www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 20/04/2024
Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale
vrijdag 19/04/2024 |
20:00 | Erembodegem | - | Merelbeke A | 0 | - | 2 |
. | Latem A | - | Borsbeke B | 2 | - | 0 |
. | Drongen B | - | Mariakerke A | 2 | - | 0 |
20:30 | Ninove A | - | Evergem Center A | 2 | - | 1 |
zaterdag 20/04/2024 |
17:00 | KSK Beveren | | - | | Olsa Brakel A | 0 | - | 5 | F1 |
vrijdag 26/04/2024 |
20:00 | Mariakerke A | 4 | - | 3 | Latem A | | - | | |
zaterdag 27/04/2024 |
14:00 | Olsa Brakel A | 12 |
- | 6 | Drongen B | | - | | |
15:00 | Merelbeke A | 3 | - | 3 | Eendr.Zele A | | - | | |
19:00 | Evergem Center A | 6 | - | 0 | Erembodegem | | - | | |
20:15 | Borsbeke B | 6 | - | 4 | Ninove A | | - | | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale --> Evergem Center A
periode 1
10/10 |
| Olsa Brakel A | 30 |
2. | Ninove A | 22 |
3. | Evergem Center A | 16 |
4. | Mariakerke A | 14 |
5. | Eendr.Zele A | 13 |
6. | KSK Beveren | 13 |
7. | Drongen B | 13 |
8. | Merelbeke A | 12 |
9. | Latem A | 12 |
10. | Erembodegem | 7 |
11. | Borsbeke B | 6 |
periode 2
10/10 |
| Olsa Brakel A* | 27 |
2. | KSK Beveren | 19 |
3. | Drongen B* | 17 |
4. | Ninove A* | 17 |
5. | Latem A* | 12 |
| Merelbeke A* | 12 |
7. | Eendr.Zele A* | 10 |
8. | Evergem Center A* | 9 |
9. | Mariakerke A* | 8 |
10. | Erembodegem* | 8 |
11. | Borsbeke B* | 6 |
Evergem Center A
1. | Za-30/09/23 | 19:00 | Evergem Center A | - | Eendr.Zele A | 3 - | 5 | | 0 | 0 | | 6 | - |
2. | Za-07/10/23 | 17:00 | KSK Beveren | - | Evergem Center A | 2 - | 4 | | 3 | 3 | | 3 | |
4. | Za-21/10/23 | 15:00 | Merelbeke A | - | Evergem Center A | 1 - | 3 | | 3 | 6 | | 4 | |
5. | Wo-15/11/23 | 20:00 | Olsa Brakel A | - | Evergem Center A | 10 - | 0 | | 0 | 6 | | 5 | |
7. | Vr-24/11/23 | 20:00 | Mariakerke A | - | Evergem Center A | 5 - | 1 | | 0 | 6 | | 7 | |
8. | Za-02/12/23 | 19:00 | Evergem Center A | - | Drongen B | 0 - | 1 | | 0 | 6 | | 8 | |
9. | Vr-08/12/23 | 20:00 | Latem A | - | Evergem Center A | 2 - | 4 | | 3 | 9 | | 8 | |
10. | Za-16/12/23 | 19:00 | Evergem Center A | - | Ninove A | 0 - | 0 | | 1 | 10 | | 7 | |
6. | Za-06/01/24 | 19:00 | Evergem Center A | - | Borsbeke B | 5 - | 1 | | 3 | 13 | | 3 | |
11. | Vr-12/01/24 | 20:00 | Erembodegem | - | Evergem Center A | 1 - | 4 | | 3 | 16 | | 3 | |
15. | Za-24/02/24 | 19:00 | Evergem Center A | - | Merelbeke A | 3 - | 1 | | 3 | 19 | | 3 | |
16. | Za-02/03/24 | 19:00 | Evergem Center A | - | Olsa Brakel A | 0 - | 3 | | 0 | 19 | | 5 | |
12. | Wo-06/03/24 | 20:00 | Eendr.Zele A | - | Evergem Center A | 2 - | 1 | | 0 | 19 | | 5 | |
17. | Za-09/03/24 | 20:15 | Borsbeke B | - | Evergem Center A | 3 - | 1 | | 0 | 19 | | 5 | |
18. | Za-16/03/24 | 19:00 | Evergem Center A | - | Mariakerke A | 2 - | 0 | | 3 | 22 | | 4 | |
19. | Vr-22/03/24 | 20:00 | Drongen B | - | Evergem Center A | 10 - | 2 | | 0 | 22 | | 5 | |
13. | Za-30/03/24 | 20:00 | Evergem Center A | - | KSK Beveren | 2 - | 3 | | 0 | 22 | | 5 | |
20. | Za-13/04/24 | 19:00 | Evergem Center A | - | Latem A | 4 - | 0 | | 3 | 25 | | 5 | |
21. | Vr-19/04/24 | 20:30 | Ninove A | - | Evergem Center A | 2 - | 1 | | 0 | 25 | | 5 | |
22. | Za-27/04/24 | 19:00 | Evergem Center A | - | Erembodegem | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Erembodegem
1. | Za-30/09/23 | 20:15 | Borsbeke B | - | Erembodegem | 4 - | 1 | | | 0 | 0 | | 6 | - |
2. | Vr-06/10/23 | 20:00 | Erembodegem | - | Mariakerke A | 2 - | 1 | | | 3 | 3 | | 3 | |
3. | Vr-13/10/23 | 20:00 | Drongen B | - | Erembodegem | 2 - | 0 | | | 0 | 3 | | 6 | |
4. | Vr-20/10/23 | 20:00 | Erembodegem | - | Latem A | 0 - | 0 | | | 1 | 4 | | 7 | |
5. | Vr-10/11/23 | 20:30 | Ninove A | - | Erembodegem | 2 - | 0 | | | 0 | 4 | | 7 | |
6. | Vr-17/11/23 | 20:00 | Erembodegem | - | Olsa Brakel A | 0 - | 7 | | | 0 | 4 | | 7 | |
8. | Za-02/12/23 | 17:00 | KSK Beveren | - | Erembodegem | 4 - | 0 | | | 0 | 4 | | 10 | |
10. | Vr-15/12/23 | 20:15 | Merelbeke A | - | Erembodegem | 5 - | 0 | | | 0 | 4 | | 11 | - |
7. | Vr-05/01/24 | 20:00 | Erembodegem | - | Eendr.Zele A | 2 - | 1 | | | 3 | 7 | | 10 | |
11. | Vr-12/01/24 | 20:00 | Erembodegem | - | Evergem Center A | 1 - | 4 | | | 0 | 7 | | 10 | |
13. | Vr-26/01/24 | 20:00 | Mariakerke A | - | Erembodegem | 1 - | 0 | | | 0 | 7 | | 11 | - |
14. | Vr-02/02/24 | 20:00 | Erembodegem | - | Drongen B | 1 - | 1 | | | 1 | 8 | | 11 | - |
12. | Vr-09/02/24 | 20:00 | Erembodegem | - | Borsbeke B | 2 - | 1 | | | 3 | 11 | | 10 | |
15. | Vr-23/02/24 | 20:00 | Latem A | - | Erembodegem | 1 - | 0 | | | 0 | 11 | | 10 | |
16. | Vr-01/03/24 | 20:00 | Erembodegem | - | Ninove A | 1 - | 1 | | | 1 | 12 | | 10 | |
17. | Za-09/03/24 | 14:00 | Olsa Brakel A | - | Erembodegem | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 12 | | 11 | - |
18. | Za-16/03/24 | 19:00 | Eendr.Zele A | - | Erembodegem | 4 - | 0 | | | 0 | 12 | | 11 | - |
19. | Vr-22/03/24 | 20:00 | Erembodegem | - | KSK Beveren | 3 - | 2 | | | 3 | 15 | | 10 | |
21. | Vr-19/04/24 | 20:00 | Erembodegem | - | Merelbeke A | 0 - | 2 | | | 0 | 15 | | 10 | |
22. | Za-27/04/24 | 19:00 | Evergem Center A | - | Erembodegem | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (10/10)
1 | Olsa Brakel A* | 27 | +46 |
. | Ninove A | 27 | +15 |
3 | Drongen B | 20 | +15 |
4 | KSK Beveren | 18 | 0 |
5 | Latem A | 16 | -3 |
6 | Erembodegem | 15 | -8 |
7 | Eendr.Zele A | 14 | +1 |
8 | Evergem Center A* | 13 | +5 |
. | Mariakerke A* | 13 | +4 |
10 | Borsbeke B* | 12 | -8 |
11 | Merelbeke A* | 8 | -7 |
alle wedstrijden (20/20)
1 | Olsa Brakel A* | 57 | +91 |
2 | Ninove A* | 39 | +17 |
3 | KSK Beveren | 32 | 0 |
4 | Drongen B* | 30 | +6 |
5 | Evergem Center A* | 25 | -12 |
6 | Merelbeke A* | 24 | -5 |
. | Latem A* | 24 | -18 |
8 | Eendr.Zele A* | 23 | -4 |
9 | Mariakerke A* | 22 | -1 |
10 | Erembodegem* | 15 | -35 |
11 | Borsbeke B* | 12 | -39 |
uitwedstrijden (10/10)
1 | Olsa Brakel A | 30 | +45 |
2 | Merelbeke A | 16 | +2 |
3 | KSK Beveren | 14 | 0 |
4 | Evergem Center A | 12 | -17 |
5 | Ninove A* | 12 | +2 |
6 | Drongen B* | 10 | -9 |
7 | Eendr.Zele A* | 9 | -5 |
8 | Mariakerke A | 9 | -5 |
9 | Latem A* | 8 | -15 |
10 | Erembodegem* | 0 | -27 |
. | Borsbeke B | 0 | -31 |