www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 28/03/2024
Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A
vrijdag 22/03/2024 |
20:00 | Evergem 2020 | - | Klinge | 1 | - | 1 |
zaterdag 23/03/2024 |
10:30 | Sinaai Girls B | - | St-Kruis-Winkel | 0
| - | 5
|
19:00 | Kruibeke | - | St-Pauwels | 3
| - | 1 |
zondag 24/03/2024 |
10:30 | Waasmunster | - | Moerbeke | 0 | - | 1 |
vrijdag 12/04/2024 |
20:00 | St-Kruis-Winkel | 12 | - | 3 | Waasmunster | | - | |
. | Watervliet | 8 | - | 1 | Sinaai Girls B | | - | |
zaterdag 13/04/2024 |
14:30 | Klinge | 9 |
- | 3 | Avanti Stekene | | - | |
zondag 14/04/2024 |
13:00 | Moerbeke | 9 | - | 6 | Evergem 2020 | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A --> Kruibeke
Kruibeke
1. | Za-30/09/23 | 19:00 | Kruibeke | - | Klinge | 3 - | 1 | | | 3 | 3 | | 1 | |
2. | Zo-08/10/23 | 10:30 | Waasmunster | - | Kruibeke | 3 - | 10 | | | 3 | 6 | | 1 | |
3. | Za-14/10/23 | 19:00 | Kruibeke | - | Moerbeke | 1 - | 2 | | | 0 | 6 | | 1 | |
4. | Vr-20/10/23 | 20:00 | Evergem 2020 | - | Kruibeke | 1 - | 2 | | | 3 | 9 | | 1 | |
5. | Za-11/11/23 | 19:00 | Kruibeke | - | St-Kruis-Winkel | 2 - | 1 | | | 3 | 12 | | 2 | |
6. | Za-18/11/23 | 17:00 | Avanti Stekene | - | Kruibeke | 2 - | 4 | | | 3 | 15 | | 1 | |
7. | Za-25/11/23 | 19:00 | Kruibeke | - | Watervliet | 4 - | 4 | | | 1 | 16 | | 1 | |
8. | Vr-01/12/23 | 20:00 | St-Pauwels | - | Kruibeke | 0 - | 0 | | | 1 | 17 | | 1 | |
11. | Za-13/01/24 | 10:30 | Sinaai Girls B | - | Kruibeke | 1 - | 5 | | | 3 | 20 | | 2 | |
13. | Za-27/01/24 | 19:00 | Kruibeke | - | Waasmunster | 1 - | 0 | | | 3 | 23 | | 1 | |
14. | Zo-04/02/24 | 13:00 | Moerbeke | - | Kruibeke | 5 - | 1 | | | 0 | 23 | | 3 | |
12. | Za-10/02/24 | 14:00 | Klinge | - | Kruibeke | 3 - | 1 | | | 0 | 23 | | 4 | |
15. | Za-24/02/24 | 19:00 | Kruibeke | - | Evergem 2020 | 0 - | 1 | | | 0 | 23 | | 4 | |
16. | Vr-01/03/24 | 20:00 | St-Kruis-Winkel | - | Kruibeke | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 23 | | 4 | |
17. | Za-09/03/24 | 19:00 | Kruibeke | - | Avanti Stekene | 6 - | 0 | | | 3 | 26 | | 3 | |
18. | Vr-15/03/24 | 20:00 | Watervliet | - | Kruibeke | 2 - | 2 | | | 1 | 27 | | 5 | |
19. | Za-23/03/24 | 19:00 | Kruibeke | - | St-Pauwels | 3 - | 1 | | | 3 | 30 | | 4 | |
22. | Za-27/04/24 | 19:00 | Kruibeke | - | Sinaai Girls B | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Sinaai Girls B
1. | Za-30/09/23 | 10:30 | Sinaai Girls B | - | Waasmunster | 5 - | 1 | | 3 | 3 | | 1 | |
2. | Vr-06/10/23 | 20:00 | Evergem 2020 | - | Sinaai Girls B | 2 - | 1 | | 0 | 3 | | 3 | |
3. | Za-14/10/23 | 10:30 | Sinaai Girls B | - | Avanti Stekene | 1 - | 1 | | 1 | 4 | | 5 | |
4. | Vr-20/10/23 | 20:00 | St-Pauwels | - | Sinaai Girls B | 2 - | 1 | | 0 | 4 | | 6 | |
9. | Za-04/11/23 | 10:30 | Sinaai Girls B | - | Watervliet | 0 - | 13 | | 0 | 4 | | 6 | |
6. | Za-18/11/23 | 14:00 | Klinge | - | Sinaai Girls B | 4 - | 0 | | 0 | 4 | | 8 | |
7. | Za-25/11/23 | 10:30 | Sinaai Girls B | - | Moerbeke | 1 - | 4 | | 0 | 4 | | 8 | |
8. | Vr-05/01/24 | 20:00 | St-Kruis-Winkel | - | Sinaai Girls B | 2 - | 0 | | 0 | 4 | | 8 | |
11. | Za-13/01/24 | 10:30 | Sinaai Girls B | - | Kruibeke | 1 - | 5 | | 0 | 4 | | 8 | |
13. | Za-27/01/24 | 10:30 | Sinaai Girls B | - | Evergem 2020 | 0 - | 3 | | 0 | 4 | | 8 | |
14. | Za-03/02/24 | 17:00 | Avanti Stekene | - | Sinaai Girls B | 1 - | 1 | | 1 | 5 | | 8 | |
12. | Zo-11/02/24 | 10:30 | Waasmunster | - | Sinaai Girls B | 5 - | 0 | | 0 | 5 | | 9 | - |
15. | Za-24/02/24 | 10:30 | Sinaai Girls B | - | St-Pauwels | 2 - | 2 | | 1 | 6 | | 10 | - |
17. | Za-09/03/24 | 10:30 | Sinaai Girls B | - | Klinge | 0 - | 4 | | 0 | 6 | | 10 | - |
18. | Zo-17/03/24 | 13:00 | Moerbeke | - | Sinaai Girls B | 4 - | 2 | | 0 | 6 | | 10 | - |
19. | Za-23/03/24 | 10:30 | Sinaai Girls B | - | St-Kruis-Winkel | 0 - | 5 | | 0 | 6 | | 10 | - |
20. | Vr-12/04/24 | 20:00 | Watervliet | - | Sinaai Girls B | - | | | . | | | | |
22. | Za-27/04/24 | 19:00 | Kruibeke | - | Sinaai Girls B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (9/9)
1 | St-Kruis-Winkel** | 21 | +18 |
2 | Klinge* | 19 | +17 |
3 | Moerbeke** | 18 | +26 |
4 | Watervliet** | 17 | +17 |
5 | Kruibeke* | 16 | +10 |
6 | Evergem 2020* | 13 | +1 |
7 | St-Pauwels* | 11 | -1 |
8 | Avanti Stekene* | 7 | -14 |
9 | Sinaai Girls B | 5 | -28 |
10 | Waasmunster* | 3 | -20 |
alle wedstrijden (17/18)
1 | St-Kruis-Winkel** | 37 | +36 |
2 | Watervliet** | 34 | +36 |
3 | Moerbeke** | 30 | +25 |
4 | Kruibeke | 30 | +13 |
5 | Klinge* | 29 | +17 |
6 | Evergem 2020** | 23 | +6 |
7 | St-Pauwels* | 18 | -5 |
8 | Avanti Stekene** | 11 | -39 |
9 | Waasmunster* | 6 | -46 |
10 | Sinaai Girls B* | 6 | -43 |
uitwedstrijden (9/9)
1 | Watervliet* | 17 | +19 |
2 | St-Kruis-Winkel* | 16 | +18 |
3 | Kruibeke | 14 | +3 |
4 | Moerbeke* | 12 | -1 |
5 | Evergem 2020** | 10 | +5 |
. | Klinge* | 10 | 0 |
7 | St-Pauwels* | 7 | -4 |
8 | Avanti Stekene** | 4 | -25 |
9 | Waasmunster* | 3 | -26 |
10 | Sinaai Girls B** | 1 | -15 |