Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A(2020-2021)

speeldag 1

vrijdag 25/09/2020

20:00Lokeren-Temse-

Bosdam Beveren C

3-4
.Evergem Center B-

Zelzate

1-2
.Watervliet-Sint Pauwels2-2

zaterdag 26/09/2020

19:30Assenede-Sinaai A4-4

vrij: Evergem 2020 en Kruibeke

speeldag 2

vrijdag 02/10/2020

20:00Evergem 2020-

Evergem Center B

0-2

zaterdag 03/10/2020

10:00

Sinaai A

-Watervliet5-0F1
19:00Kruibeke-

Lokeren-Temse

0-5
20:00Bosdam Beveren C-

Assenede

0-3

vrij: Zelzate en Sint Pauwels

speeldag 3

vrijdag 09/10/2020

20:00

Evergem Center B

-Sint Pauwels4-1
.Watervliet-

Bosdam Beveren C

1-14

zaterdag 10/10/2020

17:00

Zelzate

-Evergem 20204-0
18:30

Assenede

-Kruibeke5-0

vrij: Sinaai A en Lokeren-Temse

speeldag 4

vrijdag 16/10/2020

19:45Sint Pauwels-Zelzate-PP
20:00Lokeren-Temse-Assenede-PP

zaterdag 17/10/2020

10:00Sinaai A-Evergem Center B-PP
19:00Kruibeke-Watervliet-PP

vrij: Evergem 2020 en Bosdam Beveren C

speeldag 5

vrijdag 23/10/2020

20:00Evergem Center B-Bosdam Beveren C-PP
.Watervliet-Lokeren-Temse-PP

zaterdag 24/10/2020

17:00Zelzate-Sinaai A-PP

donderdag 12/05/2022

00:00Evergem 2020-Sint Pauwels-

vrij: Kruibeke en Assenede

speeldag 6

zaterdag 14/11/2020

10:00Sinaai A-Evergem 2020-
19:00Kruibeke-Evergem Center B-
19:30Assenede-Watervliet-
20:00Bosdam Beveren C-Zelzate-

vrij: Lokeren-Temse en Sint Pauwels

speeldag 7

vrijdag 16/10/2020

20:00Evergem 2020-Bosdam Beveren C-

vrijdag 20/11/2020

19:45Sint Pauwels-Sinaai A-
20:00Evergem Center B-Lokeren-Temse-

zaterdag 21/11/2020

17:00Zelzate-Kruibeke-

vrij: Assenede en Watervliet

speeldag 8

vrijdag 27/11/2020

20:00Lokeren-Temse-Zelzate-

zaterdag 28/11/2020

19:30Assenede-Evergem Center B-
20:00Bosdam Beveren C-Sint Pauwels-

zondag 15/05/2022

00:00Kruibeke-Evergem 2020-

vrij: Sinaai A en Watervliet

speeldag 9

zaterdag 12/09/2020

14:00

Sinaai A

-Bosdam Beveren C4-0

donderdag 05/05/2022

00:00Evergem Center B-Watervliet-
.Zelzate-Assenede-
.Evergem 2020-Lokeren-Temse-
.Sint Pauwels-Kruibeke-

speeldag 10

vrijdag 06/05/2022

00:00Kruibeke-Sinaai A-
.Lokeren-Temse-Sint Pauwels-
.Assenede-Evergem 2020-
.Watervliet-Zelzate-

vrij: Evergem Center B en Bosdam Beveren C

speeldag 11

zaterdag 07/05/2022

00:00Evergem 2020-Watervliet-
.Sint Pauwels-Assenede-
.Sinaai A-Lokeren-Temse-
.Bosdam Beveren C-Kruibeke-

vrij: Evergem Center B en Zelzate

speeldag 12

zondag 08/05/2022

00:00Zelzate-Evergem Center B-
.Bosdam Beveren C-Lokeren-Temse-
.Sinaai A-Assenede-
.Sint Pauwels-Watervliet-

vrij: Evergem 2020 en Kruibeke

speeldag 13

maandag 09/05/2022

00:00Lokeren-Temse-Kruibeke-
.Evergem Center B-Evergem 2020-
.Watervliet-Sinaai A-
.Assenede-Bosdam Beveren C-

vrij: Zelzate en Sint Pauwels

speeldag 14

dinsdag 10/05/2022

00:00Sint Pauwels-Evergem Center B-
.Evergem 2020-Zelzate-
.Kruibeke-Assenede-
.Bosdam Beveren C-Watervliet-

vrij: Sinaai A en Lokeren-Temse

speeldag 15

woensdag 11/05/2022

00:00Watervliet-Kruibeke-
.Assenede-Lokeren-Temse-
.Zelzate-Sint Pauwels-
.Evergem Center B-Sinaai A-

vrij: Evergem 2020 en Bosdam Beveren C

speeldag 16

vrijdag 23/10/2020

19:45Sint Pauwels-Evergem 2020-PP

donderdag 12/05/2022

00:00Bosdam Beveren C-Evergem Center B-
.Sinaai A-Zelzate-
.Lokeren-Temse-Watervliet-

vrij: Kruibeke en Assenede

speeldag 17

vrijdag 30/10/2020

20:00Evergem 2020-Sinaai A-PP

vrijdag 13/05/2022

00:00Evergem Center B-Kruibeke-
.Watervliet-Assenede-
.Zelzate-Bosdam Beveren C-

vrij: Lokeren-Temse en Sint Pauwels

speeldag 18

zaterdag 14/05/2022

00:00Lokeren-Temse-Evergem Center B-
.Kruibeke-Zelzate-
.Bosdam Beveren C-Evergem 2020-
.Sinaai A-Sint Pauwels-

vrij: Assenede en Watervliet

speeldag 19

vrijdag 27/11/2020

20:00Evergem 2020-Kruibeke-

zondag 15/05/2022

00:00Zelzate-Lokeren-Temse-
.Evergem Center B-Assenede-
.Sint Pauwels-Bosdam Beveren C-

vrij: Sinaai A en Watervliet

speeldag 20

maandag 16/05/2022

00:00Watervliet-Evergem Center B-
.Assenede-Zelzate-
.Lokeren-Temse-Evergem 2020-
.Kruibeke-Sint Pauwels-
.Bosdam Beveren C-Sinaai A-

speeldag 21

dinsdag 17/05/2022

00:00Sinaai A-Kruibeke-
.Sint Pauwels-Lokeren-Temse-
.Evergem 2020-Assenede-
.Zelzate-Watervliet-

vrij: Evergem Center B en Bosdam Beveren C

speeldag 22

woensdag 18/05/2022

00:00Watervliet-Evergem 2020-
.Assenede-Sint Pauwels-
.Lokeren-Temse-Sinaai A-
.Kruibeke-Bosdam Beveren C-

vrij: Evergem Center B en Zelzate