www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 26/04/20242023-2024, Oost-Vlaanderen-3C: VOORDE-APPELTERRE
Wedstrijden2 | Vr-06/10/23 | 20:00 | Voorde-Appelterre - | VKJ Geraardsbergen | 1 - | 0 | 3 | | 3 | 2 | |
3 | Za-14/10/23 | 15:00 | Moorsel - | Voorde-Appelterre | 0 - | 5 | | 3 | 6 | 1 | |
4 | Vr-20/10/23 | 20:00 | Voorde-Appelterre - | Herzele-Ressegem | 2 - | 0 | 3 | | 9 | 1 | |
5 | Vr-10/11/23 | 20:15 | TK Meldert - | Voorde-Appelterre | 4 - | 0 | | 0 | 9 | 3 | |
6 | Vr-17/11/23 | 20:00 | Voorde-Appelterre - | Jong Dendermonde | 1 - | 2 | 0 | | 9 | 4 | |
7 | Za-25/11/23 | 16:30 | Eendr.Zele B - | Voorde-Appelterre | 4 - | 0 | | 0 | 9 | 5 | |
9 | Za-09/12/23 | 14:30 | St.-Goriks - | Voorde-Appelterre | 2 - | 3 | | 3 | 12 | 6 | |
10 | Vr-15/12/23 | 20:00 | Voorde-Appelterre - | Borsbeke C | 0 - | 2 | 0 | | 12 | 6 | |
11 | Vr-12/01/24 | 20:00 | Schoonaarde B - | Voorde-Appelterre | 3 - | 0 | | 0 | 12 | 6 | |
13 | Vr-26/01/24 | 20:00 | VKJ Geraardsbergen - | Voorde-Appelterre | 0 - | 8 | | 3 | 15 | 6 | |
14 | Vr-02/02/24 | 20:00 | Voorde-Appelterre - | Moorsel | 9 - | 1 | 3 | | 18 | 6 | |
15 | Vr-23/02/24 | 20:00 | Herzele-Ressegem - | Voorde-Appelterre | 2 - | 0 | | 0 | 18 | 6 | |
16 | Vr-01/03/24 | 20:00 | Voorde-Appelterre - | TK Meldert | 2 - | 2 | 1 | | 19 | 6 | |
17 | Za-09/03/24 | 20:30 | Jong Dendermonde - | Voorde-Appelterre | 3 - | 1 | | 0 | 19 | 6 | |
18 | Vr-15/03/24 | 20:00 | Voorde-Appelterre - | Eendr.Zele B | 0 - | 2 | 0 | | 19 | 6 | |
20 | Vr-12/04/24 | 20:00 | Voorde-Appelterre - | St.-Goriks | 1 - | 1 | 1 | | 20 | 7 | |
21 | Zo-21/04/24 | 10:30 | Borsbeke C - | Voorde-Appelterre | 3 - | 1 | | 0 | 20 | 8 | |
22 | Vr-26/04/24 | 20:00 | Voorde-Appelterre - | Schoonaarde B | - | | . | | | | |
Rangschikking(18/18) | 1 | Eendr.Zele B* | | 45 | | 15 |
| 2 | Borsbeke C* | x | 39 | | 12 |
| 3 | TK Meldert* | x | 36 | | 11 |
| 4 | Jong Dendermonde | x | 33 | | 10 |
→ | 5 | Schoonaarde B* | x | 30 | | 10 |
| 6 | Herzele-Ressegem | x | 21 | | 7 |
| 7 | St.-Goriks* | x | 21 | | 6 |
⇒ | 8 | Voorde-Appelterre* | x | 20 | | 6 |
| 9 | VKJ Geraardsbergen* | x | 3 | | 1 |
| . | Moorsel* | x | 3 | | 1 |
| AMC | Hamme-Zogge | x | 0 | | 0 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van SCHOONAARDE B1 | Vr-29/09/23 | 20:00 | VKJ Geraardsbergen - | Schoonaarde B | 1 - | 9 | | | 3 | 3 | 1 | |
2 | Vr-06/10/23 | 20:00 | Schoonaarde B - | Moorsel | 15 - | 1 | | 3 | | 6 | 1 | |
3 | Vr-13/10/23 | 20:00 | Herzele-Ressegem - | Schoonaarde B | 4 - | 2 | | | 0 | 6 | 1 | |
4 | Vr-20/10/23 | 20:00 | Schoonaarde B - | TK Meldert | 4 - | 3 | | 3 | | 9 | 1 | |
5 | Za-04/11/23 | 20:15 | Jong Dendermonde - | Schoonaarde B | 2 - | 3 | | | 3 | 12 | 1 | |
6 | Vr-17/11/23 | 20:00 | Schoonaarde B - | Eendr.Zele B | 1 - | 3 | | 0 | | 12 | 1 | |
8 | Vr-01/12/23 | 20:00 | Schoonaarde B - | St.-Goriks | 4 - | 1 | | 3 | | 15 | 2 | |
9 | Vr-08/12/23 | 20:15 | Borsbeke C - | Schoonaarde B | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 15 | 4 | |
11 | Vr-12/01/24 | 20:00 | Schoonaarde B - | Voorde-Appelterre | 3 - | 0 | | 3 | | 18 | 4 | |
13 | Za-27/01/24 | 14:30 | Moorsel - | Schoonaarde B | 0 - | 17 | | | 3 | 21 | 2 | |
14 | Vr-02/02/24 | 20:00 | Schoonaarde B - | Herzele-Ressegem | 2 - | 1 | | 3 | | 24 | 2 | |
12 | Vr-09/02/24 | 20:00 | Schoonaarde B - | VKJ Geraardsbergen | 5 - | 0 | F1 | 3 | | 27 | 2 | |
15 | Vr-23/02/24 | 20:15 | TK Meldert - | Schoonaarde B | 4 - | 2 | | | 0 | 27 | 2 | |
16 | Vr-01/03/24 | 20:00 | Schoonaarde B - | Jong Dendermonde | 1 - | 0 | | 3 | | 30 | 2 | |
17 | Za-09/03/24 | 16:30 | Eendr.Zele B - | Schoonaarde B | 1 - | 0 | | | 0 | 30 | 3 | |
19 | Za-23/03/24 | 15:00 | St.-Goriks - | Schoonaarde B | 2 - | 1 | | | 0 | 30 | 4 | |
20 | Vr-12/04/24 | 20:00 | Schoonaarde B - | Borsbeke C | 0 - | 5 | F1 | 0 | | 30 | 5 | |
22 | Vr-26/04/24 | 20:00 | Voorde-Appelterre - | Schoonaarde B | - | | | | . | | | |
Beste aanval | TK Meldert | 74 | | Eendr.Zele B | 71 | → | Schoonaarde B | 69 | | Borsbeke C | 61 | | Jong Dendermonde | 54 | ⇒ | Voorde-Appelterre | 34 | | Herzele-Ressegem | 33 | | St.-Goriks | 27 | | Moorsel | 7 | | VKJ Geraardsbergen | 6 | | Beste verdediging | Borsbeke C | 6 | | Eendr.Zele B | 8 | | TK Meldert | 15 | | Jong Dendermonde | 16 | | St.-Goriks | 31 | ⇒ | Voorde-Appelterre | 31 | → | Schoonaarde B | 33 | | Herzele-Ressegem | 44 | | VKJ Geraardsbergen | 92 | | Moorsel | 160 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.