www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 23/02/2020

vbal4

Brabant : 3de Provinciale A

speeldag 1

vrijdag 30/08/2019

20:30SK Londerzeel-

Veldkanteva's

1-2

zaterdag 31/08/2019

18:00

Pepingen-Halle

-Liedekerke3-0
19:00Rode-De Hoek-

Mazenzele Opwijk B

0-9

zondag 01/09/2019

09:30

Leeuw C

-Eppegem4-0

zaterdag 26/10/2019

16:00Ol.Anderlecht-

Laar

0-16

zaterdag 02/11/2019

20:15

Ternat B

-Zemst B10-1

speeldag 2

vrijdag 06/09/2019

20:15

Laar

-Leeuw C5-0

zaterdag 07/09/2019

15:00

Veldkanteva's

-Ternat B3-0
.Zemst B-Rode-De Hoek1-1
18:00Liedekerke-

SK Londerzeel

1-3
18:30

Mazenzele Opwijk B

-Ol.Anderlecht11-0

zondag 03/11/2019

10:30Eppegem-

Pepingen-Halle

1-3

speeldag 3

vrijdag 13/09/2019

20:15Laar-

Mazenzele Opwijk B

1-4
20:30

SK Londerzeel

-Eppegem5-3

zaterdag 14/09/2019

18:00

Ternat B

-Liedekerke6-0
19:00Rode-De Hoek-Veldkanteva's2-2

zondag 15/09/2019

09:30

Leeuw C

-Pepingen-Halle4-2

zondag 12/01/2020

13:00Ol.Anderlecht-

Zemst B

0-1

speeldag 4

zaterdag 21/09/2019

15:00Zemst B-

Laar

0-5
.

Veldkanteva's

-Ol.Anderlecht13-2
18:00Liedekerke-Rode-De Hoek2-2
.Pepingen-Halle-SK Londerzeel1-1
18:30

Mazenzele Opwijk B

-Leeuw C5-0F1

zondag 22/09/2019

10:30

Eppegem

-Ternat B7-0

speeldag 5

vrijdag 27/09/2019

20:15Laar-Veldkanteva's1-1

zaterdag 28/09/2019

19:00

Rode-De Hoek

-Eppegem3-1

zondag 29/09/2019

09:30

Leeuw C

-SK Londerzeel4-1
.

Ternat B

-Pepingen-Halle6-2
12:45Ol.Anderlecht-

Liedekerke

0-5F1

zaterdag 26/10/2019

18:30

Mazenzele Opwijk B

-Zemst B4-0

speeldag 6

zaterdag 05/10/2019

15:00Zemst B-

Leeuw C

0-2
.Veldkanteva's-

Mazenzele Opwijk B

0-10
18:00Liedekerke-

Laar

0-12
18:30

Pepingen-Halle

-Rode-De Hoek2-0

zondag 06/10/2019

10:30

Eppegem

-Ol.Anderlecht13-1

woensdag 30/10/2019

20:00

SK Londerzeel

-Ternat B2-1

speeldag 7

vrijdag 11/10/2019

20:15

Laar

-Eppegem6-2

zaterdag 12/10/2019

15:00Zemst B-

Veldkanteva's

0-7
16:00

Leeuw C

-Ternat B2-1
18:30

Mazenzele Opwijk B

-Liedekerke8-0
19:00Rode-De Hoek-

SK Londerzeel

2-3

zondag 08/03/2020

15:00Ol.Anderlecht-Pepingen-Halle-

speeldag 8

vrijdag 18/10/2019

20:30SK Londerzeel-

Ol.Anderlecht

0-5F1

zaterdag 19/10/2019

15:00

Veldkanteva's

-Leeuw C7-2
18:00Pepingen-Halle-

Laar

0-2
.

Liedekerke

-Zemst B6-2
.

Ternat B

-Rode-De Hoek9-0

zondag 20/10/2019

10:30Eppegem-

Mazenzele Opwijk B

2-4

speeldag 9

vrijdag 08/11/2019

20:15

Laar

-SK Londerzeel1-0

zaterdag 09/11/2019

14:30

Veldkanteva's

-Liedekerke10-1
15:00Zemst B-

Eppegem

1-10
17:15

Mazenzele Opwijk B

-Pepingen-Halle5-0

zondag 10/11/2019

09:30

Leeuw C

-Rode-De Hoek4-2
12:45Ol.Anderlecht-

Ternat B

0-12

speeldag 10

vrijdag 15/11/2019

20:30SK Londerzeel-

Mazenzele Opwijk B

0-2

zaterdag 16/11/2019

18:00

Pepingen-Halle

-Zemst B1-0
19:00Rode-De Hoek-

Ol.Anderlecht

0-1

zondag 17/11/2019

09:30

Leeuw C

-Liedekerke6-1
10:30Eppegem-

Veldkanteva's

1-3
11:15Ternat B-

Laar

2-4

speeldag 11

vrijdag 22/11/2019

20:15

Laar

-Rode-De Hoek11-0

zaterdag 23/11/2019

14:30

Veldkanteva's

-Pepingen-Halle3-0
15:00Zemst B-

SK Londerzeel

1-5
17:15

Mazenzele Opwijk B

-Ternat B4-0

zondag 24/11/2019

12:45Ol.Anderlecht-

Leeuw C

1-2

zaterdag 11/01/2020

18:00Liedekerke-

Eppegem

1-6

speeldag 12

vrijdag 29/11/2019

20:15

Laar

-Ol.Anderlecht10-0

zaterdag 30/11/2019

14:30

Veldkanteva's

-SK Londerzeel4-0
15:00Zemst B-

Ternat B

0-5F1
18:00Liedekerke-

Pepingen-Halle

0-3
18:30

Mazenzele Opwijk B

-Rode-De Hoek5-0F1

zondag 01/12/2019

10:30

Eppegem

-Leeuw C2-1

speeldag 13

vrijdag 17/01/2020

20:30

SK Londerzeel

-Liedekerke12-0

zaterdag 18/01/2020

18:00Pepingen-Halle-Eppegem2-2
18:30Ol.Anderlecht-

Mazenzele Opwijk B

0-9
19:00

Rode-De Hoek

-Zemst B8-1

zondag 23/02/2020

09:30Leeuw C-Laar1-1

zaterdag 29/02/2020

18:00Ternat B-Veldkanteva's-

speeldag 14

zaterdag 25/01/2020

14:30

Veldkanteva's

-Rode-De Hoek3-0
15:00

Zemst B

-Ol.Anderlecht4-1
18:00Pepingen-Halle-

Leeuw C

0-1
.Liedekerke-

Ternat B

0-6
18:30

Mazenzele Opwijk B

-Laar9-3

zondag 26/01/2020

10:30Eppegem-

SK Londerzeel

2-5

speeldag 15

vrijdag 31/01/2020

20:30

SK Londerzeel

-Pepingen-Halle4-0

zaterdag 01/02/2020

18:00Ternat B-Eppegem1-1
19:00

Rode-De Hoek

-Liedekerke6-0

zondag 02/02/2020

09:30Leeuw C-

Mazenzele Opwijk B

1-3
11:15Ol.Anderlecht-

Veldkanteva's

1-5

woensdag 05/02/2020

20:15

Laar

-Zemst B3-0

speeldag 16

vrijdag 07/02/2020

20:30

SK Londerzeel

-Leeuw C3-0

zaterdag 08/02/2020

15:00Zemst B-

Mazenzele Opwijk B

0-7
.

Veldkanteva's

-Laar1-0
18:00Liedekerke-

Ol.Anderlecht

2-4
.Pepingen-Halle-Ternat B2-2

zondag 01/03/2020

10:30Eppegem-Rode-De Hoek-

speeldag 17

vrijdag 14/02/2020

20:15

Laar

-Liedekerke5-0F1

zaterdag 15/02/2020

18:00

Ternat B

-SK Londerzeel4-0
18:30Mazenzele Opwijk B-Veldkanteva's2-2
19:00

Rode-De Hoek

-Pepingen-Halle3-2

zondag 16/02/2020

11:15Ol.Anderlecht-

Eppegem

2-9

zondag 05/04/2020

09:30Leeuw C-Zemst B-

speeldag 18

woensdag 09/10/2019

20:00

Pepingen-Halle

-Ol.Anderlecht6-0

vrijdag 06/03/2020

20:30SK Londerzeel-Rode-De Hoek-

zaterdag 07/03/2020

15:00Veldkanteva's-Zemst B-
18:00Ternat B-Leeuw C-
.Liedekerke-Mazenzele Opwijk B-

zondag 08/03/2020

10:30Eppegem-Laar-

speeldag 19

vrijdag 13/03/2020

18:30Laar-Pepingen-Halle-

zaterdag 14/03/2020

15:00Zemst B-Liedekerke-
18:30Mazenzele Opwijk B-Eppegem-
19:00Rode-De Hoek-Ternat B-

zondag 15/03/2020

09:30Leeuw C-Veldkanteva's-
11:15Ol.Anderlecht-SK Londerzeel-

speeldag 20

zaterdag 21/03/2020

00:00Ternat B-Ol.Anderlecht-
.SK Londerzeel-Laar-
.Pepingen-Halle-Mazenzele Opwijk B-
.Eppegem-Zemst B-
.Liedekerke-Veldkanteva's-
.Rode-De Hoek-Leeuw C-

speeldag 21

zaterdag 28/03/2020

00:00Veldkanteva's-Eppegem-
.Zemst B-Pepingen-Halle-
.Mazenzele Opwijk B-SK Londerzeel-
.Laar-Ternat B-
.Ol.Anderlecht-Rode-De Hoek-
.Liedekerke-Leeuw C-

speeldag 22

zaterdag 25/04/2020

00:00Leeuw C-Ol.Anderlecht-
.Rode-De Hoek-Laar-
.Ternat B-Mazenzele Opwijk B-
.SK Londerzeel-Zemst B-
.Pepingen-Halle-Veldkanteva's-
.Eppegem-Liedekerke-

17/22

1.Mazenzele Opwijk B49105
2.Veldkanteva's*39106
3.Laar3875
4.SK Londerzeel2895
5.Leeuw C*2846
6.Ternat B*2686
7.Pepingen-Halle2115
8.Eppegem*2056
9.Rode-De Hoek*1596
10.Ol.Anderlecht935
11.Zemst B*736
12.Liedekerke705
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

17/22

1

2

3

4

5

6

7

1.Mazenzele Opwijk B4916+921018+4448
2.Veldkanteva's*3912+43664+1422
3.Laar3812+66865+3043
4.xSK Londerzeel289+12454-218
5.xLeeuw C*2890343-158
6.xTernat B*268+37653+727
7.xPepingen-Halle216-5292-1412
8.xEppegem*206+20623+934
9.xRode-De Hoek*154-27290-325
10.xOl.Anderlecht93-100183-4514
11.xZemst B*72-63121-275
12.xLiedekerke72-75191-497

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden