www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 24/10/2020

vbal4

Brabant : 2de Provinciale

speeldag 1

vrijdag 04/09/2020

20:15Ternat A-Perk-PP
.Laar-Wolvert.Merchtem C-PP

zaterdag 05/09/2020

15:00Veldkanteva's-Zemst-PP
16:30Huldenberg-Tielt-Winge-PP
19:30Mazenzele Opwijk B-Holsbeek-PP
.Tervuren-Duisburg-Leeuw Bucom B-PP

speeldag 2

vrijdag 11/09/2020

20:00

Tielt-Winge

-Laar8-0
20:30

Holsbeek

-Ternat A3-0
.Zemst-

Mazenzele Opwijk B

2-5

zondag 13/09/2020

10:00

Wolvert.Merchtem C

-Tervuren-Duisburg12-1

woensdag 30/09/2020

20:30Perk-

Huldenberg

1-5

vrij: Leeuw Bucom B en Veldkanteva's

speeldag 3

vrijdag 18/09/2020

20:00Tervuren-Duisburg-

Tielt-Winge

0-5
20:15Ternat A-

Zemst

1-2
.

Laar

-Perk3-1

zaterdag 19/09/2020

16:30

Huldenberg

-Holsbeek3-0

woensdag 11/11/2020

14:00Leeuw Bucom B-Wolvert.Merchtem C-PP

vrij: Mazenzele Opwijk B en Veldkanteva's

speeldag 4

vrijdag 25/09/2020

20:00

Tielt-Winge

-Leeuw Bucom B4-0
20:30

Holsbeek

-Laar2-0
.Zemst-

Huldenberg

2-4
.

Perk

-Tervuren-Duisburg5-0

zaterdag 26/09/2020

15:00Veldkanteva's-

Mazenzele Opwijk B

0-4

vrij: Ternat A en Wolvert.Merchtem C

speeldag 5

vrijdag 02/10/2020

20:15Ternat A-Veldkanteva's1-1
.Laar-

Zemst

1-3

zaterdag 03/10/2020

19:30Tervuren-Duisburg-

Holsbeek

2-4

zondag 04/10/2020

09:30Leeuw Bucom B-

Perk

3-4
10:00Wolvert.Merchtem C-

Tielt-Winge

1-3

vrij: Huldenberg en Mazenzele Opwijk B

speeldag 6

vrijdag 09/10/2020

20:30

Perk

-Wolvert.Merchtem C8-0
.

Holsbeek

-Leeuw Bucom B5-0
.

Zemst

-Tervuren-Duisburg8-0

zaterdag 10/10/2020

15:00Veldkanteva's-

Huldenberg

0-2
19:30Mazenzele Opwijk B-

Ternat A

2-4

vrij: Tielt-Winge en Laar

speeldag 7

vrijdag 16/10/2020

20:00Tielt-Winge-Perk-PP
20:15Laar-Veldkanteva's-PP

zaterdag 17/10/2020

16:30Huldenberg-Mazenzele Opwijk B-PP

zondag 18/10/2020

09:30Leeuw Bucom B-Zemst-PP
10:00Wolvert.Merchtem C-Holsbeek-PP

vrij: Tervuren-Duisburg en Ternat A

speeldag 8

vrijdag 23/10/2020

20:15Ternat A-Huldenberg-PP
20:30Zemst-Wolvert.Merchtem C-PP

zaterdag 24/10/2020

15:00Veldkanteva's-Tervuren-Duisburg-PP
19:30Mazenzele Opwijk B-Laar-PP

vrijdag 06/11/2020

20:30Holsbeek-Tielt-Winge-PP

vrij: Leeuw Bucom B en Perk

speeldag 9

vrijdag 30/10/2020

20:00Tielt-Winge-Zemst-PP
20:15Laar-Ternat A-PP
20:30Perk-Holsbeek-PP

zaterdag 31/10/2020

19:30Tervuren-Duisburg-Mazenzele Opwijk B-PP

zondag 01/11/2020

09:30Leeuw Bucom B-Veldkanteva's-PP

vrij: Wolvert.Merchtem C en Huldenberg

speeldag 10

vrijdag 06/11/2020

20:15Ternat A-Tervuren-Duisburg-PP
20:30Zemst-Perk-PP

zaterdag 07/11/2020

15:00Veldkanteva's-Wolvert.Merchtem C-PP
16:30Huldenberg-Laar-PP
19:30Mazenzele Opwijk B-Leeuw Bucom B-PP

vrij: Holsbeek en Tielt-Winge

speeldag 11

vrijdag 13/11/2020

20:00Tielt-Winge-Veldkanteva's-PP
20:30Holsbeek-Zemst-PP

zaterdag 14/11/2020

19:30Tervuren-Duisburg-Huldenberg-PP

zondag 15/11/2020

09:30Leeuw Bucom B-Ternat A-PP
15:00Wolvert.Merchtem C-Mazenzele Opwijk B-PP

vrij: Perk en Laar

speeldag 12

maandag 09/05/2022

00:00Veldkanteva's-Perk-
.Mazenzele Opwijk B-Tielt-Winge-
.Ternat A-Wolvert.Merchtem C-
.Huldenberg-Leeuw Bucom B-
.Laar-Tervuren-Duisburg-

