www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 28/03/2024
Brabant : 1ste Provinciale
vrijdag 22/03/2024 |
20:45 | Dames Ternat | - | Mazenzele-Opwijk B | 3
| - | 1 | |
zaterdag 23/03/2024 |
14:30 | Microob Veltem | - | Perk 1820 A | 7
| - | 1
| |
17:00 | OHR.Huldenberg | - | Holsbeek A | 4
| - | 5
| |
18:00 | RWDM Girls B | - | Boutersem United | 5
| - | 0
| F1 |
20:30 | VK.Tienen B | - | Wolvert.Merchtem B | 5
| - | 0
| F1 |
zondag 24/03/2024 |
10:30 | Wijgmaal A | - | Kessel-Lo 2000 A | 1 | - | 0 | |
vrijdag 12/04/2024 |
20:00 | Kessel-Lo 2000 A | 4 | - | 3 | Dames Ternat | | - | |
20:30 | Holsbeek A | 9 | - | 12 | VK.Tienen B | | - | |
. | Perk 1820 A | 3 |
- | 3 | OHR.Huldenberg | | - | |
zaterdag 13/04/2024 |
14:30 | Microob Veltem | 12 | - | 7 | RWDM Girls B | | - | |
17:00 | Mazenzele-Opwijk B | 3 | - | 3 | Boutersem United | | - | |
20:30 | Wolvert.Merchtem B | 6 | - | 6 | Wijgmaal A | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Brabant : 1ste Provinciale --> OHR.Huldenberg
periode 1
11/11 |
| Microob Veltem | 27 |
2. | Wijgmaal A | 27 |
3. | Wolvert.Merchtem B | 23 |
4. | VK.Tienen B | 23 |
5. | RWDM Girls B | 18 |
6. | Holsbeek A | 18 |
7. | Dames Ternat | 14 |
8. | Boutersem United | 14 |
9. | Mazenzele-Opwijk B | 10 |
10. | Kessel-Lo 2000 A | 7 |
11. | OHR.Huldenberg | 6 |
12. | Perk 1820 A | 4 |
periode 2
8/11 |
1. | Microob Veltem | 24 | |
| VK.Tienen B | 24 | |
3. | Holsbeek A | 18 | |
4. | RWDM Girls B | 16 | |
5. | Wijgmaal A | 12 | x |
6. | Dames Ternat | 12 | x |
7. | Kessel-Lo 2000 A | 11 | x |
8. | OHR.Huldenberg | 7 | x |
9. | Perk 1820 A | 6 | x |
10. | Wolvert.Merchtem B | 6 | x |
11. | Mazenzele-Opwijk B | 3 | x |
12. | Boutersem United | 3 | x |
Perk 1820 A
1. | Vr-29/09/23 | 20:30 | Perk 1820 A | - | Dames Ternat | 2 - | 2 | | 1 | 1 | | 5 | |
2. | Za-07/10/23 | 18:00 | Boutersem United | - | Perk 1820 A | 2 - | 1 | | 0 | 1 | | 9 | |
3. | Vr-13/10/23 | 20:30 | Perk 1820 A | - | Mazenzele-Opwijk B | 0 - | 5 | | 0 | 1 | | 11 | |
4. | Vr-20/10/23 | 20:00 | Kessel-Lo 2000 A | - | Perk 1820 A | 3 - | 1 | | 0 | 1 | | 12 | - |
5. | Vr-10/11/23 | 20:30 | Perk 1820 A | - | Wolvert.Merchtem B | 0 - | 3 | | 0 | 1 | | 12 | - |
6. | Vr-17/11/23 | 20:30 | Holsbeek A | - | Perk 1820 A | 3 - | 1 | | 0 | 1 | | 12 | - |
7. | Za-25/11/23 | 18:00 | RWDM Girls B | - | Perk 1820 A | 2 - | 1 | | 0 | 1 | | 12 | - |
