www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zaterdag 27/04/20242023-2024, Antwerpen-2B: IMMER OOST
Wedstrijden1 | Za-23/09/23 | 14:00 | Immer Oost - | Vosselaar B | 5 - | 0 | F1 | 3 | | 3 | 1 | |
2 | Za-30/09/23 | 10:00 | Hoogstraten B - | Immer Oost | 1 - | 14 | | | 3 | 6 | 1 | |
3 | Za-07/10/23 | 14:00 | Immer Oost - | St.Jozef | 3 - | 2 | | 3 | | 9 | 1 | |
4 | Za-14/10/23 | 12:30 | Loenhout B - | Immer Oost | 0 - | 10 | | | 3 | 12 | 1 | |
5 | Za-21/10/23 | 14:00 | Immer Oost - | Wortel | 7 - | 0 | | 3 | | 15 | 1 | |
6 | Za-04/11/23 | 19:00 | Vrijh.Herselt A - | Immer Oost | 2 - | 2 | | | 1 | 16 | 1 | |
20 | Za-11/11/23 | 12:00 | Immer Oost - | Zoersel | 2 - | 1 | | 3 | | 19 | 1 | |
8 | Za-18/11/23 | 14:00 | Immer Oost - | Westmalle | 4 - | 0 | | 3 | | 22 | 1 | |
9 | Za-25/11/23 | 10:30 | Flandria - | Immer Oost | 7 - | 0 | | | 0 | 22 | 3 | |
10 | Za-02/12/23 | 14:00 | Immer Oost - | Arendonk Sp.A | 3 - | 1 | | 3 | | 25 | 3 | |
11 | Za-09/12/23 | 10:30 | Schoonbroek - | Immer Oost | 1 - | 4 | | | 3 | 28 | 3 | |
12 | Za-16/12/23 | 14:00 | Immer Oost - | Moldavo C | 3 - | 2 | | 3 | | 31 | 2 | |
13 | Za-13/01/24 | 14:30 | Beekhoek - | Immer Oost | 2 - | 3 | | | 3 | 34 | 1 | |
15 | Za-27/01/24 | 16:15 | Immer Oost - | Hoogstraten B | 5 - | 1 | | 3 | | 37 | 1 | |
16 | Za-03/02/24 | 15:00 | St.Jozef - | Immer Oost | 0 - | 3 | | | 3 | 40 | 1 | |
14 | Zo-11/02/24 | 11:45 | Vosselaar B - | Immer Oost | 2 - | 5 | | | 3 | 43 | 1 | |
17 | Za-17/02/24 | 14:00 | Immer Oost - | Loenhout B | 5 - | 1 | | 3 | | 46 | 1 | |
18 | Za-24/02/24 | 15:00 | Wortel - | Immer Oost | 3 - | 9 | | | 3 | 49 | 1 | |
19 | Za-02/03/24 | 14:00 | Immer Oost - | Vrijh.Herselt A | 2 - | 3 | | 0 | | 49 | 2 | |
7 | Za-09/03/24 | 10:30 | Zoersel - | Immer Oost | 1 - | 0 | | | 0 | 49 | 2 | |
21 | Zo-17/03/24 | 11:00 | Westmalle - | Immer Oost | 1 - | 4 | | | 3 | 52 | 2 | |
22 | Za-23/03/24 | 16:15 | Immer Oost - | Flandria | 5 - | 0 | | 3 | | 55 | 2 | |
23 | Za-06/04/24 | 14:30 | Arendonk Sp.A - | Immer Oost | 1 - | 3 | | | 3 | 58 | 2 | |
24 | Za-13/04/24 | 16:15 | Immer Oost - | Schoonbroek | 13 - | 2 | | 3 | | 61 | 2 | |
25 | Za-20/04/24 | 10:00 | Moldavo C - | Immer Oost | 0 - | 5 | | | 3 | 64 | 1 | |
26 | Za-27/04/24 | 14:00 | Immer Oost - | Beekhoek | - | | | . | | | | |
Rangschikking(26/26) | 1 | Vrijh.Herselt A | | 65 | | 21 |
⇒ | 2 | Immer Oost* | | 64 | | 21 |
→ | 3 | Beekhoek* | | 63 | | 20 |
| 4 | Zoersel* | x | 50 | | 16 |
| 5 | Arendonk Sp.A* | x | 43 | | 14 |
| . | Schoonbroek* | x | 43 | | 14 |
| 7 | Vosselaar B | x | 41 | | 13 |
| 8 | Flandria* | x | 38 | | 12 |
| 9 | Moldavo C* | x | 33 | | 10 |
| 10 | St.Jozef* | x | 26 | | 8 |
| 11 | Westmalle* | x | 25 | | 8 |
| 12 | Loenhout B* | x | 12 | | 3 |
| 13 | Wortel* | x | 9 | | 3 |
| 14 | Hoogstraten B* | x | 4 | | 1 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van BEEKHOEK1 | Zo-24/09/23 | 11:00 | Westmalle - | Beekhoek | 0 - | 4 | | | 3 | 3 | 1 | |
2 | Za-30/09/23 | 14:30 | Beekhoek - | Flandria | 5 - | 1 | | 3 | | 6 | 1 | |
3 | Za-07/10/23 | 14:30 | Arendonk Sp.A - | Beekhoek | 1 - | 3 | | | 3 | 9 | 1 | |
4 | Za-14/10/23 | 14:30 | Beekhoek - | Schoonbroek | 2 - | 2 | | 1 | | 10 | 3 | |
5 | Za-21/10/23 | 10:00 | Moldavo C - | Beekhoek | 0 - | 5 | F1 | | 3 | 13 | 3 | |
6 | Za-04/11/23 | 14:30 | Beekhoek - | Zoersel | 6 - | 2 | | 3 | | 16 | 1 | |
7 | Za-11/11/23 | 14:30 | Beekhoek - | Vosselaar B | 6 - | 2 | | 3 | | 19 | 1 | |
8 | Za-18/11/23 | 10:00 | Hoogstraten B - | Beekhoek | 0 - | 5 | | | 3 | 22 | 1 | |
9 | Za-25/11/23 | 14:30 | Beekhoek - | St.Jozef | 3 - | 0 | | 3 | | 25 | 1 | |
10 | Za-02/12/23 | 12:30 | Loenhout B - | Beekhoek | 0 - | 3 | | | 3 | 28 | 1 | |
11 | Za-09/12/23 | 14:30 | Beekhoek - | Wortel | 5 - | 0 | F1 | 3 | | 31 | 1 | |
12 | Za-16/12/23 | 19:30 | Vrijh.Herselt A - | Beekhoek | 2 - | 3 | | | 3 | 34 | 1 | |
13 | Za-13/01/24 | 14:30 | Beekhoek - | Immer Oost | 2 - | 3 | | 0 | | 34 | 1 | |
15 | Za-27/01/24 | 10:30 | Flandria - | Beekhoek | 3 - | 4 | | | 3 | 37 | 1 | |
16 | Za-03/02/24 | 14:30 | Beekhoek - | Arendonk Sp.A | 2 - | 2 | | 1 | | 38 | 3 | |
14 | Za-10/02/24 | 10:00 | Beekhoek - | Westmalle | 2 - | 0 | | 3 | | 41 | 3 | |
17 | Za-17/02/24 | 10:30 | Schoonbroek - | Beekhoek | 2 - | 4 | | | 3 | 44 | 3 | |
18 | Za-24/02/24 | 14:30 | Beekhoek - | Moldavo C | 0 - | 1 | | 0 | | 44 | 3 | |
19 | Za-02/03/24 | 10:30 | Zoersel - | Beekhoek | 0 - | 1 | | | 3 | 47 | 3 | |
20 | Zo-10/03/24 | 11:45 | Vosselaar B - | Beekhoek | 1 - | 1 | | | 1 | 48 | 3 | |
21 | Vr-15/03/24 | 19:30 | Beekhoek - | Hoogstraten B | 7 - | 0 | | 3 | | 51 | 3 | |
22 | Za-23/03/24 | 15:00 | St.Jozef - | Beekhoek | 0 - | 3 | | | 3 | 54 | 3 | |
23 | Za-06/04/24 | 14:30 | Beekhoek - | Loenhout B | 5 - | 2 | | 3 | | 57 | 3 | |
24 | Za-13/04/24 | 15:00 | Wortel - | Beekhoek | 0 - | 9 | | | 3 | 60 | 3 | |
25 | Za-20/04/24 | 14:30 | Beekhoek - | Vrijh.Herselt A | 2 - | 1 | | 3 | | 63 | 2 | |
26 | Za-27/04/24 | 14:00 | Immer Oost - | Beekhoek | - | | | | . | | | |
Beste aanval | Vosselaar B | 133 | | Vrijh.Herselt A | 127 | ⇒ | Immer Oost | 119 | | Schoonbroek | 116 | | Flandria | 100 | → | Beekhoek | 92 | | Arendonk Sp.A | 91 | | Zoersel | 82 | | Moldavo C | 54 | | Westmalle | 48 | | Loenhout B | 46 | | Wortel | 44 | | Hoogstraten B | 31 | | St.Jozef | 29 | | Beste verdediging→ | Beekhoek | 25 | | Vrijh.Herselt A | 29 | ⇒ | Immer Oost | 34 | | Zoersel | 41 | | Arendonk Sp.A | 52 | | St.Jozef | 55 | | Moldavo C | 70 | | Westmalle | 83 | | Flandria | 89 | | Vosselaar B | 94 | | Schoonbroek | 103 | | Loenhout B | 120 | | Wortel | 154 | | Hoogstraten B | 163 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.