www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 27/10/2020

vbal4

Brabant : 1ste Provinciale

vrijdag 09/10/2020

20:30

Kester-Gooik

-Lombeek8 -0
.

Herent

-Herne11 -0

zaterdag 10/10/2020

14:00Veltem-

Leeuw Brucom A

3 -5
15:00RWL.Sport-Wolvert.Merchtem B2 -2
15:30Tildonk A-

Keiberg

0-1
20:00

RWDM A

-Wijgmaal A4 -1

zondag 11/10/2020

11:15

Tienen B

-Boutersem United2-1
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/26

1.Kester-Gooik13
2.Herent*12
3.Veltem12
4.RWDM A*9
5.RWL.Sport7
6.Tildonk A6
7.Tienen B**6
8.Boutersem United*6
9.Leeuw Brucom A**6
10.Wolvert.Merchtem B**4
11.Keiberg3
12.Wijgmaal A1
13.Lombeek**0
14.Herne*0

Brabant : 1ste Provinciale --> Kester-Gooik

Boutersem United

1.Za-05/09/2015:00Boutersem United-

Kester-Gooik

-PP.1-
2.Za-12/09/2015:00RWL.Sport-Boutersem United2 -3

3

33
3.Za-19/09/2015:00Boutersem United-Veltem3 -5038
4.Za-26/09/2015:30RWDM A-Boutersem United -PP.9
5.Za-03/10/2015:00Boutersem United-Tildonk A5 -1

3

66
6.Zo-11/10/2011:15Tienen B-Boutersem United2 -1068
7.Za-17/10/2015:00Boutersem United-Herent -PP.8
8.Vr-23/10/2020:00Herne-Boutersem United -PP.8
9.Vr-30/10/2020:00Lombeek-Boutersem United -PP.
10.Za-07/11/2015:30Boutersem United-Keiberg -PP.
11.Zo-15/11/2010:45Wijgmaal A-Boutersem United -PP.
12.Ma-22/11/2100:00Boutersem United-Leeuw Brucom A -.
13.Di-10/05/2200:00Wolvert.Merchtem B-Boutersem United -.
14.Wo-11/05/2200:00

Kester-Gooik

-Boutersem United -.
15.Do-12/05/2200:00Boutersem United-RWL.Sport -.
16.Vr-13/05/2200:00Veltem-Boutersem United -.
17.Za-14/05/2200:00Boutersem United-RWDM A -.
18.Zo-15/05/2200:00Tildonk A-Boutersem United -.
19.Ma-16/05/2200:00Boutersem United-Tienen B -.
20.Di-17/05/2200:00Herent-Boutersem United -.
21.Wo-18/05/2200:00Boutersem United-Herne -.
22.Do-19/05/2200:00Boutersem United-Lombeek -.
23.Vr-20/05/2200:00Keiberg-Boutersem United -.
24.Za-21/05/2200:00Boutersem United-Wijgmaal A -.
25.Zo-22/05/2200:00Leeuw Brucom A-Boutersem United -.
26.Ma-23/05/2200:00Boutersem United-Wolvert.Merchtem B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Kester-Gooik

1.Za-05/09/2015:00Boutersem United-

Kester-Gooik

-PP.1-
2.Vr-11/09/2020:30

Kester-Gooik

-Keiberg3 -2

3

34
3.Zo-20/09/2010:45Wijgmaal A-

Kester-Gooik

2 -2143
4.Vr-25/09/2020:30

Kester-Gooik

-Leeuw Brucom A8 -3

3

72
5.Vr-02/10/2020:00Wolvert.Merchtem B-

Kester-Gooik

0 -1

3

102
6.Vr-09/10/2020:30

Kester-Gooik

-Lombeek8 -0

3

131
7.Zo-18/10/2014:00

Kester-Gooik

-RWL.Sport -PP.1
8.Za-24/10/2014:00Veltem-

Kester-Gooik

-PP.1
9.Zo-01/11/2014:30

Kester-Gooik

-RWDM A -PP.
10.Za-07/11/2015:00Tildonk A-

Kester-Gooik

-PP.
11.Vr-13/11/2020:30

Kester-Gooik

-Tienen B -PP.
12.Ma-22/11/2100:00Herent-

Kester-Gooik

-.
13.Di-10/05/2200:00

Kester-Gooik

-Herne -.
14.Wo-11/05/2200:00

Kester-Gooik

-Boutersem United -.
15.Do-12/05/2200:00Keiberg-

Kester-Gooik

-.
16.Vr-13/05/2200:00

Kester-Gooik

-Wijgmaal A -.
17.Za-14/05/2200:00Leeuw Brucom A-

Kester-Gooik

-.
18.Zo-15/05/2200:00

Kester-Gooik

-Wolvert.Merchtem B -.
19.Ma-16/05/2200:00Lombeek-

Kester-Gooik

-.
20.Di-17/05/2200:00RWL.Sport-

Kester-Gooik

-.
21.Wo-18/05/2200:00

Kester-Gooik

-Veltem -.
22.Do-19/05/2200:00RWDM A-

Kester-Gooik

-.
23.Vr-20/05/2200:00

Kester-Gooik

-Tildonk A -.
24.Za-21/05/2200:00Tienen B-

Kester-Gooik

-.
25.Zo-22/05/2200:00

Kester-Gooik

-Herent -.
26.Ma-23/05/2200:00Herne-

Kester-Gooik

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/13)

1Kester-Gooik9+14
2Herent*6+13
3Veltem6+10
4Tildonk A6+9
5RWL.Sport4+1
6Boutersem United*3+2
7RWDM A*3+2
8Wolvert.Merchtem B*3+2
9Leeuw Brucom A**3+1
10Tienen B**3+1
11Wijgmaal A*1-1
12Herne**0-3
13Keiberg*0-8
14Lombeek*0-10

alle wedstrijden (5/26)

1Kester-Gooik13+15
2Herent*12+21
3Veltem12+13
4RWDM A*9+10
5RWL.Sport7+3
6Tildonk A6+3
7Tienen B**6+3
8Boutersem United*6+2
9Leeuw Brucom A**6-2
10Wolvert.Merchtem B**4+2
11Keiberg3-14
12Wijgmaal A1-9
13Lombeek**0-18
14Herne*0-29

uitwedstrijden (3/13)

1Herent*6+8
2RWDM A*6+8
3Veltem*6+3
4Kester-Gooik*4+1
5RWL.Sport*3+2
6Tienen B*3+2
7Boutersem United*30
8Leeuw Brucom A*3-3
9Keiberg3-6
10Wolvert.Merchtem B**10
11Tildonk A*0-6
12Wijgmaal A0-8
13Lombeek**0-8
14Herne0-26