vrij: Holsbeek en Zemst

speeldag 13

dinsdag 10/05/2022

00:00Leeuw Bucom B-Laar-
.Wolvert.Merchtem C-Huldenberg-
.Tielt-Winge-Ternat A-
.Perk-Mazenzele Opwijk B-
.Holsbeek-Veldkanteva's-

vrij: Tervuren-Duisburg en Zemst

speeldag 14

woensdag 11/05/2022

00:00Leeuw Bucom B-Tervuren-Duisburg-
.Zemst-Veldkanteva's-
.Holsbeek-Mazenzele Opwijk B-
.Perk-Ternat A-
.Tielt-Winge-Huldenberg-
.Wolvert.Merchtem C-Laar-

speeldag 15

donderdag 12/05/2022

00:00Tervuren-Duisburg-Wolvert.Merchtem C-
.Laar-Tielt-Winge-
.Huldenberg-Perk-
.Ternat A-Holsbeek-
.Mazenzele Opwijk B-Zemst-

vrij: Leeuw Bucom B en Veldkanteva's

speeldag 16

vrijdag 13/05/2022

00:00Tielt-Winge-Tervuren-Duisburg-
.Wolvert.Merchtem C-Leeuw Bucom B-
.Zemst-Ternat A-
.Holsbeek-Huldenberg-
.Perk-Laar-

vrij: Mazenzele Opwijk B en Veldkanteva's

speeldag 17

zaterdag 14/05/2022

00:00Mazenzele Opwijk B-Veldkanteva's-
.Leeuw Bucom B-Tielt-Winge-
.Tervuren-Duisburg-Perk-
.Laar-Holsbeek-
.Huldenberg-Zemst-

vrij: Ternat A en Wolvert.Merchtem C

speeldag 18

zondag 15/05/2022

00:00Holsbeek-Tervuren-Duisburg-
.Perk-Leeuw Bucom B-
.Tielt-Winge-Wolvert.Merchtem C-
.Veldkanteva's-Ternat A-
.Zemst-Laar-

vrij: Huldenberg en Mazenzele Opwijk B

speeldag 19

maandag 16/05/2022

00:00Huldenberg-Veldkanteva's-
.Ternat A-Mazenzele Opwijk B-
.Wolvert.Merchtem C-Perk-
.Leeuw Bucom B-Holsbeek-
.Tervuren-Duisburg-Zemst-

vrij: Tielt-Winge en Laar

speeldag 20

dinsdag 17/05/2022

00:00Zemst-Leeuw Bucom B-
.Holsbeek-Wolvert.Merchtem C-
.Perk-Tielt-Winge-
.Mazenzele Opwijk B-Huldenberg-
.Veldkanteva's-Laar-

vrij: Tervuren-Duisburg en Ternat A

speeldag 21

woensdag 18/05/2022

00:00Tervuren-Duisburg-Veldkanteva's-
.Laar-Mazenzele Opwijk B-
.Huldenberg-Ternat A-
.Tielt-Winge-Holsbeek-
.Wolvert.Merchtem C-Zemst-

vrij: Leeuw Bucom B en Perk

speeldag 22

donderdag 19/05/2022

00:00Mazenzele Opwijk B-Tervuren-Duisburg-
.Veldkanteva's-Leeuw Bucom B-
.Zemst-Tielt-Winge-
.Holsbeek-Perk-
.Ternat A-Laar-

vrij: Wolvert.Merchtem C en Huldenberg

speeldag 23

vrijdag 20/05/2022

00:00Wolvert.Merchtem C-Veldkanteva's-
.Leeuw Bucom B-Mazenzele Opwijk B-
.Tervuren-Duisburg-Ternat A-
.Laar-Huldenberg-
.Perk-Zemst-

vrij: Holsbeek en Tielt-Winge

speeldag 24

zaterdag 21/05/2022

00:00Huldenberg-Tervuren-Duisburg-
.Ternat A-Leeuw Bucom B-
.Mazenzele Opwijk B-Wolvert.Merchtem C-
.Veldkanteva's-Tielt-Winge-
.Zemst-Holsbeek-

vrij: Perk en Laar

speeldag 25

zondag 22/05/2022

00:00Perk-Veldkanteva's-
.Tielt-Winge-Mazenzele Opwijk B-
.Wolvert.Merchtem C-Ternat A-
.Leeuw Bucom B-Huldenberg-
.Tervuren-Duisburg-Laar-

vrij: Holsbeek en Zemst

speeldag 26

maandag 23/05/2022

00:00Laar-Leeuw Bucom B-
.Huldenberg-Wolvert.Merchtem C-
.Ternat A-Tielt-Winge-
.Mazenzele Opwijk B-Perk-
.Veldkanteva's-Holsbeek-

vrij: Tervuren-Duisburg en Zemst

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

5/22

1

2

3

4

5

6

7

1.Tielt-Winge*124+19202+78
2.Huldenberg*124+11143+811
3.Holsbeek124+9141-14
4.Perk93+8191-15
5.Zemst93+6172+35
6.Mazenzele Opwijk B**62+5112+79
7.Ternat A*41-261-14
8.Wolvert.Merchtem C**31+1130-80
9.Laar*31-1040-100
10.Veldkanteva's**10-61001
11.Leeuw Bucom B**00-1030-90
12.Tervuren-Duisburg00-3130-241

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden