www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 27/10/2020

vbal4

Brabant : 1ste Provinciale

speeldag 1

vrijdag 04/09/2020

20:00Lombeek-Tildonk A-PP
.Herne-RWL.Sport-PP
20:30Herent-Veltem-PP

zaterdag 05/09/2020

15:00Boutersem United-Kester-Gooik-PP
16:30Keiberg-Wolvert.Merchtem B-PP

zondag 06/09/2020

10:45Wijgmaal A-Leeuw Brucom A-PP
11:15Tienen B-RWDM A-PP

speeldag 2

vrijdag 11/09/2020

20:00

Wolvert.Merchtem B

-Wijgmaal A3-0
20:30

Kester-Gooik

-Keiberg3-2

zaterdag 12/09/2020

14:00

Veltem

-Herne7-1
15:00RWL.Sport-

Boutersem United

2-3
15:30RWDM A-

Herent

1-2
16:00

Tildonk A

-Tienen B2-1

woensdag 11/11/2020

10:30Leeuw Brucom A-Lombeek-PP

speeldag 3

vrijdag 18/09/2020

20:00Lombeek-

Tienen B

1-4
.Herne-

RWDM A

0-3
20:30

Herent

-Tildonk A2-0

zaterdag 19/09/2020

15:00Leeuw Brucom A-Wolvert.Merchtem B-PP
.Boutersem United-

Veltem

3-5
16:30Keiberg-

RWL.Sport

1-4

zondag 20/09/2020

10:45Wijgmaal A-Kester-Gooik2-2

speeldag 4

vrijdag 25/09/2020

20:00Wolvert.Merchtem B-Lombeek-PP
20:30

Kester-Gooik

-Leeuw Brucom A8-3

zaterdag 26/09/2020

14:00

Veltem

-Keiberg7-1
15:00

RWL.Sport

-Wijgmaal A2-0
.

Tildonk A

-Herne9-0
15:30RWDM A-Boutersem United-PP

woensdag 11/11/2020

11:15Tienen B-Herent-PP

speeldag 5

vrijdag 02/10/2020

20:00Lombeek-

Herent

0-7
.Wolvert.Merchtem B-

Kester-Gooik

0-1

zaterdag 03/10/2020

15:00

Leeuw Brucom A

-RWL.Sport3-2
.

Boutersem United

-Tildonk A5-1
16:30Keiberg-

RWDM A

0-5

zondag 04/10/2020

10:45Wijgmaal A-

Veltem

0-1

woensdag 14/10/2020

20:00Herne-Tienen B-PP

speeldag 6

vrijdag 09/10/2020

20:30

Kester-Gooik

-Lombeek8-0
.

Herent

-Herne11-0

zaterdag 10/10/2020

14:00Veltem-

Leeuw Brucom A

3-5
15:00RWL.Sport-Wolvert.Merchtem B2-2
15:30Tildonk A-

Keiberg

0-1
20:00

RWDM A

-Wijgmaal A4-1

zondag 11/10/2020

11:15

Tienen B

-Boutersem United2-1

speeldag 7

vrijdag 16/10/2020

20:00Wolvert.Merchtem B-Veltem-PP
.Lombeek-Herne-PP

zaterdag 17/10/2020

15:00Leeuw Brucom A-RWDM A-PP
.Boutersem United-Herent-PP
16:30Keiberg-Tienen B-PP

zondag 18/10/2020

10:45Wijgmaal A-Tildonk A-PP
14:00Kester-Gooik-RWL.Sport-PP

speeldag 8

vrijdag 23/10/2020

20:00Herne-Boutersem United-PP
20:30Herent-Keiberg-PP

zaterdag 24/10/2020

14:00Veltem-Kester-Gooik-PP
15:00Tildonk A-Leeuw Brucom A-PP
.RWL.Sport-Lombeek-PP
15:30RWDM A-Wolvert.Merchtem B-PP

zondag 25/10/2020

11:15Tienen B-Wijgmaal A-PP

speeldag 9

vrijdag 30/10/2020

20:00Lombeek-Boutersem United-PP
.Wolvert.Merchtem B-Tildonk A-PP

zaterdag 31/10/2020

14:30RWL.Sport-Veltem-PP
15:00Leeuw Brucom A-Tienen B-PP
16:30Keiberg-Herne-PP

zondag 01/11/2020

10:45Wijgmaal A-Herent-PP
14:30Kester-Gooik-RWDM A-PP

speeldag 10

vrijdag 06/11/2020

20:00Herne-Wijgmaal A-PP
20:30Herent-Leeuw Brucom A-PP

zaterdag 07/11/2020

14:00Veltem-Lombeek-PP
15:00Tildonk A-Kester-Gooik-PP
15:30Boutersem United-Keiberg-PP
20:00RWDM A-RWL.Sport-PP

zondag 08/11/2020

11:15Tienen B-Wolvert.Merchtem B-PP

speeldag 11

vrijdag 13/11/2020

20:00Wolvert.Merchtem B-Herent-PP
20:30Lombeek-Keiberg-PP
.Kester-Gooik-Tienen B-PP

zaterdag 14/11/2020

14:00Veltem-RWDM A-PP
15:00RWL.Sport-Tildonk A-PP
.Leeuw Brucom A-Herne-PP

zondag 15/11/2020

10:45Wijgmaal A-Boutersem United-PP

speeldag 12

maandag 22/11/2021

00:00Tildonk A-Veltem-
.Tienen B-RWL.Sport-
.Herent-Kester-Gooik-
.Herne-Wolvert.Merchtem B-
.Boutersem United-Leeuw Brucom A-
.Keiberg-Wijgmaal A-
.Lombeek-RWDM A-

speeldag 13

dinsdag 10/05/2022

00:00Wijgmaal A-Lombeek-
.Leeuw Brucom A-Keiberg-
.Wolvert.Merchtem B-Boutersem United-
.Kester-Gooik-Herne-
.RWL.Sport-Herent-
.Veltem-Tienen B-
.RWDM A-Tildonk A-

speeldag 14

woensdag 11/05/2022

00:00Leeuw Brucom A-Wijgmaal A-
.RWDM A-Tienen B-
.Veltem-Herent-
.RWL.Sport-Herne-
.Kester-Gooik-Boutersem United-
.Wolvert.Merchtem B-Keiberg-
.Tildonk A-Lombeek-

speeldag 15

donderdag 12/05/2022

00:00Tienen B-Tildonk A-
.Lombeek-Leeuw Brucom A-
.Wijgmaal A-Wolvert.Merchtem B-
.Keiberg-Kester-Gooik-
.Boutersem United-RWL.Sport-
.Herne-Veltem-
.Herent-RWDM A-

speeldag 16

vrijdag 13/05/2022

00:00Kester-Gooik-Wijgmaal A-
.Wolvert.Merchtem B-Leeuw Brucom A-
.Tildonk A-Herent-
.RWDM A-Herne-
.Veltem-Boutersem United-
.RWL.Sport-Keiberg-
.Tienen B-Lombeek-

speeldag 17

zaterdag 14/05/2022

00:00Herne-Tildonk A-
.Herent-Tienen B-
.Lombeek-Wolvert.Merchtem B-
.Leeuw Brucom A-Kester-Gooik-
.Wijgmaal A-RWL.Sport-
.Keiberg-Veltem-
.Boutersem United-RWDM A-

speeldag 18

zondag 15/05/2022

00:00Veltem-Wijgmaal A-
.RWL.Sport-Leeuw Brucom A-
.Kester-Gooik-Wolvert.Merchtem B-
.Tienen B-Herne-
.Tildonk A-Boutersem United-
.RWDM A-Keiberg-
.Herent-Lombeek-

speeldag 19

maandag 16/05/2022

00:00Keiberg-Tildonk A-
.Boutersem United-Tienen B-
.Herne-Herent-
.Lombeek-Kester-Gooik-
.Wolvert.Merchtem B-RWL.Sport-
.Leeuw Brucom A-Veltem-
.Wijgmaal A-RWDM A-

speeldag 20

dinsdag 17/05/2022

00:00Tildonk A-Wijgmaal A-
.RWDM A-Leeuw Brucom A-
.Veltem-Wolvert.Merchtem B-
.RWL.Sport-Kester-Gooik-
.Herent-Boutersem United-
.Tienen B-Keiberg-
.Herne-Lombeek-

speeldag 21

woensdag 18/05/2022

00:00Leeuw Brucom A-Tildonk A-
.Wijgmaal A-Tienen B-
.Keiberg-Herent-
.Boutersem United-Herne-
.Lombeek-RWL.Sport-
.Kester-Gooik-Veltem-
.Wolvert.Merchtem B-RWDM A-

speeldag 22

donderdag 19/05/2022

00:00Herent-Wijgmaal A-
.Tienen B-Leeuw Brucom A-
.Tildonk A-Wolvert.Merchtem B-
.RWDM A-Kester-Gooik-
.Veltem-RWL.Sport-
.Herne-Keiberg-
.Boutersem United-Lombeek-

speeldag 23

vrijdag 20/05/2022

00:00Kester-Gooik-Tildonk A-
.Wolvert.Merchtem B-Tienen B-
.Leeuw Brucom A-Herent-
.Wijgmaal A-Herne-
.Keiberg-Boutersem United-
.Lombeek-Veltem-
.RWL.Sport-RWDM A-

speeldag 24

zaterdag 21/05/2022

00:00Boutersem United-Wijgmaal A-
.Herne-Leeuw Brucom A-
.Herent-Wolvert.Merchtem B-
.Tienen B-Kester-Gooik-
.Tildonk A-RWL.Sport-
.RWDM A-Veltem-
.Keiberg-Lombeek-

speeldag 25

zondag 22/05/2022

00:00Veltem-Tildonk A-
.RWL.Sport-Tienen B-
.Kester-Gooik-Herent-
.Wolvert.Merchtem B-Herne-
.Leeuw Brucom A-Boutersem United-
.Wijgmaal A-Keiberg-
.RWDM A-Lombeek-

speeldag 26

maandag 23/05/2022

00:00Lombeek-Wijgmaal A-
.Keiberg-Leeuw Brucom A-
.Boutersem United-Wolvert.Merchtem B-
.Herne-Kester-Gooik-
.Herent-RWL.Sport-
.Tienen B-Veltem-
.Tildonk A-RWDM A-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

5/26

1

2

3

4

5

6

7

1.Kester-Gooik134+15221+13
2.Herent*124+21222+89
3.Veltem124+13232+36
4.RWDM A*93+10132+88
5.RWL.Sport72+3121+26
6.Tildonk A62+3120-61
7.Tienen B**62+371+25
8.Boutersem United*62+212104
9.Leeuw Brucom A**62-2111-38
10.Wolvert.Merchtem B**41+25002
11.Keiberg31-1451-64
12.Wijgmaal A10-930-81
13.Lombeek**00-1810-80
14.Herne*00-2910-261

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden