www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 24/10/2020

vbal4

Brabant : 2de Provinciale

vrijdag 09/10/2020

20:30

Perk

-Wolvert.Merchtem C8 -0
.

Holsbeek

-Leeuw Bucom B5 -0
.

Zemst

-Tervuren-Duisburg8 -0

zaterdag 10/10/2020

15:00Veldkanteva's-

Huldenberg

0-2
19:30Mazenzele Opwijk B-

Ternat A

2 -4
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/22

1.Tielt-Winge*12
2.Huldenberg*12
3.Holsbeek12
4.Perk9
5.Zemst9
6.Mazenzele Opwijk B**6
7.Ternat A*4
8.Wolvert.Merchtem C**3
9.Laar*3
10.Veldkanteva's**1
11.Leeuw Bucom B**0
12.Tervuren-Duisburg0

Brabant : 2de Provinciale --> Huldenberg

Huldenberg

1.Za-05/09/2016:30

Huldenberg

-Tielt-Winge -PP.1-
3.Za-19/09/2016:30

Huldenberg

-Holsbeek3 -0

3

34
4.Vr-25/09/2020:30Zemst-

Huldenberg

2 -4

3

63
2.Wo-30/09/2020:30Perk-

Huldenberg

1 -5

3

92
6.Za-10/10/2015:00Veldkanteva's-

Huldenberg

0 -2

3

122
7.Za-17/10/2016:30

Huldenberg

-Mazenzele Opwijk B -PP.2
8.Vr-23/10/2020:15Ternat A-

Huldenberg

-PP.2
10.Za-07/11/2016:30

Huldenberg

-Laar -PP.
11.Za-14/11/2019:30Tervuren-Duisburg-

Huldenberg

-PP.
12.Ma-09/05/2200:00

Huldenberg

-Leeuw Bucom B -.
13.Di-10/05/2200:00Wolvert.Merchtem C-

Huldenberg

-.
14.Wo-11/05/2200:00Tielt-Winge-

Huldenberg

-.
15.Do-12/05/2200:00

Huldenberg

-Perk -.
16.Vr-13/05/2200:00Holsbeek-

Huldenberg

-.
17.Za-14/05/2200:00

Huldenberg

-Zemst -.
19.Ma-16/05/2200:00

Huldenberg

-Veldkanteva's -.
20.Di-17/05/2200:00Mazenzele Opwijk B-

Huldenberg

-.
21.Wo-18/05/2200:00

Huldenberg

-Ternat A -.
23.Vr-20/05/2200:00Laar-

Huldenberg

-.
24.Za-21/05/2200:00

Huldenberg

-Tervuren-Duisburg -.
25.Zo-22/05/2200:00Leeuw Bucom B-

Huldenberg

-.
26.Ma-23/05/2200:00

Huldenberg

-Wolvert.Merchtem C -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Tielt-Winge

1.Za-05/09/2016:30

Huldenberg

-Tielt-Winge -PP.1-
2.Vr-11/09/2020:00Tielt-Winge-Laar8 -0

3

32
3.Vr-18/09/2020:00Tervuren-Duisburg-Tielt-Winge0 -5

3

61
4.Vr-25/09/2020:00Tielt-Winge-Leeuw Bucom B4 -0

3

91
5.Zo-04/10/2010:00Wolvert.Merchtem C-Tielt-Winge1 -3

3

121
7.Vr-16/10/2020:00Tielt-Winge-Perk -PP.1
9.Vr-30/10/2020:00Tielt-Winge-Zemst -PP.
8.Vr-06/11/2020:30Holsbeek-Tielt-Winge -PP.
11.Vr-13/11/2020:00Tielt-Winge-Veldkanteva's -PP.
12.Ma-09/05/2200:00Mazenzele Opwijk B-Tielt-Winge -.
13.Di-10/05/2200:00Tielt-Winge-Ternat A -.
14.Wo-11/05/2200:00Tielt-Winge-

Huldenberg

-.
15.Do-12/05/2200:00Laar-Tielt-Winge -.
16.Vr-13/05/2200:00Tielt-Winge-Tervuren-Duisburg -.
17.Za-14/05/2200:00Leeuw Bucom B-Tielt-Winge -.
18.Zo-15/05/2200:00Tielt-Winge-Wolvert.Merchtem C -.
20.Di-17/05/2200:00Perk-Tielt-Winge -.
21.Wo-18/05/2200:00Tielt-Winge-Holsbeek -.
22.Do-19/05/2200:00Zemst-Tielt-Winge -.
24.Za-21/05/2200:00Veldkanteva's-Tielt-Winge -.
25.Zo-22/05/2200:00Tielt-Winge-Mazenzele Opwijk B -.
26.Ma-23/05/2200:00Ternat A-Tielt-Winge -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/11)

1Holsbeek9+10
2Tielt-Winge*6+12
3Perk6+9
4Wolvert.Merchtem C*3+9
5Zemst3+3
6Huldenberg**3+3
7Laar*30
8Ternat A*1-1
9Leeuw Bucom B**0-1
10Mazenzele Opwijk B**0-2
11Veldkanteva's*0-6
12Tervuren-Duisburg*0-7

alle wedstrijden (5/22)

1Tielt-Winge*12+19
2Huldenberg*12+11
3Holsbeek12+9
4Perk9+8
5Zemst9+6
6Mazenzele Opwijk B**6+5
7Ternat A*4-2
8Wolvert.Merchtem C**3+1
9Laar*3-10
10Veldkanteva's**1-6
11Leeuw Bucom B**0-10
12Tervuren-Duisburg0-31

uitwedstrijden (3/11)

1Huldenberg9+8
2Mazenzele Opwijk B*6+7
3Tielt-Winge*6+7
4Zemst*6+3
5Perk*3-1
6Holsbeek*3-1
.Ternat A*3-1
8Veldkanteva's**10
9Wolvert.Merchtem C**0-8
10Leeuw Bucom B*0-9
11Laar*0-10
12Tervuren-Duisburg0-24