8. | Vr-01/12/23 | 20:30 | Perk 1820 A | - | Microob Veltem | 0 - | 1 | | 0 | 1 | | 12 | - |
9. | Za-09/12/23 | 17:00 | OHR.Huldenberg | - | Perk 1820 A | 1 - | 5 | | 3 | 4 | | 11 | |
10. | Vr-15/12/23 | 20:30 | Perk 1820 A | - | VK.Tienen B | 0 - | 6 | | 0 | 4 | | 11 | |
11. | Zo-14/01/24 | 10:30 | Wijgmaal A | - | Perk 1820 A | 2 - | 1 | | 0 | 4 | | 12 | - |
13. | Vr-26/01/24 | 20:30 | Perk 1820 A | - | Boutersem United | 5 - | 2 | | 3 | 7 | | 12 | - |
14. | Za-03/02/24 | 17:00 | Mazenzele-Opwijk B | - | Perk 1820 A | 0 - | 3 | | 3 | 10 | | 10 | |
12. | Vr-09/02/24 | 20:45 | Dames Ternat | - | Perk 1820 A | 2 - | 1 | | 0 | 10 | | 11 | |
15. | Vr-23/02/24 | 20:30 | Perk 1820 A | - | Kessel-Lo 2000 A | 0 - | 2 | | 0 | 10 | | 11 | |
16. | Za-02/03/24 | 20:30 | Wolvert.Merchtem B | - | Perk 1820 A | 3 - | 0 | | 0 | 10 | | 12 | - |
17. | Vr-08/03/24 | 20:30 | Perk 1820 A | - | Holsbeek A | 0 - | 3 | | 0 | 10 | | 12 | - |
18. | Vr-15/03/24 | 20:30 | Perk 1820 A | - | RWDM Girls B | 0 - | 4 | | 0 | 10 | | 12 | - |
19. | Za-23/03/24 | 14:30 | Microob Veltem | - | Perk 1820 A | 7 - | 1 | | 0 | 10 | | 12 | - |
20. | Vr-12/04/24 | 20:30 | Perk 1820 A | - | OHR.Huldenberg | - | | | . | | | | |
21. | Za-20/04/24 | 20:30 | VK.Tienen B | - | Perk 1820 A | - | | | . | | | | |
22. | Vr-26/04/24 | 20:30 | Perk 1820 A | - | Wijgmaal A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
OHR.Huldenberg
1. | Za-30/09/23 | 17:00 | OHR.Huldenberg | - | VK.Tienen B | 3 - | 2 | | | 3 | 3 | | 1 | |
2. | Zo-08/10/23 | 10:30 | Wijgmaal A | - | OHR.Huldenberg | 4 - | 0 | | | 0 | 3 | | 5 | |
3. | Za-14/10/23 | 17:00 | OHR.Huldenberg | - | Dames Ternat | 1 - | 4 | | | 0 | 3 | | 8 | |
4. | Za-21/10/23 | 17:30 | Boutersem United | - | OHR.Huldenberg | 7 - | 4 | | | 0 | 3 | | 9 | |
5. | Za-11/11/23 | 17:00 | OHR.Huldenberg | - | Mazenzele-Opwijk B | 1 - | 3 | | | 0 | 3 | | 10 | |
6. | Vr-17/11/23 | 20:00 | Kessel-Lo 2000 A | - | OHR.Huldenberg | 3 - | 1 | | | 0 | 3 | | 11 | |
7. | Za-25/11/23 | 17:00 | OHR.Huldenberg | - | Wolvert.Merchtem B | 0 - | 12 | | | 0 | 3 | | 11 | |
8. | Vr-01/12/23 | 20:30 | Holsbeek A | - | OHR.Huldenberg | 7 - | 1 | | | 0 | 3 | | 11 | |
9. | Za-09/12/23 | 17:00 | OHR.Huldenberg | - | Perk 1820 A | 1 - | 5 | | | 0 | 3 | | 12 | - |
10. | Za-16/12/23 | 14:30 | Microob Veltem | - | OHR.Huldenberg | 10 - | 3 | | | 0 | 3 | | 12 | - |
11. | Za-13/01/24 | 17:00 | OHR.Huldenberg | - | RWDM Girls B | 4 - | 3 | | | 3 | 6 | | 11 | |
13. | Za-27/01/24 | 17:00 | OHR.Huldenberg | - | Wijgmaal A | 3 - | 1 | | | 3 | 9 | | 11 | |
14. | Vr-02/02/24 | 20:45 | Dames Ternat | - | OHR.Huldenberg | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 9 | | 12 | - |
12. | Za-10/02/24 | 18:00 | VK.Tienen B | - | OHR.Huldenberg | 4 - | 0 | | | 0 | 9 | | 12 | - |
15. | Za-24/02/24 | 17:00 | OHR.Huldenberg | - | Boutersem United | 0 - | 1 | | | 0 | 9 | | 12 | - |
16. | Za-02/03/24 | 17:00 | Mazenzele-Opwijk B | - | OHR.Huldenberg | 1 - | 2 | | | 3 | 12 | | 11 | |
17. | Za-09/03/24 | 17:00 | OHR.Huldenberg | - | Kessel-Lo 2000 A | 3 - | 3 | | | 1 | 13 | | 10 | |
18. | Za-16/03/24 | 20:30 | Wolvert.Merchtem B | - | OHR.Huldenberg | 3 - | 1 | | | 0 | 13 | | 10 | |
19. | Za-23/03/24 | 17:00 | OHR.Huldenberg | - | Holsbeek A | 4 - | 5 | | | 0 | 13 | | 10 | |
20. | Vr-12/04/24 | 20:30 | Perk 1820 A | - | OHR.Huldenberg | - | | | | . | | | | |
21. | Za-20/04/24 | 17:00 | OHR.Huldenberg | - | Microob Veltem | - | | | | . | | | | |
22. | Za-27/04/24 | 18:00 | RWDM Girls B | - | OHR.Huldenberg | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (10/11)
1 | Microob Veltem* | 27 | +41 |
2 | VK.Tienen B | 25 | +24 |
3 | RWDM Girls B | 24 | +24 |
4 | Wijgmaal A | 21 | +15 |
5 | Holsbeek A* | 19 | +19 |
6 | Wolvert.Merchtem B* | 17 | +4 |
7 | Dames Ternat | 15 | +5 |
8 | Kessel-Lo 2000 A* | 11 | -7 |
9 | OHR.Huldenberg | 10 | -19 |
10 | Boutersem United | 9 | -23 |
11 | Mazenzele-Opwijk B* | 7 | -12 |
12 | Perk 1820 A* | 4 | -21 |
alle wedstrijden (19/22)
1 | Microob Veltem | 51 | +53 |
2 | VK.Tienen B | 47 | +43 |
3 | Wijgmaal A | 39 | +25 |
4 | Holsbeek A | 36 | +28 |
5 | RWDM Girls B | 34 | +26 |
6 | Wolvert.Merchtem B | 29 | +6 |
7 | Dames Ternat | 26 | -1 |
8 | Kessel-Lo 2000 A | 18 | -26 |
9 | Boutersem United | 17 | -35 |
10 | Mazenzele-Opwijk B | 13 | -37 |
. | OHR.Huldenberg | 13 | -51 |
12 | Perk 1820 A | 10 | -31 |
uitwedstrijden (10/11)
1 | Microob Veltem | 24 | +12 |
2 | VK.Tienen B* | 22 | +19 |
3 | Wijgmaal A* | 18 | +10 |
4 | Holsbeek A | 17 | +9 |
5 | Wolvert.Merchtem B | 12 | +2 |
6 | Dames Ternat* | 11 | -6 |
7 | RWDM Girls B* | 10 | +2 |
8 | Boutersem United* | 8 | -12 |
9 | Kessel-Lo 2000 A | 7 | -19 |
10 | Perk 1820 A | 6 | -10 |
. | Mazenzele-Opwijk B | 6 | -25 |
12 | OHR.Huldenberg* | 3 | -32 |