www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 15/05/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 1ste Provinciale

speeldag 1

zondag 01/09/2019

14:00Oudenburg-

FC Heist

1-3
14:30Egem B-Famkes WDM B2-2
.De Ruiter-
Zwevezele B
-
.Avelgem A-Reningelst2-2
15:00Koekelare-

Ruddervoorde A

0-2
.

Staden A

-Zonnebeke4-0
.

Bredene A

-Cercelladies A3-0

vrij: Moerkerke

speeldag 2

zaterdag 07/09/2019

19:00

Reningelst

-Moerkerke3-0

zondag 08/09/2019

13:45Zonnebeke-

Egem B

0-6
14:00

FC Heist

-De Ruiter4-1
.

Cercelladies A

-Avelgem A2-0
15:00

Zwevezele B

-Koekelare-
.

Famkes WDM B

-Oudenburg2-0
.Ruddervoorde A-

Bredene A

1-2

vrij: Staden A

speeldag 3

zondag 15/09/2019

14:00Moerkerke-Cercelladies A2-2
14:15Koekelare-

FC Heist

0-5
14:30Avelgem A-Ruddervoorde A1-1
.

Egem B

-Oudenburg2-1
.De Ruiter-

Famkes WDM B

1-4
15:00Staden A-

Reningelst

1-3
.Bredene A-
Zwevezele B
-

vrij: Zonnebeke

speeldag 4

zaterdag 21/09/2019

19:00

Reningelst

-Zonnebeke3-1

zondag 22/09/2019

14:00

Oudenburg

-De Ruiter3-1
.Cercelladies A-

Staden A

1-2
.FC Heist-

Bredene A

1-3
15:00

Famkes WDM B

-Koekelare1-0
.Ruddervoorde A-

Moerkerke

0-1
.

Zwevezele B

-Avelgem A-

vrij: Egem B

speeldag 5

zondag 29/09/2019

13:45Zonnebeke-

Cercelladies A

3-4
14:15Koekelare-

Oudenburg

2-3
14:30

Egem B

-De Ruiter4-1
.Avelgem A-

FC Heist

1-2
15:00

Staden A

-Ruddervoorde A2-1
.Bredene A-Famkes WDM B0-0
.Moerkerke-
Zwevezele B
-

vrij: Reningelst

speeldag 6

zondag 06/10/2019

14:00

FC Heist

-Moerkerke3-2
.Oudenburg-

Bredene A

1-3
14:30

De Ruiter

-Koekelare5-0
15:00Famkes WDM B-Avelgem A2-2
.Reningelst-

Egem B

2-4
.

Ruddervoorde A

-Zonnebeke8-0
.

Zwevezele B

-Staden A-

vrij: Cercelladies A

speeldag 7

zaterdag 12/10/2019

19:00

Reningelst

-Cercelladies A2-0

zondag 13/10/2019

13:45Zonnebeke-
Zwevezele B
-
14:00

Moerkerke

-Famkes WDM B1-0
14:30Avelgem A-

Oudenburg

0-3
.

Egem B

-Koekelare5-0
15:00Staden A-

FC Heist

2-4
.

Bredene A

-De Ruiter4-0

vrij: Ruddervoorde A

speeldag 8

zondag 20/10/2019

14:00

FC Heist

-Zonnebeke5-0F1
.Cercelladies A-

Egem B

1-2
.

Oudenburg

-Moerkerke5-3
14:15Koekelare-

Bredene A

0-4
14:30

De Ruiter

-Avelgem A4-3
15:00

Famkes WDM B

-Staden A2-0
.Ruddervoorde A-

Reningelst

1-2

vrij: Zwevezele B

speeldag 9

zaterdag 26/10/2019

19:00Reningelst-
Zwevezele B
-

zondag 27/10/2019

13:45Zonnebeke-

Famkes WDM B

1-7
14:00Cercelladies A-

Ruddervoorde A

1-2
.Moerkerke-De Ruiter2-2
14:30

Avelgem A

-Koekelare4-0
.Egem B-

Bredene A

1-2
15:00Staden A-Oudenburg3-3

vrij: FC Heist

speeldag 10

zondag 03/11/2019

13:00Ruddervoorde A-Egem B2-2
13:30

Oudenburg

-Zonnebeke8-2
13:45Koekelare-

Moerkerke

2-4
14:00

FC Heist

-Reningelst3-0
.De Ruiter-

Staden A

1-4
14:30

Zwevezele B

-Cercelladies A-
.

Bredene A

-Avelgem A7-0

vrij: Famkes WDM B

speeldag 11

zaterdag 09/11/2019

19:00Reningelst-

Famkes WDM B

4-7

zondag 10/11/2019

13:15

Zonnebeke

-De Ruiter3-2
14:00

Egem B

-Avelgem A4-0
.Moerkerke-Bredene A1-1
.Cercelladies A-

FC Heist

1-4
14:30Ruddervoorde A-
Zwevezele B
-
.

Staden A

-Koekelare4-1

vrij: Oudenburg

speeldag 12

zondag 17/11/2019

13:30Oudenburg-

Reningelst

1-2
13:45Koekelare-

Zonnebeke

0-4
14:00

FC Heist

-Ruddervoorde A3-0
.Avelgem A-

Moerkerke

1-11
14:30

Bredene A

-Staden A4-2
.

Zwevezele B

-Egem B-
.Famkes WDM B-Cercelladies A2-2

vrij: De Ruiter

speeldag 13

zaterdag 23/11/2019

19:00

Reningelst

-De Ruiter2-0

zondag 24/11/2019

13:45Zonnebeke-Bredene A2-2
14:00Cercelladies A-

Oudenburg

2-3
.Egem B-

Moerkerke

2-6
14:30Staden A-Avelgem A4-4
.Ruddervoorde A-

Famkes WDM B

1-3
.

Zwevezele B

-FC Heist-

vrij: Koekelare

speeldag 14

zondag 01/12/2019

13:30Oudenburg-

Ruddervoorde A

1-3
13:45Koekelare-

Reningelst

1-5
14:00Egem B-

FC Heist

0-2
.De Ruiter-Cercelladies A0-0
.

Avelgem A

-Zonnebeke5-2
.Moerkerke-

Staden A

1-4
14:30Famkes WDM B-
Zwevezele B
-

vrij: Bredene A

speeldag 15

zaterdag 07/12/2019

19:00Reningelst-

Bredene A

1-2

zondag 08/12/2019

13:45Zonnebeke-Moerkerke1-1
14:00

FC Heist

-Famkes WDM B4-1
.

Cercelladies A

-Koekelare7-0
14:30Ruddervoorde A-De Ruiter2-2
.

Zwevezele B

-Oudenburg-
.

Staden A

-Egem B3-1

vrij: Avelgem A

speeldag 16

zaterdag 14/12/2019

19:00

Reningelst

-Avelgem A8-1

zondag 15/12/2019

14:00

FC Heist

-Oudenburg6-1
.

Cercelladies A

-Bredene A2-1
14:30

Famkes WDM B

-Egem B4-1
.

Ruddervoorde A

-Koekelare3-0
.

Zwevezele B

-De Ruiter-
15:00Zonnebeke-

Staden A

0-2

vrij: Moerkerke

speeldag 17

zondag 05/01/2020

13:30

Oudenburg

-Famkes WDM B1-0
13:45Koekelare-
Zwevezele B
-
14:00

Moerkerke

-Reningelst3-1
.De Ruiter-FC Heist2-2
.

Egem B

-Zonnebeke1-0
.Avelgem A-

Cercelladies A

2-3
14:30

Bredene A

-Ruddervoorde A5-0

vrij: Staden A

speeldag 18

zaterdag 11/01/2020

19:00

Reningelst

-Staden A3-2

zondag 12/01/2020

13:30

Oudenburg

-Egem B4-1
14:00

FC Heist

-Koekelare9-0
.

Cercelladies A

-Moerkerke7-2
14:30

Famkes WDM B

-De Ruiter3-1
.

Zwevezele B

-Bredene A-
.Ruddervoorde A-

Avelgem A

0-4

vrij: Zonnebeke

speeldag 19

zondag 19/01/2020

00:00Avelgem A-
Zwevezele B
-
13:45Zonnebeke-Reningelst1-1
.Koekelare-

Famkes WDM B

0-4
14:00

Moerkerke

-Ruddervoorde A3-1
.De Ruiter-

Oudenburg

1-2
14:30

Staden A

-Cercelladies A4-3
.

Bredene A

-FC Heist6-1

vrij: Egem B

speeldag 20

zondag 26/01/2020

00:00

Zwevezele B

-Moerkerke-
13:30

Oudenburg

-Koekelare7-0
14:00

FC Heist

-Avelgem A6-0
.De Ruiter-Egem B1-1
.

Cercelladies A

-Zonnebeke5-0F1
14:30Ruddervoorde A-

Staden A

0-5F1
.Famkes WDM B-

Bredene A

0-3

vrij: Reningelst

speeldag 21

zondag 02/02/2020

00:00Staden A-
Zwevezele B
-
14:00Moerkerke-FC Heist1-1
14:15Koekelare-

De Ruiter

1-9
14:30Avelgem A-

Famkes WDM B

0-4
.Egem B-

Reningelst

0-3
15:00

Bredene A

-Oudenburg6-2

woensdag 08/04/2020

00:00Zonnebeke-Ruddervoorde A-PP

vrij: Cercelladies A

speeldag 22

zondag 09/02/2020

00:00

Zwevezele B

-Zonnebeke-

zondag 01/03/2020

14:00

Oudenburg

-Avelgem A5-2
.

Cercelladies A

-Reningelst5-1
.

FC Heist

-Staden A5-1
14:15Koekelare-

Egem B

0-5F1
15:00

Famkes WDM B

-Moerkerke3-2

maandag 13/04/2020

00:00De Ruiter-Bredene A-PP

vrij: Ruddervoorde A

speeldag 23

zaterdag 15/02/2020

19:00

Reningelst

-Ruddervoorde A3-2

zondag 16/02/2020

14:00

Moerkerke

-Oudenburg2-0
14:30Avelgem A-

De Ruiter

2-5
.

Egem B

-Cercelladies A5-1
15:00Staden A-

Famkes WDM B

0-2
.

Bredene A

-Koekelare5-0F1

maandag 13/04/2020

00:00Zonnebeke-FC Heist-PP

vrij: Zwevezele B

speeldag 24

zondag 23/02/2020

00:00

Zwevezele B

-Reningelst-
14:00Oudenburg-Staden A3-3
14:15Koekelare-

Avelgem A

0-8
14:30De Ruiter-

Moerkerke

1-3
15:00

Ruddervoorde A

-Cercelladies A1-0
.Famkes WDM B-

Zonnebeke

1-2
.

Bredene A

-Egem B7-1

vrij: FC Heist

speeldag 25

zaterdag 07/03/2020

19:00Reningelst-

FC Heist

0-4

zondag 08/03/2020

00:00Cercelladies A-
Zwevezele B
-
14:00

Moerkerke

-Koekelare5-0F1
14:30Avelgem A-

Bredene A

0-5F1
.

Egem B

-Ruddervoorde A3-0
15:00

Staden A

-De Ruiter6-0

woensdag 01/04/2020

00:00Zonnebeke-Oudenburg-PP

vrij: Famkes WDM B

speeldag 26

zondag 15/03/2020

00:00

Zwevezele B

-Ruddervoorde A-
.FC Heist-Cercelladies A-PP
.Koekelare-Staden A-PP
.Avelgem A-Egem B-PP
.De Ruiter-Zonnebeke-PP
.Famkes WDM B-Reningelst-PP
.Bredene A-Moerkerke-PP

vrij: Oudenburg

speeldag 27

zondag 22/03/2020

00:00Egem B-
Zwevezele B
-PP
.Reningelst-Oudenburg-PP
.Zonnebeke-Koekelare-PP
.Moerkerke-Avelgem A-PP
.Cercelladies A-Famkes WDM B-PP
.Ruddervoorde A-FC Heist-PP
.Staden A-Bredene A-PP

vrij: De Ruiter

speeldag 28

zondag 29/03/2020

00:00FC Heist-
Zwevezele B
-PP
.Avelgem A-Staden A-PP
.Bredene A-Zonnebeke-PP
.De Ruiter-Reningelst-PP
.Oudenburg-Cercelladies A-PP
.Famkes WDM B-Ruddervoorde A-PP
.Moerkerke-Egem B-PP

vrij: Koekelare

speeldag 29

zondag 05/04/2020

00:00

Zwevezele B

-Famkes WDM B-
.Reningelst-Koekelare-PP
.Zonnebeke-Avelgem A-PP
.FC Heist-Egem B-PP
.Cercelladies A-De Ruiter-PP
.Staden A-Moerkerke-PP
.Ruddervoorde A-Oudenburg-PP

vrij: Bredene A

speeldag 30

zondag 19/04/2020

00:00Oudenburg-
Zwevezele B
-
.Egem B-Staden A-PP
.Moerkerke-Zonnebeke-PP
.Bredene A-Reningelst-PP
.Koekelare-Cercelladies A-PP
.De Ruiter-Ruddervoorde A-PP
.Famkes WDM B-FC Heist-PP

vrij: Avelgem A

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

22/22

1

2

3

4

5

6

7

Bredene A*56,5717,81+61,8178,578,38+18,8629,33
2.xFC Heist*55,5217,81+56,5780,677,33+14,6729,33
3.xFamkes WDM B4313+26547+1934
4.xReningelst*39,8112,57+10,4853,435,24+2,1020,95
5.xStaden A*37,7111,52+16,7660,765,24+5,2426,19
6.xMoerkerke*36,6710,48+16,7658,675,24+7,3336,67
7.xEgem B3611+11534024
8.xOudenburg3511+9584-818
9.xCercelladies A*28,298,38+8,3851,332,10-9,4315,71
10.xRuddervoorde A*226,29-12,5732,483,14-10,4812,57
11.xDe Ruiter*17,814,19-15,7141,902,10-12,5725,14
12.xAvelgem A164-38422-1824
13.xZonnebeke(4*)14,673,67-52,5626,892,44-35,4413,44
14.xKoekelare00-10170-541
15.xZwevezele B0000000

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden