www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 23/02/2020

vbal4

Brabant : 3de Provinciale A

vrijdag 14/02/2020

20:15

Laar

-Liedekerke5 -0 F1

zaterdag 15/02/2020

18:00

Ternat B

-SK Londerzeel4 -0
18:30Mazenzele Opwijk B-Veldkanteva's2 -2
19:00

Rode-De Hoek

-Pepingen-Halle3 -2

zondag 16/02/2020

11:15Ol.Anderlecht-

Eppegem

2 -9

zondag 23/02/2020

09:30Leeuw C-Laar1-1

zaterdag 29/02/2020

18:00Ternat B7- 10Veldkanteva's-

zondag 01/03/2020

10:30Eppegem3- 0Rode-De Hoek-

vrijdag 06/03/2020

20:30SK Londerzeel9 -0Rode-De Hoek-

zaterdag 07/03/2020

15:00Veldkanteva's12-3Zemst B-
18:00Ternat B7-6Leeuw C-
.Liedekerke0-12Mazenzele Opwijk B-

zondag 08/03/2020

10:30Eppegem3 -4Laar-
15:00Ol.Anderlecht0-3Pepingen-Halle-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

17/22

1.Mazenzele Opwijk B49105
2.Veldkanteva's*39106-3.(0)
3.Laar3875
4.SK Londerzeel28953.
5.Leeuw C*2846-1.(1)
6.Ternat B*2686.4
7.Pepingen-Halle2115.2
8.Eppegem*20561.
9.Rode-De Hoek*1596
10.Ol.Anderlecht935
11.Zemst B*736.-4(3)
12.Liedekerke705.-2(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Brabant : 3de Provinciale A --> Laar

Eppegem

1.Zo-01/09/1909:30Leeuw C-Eppegem4 -00011
3.Vr-13/09/1920:30SK Londerzeel-Eppegem5 -30010
4.Zo-22/09/1910:30Eppegem-Ternat B7 -0

3

37
5.Za-28/09/1919:00Rode-De Hoek-Eppegem3 -10310
6.Zo-06/10/1910:30Eppegem-Ol.Anderlecht13 -1

3

67
7.Vr-11/10/1920:15

Laar

-Eppegem6 -2067
8.Zo-20/10/1910:30Eppegem-Mazenzele Opwijk B2 -4069
2.Zo-03/11/1910:30Eppegem-Pepingen-Halle1 -3069
9.Za-09/11/1915:00Zemst B-Eppegem1 -10

3

98
10.Zo-17/11/1910:30Eppegem-Veldkanteva's1 -3098
12.Zo-01/12/1910:30Eppegem-Leeuw C2 -1

3

128
11.Za-11/01/2018:00Liedekerke-Eppegem1 -6

3

158
13.Za-18/01/2018:00Pepingen-Halle-Eppegem2 -21168
14.Zo-26/01/2010:30Eppegem-SK Londerzeel2 -50168
15.Za-01/02/2018:00Ternat B-Eppegem1 -11178
17.Zo-16/02/2011:15Ol.Anderlecht-Eppegem2 -9

3

208
16.Zo-01/03/2010:30Eppegem-Rode-De Hoek -.
18.Zo-08/03/2010:30Eppegem-

Laar

-.
19.Za-14/03/2018:30Mazenzele Opwijk B-Eppegem -.
20.Za-21/03/2000:00Eppegem-Zemst B -.
21.Za-28/03/2000:00Veldkanteva's-Eppegem -.
22.Za-25/04/2000:00Eppegem-Liedekerke -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Laar

2.Vr-06/09/1920:15

Laar

-Leeuw C5 -0

3

33
3.Vr-13/09/1920:15

Laar

-Mazenzele Opwijk B1 -4036
4.Za-21/09/1915:00Zemst B-

Laar

0 -5

3

64
5.Vr-27/09/1920:15

Laar

-Veldkanteva's1 -1174
6.Za-05/10/1918:00Liedekerke-

Laar

0 -12

3

104
7.Vr-11/10/1920:15

Laar

-Eppegem6 -2

3

134
8.Za-19/10/1918:00Pepingen-Halle-

Laar

0 -2

3

163
1.Za-26/10/1916:00Ol.Anderlecht-

Laar

0 -16

3

192
9.Vr-08/11/1920:15

Laar

-SK Londerzeel1 -0

3

222
10.Zo-17/11/1911:15Ternat B-

Laar

2 -4

3

252
11.Vr-22/11/1920:15

Laar

-Rode-De Hoek11 -0

3

282
12.Vr-29/11/1920:15

Laar

-Ol.Anderlecht10 -0

3

312
14.Za-25/01/2018:30Mazenzele Opwijk B-

Laar

9 -30313
15.Wo-05/02/2020:15

Laar

-Zemst B3 -0

3

343
16.Za-08/02/2015:00Veldkanteva's-

Laar

1 -00343
17.Vr-14/02/2020:15

Laar

-Liedekerke5 -0F1

3

373
13.Zo-23/02/2009:30Leeuw C-

Laar

1 -11383
18.Zo-08/03/2010:30Eppegem-

Laar

-.
19.Vr-13/03/2018:30

Laar

-Pepingen-Halle -.
20.Za-21/03/2000:00SK Londerzeel-

Laar

-.
21.Za-28/03/2000:00

Laar

-Ternat B -.
22.Za-25/04/2000:00Rode-De Hoek-

Laar

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (9/11)

1Mazenzele Opwijk B2553:5+48
2Veldkanteva's2444:15+29
3Laar2243:7+36
4Leeuw C*1926:11+15
5Ternat B**1638:8+30
6SK Londerzeel*1527:13+14
7Pepingen-Halle1517:8+9
8Rode-De Hoek*1324:19+5
9Eppegem**928:17+11
10Liedekerke*412:38-26
11Zemst B47:43-36
12Ol.Anderlecht*04:59-55

alle wedstrijden (17/22)

1Mazenzele Opwijk B49101:9+92
2Veldkanteva's*3966:23+43
3Laar3886:20+66
4SK Londerzeel2845:33+12
5Leeuw C*2834:340
6Ternat B*2665:28+37
7Pepingen-Halle2129:34-5
8Eppegem*2062:42+20
9Rode-De Hoek*1529:56-27
10Ol.Anderlecht918:118-100
11Zemst B*712:75-63
12Liedekerke719:94-75

uitwedstrijden (9/11)

1Mazenzele Opwijk B*2448:4+44
2Laar*1643:13+30
3Veldkanteva's**1522:8+14
4SK Londerzeel1318:20-2
5Eppegem1134:25+9
6Ternat B1027:20+7
7Leeuw C*98:23-15
8Ol.Anderlecht914:59-45
9Pepingen-Halle*612:26-14
10Zemst B**35:32-27
11Liedekerke37:56-49
12Rode-De Hoek*25:37-32