www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 22/04/2024
Antwerpen : 3de Provinciale B
vrijdag 19/04/2024 |
20:00 | Broechem | - | Lint | 5
| - | 0
| F1 |
. | Brecht | - | lyra-Lierse B | 0
| - | 4 | |
. | Mortsel OG | - | Berendrecht | 9
| - | 0
| |
. | Bevel B | - | Kessel United | 8
| - | 0
| |
zaterdag 20/04/2024 |
14:30 | Ranst | - | TOR Deurne Pirates | 0
| - | 5
| F1 |
vrijdag 26/04/2024 |
20:30 | TOR Deurne Pirates | 6 | - | 1 | Brecht | | - | |
zaterdag 27/04/2024 |
13:30 | lyra-Lierse B | 10 | - | 2 | Noorse C | | - | |
16:00 | Kessel United | 4 |
- | 3 | St.Mart.Halle | | - | |
. | Berendrecht | 10 | - | 2 | Ranst | | - | |
18:30 | Lint | 2 | - | 12 | Bevel B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Antwerpen : 3de Provinciale B --> Berendrecht
Berendrecht
1. | Za-23/09/23 | 16:00 | Berendrecht | - | Brecht | 6 - | 1 | | | 3 | 3 | | 1 | |
2. | Za-30/09/23 | 19:30 | Noorse C | - | Berendrecht | 1 - | 4 | | | 3 | 6 | | 1 | |
3. | Za-07/10/23 | 16:00 | Berendrecht | - | Broechem | 0 - | 3 | | | 0 | 6 | | 3 | |
4. | Vr-13/10/23 | 20:00 | Bevel B | - | Berendrecht | 6 - | 1 | | | 0 | 6 | | 4 | |
18. | Za-21/10/23 | 15:00 | Lint | - | Berendrecht | 1 - | 1 | | | 1 | 7 | | 4 | |
7. | Za-11/11/23 | 16:00 | Berendrecht | - | lyra-Lierse B | 0 - | 4 | | | 0 | 7 | | 8 | |
8. | Vr-17/11/23 | 20:30 | TOR Deurne Pirates | - | Berendrecht | 4 - | 1 | | | 0 | 7 | | 8 | |
9. | Za-25/11/23 | 16:00 | Kessel United | - | Berendrecht | 0 - | 2 | | | 3 | 10 | | 8 | |
11. | Za-09/12/23 | 14:00 | St.Mart.Halle | - | Berendrecht | 2 - | 5 | | | 3 | 13 | | 6 | |
12. | Za-16/12/23 | 14:00 | Berendrecht | - | Mortsel OG | 1 - | 4 | | | 0 | 13 | | 7 | |
13. | Za-13/01/24 | 14:30 | Ranst | - | Berendrecht | 1 - | 4 | | | 3 | 16 | | 6 | |
15. | Za-27/01/24 | 16:00 | Berendrecht | - | Noorse C | 9 - | 1 | | | 3 | 19 | | 5 | |
16. | Vr-02/02/24 | 20:00 | Broechem | - | Berendrecht | 1 - | 0 | | | 0 | 19 | | 6 | |
14. | Wo-07/02/24 | 20:00 | Brecht | - | Berendrecht | 1 - | 2 | | | 3 | 22 | | 5 | |
17. | Za-17/02/24 | 16:00 | Berendrecht | - | Bevel B | 0 - | 2 | | | 0 | 22 | | 6 | |
5. | Za-24/02/24 | 16:00 | Berendrecht | - | Lint | 2 - | 2 | | | 1 | 23 | | 6 | |
20. | Za-09/03/24 | 13:30 | lyra-Lierse B | - | Berendrecht | 2 - | 2 | | | 1 | 24 | | 7 | |
21. | Za-16/03/24 | 16:00 | Berendrecht | - | TOR Deurne Pirates | 5 - | 3 | | | 3 | 27 | | 6 | |
22. | Za-23/03/24 | 16:00 | Berendrecht | - | Kessel United | 6 - | 1 | | | 3 | 30 | | 5 | |
24. | Za-13/04/24 | 17:00 | Berendrecht | - | St.Mart.Halle | 5 - | 0 | F1 | | 3 | 33 | | 5 | |
25. | Vr-19/04/24 | 20:00 | Mortsel OG | - | Berendrecht | 9 - | 0 | | | 0 | 33 | | 5 | |
26. | Za-27/04/24 | 16:00 | Berendrecht | - | Ranst | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Ranst
2. | Za-30/09/23 | 14:30 | Ranst | - | St.Mart.Halle | 3 - | 3 | | | 1 | 1 | | 7 | |
3. | Vr-06/10/23 | 20:00 | Mortsel OG | - | Ranst | 4 - | 0 | | | 0 | 1 | | 9 | |
4. | Za-14/10/23 | 14:30 | Ranst | - | Kessel United | 0 - | 0 | | | 1 | 2 | | 9 | |
5. | Za-21/10/23 | 14:30 | Ranst | - | Brecht | 8 - | 1 | | | 3 | 5 | | 8 | |
6. | Za-04/11/23 | 19:30 | Noorse C | - | Ranst | 0 - | 3 | | | 3 | 8 | | 5 | |
7. | Za-11/11/23 | 14:30 | Ranst | - | Broechem | 0 - | 4 | | | 0 | 8 | | 7 | |
8. | Vr-17/11/23 | 20:00 | Bevel B | - | Ranst | 5 - | 0 | | | 0 | 8 | | 7 | |
9. | Za-25/11/23 | 14:30 | Ranst | - | Lint | 1 - | 0 | | | 3 | 11 | | 7 | |
11. | Za-09/12/23 | 14:30 | Ranst | - | lyra-Lierse B | 0 - | 2 | | | 0 | 11 | | 8 | |
12. | Vr-15/12/23 | 20:30 | TOR Deurne Pirates | - | Ranst | 1 - | 3 | | | 3 | 14 | | 6 | |
13. | Za-13/01/24 | 14:30 | Ranst | - | Berendrecht | 1 - | 4 | | | 0 | 14 | | 8 | |
15. | Za-27/01/24 | 14:00 | St.Mart.Halle | - | Ranst | 5 - | 0 | | | 0 | 14 | | 8 | |
16. | Za-03/02/24 | 14:30 | Ranst | - | Mortsel OG | 0 - | 3 | | | 0 | 14 | | 8 | |
17. | Za-17/02/24 | 16:00 | Kessel United | - | Ranst | 1 - | 2 | | | 3 | 17 | | 8 | |
18. | Vr-23/02/24 | 20:00 | Brecht | - | Ranst | 1 - | 1 | | | 1 | 18 | | 8 | |
19. | Za-02/03/24 | 14:30 | Ranst | - | Noorse C | 5 - | 0 | F1 | | 3 | 21 | | 8 | |
20. | Vr-08/03/24 | 20:00 | Broechem | - | Ranst | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 21 | | 8 | |
21. | Za-16/03/24 | 16:00 | Ranst | - | Bevel B | 0 - | 5 | | | 0 | 21 | | 8 | |
22. | Za-23/03/24 | 16:00 | Lint | - | Ranst | 3 - | 3 | | | 1 | 22 | | 8 | |
24. | Za-13/04/24 | 13:30 | lyra-Lierse B | - | Ranst | 2 - | 0 | | | 0 | 22 | | 8 | |
25. | Za-20/04/24 | 14:30 | Ranst | - | TOR Deurne Pirates | 0 - | 5 | F1 | | 0 | 22 | | 8 | |
26. | Za-27/04/24 | 16:00 | Berendrecht | - | Ranst | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (11/11)
1 | Mortsel OG | 31 | +49 |
2 | Bevel B | 26 | +41 |
3 | Broechem | 25 | +23 |
4 | lyra-Lierse B* | 23 | +22 |
5 | St.Mart.Halle | 21 | +23 |
6 | Berendrecht* | 16 | +13 |
7 | TOR Deurne Pirates* | 15 | -10 |
8 | Ranst | 11 | -9 |
9 | Kessel United* | 8 | -21 |
10 | Noorse C | 5 | -35 |
11 | Lint* | 4 | -17 |
12 | Brecht* | 2 | -40 |
alle wedstrijden (22/22)
1 | Mortsel OG | 62 | +103 |
2 | Bevel B* | 52 | +70 |
3 | Broechem | 47 | +35 |
4 | lyra-Lierse B* | 46 | +46 |
5 | Berendrecht* | 33 | +7 |
6 | St.Mart.Halle* | 31 | +25 |
7 | TOR Deurne Pirates* | 28 | -24 |
8 | Ranst* | 22 | -24 |
9 | Lint* | 14 | -36 |
10 | Kessel United* | 13 | -55 |
11 | Noorse C** | 7 | -74 |
12 | Brecht** | 4 | -73 |
uitwedstrijden (11/11)
1 | Mortsel OG | 31 | +54 |
2 | Bevel B* | 26 | +29 |
3 | lyra-Lierse B | 23 | +24 |
4 | Broechem | 22 | +12 |
5 | Berendrecht | 17 | -6 |
6 | TOR Deurne Pirates | 13 | -14 |
7 | Ranst* | 11 | -15 |
8 | St.Mart.Halle* | 10 | +2 |
. | Lint | 10 | -19 |
10 | Kessel United | 5 | -34 |
11 | Brecht* | 2 | -33 |
. | Noorse C** | 2 | -39 |