www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 28/10/2020

vbal4

Limburg : 2de Provinciale

speeldag 1

vrijdag 04/09/2020

20:00BS Sport-St.Truiden B-PP

zaterdag 05/09/2020

10:00Diepenbeek B-Piringen-PP
.Wiemismeer-Lille-PP
13:30Lommel United B-Standaard Elen-PP
15:00

SWL Maaseik

-Kadijk-PP
.Bokrijk B-Bocholt B-PP

zondag 06/09/2020

13:30Zepperen-Brustem-Eksel-PP

vrij: Maasland NO

speeldag 2

vrijdag 11/09/2020

20:00Maasland NO-

Zepperen-Brustem

1-3

zaterdag 12/09/2020

10:00Lille-
SWL Maaseik
-
.

Eksel

-Bokrijk B7-0
13:30Piringen-Lommel United B2-2
14:45

Bocholt B

-Diepenbeek B7-1
15:00Kadijk-

BS Sport

3-6
.Standaard Elen-Wiemismeer3-3

vrij: St.Truiden B

speeldag 3

vrijdag 18/09/2020

20:00

BS Sport

-Lille7-0

zaterdag 19/09/2020

10:00

Wiemismeer

-Piringen5-2
12:00Diepenbeek B-

Eksel

1-5
12:15Lommel United B-Bocholt B-PP
15:00

Bokrijk B

-Maasland NO5-3
.

SWL Maaseik

-Standaard Elen-

zondag 20/09/2020

14:00

St.Truiden B

-Kadijk8-0

vrij: Zepperen-Brustem

speeldag 4

vrijdag 25/09/2020

20:00

Maasland NO

-Diepenbeek B7-3

zaterdag 26/09/2020

10:00

Eksel

-Lommel United B16-0
10:30Lille-

St.Truiden B

1-10
13:30Piringen-
SWL Maaseik
-
14:45Bocholt B-

Wiemismeer

1-2
15:00

Standaard Elen

-BS Sport2-1

zondag 27/09/2020

13:30Zepperen-Brustem-

Bokrijk B

0-1

vrij: Kadijk

speeldag 5

vrijdag 02/10/2020

20:00

BS Sport

-Piringen8-3

zaterdag 03/10/2020

10:00Diepenbeek B-

Zepperen-Brustem

0-8
.

Wiemismeer

-Eksel3-2
12:15

Lommel United B

-Maasland NO3-2
15:00

Kadijk

-Lille2-0
.

SWL Maaseik

-Bocholt B-

zondag 04/10/2020

14:00

St.Truiden B

-Standaard Elen2-0

vrij: Bokrijk B

speeldag 6

vrijdag 09/10/2020

20:00

Maasland NO

-Wiemismeer2-0

zaterdag 10/10/2020

10:00Eksel-
SWL Maaseik
-
13:00Piringen-

St.Truiden B

1-10
14:45Bocholt B-

BS Sport

1-6
15:00

Bokrijk B

-Diepenbeek B1-0
.

Standaard Elen

-Kadijk3-1

zondag 11/10/2020

13:30Zepperen-Brustem-Lommel United B-PP

vrij: Lille

speeldag 7

vrijdag 16/10/2020

20:00BS Sport-Eksel-PP

zaterdag 17/10/2020

10:00Wiemismeer-Zepperen-Brustem-PP
.Lille-Standaard Elen-PP
13:30Lommel United B-Bokrijk B-PP
15:00Kadijk-Piringen-PP
.

SWL Maaseik

-Maasland NO-

zondag 18/10/2020

14:00St.Truiden B-Bocholt B-PP

vrij: Diepenbeek B

speeldag 8

vrijdag 23/10/2020

20:00Maasland NO-BS Sport-PP

zaterdag 24/10/2020

10:00Eksel-St.Truiden B-PP
.Diepenbeek B-Lommel United B-PP
13:30Piringen-Lille-PP
14:45Bocholt B-Kadijk-PP
15:00Bokrijk B-Wiemismeer-PP

zondag 25/10/2020

13:30Zepperen-Brustem-
SWL Maaseik
-

vrij: Standaard Elen

speeldag 9

vrijdag 30/10/2020

20:00BS Sport-Zepperen-Brustem-PP
.Standaard Elen-Piringen-PP

zaterdag 31/10/2020

10:00Wiemismeer-Diepenbeek B-PP
.Lille-Bocholt B-PP
15:00Kadijk-Eksel-PP
.

