www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 29/03/20242023-2024, Oost-Vlaanderen-1: OLSA BRAKEL A
Wedstrijden2 | Vr-06/10/23 | 20:00 | Latem A - | Olsa Brakel A | 0 - | 8 | | | 3 | 3 | 3 | |
3 | Za-14/10/23 | 14:00 | Olsa Brakel A - | Merelbeke A | 5 - | 1 | | 3 | | 6 | 2 | |
4 | Vr-20/10/23 | 20:30 | Ninove A - | Olsa Brakel A | 0 - | 2 | | | 3 | 9 | 2 | |
5 | Wo-15/11/23 | 20:00 | Olsa Brakel A - | Evergem Center A | 10 - | 0 | | 3 | | 12 | 1 | |
6 | Vr-17/11/23 | 20:00 | Erembodegem - | Olsa Brakel A | 0 - | 7 | | | 3 | 15 | 1 | |
7 | Za-25/11/23 | 14:00 | Olsa Brakel A - | Borsbeke B | 4 - | 0 | | 3 | | 18 | 1 | |
8 | Za-02/12/23 | 19:00 | Eendr.Zele A - | Olsa Brakel A | 0 - | 3 | | | 3 | 21 | 1 | |
9 | Za-09/12/23 | 14:00 | Olsa Brakel A - | Mariakerke A | 5 - | 0 | F1 | 3 | | 24 | 1 | |
10 | Za-16/12/23 | 14:00 | Olsa Brakel A - | KSK Beveren | 3 - | 0 | | 3 | | 27 | 1 | |
11 | Vr-12/01/24 | 20:00 | Drongen B - | Olsa Brakel A | 0 - | 2 | | | 3 | 30 | 1 | |
13 | Za-27/01/24 | 14:00 | Olsa Brakel A - | Latem A | 5 - | 0 | F1 | 3 | | 33 | 1 | |
14 | Za-03/02/24 | 15:30 | Merelbeke A - | Olsa Brakel A | 0 - | 5 | | | 3 | 36 | 1 | |
15 | Za-24/02/24 | 14:00 | Olsa Brakel A - | Ninove A | 7 - | 2 | | 3 | | 39 | 1 | |
16 | Za-02/03/24 | 19:00 | Evergem Center A - | Olsa Brakel A | 0 - | 3 | | | 3 | 42 | 1 | |
17 | Za-09/03/24 | 14:00 | Olsa Brakel A - | Erembodegem | 5 - | 0 | F1 | 3 | | 45 | 1 | + |
18 | Za-16/03/24 | 20:15 | Borsbeke B - | Olsa Brakel A | 0 - | 7 | | | 3 | 48 | 1 | + |
19 | Za-23/03/24 | 14:00 | Olsa Brakel A - | Eendr.Zele A | 5 - | 0 | F1 | 3 | | 51 | 1 | + |
20 | Vr-12/04/24 | 20:00 | Mariakerke A - | Olsa Brakel A | - | | | | . | | | |
21 | Za-20/04/24 | 17:00 | KSK Beveren - | Olsa Brakel A | - | | | | . | | | |
22 | Za-27/04/24 | 14:00 | Olsa Brakel A - | Drongen B | - | | | . | | | | |
Rangschikking(18/20)⇒ | 1 | Olsa Brakel A* | | 51 | | 17 |
| 2 | Ninove A* | x | 33 | | 10 |
| 3 | KSK Beveren** | x | 26 | | 8 |
| 4 | Drongen B* | x | 24 | | 7 |
| 5 | Evergem Center A** | x | 22 | | 7 |
→ | 6 | Mariakerke A* | x | 22 | | 6 |
| 7 | Merelbeke A** | x | 21 | | 6 |
| . | Latem A* | x | 21 | | 6 |
| 9 | Eendr.Zele A | x | 20 | | 6 |
| 10 | Erembodegem | x | 15 | | 4 |
| 11 | Borsbeke B* | x | 12 | | 4 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van MARIAKERKE A1 | Vr-29/09/23 | 20:00 | Mariakerke A - | Ninove A | 1 - | 3 | | 0 | | 0 | 6 | - |
2 | Vr-06/10/23 | 20:00 | Erembodegem - | Mariakerke A | 2 - | 1 | | | 0 | 0 | 9 | - |
3 | Vr-13/10/23 | 20:00 | Mariakerke A - | Eendr.Zele A | 1 - | 4 | | 0 | | 0 | 10 | - |
4 | Za-21/10/23 | 17:00 | KSK Beveren - | Mariakerke A | 1 - | 3 | | | 3 | 3 | 8 | |
6 | Za-18/11/23 | 15:15 | Merelbeke A - | Mariakerke A | 2 - | 2 | | | 1 | 4 | 7 | |
7 | Vr-24/11/23 | 20:00 | Mariakerke A - | Evergem Center A | 5 - | 1 | | 3 | | 7 | 6 | |
8 | Za-02/12/23 | 17:00 | Borsbeke B - | Mariakerke A | 0 - | 4 | | | 3 | 10 | 6 | |
9 | Za-09/12/23 | 14:00 | Olsa Brakel A - | Mariakerke A | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 10 | 6 | |
10 | Vr-15/12/23 | 20:00 | Mariakerke A - | Drongen B | 3 - | 0 | | 3 | | 13 | 3 | |
11 | Vr-12/01/24 | 20:00 | Latem A - | Mariakerke A | 2 - | 2 | | | 1 | 14 | 4 | |
13 | Vr-26/01/24 | 20:00 | Mariakerke A - | Erembodegem | 1 - | 0 | | 3 | | 17 | 3 | |
14 | Za-03/02/24 | 19:00 | Eendr.Zele A - | Mariakerke A | 1 - | 1 | | | 1 | 18 | 3 | |
12 | Wo-07/02/24 | 20:30 | Ninove A - | Mariakerke A | 2 - | 1 | | | 0 | 18 | 3 | |
15 | Vr-23/02/24 | 20:00 | Mariakerke A - | KSK Beveren | 0 - | 0 | | 1 | | 19 | 4 | |
17 | Vr-08/03/24 | 20:00 | Mariakerke A - | Merelbeke A | 3 - | 4 | | 0 | | 19 | 6 | |
18 | Za-16/03/24 | 19:00 | Evergem Center A - | Mariakerke A | 2 - | 0 | | | 0 | 19 | 8 | |
19 | Vr-22/03/24 | 20:00 | Mariakerke A - | Borsbeke B | 6 - | 1 | | 3 | | 22 | 6 | |
20 | Vr-12/04/24 | 20:00 | Mariakerke A - | Olsa Brakel A | - | | | . | | | | |
21 | Vr-19/04/24 | 20:00 | Drongen B - | Mariakerke A | - | | | | . | | | |
22 | Vr-26/04/24 | 20:00 | Mariakerke A - | Latem A | - | | | . | | | | |
Periode1(10/10)⇒ | 1 | Olsa Brakel A | | 30 | | 2 | Ninove A | x | 22 | | 3 | Evergem Center A | x | 16 | → | 4 | Mariakerke A | x | 14 | | 5 | Eendr.Zele A | x | 13 | | 6 | KSK Beveren | x | 13 | | 7 | Drongen B | x | 13 | | 8 | Merelbeke A | x | 12 | | 9 | Latem A | x | 12 | | 10 | Erembodegem | x | 7 | | 11 | Borsbeke B | x | 6 | | Periode2(8/10)⇒ | 1 | Olsa Brakel A* | | 21 | | 2 | KSK Beveren** | | 13 | | 3 | Drongen B* | x | 11 | | 4 | Ninove A* | x | 11 | | 5 | Latem A* | x | 9 | | . | Merelbeke A** | | 9 | → | 7 | Mariakerke A* | x | 8 | | 8 | Erembodegem | x | 8 | | 9 | Eendr.Zele A | x | 7 | | 10 | Evergem Center A** | x | 6 | | 11 | Borsbeke B* | x | 6 | |
Beste aanval⇒ | Olsa Brakel A | 86 | | Merelbeke A | 35 | | Drongen B | 34 | → | Mariakerke A | 34 | | Ninove A | 34 | | Evergem Center A | 33 | | KSK Beveren | 30 | | Eendr.Zele A | 30 | | Borsbeke B | 24 | | Latem A | 22 | | Erembodegem | 13 | | Beste verdediging⇒ | Olsa Brakel A | 3 | | Ninove A | 21 | | KSK Beveren | 25 | → | Mariakerke A | 30 | | Drongen B | 31 | | Eendr.Zele A | 36 | | Latem A | 38 | | Merelbeke A | 38 | | Erembodegem | 46 | | Evergem Center A | 47 | | Borsbeke B | 60 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.