www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 24/10/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen

1ste Provinciale

3/22

  • 1.

    Zele

    9
  • 2.

    Borsbeke A

    9
  • 3.

    Beveren

    7
  • 4.

    Drongen A

    6
  • 5.

    FC Merelbeke A

    6
  • 6.

    Waarschoot

    6
  • 7.

    Evergem Center A

    4
  • 8.

    Mariakerke

    3
  • 9.

    Ninove A

    3
  • 10.

    Sottegem B

    0
  • 11.

    Erembodegem

    0
  • 12.

    Olsa Brakel B

    0

2de Provinciale A

3/22

  • 1.

    Bosdam Beveren B

    9
  • 2.

    Drongen B

    9
  • 3.

    Poesele

    9
  • 4.

    Latem A*

    6
  • 5.

    Moerbeke

    4
  • 6.

    Waasmunster

    4
  • 7.

    Melsele B*

    3
  • 8.

    Hamme-Zogge

    1
  • 9.

    Zwijnaarde

    1
  • 10.

    Zaffelare

    1
  • 11.

    Lembeke

    1
  • 12.

    Sint-Niklaas

    0

2de Provinciale B

3/20

  • 1.

    Ninove B

    9
  • 2.

    FC.Merelbeke B

    7
  • 3.

    Gijzel-Oosterzele A*

    6
  • 4.

    Schelde*

    6
  • 5.

    Schoonaarde

    4
  • 6.

    Kluisbergen*

    3
  • 7.

    Olsene*

    3
  • 8.

    Denderhoutem

    3
  • 9.

    Elene-Grotenberge*

    0
  • 10.

    Nazareth-Eke A

    0
  • 11.

    Denderleeuw

    0
  • 12.

    OB Lebbeke

    AMC

3de Provinciale A

4/18

  • 1.

    Sinaai A*

    7
  • 2.

    Assenede*

    7
  • 3.

    Bosdam Beveren C

    6
  • 4.

    Zelzate**

    6
  • 5.

    Evergem Center B*

    6
  • 6.

    Lokeren-Temse**

    3
  • 7.

    Sint Pauwels**

    1
  • 8.

    Watervliet*

    1
  • 9.

    Evergem 2020**

    0
  • 10.

    Kruibeke**

    0

3de Provinciale B

3/18

  • 1.

    Borsbeke B*

    6
  • 2.

    Zingem

    6
  • 3.

    Ninove C

    6
  • 4.

    Gijzel-Oosterzele B

    6
  • 5.

    Jong G.bergen**

    3
  • 6.

    Gavere-Asper*

    3
  • 7.

    St.-Goriks

    3
  • 8.

    Nazareth-Eke B

    3
  • 9.

    SV.G.bergen*

    0
  • 10.

    Herzele-Ressegem*

    0
  • 11.

    SK Ronse

    AMC

3de Provinciale C

3/20

  • 1.

    Sint-Amandsberg

    9
  • 2.

    Grembergen*

    6
  • 3.

    Sinaai B

    6
  • 4.

    SG.Dendermonde

    4
  • 5.

    Sint-Gillis

    4
  • 6.

    Ooidonck Leerne

    4
  • 7.

    Merendree*

    3
  • 8.

    SK.Merelbeke**

    1
  • 9.

    E.Vinkt

    1
  • 10.

    Berlare*

    1
  • 11.

    Latem B

    0
Bijkomende info, verzameld uit de 6 reeksen, volgt later.
Momenteel zijn deze extra tabellen nog niet erg zinvol.