www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 18/04/2024
Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B
vrijdag 12/04/2024 |
20:00 | Evergem Center B | - | Ooidonck Leerne | 0 | - | 0 |
zaterdag 13/04/2024 |
17:00 | Jago St.-A'berg B | - | VSV Gent | 1 | - | 2 |
woensdag 17/04/2024 |
20:00 | De Pinte | - | Bellem | 8
| - | 0
|
vrijdag 19/04/2024 |
20:00 | Ooidonck Leerne | 4 | - | 9 | Jago St.-A'berg B | | - | |
. | Latem B | 4 | - | 0 | Evergem Center B | | - | |
zaterdag 20/04/2024 |
15:00 | Merelbeke | 12 |
- | 12 | De Pinte | | - | |
19:30 | VSV Gent | 7 | - | 0 | Nazareth-Eke B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Bellem
Evergem Center B
1. | Vr-29/09/23 | 20:00 | Evergem Center B | - | Merelbeke | 1 - | 2 | | | 0 | 0 | | 5 | - |
3. | Vr-13/10/23 | 20:00 | Evergem Center B | - | De Pinte | 0 - | 1 | | | 0 | 0 | | 7 | - |
6. | Vr-17/11/23 | 20:00 | Evergem Center B | - | Jago St.-A'berg B | 1 - | 1 | | | 1 | 1 | | 7 | |
7. | Vr-24/11/23 | 20:15 | Nazareth-Eke B | - | Evergem Center B | 2 - | 0 | | | 0 | 1 | | 8 | |
8. | Vr-01/12/23 | 20:00 | Evergem Center B | - | VSV Gent | 0 - | 5 | F1 | | 0 | 1 | | 8 | |
9. | Vr-08/12/23 | 20:00 | Ooidonck Leerne | - | Evergem Center B | 4 - | 1 | | | 0 | 1 | | 9 | - |
10. | Vr-15/12/23 | 20:00 | Evergem Center B | - | Latem B | 4 - | 0 | | | 3 | 4 | | 8 | |
11. | Vr-12/01/24 | 20:00 | Bellem | - | Evergem Center B | 2 - | 1 | | | 0 | 4 | | 8 | |
14. | Za-03/02/24 | 18:30 | De Pinte | - | Evergem Center B | 5 - | 1 | | | 0 | 4 | | 8 | - |
12. | Za-10/02/24 | 14:30 | Merelbeke | - | Evergem Center B | 2 - | 0 | | | 0 | 4 | | 8 | - |
17. | Za-09/03/24 | 17:00 | Jago St.-A'berg B | - | Evergem Center B | 6 - | 0 | | | 0 | 4 | | 8 | - |
18. | Vr-15/03/24 | 20:00 | Evergem Center B | - | Nazareth-Eke B | 2 - | 0 | | | 3 | 7 | | 8 | |
19. | Za-23/03/24 | 18:00 | VSV Gent | - | Evergem Center B | 4 - | 1 | | | 0 | 7 | | 8 | |
20. | Vr-12/04/24 | 20:00 | Evergem Center B | - | Ooidonck Leerne | 0 - | 0 | | | 1 | 8 | | 8 | |
21. | Vr-19/04/24 | 20:00 | Latem B | - | Evergem Center B | - | | | | . | | | | |
22. | Vr-26/04/24 | 20:00 | Evergem Center B | - | Bellem | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Bellem
1. | Za-30/09/23 | 17:00 | Jago St.-A'berg B | - | Bellem | 4 - | 0 | | 0 | 0 | | 5 | - |
2. | Vr-06/10/23 | 20:00 | Bellem | - | Nazareth-Eke B | 7 - | 1 | | 3 | 3 | | 3 | |
3. | Za-14/10/23 | 18:00 | VSV Gent | - | Bellem | 5 - | 0 | | 0 | 3 | | 4 | |
4. | Vr-20/10/23 | 20:00 | Bellem | - | Ooidonck Leerne | 2 - | 1 | | 3 | 6 | | 3 | |
5. | Vr-10/11/23 | 20:00 | Latem B | - | Bellem | 0 - | 4 | | 3 | 9 | | 2 | |
7. | Vr-24/11/23 | 20:00 | Bellem | - | Merelbeke | 2 - | 3 | | 0 | 9 | | 4 | |
9. | Vr-08/12/23 | 20:00 | Bellem | - | De Pinte | 0 - | 5 | | 0 | 9 | | 4 | |
11. | Vr-12/01/24 | 20:00 | Bellem | - | Evergem Center B | 2 - | 1 | | 3 | 12 | | 3 | |
13. | Vr-26/01/24 | 20:15 | Nazareth-Eke B | - | Bellem | 0 - | 0 | | 1 | 13 | | 3 | |
14. | Vr-02/02/24 | 20:00 | Bellem | - | VSV Gent | 3 - | 2 | | 3 | 16 | | 3 | |
12. | Vr-09/02/24 | 20:00 | Bellem | - | Jago St.-A'berg B | 2 - | 4 | | 0 | 16 | | 4 | |
15. | Vr-23/02/24 | 20:00 | Ooidonck Leerne | - | Bellem | 1 - | 1 | | 1 | 17 | | 4 | |
16. | Vr-01/03/24 | 20:00 | Bellem | - | Latem B | 1 - | 1 | | 1 | 18 | | 4 | |
18. | Za-16/03/24 | 15:00 | Merelbeke | - | Bellem | 5 - | 1 | | 0 | 18 | | 5 | |
20. | Wo-17/04/24 | 20:00 | De Pinte | - | Bellem | 8 - | 0 | | 0 | 18 | | 5 | |
22. | Vr-26/04/24 | 20:00 | Evergem Center B | - | Bellem | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (8/8)
1 | De Pinte | 24 | +67 |
2 | VSV Gent* | 16 | +19 |
3 | Merelbeke* | 15 | +13 |
4 | Bellem | 13 | +1 |
5 | Jago St.-A'berg B* | 12 | +10 |
6 | Ooidonck Leerne* | 10 | -3 |
7 | Evergem Center B* | 8 | -1 |
8 | Nazareth-Eke B* | 4 | -20 |
. | Latem B* | 4 | -24 |
alle wedstrijden (15/16)
1 | De Pinte | 45 | +94 |
2 | VSV Gent | 34 | +39 |
3 | Merelbeke | 28 | +12 |
4 | Jago St.-A'berg B* | 22 | +11 |
5 | Bellem | 18 | -16 |
6 | Ooidonck Leerne* | 15 | -21 |
7 | Latem B* | 14 | -40 |
8 | Evergem Center B* | 8 | -22 |
9 | Nazareth-Eke B* | 4 | -57 |
uitwedstrijden (8/8)
1 | De Pinte* | 21 | +27 |
2 | VSV Gent | 18 | +20 |
3 | Merelbeke | 13 | -1 |
4 | Jago St.-A'berg B* | 10 | +1 |
. | Latem B* | 10 | -16 |
6 | Bellem* | 5 | -17 |
. | Ooidonck Leerne* | 5 | -18 |
8 | Evergem Center B* | 0 | -21 |
. | Nazareth-Eke B* | 0 | -37 |