www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 27/10/2020

vbal4

Antwerpen : 2de Provinciale

vrijdag 09/10/2020

20:30

Kontich C

-Brasschaat C6 -1

zaterdag 10/10/2020

11:00Weelde-Antwerp2 -2
14:30

sGravenw.-Schilde

-Wuustwezel C5 -0
.

Arendonk Sp.A

-Heikant Berlaar4 -2
15:00

Berchem A

-Schoonbroek6 -0
.

Bevel

-Zammel1-0
.Oostmalle-

Beekhoek

0 -4
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/26

1.Bevel1512
2.Heikant Berlaar1073.
3.Beekhoek96-2.(3)
4.Berchem A99
5.Arendonk Sp.A99
6.Weelde85
7.Antwerp85.2
8.sGravenw.-Schilde74
9.Kontich C74
10.Schoonbroek771.
11.Brasschaat C66-4.(3)
12.Zammel33.-1(3)
13.Wuustwezel C33.4
14.Oostmalle00.-3(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 2de Provinciale --> Bevel

Schoonbroek

2.Vr-11/09/2020:30Kontich C-Schoonbroek5 -00012
3.Za-19/09/2010:30Schoonbroek-sGravenw.-Schilde5 -4

3

310
4.Za-26/09/2014:30Arendonk Sp.A-Schoonbroek1 -3

3

66
5.Za-03/10/2010:30Schoonbroek-Weelde4 -4175
6.Za-10/10/2015:00Berchem A-Schoonbroek6 -00710
7.Za-17/10/2010:30Schoonbroek-

Bevel

-PP.10
8.Za-24/10/2015:00Oostmalle-Schoonbroek -PP.10
9.Za-31/10/2010:30Schoonbroek-Beekhoek -PP.
10.Za-07/11/2010:00Zammel-Schoonbroek -PP.
1.Wo-11/11/2014:30Schoonbroek-Wuustwezel C -PP.
11.Za-14/11/2010:00Brasschaat C-Schoonbroek -PP.
12.Ma-22/11/2100:00Schoonbroek-Antwerp -.
13.Di-10/05/2200:00Heikant Berlaar-Schoonbroek -.
14.Wo-11/05/2200:00Wuustwezel C-Schoonbroek -.
15.Do-12/05/2200:00Schoonbroek-Kontich C -.
16.Vr-13/05/2200:00sGravenw.-Schilde-Schoonbroek -.
17.Za-14/05/2200:00Schoonbroek-Arendonk Sp.A -.
18.Zo-15/05/2200:00Weelde-Schoonbroek -.
19.Ma-16/05/2200:00Schoonbroek-Berchem A -.
20.Di-17/05/2200:00

Bevel

-Schoonbroek -.
21.Wo-18/05/2200:00Schoonbroek-Oostmalle -.
22.Do-19/05/2200:00Beekhoek-Schoonbroek -.
23.Vr-20/05/2200:00Schoonbroek-Zammel -.
24.Za-21/05/2200:00Schoonbroek-Brasschaat C -.
25.Zo-22/05/2200:00Antwerp-Schoonbroek -.
26.Ma-23/05/2200:00Schoonbroek-Heikant Berlaar -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Bevel

2.Za-12/09/2015:00Berchem A-

Bevel

2 -4

3

36
3.Za-19/09/2010:00Brasschaat C-

Bevel

1 -5

3

63
4.Za-26/09/2015:00

Bevel

-Oostmalle5 -0

3

91
5.Za-03/10/2014:30Beekhoek-

Bevel

2 -3

3

121
6.Za-10/10/2015:00

Bevel

-Zammel1 -0

3

151
7.Za-17/10/2010:30Schoonbroek-

Bevel

-PP.1
8.Za-24/10/2015:00

Bevel

-Antwerp -PP.1
9.Za-31/10/2010:00Heikant Berlaar-

Bevel

-PP.
10.Za-07/11/2014:30

Bevel

-Wuustwezel C -PP.
1.Wo-11/11/2014:30

Bevel

-Weelde -PP.
11.Vr-13/11/2020:30Kontich C-

Bevel

-PP.
12.Ma-22/11/2100:00

Bevel

-sGravenw.-Schilde -.
13.Di-10/05/2200:00Arendonk Sp.A-

Bevel

-.
14.Wo-11/05/2200:00Weelde-

Bevel

-.
15.Do-12/05/2200:00

Bevel

-Berchem A -.
16.Vr-13/05/2200:00

Bevel

-Brasschaat C -.
17.Za-14/05/2200:00Oostmalle-

Bevel

-.
18.Zo-15/05/2200:00

Bevel

-Beekhoek -.
19.Ma-16/05/2200:00Zammel-

Bevel

-.
20.Di-17/05/2200:00

Bevel

-Schoonbroek -.
21.Wo-18/05/2200:00Antwerp-

Bevel

-.
22.Do-19/05/2200:00

Bevel

-Heikant Berlaar -.
23.Vr-20/05/2200:00Wuustwezel C-

Bevel

-.
24.Za-21/05/2200:00

Bevel

-Kontich C -.
25.Zo-22/05/2200:00sGravenw.-Schilde-

Bevel

-.
26.Ma-23/05/2200:00

Bevel

-Arendonk Sp.A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/13)

1Heikant Berlaar9+11
2sGravenw.-Schilde7+11
3Kontich C7+10
4Bevel*6+6
5Weelde4+13
6Schoonbroek*4+1
7Berchem A3+3
8Antwerp*3+1
9Brasschaat C*30
10Wuustwezel C3-4
11Arendonk Sp.A3-5
12Beekhoek*0-2
13Zammel*0-5
.Oostmalle*0-5

alle wedstrijden (5/26)

1Bevel15+13
2Heikant Berlaar10+9
3Beekhoek9+8
4Berchem A9+6
5Arendonk Sp.A9-1
6Weelde8+14
7Antwerp8+5
8sGravenw.-Schilde7+6
9Kontich C7+6
10Schoonbroek7-8
11Brasschaat C6-4
12Zammel3-11
13Wuustwezel C3-15
14Oostmalle0-28

uitwedstrijden (3/13)

1Beekhoek9+10
2Bevel9+7
3Arendonk Sp.A*6+4
4Berchem A*6+3
5Antwerp5+4
6Weelde*4+1
7Brasschaat C3-4
8Zammel3-6
9Schoonbroek3-9
10Heikant Berlaar*1-2
11Kontich C*0-4
12sGravenw.-Schilde*0-5
13Wuustwezel C*0-11
14Oostmalle0-23