SWL Maaseik

-Bokrijk B-

zondag 01/11/2020

14:00St.Truiden B-Maasland NO-PP

vrij: Lommel United B

speeldag 10

vrijdag 06/11/2020

20:00Maasland NO-Kadijk-PP

zondag 08/11/2020

14:30Bocholt B-Standaard Elen-PP
.Lommel United B-Wiemismeer-PP
.Eksel-Lille-PP
.Bokrijk B-BS Sport-PP
.Zepperen-Brustem-St.Truiden B-PP
.Diepenbeek B-
SWL Maaseik
-

vrij: Piringen

speeldag 11

vrijdag 13/11/2020

20:00BS Sport-Diepenbeek B-PP

zaterdag 14/11/2020

10:00Lille-Maasland NO-PP
13:30Piringen-Bocholt B-PP
14:30Standaard Elen-Eksel-PP
.Kadijk-Zepperen-Brustem-PP

zondag 15/11/2020

14:00St.Truiden B-Bokrijk B-PP

zondag 08/05/2022

00:00

SWL Maaseik

-Lommel United B-

vrij: Wiemismeer

speeldag 12

vrijdag 20/11/2020

20:00Maasland NO-Standaard Elen-PP

zaterdag 21/11/2020

10:00Eksel-Piringen-PP
.Diepenbeek B-St.Truiden B-PP
13:30Lommel United B-BS Sport-PP
14:30Bokrijk B-Kadijk-PP

zondag 22/11/2020

13:30Zepperen-Brustem-Lille-PP

maandag 09/05/2022

00:00Wiemismeer-
SWL Maaseik
-

vrij: Bocholt B

speeldag 13

maandag 29/11/2021

00:00BS Sport-Wiemismeer-
.St.Truiden B-Lommel United B-
.Kadijk-Diepenbeek B-
.Lille-Bokrijk B-
.Standaard Elen-Zepperen-Brustem-
.Piringen-Maasland NO-
.Bocholt B-Eksel-

vrij: SWL Maaseik

speeldag 14

woensdag 11/05/2022

00:00Maasland NO-Bocholt B-
.Zepperen-Brustem-Piringen-
.Bokrijk B-Standaard Elen-
.Diepenbeek B-Lille-
.Lommel United B-Kadijk-
.Wiemismeer-St.Truiden B-
.

SWL Maaseik

-BS Sport-

vrij: Eksel

speeldag 15

donderdag 12/05/2022

00:00St.Truiden B-
SWL Maaseik
-
.Kadijk-Wiemismeer-
.Lille-Lommel United B-
.Standaard Elen-Diepenbeek B-
.Piringen-Bokrijk B-
.Bocholt B-Zepperen-Brustem-
.Eksel-Maasland NO-

vrij: BS Sport

speeldag 16

vrijdag 13/05/2022

00:00St.Truiden B-BS Sport-
.Eksel-Zepperen-Brustem-
.Bocholt B-Bokrijk B-
.Piringen-Diepenbeek B-
.Standaard Elen-Lommel United B-
.Lille-Wiemismeer-
.Kadijk-
SWL Maaseik
-

vrij: Maasland NO

speeldag 17

zaterdag 14/05/2022

00:00Zepperen-Brustem-Maasland NO-
.BS Sport-Kadijk-
.

SWL Maaseik

-Lille-
.Wiemismeer-Standaard Elen-
.Lommel United B-Piringen-
.Diepenbeek B-Bocholt B-
.Bokrijk B-Eksel-

vrij: St.Truiden B

speeldag 18

zondag 15/05/2022

00:00Lille-BS Sport-
.Kadijk-St.Truiden B-
.Maasland NO-Bokrijk B-
.Eksel-Diepenbeek B-
.Bocholt B-Lommel United B-
.Piringen-Wiemismeer-
.Standaard Elen-
SWL Maaseik
-

vrij: Zepperen-Brustem

speeldag 19

maandag 16/05/2022

00:00Diepenbeek B-Maasland NO-
.Bokrijk B-Zepperen-Brustem-
.St.Truiden B-Lille-
.BS Sport-Standaard Elen-
.

SWL Maaseik

-Piringen-
.Wiemismeer-Bocholt B-
.Lommel United B-Eksel-

vrij: Kadijk

speeldag 20

dinsdag 17/05/2022

00:00Piringen-BS Sport-
.Standaard Elen-St.Truiden B-
.Lille-Kadijk-
.Zepperen-Brustem-Diepenbeek B-
.Maasland NO-Lommel United B-
.Eksel-Wiemismeer-
.Bocholt B-
SWL Maaseik
-

vrij: Bokrijk B

speeldag 21

woensdag 18/05/2022

00:00Wiemismeer-Maasland NO-
.Lommel United B-Zepperen-Brustem-
.Diepenbeek B-Bokrijk B-
.Kadijk-Standaard Elen-
.St.Truiden B-Piringen-
.BS Sport-Bocholt B-
.

SWL Maaseik

-Eksel-

vrij: Lille

speeldag 22

donderdag 19/05/2022

00:00Eksel-BS Sport-
.Bocholt B-St.Truiden B-
.Piringen-Kadijk-
.Standaard Elen-Lille-
.Bokrijk B-Lommel United B-
.Zepperen-Brustem-Wiemismeer-
.Maasland NO-
SWL Maaseik
-

vrij: Diepenbeek B

speeldag 23

vrijdag 20/05/2022

00:00BS Sport-Maasland NO-
.

SWL Maaseik

-Zepperen-Brustem-
.Wiemismeer-Bokrijk B-
.Lommel United B-Diepenbeek B-
.Lille-Piringen-
.Kadijk-Bocholt B-
.St.Truiden B-Eksel-

vrij: Standaard Elen

speeldag 24

zaterdag 21/05/2022

00:00Zepperen-Brustem-BS Sport-
.Maasland NO-St.Truiden B-
.Eksel-Kadijk-
.Bocholt B-Lille-
.Piringen-Standaard Elen-
.Diepenbeek B-Wiemismeer-
.Bokrijk B-
SWL Maaseik
-

vrij: Lommel United B

speeldag 25

zondag 22/05/2022

00:00Kadijk-Maasland NO-
.St.Truiden B-Zepperen-Brustem-
.BS Sport-Bokrijk B-
.

SWL Maaseik

-Diepenbeek B-
.Wiemismeer-Lommel United B-
.Standaard Elen-Bocholt B-
.Lille-Eksel-

vrij: Piringen

speeldag 26

maandag 23/05/2022

00:00Diepenbeek B-BS Sport-
.Bokrijk B-St.Truiden B-
.Zepperen-Brustem-Kadijk-
.Maasland NO-Lille-
.Eksel-Standaard Elen-
.Bocholt B-Piringen-
.Lommel United B-
SWL Maaseik
-

vrij: Wiemismeer

speeldag 27

dinsdag 24/05/2022

00:00Standaard Elen-Maasland NO-
.Lille-Zepperen-Brustem-
.Kadijk-Bokrijk B-
.St.Truiden B-Diepenbeek B-
.BS Sport-Lommel United B-
.

SWL Maaseik

-Wiemismeer-
.Piringen-Eksel-

vrij: Bocholt B

speeldag 28

woensdag 25/05/2022

00:00Wiemismeer-BS Sport-
.Lommel United B-St.Truiden B-
.Diepenbeek B-Kadijk-
.Bokrijk B-Lille-
.Zepperen-Brustem-Standaard Elen-
.Maasland NO-Piringen-
.Eksel-Bocholt B-

vrij: SWL Maaseik

speeldag 29

donderdag 26/05/2022

00:00Bocholt B-Maasland NO-
.Piringen-Zepperen-Brustem-
.Standaard Elen-Bokrijk B-
.Lille-Diepenbeek B-
.Kadijk-Lommel United B-
.St.Truiden B-Wiemismeer-
.BS Sport-
SWL Maaseik
-

vrij: Eksel

speeldag 30

vrijdag 27/05/2022

00:00

SWL Maaseik

-St.Truiden B-
.Wiemismeer-Kadijk-
.Lommel United B-Lille-
.Diepenbeek B-Standaard Elen-
.Bokrijk B-Piringen-
.Zepperen-Brustem-Bocholt B-
.Maasland NO-Eksel-

vrij: BS Sport

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

5/26

1

2

3

4

5

6

7

1.St.Truiden B*124+28302+1820
2.BS Sport124+19282+713
3.Wiemismeer103+3131-15
4.Eksel*93+26301+37
5.Bokrijk B*93-371-61
6.Standaard Elen*72+180-20
7.Zepperen-Brustem**62+9112+1011
8.Maasland NO62+1150-35
9.Lommel United B**41-1550-162
10.Bocholt B**3109000
11.Kadijk*31-1160-101
12.Piringen*10-1780-85
13.Lille**00-1810-90
14.Diepenbeek B00-2350-114
15.SWL Maaseik0000000

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden