www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 14/05/2020

vbal4

Limburg : 1ste Provinciale

speeldag 1

vrijdag 30/08/2019

20:00Bocholt-

Louwel B

5-6
.Fufo-Beringen-

Alken A

2-10

zaterdag 31/08/2019

10:00Eksel-

Hamont 99

0-8
13:00

Diepenbeek A

-Lommel United A4-1
14:30

Pelt

-Bilzen Utd A2-1
15:00

Bokrijk A

-Genk C1-0

zondag 01/09/2019

14:00

Jong St.Truiden B

-BS Sport A4-3

speeldag 2

vrijdag 06/09/2019

20:00

Bilzen Utd A

-Diepenbeek A1-0
.

Louwel B

-Eksel5-0F1

zaterdag 07/09/2019

10:30

Genk C

-Bocholt9-3
11:30

Alken A

-Jong St.Truiden B3-1
13:00

Hamont 99

-Fufo-Beringen2-1
14:30BS Sport A-

Pelt

0-10
15:00

Lommel United A

-Bokrijk A1-0

speeldag 3

vrijdag 13/09/2019

20:00

Bilzen Utd A

-BS Sport A9-1
.Bocholt-

Lommel United A

1-4
.

Fufo-Beringen

-Louwel B3-0

zaterdag 14/09/2019

10:00Eksel-

Genk C

2-12
13:00

Diepenbeek A

-Bokrijk A2-1

zondag 15/09/2019

15:00

Jong St.Truiden B

-Hamont 994-2

woensdag 18/09/2019

19:30

Pelt

-Alken A5-0

speeldag 4

vrijdag 20/09/2019

20:00Louwel B-

Jong St.Truiden B

0-6

zaterdag 21/09/2019

10:30

Genk C

-Fufo-Beringen5-1
11:30

Alken A

-Bilzen Utd A3-0
13:00Hamont 99-Pelt1-1
14:30BS Sport A-

Diepenbeek A

1-5
15:00

Lommel United A

-Eksel13-1
.

Bokrijk A

-Bocholt8-0

speeldag 5

vrijdag 27/09/2019

20:00

Bilzen Utd A

-Hamont 996-1
.Fufo-Beringen-

Lommel United A

1-3

zaterdag 28/09/2019

10:00Eksel-

Bokrijk A

0-6
13:00

Diepenbeek A

-Bocholt8-0
14:30

Pelt

-Louwel B6-1
.BS Sport A-

Alken A

1-10

zondag 29/09/2019

14:00Jong St.Truiden B-

Genk C

1-4

speeldag 6

vrijdag 04/10/2019

20:00Louwel B-

Bilzen Utd A

0-3
.

Bocholt

-Eksel4-1

zaterdag 05/10/2019

10:30Genk C-Pelt1-1
11:30

Alken A

-Diepenbeek A6-1
13:00

Hamont 99

-BS Sport A5-2
15:00

Lommel United A

-Jong St.Truiden B2-0
.Bokrijk A-Fufo-Beringen1-1

speeldag 7

vrijdag 11/10/2019

20:00

Fufo-Beringen

-Bocholt2-1
.

Bilzen Utd A

-Genk C6-1

zaterdag 12/10/2019

11:30

Alken A

-Hamont 994-1
13:00

Diepenbeek A

-Eksel4-1
14:30

Pelt

-Lommel United A3-1
.

BS Sport A

-Louwel B6-5
15:00

Jong St.Truiden B

-Bokrijk A2-1

speeldag 8

vrijdag 18/10/2019

20:00Bocholt-

Jong St.Truiden B

2-3
.Louwel B-

Alken A

0-6

zaterdag 19/10/2019

10:00Eksel-

Fufo-Beringen

0-7
10:30

Genk C

-BS Sport A9-1
13:00

Hamont 99

-Diepenbeek A2-1
15:00Bokrijk A-

Pelt

1-2
.Lommel United A-

Bilzen Utd A

3-4

speeldag 9

vrijdag 25/10/2019

20:00

Bilzen Utd A

-Bokrijk A2-0

zaterdag 26/10/2019

11:30

Alken A

-Genk C5-1
13:00Diepenbeek A-

Fufo-Beringen

1-2
.

Hamont 99

-Louwel B6-1
14:30

Pelt

-Bocholt8-4
.BS Sport A-

Lommel United A

3-8
15:00

Jong St.Truiden B

-Eksel7-1

speeldag 10

woensdag 30/10/2019

20:00

Fufo-Beringen

-Jong St.Truiden B1-0

vrijdag 01/11/2019

20:00Louwel B-

Diepenbeek A

0-3
.Bocholt-Bilzen Utd A2-2

zaterdag 02/11/2019

10:00Eksel-

Pelt

0-12
10:30Genk C-

Hamont 99

1-2
14:30Lommel United A-

Alken A

2-5
.

Bokrijk A

-BS Sport A13-0

speeldag 11

vrijdag 08/11/2019

20:00

Bilzen Utd A

-Eksel4-0
.Louwel B-

Genk C

0-3

zaterdag 09/11/2019

11:30Alken A-Bokrijk A3-3
13:00Hamont 99-

Lommel United A

3-5
.

Diepenbeek A

-Jong St.Truiden B3-2
14:30

Pelt

-Fufo-Beringen7-2
.BS Sport A-

Bocholt

2-5

speeldag 12

donderdag 14/11/2019

19:30

Diepenbeek A

-Genk C2-1

vrijdag 15/11/2019

20:00Fufo-Beringen-

Bilzen Utd A

1-4
.Bocholt-

Alken A

4-5

zaterdag 16/11/2019

10:00Eksel-

BS Sport A

0-2
14:30

Lommel United A

-Louwel B5-0F1
.Bokrijk A-Hamont 991-1

zondag 17/11/2019

14:00Jong St.Truiden B-

Pelt

1-6

speeldag 13

vrijdag 22/11/2019

20:00Louwel B-

Bokrijk A

1-8
.Bilzen Utd A-Jong St.Truiden B3-3

zaterdag 23/11/2019

10:30Genk C-Lommel United A1-1
11:30

Alken A

-Eksel9-0
13:00Hamont 99-Bocholt2-2
14:30

Pelt

-Diepenbeek A1-0
.BS Sport A-

Fufo-Beringen

1-5

speeldag 14

vrijdag 29/11/2019

20:00Louwel B-

Bocholt

1-2
.Bilzen Utd A-

Pelt

1-4

zaterdag 30/11/2019

10:30Genk C-

Bokrijk A

1-4
11:30

Alken A

-Fufo-Beringen3-1
13:00

Hamont 99

-Eksel5-0
14:30

Lommel United A

-Diepenbeek A3-0
.

BS Sport A

-Jong St.Truiden B2-1

speeldag 15

vrijdag 06/12/2019

20:00Fufo-Beringen-

Hamont 99

0-1

zaterdag 07/12/2019

10:00Eksel-

Louwel B

2-4
13:00Diepenbeek A-

Bilzen Utd A

2-4
14:00

Bocholt

-Genk C5-2
14:30

Pelt

-BS Sport A9-0
.Bokrijk A-

Lommel United A

2-4

zondag 08/12/2019

14:00Jong St.Truiden B-Alken A3-3

speeldag 16

vrijdag 13/12/2019

20:00Louwel B-

Fufo-Beringen

0-5

zaterdag 14/12/2019

10:30

Genk C

-Eksel5-0F1
11:30Alken A-Pelt4-4
13:00

Hamont 99

-Jong St.Truiden B6-4
14:30BS Sport A-

Bilzen Utd A

0-6F1
.

Bokrijk A

-Diepenbeek A3-2
.Lommel United A-

Bocholt

3-9

speeldag 17

vrijdag 03/01/2020

20:00Bocholt-

Bokrijk A

1-2
.Bilzen Utd A-

Alken A

1-5
.Fufo-Beringen-Genk C2-2

zaterdag 04/01/2020

10:00Eksel-

Lommel United A

2-9
13:00

Diepenbeek A

-BS Sport A7-1
14:30

Pelt

-Hamont 992-1

zondag 05/01/2020

14:00

Jong St.Truiden B

-Louwel B5-0F1

speeldag 18

vrijdag 10/01/2020

20:00Louwel B-

Pelt

0-3

zaterdag 11/01/2020

10:30Genk C-

Jong St.Truiden B

0-3
11:00

Bokrijk A

-Eksel8-0
12:00

Alken A

-BS Sport A14-2
13:00Hamont 99-Bilzen Utd A1-1
14:30Lommel United A-

Fufo-Beringen

0-3

vrijdag 21/02/2020

20:00Bocholt-

Diepenbeek A

0-2

speeldag 19

vrijdag 17/01/2020

20:00Fufo-Beringen-Bokrijk A0-0
.

Bilzen Utd A

-Louwel B1-0

zaterdag 18/01/2020

10:00Eksel-

Bocholt

1-5
13:00Diepenbeek A-

Alken A

3-4
14:30BS Sport A-

Hamont 99

0-6
.

Pelt

-Genk C4-0

zondag 19/01/2020

14:00

Jong St.Truiden B

-Lommel United A3-2

speeldag 20

vrijdag 24/01/2020

20:00

Louwel B

-BS Sport A9-0
.Bocholt-

Fufo-Beringen

1-3

zaterdag 25/01/2020

09:45

Genk C

-Bilzen Utd A3-0
10:00Eksel-

Diepenbeek A

0-6
13:00Hamont 99-

Alken A

0-9
14:30

Bokrijk A

-Jong St.Truiden B3-0
.Lommel United A-Pelt2-2

speeldag 21

vrijdag 31/01/2020

20:00

Bilzen Utd A

-Lommel United A3-2
.

Fufo-Beringen

-Eksel5-0F1

zaterdag 01/02/2020

12:00

Alken A

-Louwel B5-0F1
13:00Diepenbeek A-

Hamont 99

1-2
14:30

Pelt

-Bokrijk A3-2

zondag 02/02/2020

14:00

Jong St.Truiden B

-Bocholt5-0F1

zaterdag 22/02/2020

14:30BS Sport A-

Genk C

0-11

speeldag 22

vrijdag 07/02/2020

20:00Louwel B-

Hamont 99

0-5F1
.Bocholt-

Pelt

0-4
.Fufo-Beringen-

Diepenbeek A

1-3

zaterdag 08/02/2020

10:00Eksel-

Jong St.Truiden B

1-11
10:30Genk C-

Alken A

0-3
15:00Bokrijk A-Bilzen Utd A1-1
.

Lommel United A

-BS Sport A7-0

speeldag 23

vrijdag 14/02/2020

20:00

Bilzen Utd A

-Bocholt3-1

zaterdag 15/02/2020

12:00Alken A-Lommel United A2-2
13:00Diepenbeek A-Louwel B2-2
.Hamont 99-

Genk C

0-4
14:30BS Sport A-

Bokrijk A

1-3
.

Pelt

-Eksel5-0F1

zondag 16/02/2020

14:00Jong St.Truiden B-

Fufo-Beringen

0-4

speeldag 24

vrijdag 28/02/2020

20:00

Fufo-Beringen

-Pelt2-1

zaterdag 29/02/2020

10:30

Genk C

-Louwel B3-0
15:00Lommel United A-Hamont 991-1
.Bokrijk A-

Alken A

0-2
16:00Jong St.Truiden B-

Diepenbeek A

1-2

woensdag 08/04/2020

00:00Bocholt-BS Sport A-PP
.Eksel-Bilzen Utd A-PP

speeldag 25

vrijdag 06/03/2020

20:00Bilzen Utd A-

Fufo-Beringen

1-2
.

Louwel B

-Lommel United A4-1

zaterdag 07/03/2020

10:30Genk C-Diepenbeek A1-1
12:00

Alken A

-Bocholt5-0F1
13:00Hamont 99-Bokrijk A1-1
14:30

BS Sport A

-Eksel9-1
16:00Pelt-

Jong St.Truiden B

1-2

speeldag 26

zaterdag 04/04/2020

00:00Eksel-Alken A-PP
.Diepenbeek A-Pelt-PP
.Bocholt-Hamont 99-PP
.Fufo-Beringen-BS Sport A-PP
.Bokrijk A-Louwel B-PP
.Lommel United A-Genk C-PP
.Jong St.Truiden B-Bilzen Utd A-PP

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

25/25

1

2

3

4

5

6

7

Alken A6420+9112810+4162
2.xPelt6119+791067+3750
3.xBilzen Utd A*47,9214,58+30,2169,795,21+8,3327,08
4.xFufo-Beringen4213+10578+1537
5.xHamont 994212+13656+1131
6.xDiepenbeek A4113+24656+626
7.xLommel United A4012+28856+1143
8.xBokrijk A3911+42735+1331
9.xJong St.Truiden B3812+17725+936
10.xGenk C3711+32805+1341
11.xBocholt*20,836,25-35,4259,384,17-26,0433,33
12.xLouwel B165-55392-3019
13.xBS Sport A*12,54,17-129,1739,581,04-77,0812,5
14.xEksel*00-158,3313,540-81,255,21

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden