/10/2014:30sGravenw.-Schilde-Brasschaat C -PP.8
9.Za-31/10/2014:30sGravenw.-Schilde-Arendonk Sp.A -PP.
10.Za-07/11/2011:00Weelde-sGravenw.-Schilde -PP.
1.Wo-11/11/2012:30Beekhoek-sGravenw.-Schilde -PP.
11.Za-14/11/2014:30sGravenw.-Schilde-Berchem A -PP.
12.Ma-22/11/2100:00Bevel-sGravenw.-Schilde -.
13.Di-10/05/2200:00sGravenw.-Schilde-Oostmalle -.
14.Wo-11/05/2200:00sGravenw.-Schilde-Beekhoek -.
15.Do-12/05/2200:00Zammel-sGravenw.-Schilde -.
16.Vr-13/05/2200:00sGravenw.-Schilde-Schoonbroek -.
17.Za-14/05/2200:00Antwerp-sGravenw.-Schilde -.
18.Zo-15/05/2200:00sGravenw.-Schilde-Heikant Berlaar -.
19.Ma-16/05/2200:00Wuustwezel C-sGravenw.-Schilde -.
20.Di-17/05/2200:00sGravenw.-Schilde-

Kontich C

-.
21.Wo-18/05/2200:00Brasschaat C-sGravenw.-Schilde -.
22.Do-19/05/2200:00Arendonk Sp.A-sGravenw.-Schilde -.
23.Vr-20/05/2200:00sGravenw.-Schilde-Weelde -.
24.Za-21/05/2200:00Berchem A-sGravenw.-Schilde -.
25.Zo-22/05/2200:00sGravenw.-Schilde-Bevel -.
26.Ma-23/05/2200:00Oostmalle-sGravenw.-Schilde -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/13)

1Heikant Berlaar9+11
2sGravenw.-Schilde7+11
3Kontich C7+10
4Bevel*6+6
5Weelde4+13
6Schoonbroek*4+1
7Berchem A3+3
8Antwerp*3+1
9Brasschaat C*30
10Wuustwezel C3-4
11Arendonk Sp.A3-5
12Beekhoek*0-2
13Zammel*0-5
.Oostmalle*0-5

alle wedstrijden (5/26)

1Bevel15+13
2Heikant Berlaar10+9
3Beekhoek9+8
4Berchem A9+6
5Arendonk Sp.A9-1
6Weelde8+14
7Antwerp8+5
8sGravenw.-Schilde7+6
9Kontich C7+6
10Schoonbroek7-8
11Brasschaat C6-4
12Zammel3-11
13Wuustwezel C3-15
14Oostmalle0-28

uitwedstrijden (3/13)

1Beekhoek9+10
2Bevel9+7
3Arendonk Sp.A*6+4
4Berchem A*6+3
5Antwerp5+4
6Weelde*4+1
7Brasschaat C3-4
8Zammel3-6
9Schoonbroek3-9
10Heikant Berlaar*1-2
11Kontich C*0-4
12sGravenw.-Schilde*0-5
13Wuustwezel C*0-11
14Oostmalle0-23