www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 24/10/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 1ste Provinciale

zondag 11/10/2020

12:45

Ladies Oudenburg A

-Menen United11 -3
13:30

Cercelladies A

-Wevelgem6 -0
14:00

FC Heist

-Harelbeke A6 -2
.Damme-

Famkes WDM B

2 -3
14:30Ruddervoorde-

Reningelst A

0-3
.

Avelgem A

-De Ruiter6 -3
15:00

Staden A

-Dadizele4 -2
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/28

1.FC Heist1512
2.Reningelst A1512
3.Staden A129.-2(3)
4.Egem B*99
5.Cercelladies A99
6.Ladies Oudenburg A96
7.Ruddervoorde96-1.(3)
8.Famkes WDM B*99.4
9.Damme66.-4(3)
10.Avelgem A66-3.(3)
11.Wevelgem*33
12.Harelbeke A111.
13.Menen United11
14.Dadizele*00.2
15.De Ruiter*003.
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

West-Vlaanderen : 1ste Provinciale --> Reningelst A

Harelbeke A

2.Zo-13/09/2014:30Egem B-Harelbeke A4 -20012
3.Zo-20/09/2017:00Harelbeke A-Staden A0 -20013
4.Zo-27/09/2015:00Menen United-Harelbeke A5 -51111
5.Zo-04/10/2017:00Harelbeke A-Ruddervoorde2 -40112
6.Zo-11/10/2014:00FC Heist-Harelbeke A6 -20112
7.Zo-18/10/2017:00Harelbeke A-

Reningelst A

-PP.12
8.Zo-25/10/2012:45Ladies Oudenburg A-Harelbeke A -PP.
9.Zo-01/11/2017:00Harelbeke A-Dadizele -PP.
1.Wo-11/11/2015:00Harelbeke A-Avelgem A -PP.
11.Zo-15/11/2017:00Harelbeke A-De Ruiter -PP.
12.Ma-09/05/2200:00Cercelladies A-Harelbeke A -.
13.Di-10/05/2200:00Harelbeke A-Famkes WDM B -.
14.Wo-11/05/2200:00Harelbeke A-Damme -.
15.Do-12/05/2200:00Wevelgem-Harelbeke A -.
16.Vr-13/05/2200:00Avelgem A-Harelbeke A -.
17.Za-14/05/2200:00Harelbeke A-Egem B -.
18.Zo-15/05/2200:00Staden A-Harelbeke A -.
19.Ma-16/05/2200:00Harelbeke A-Menen United -.
20.Di-17/05/2200:00Ruddervoorde-Harelbeke A -.
21.Wo-18/05/2200:00Harelbeke A-FC Heist -.
22.Do-19/05/2200:00

Reningelst A

-Harelbeke A -.
23.Vr-20/05/2200:00Harelbeke A-Ladies Oudenburg A -.
24.Za-21/05/2200:00Dadizele-Harelbeke A -.
26.Ma-23/05/2200:00De Ruiter-Harelbeke A -.
27.Di-24/05/2200:00Harelbeke A-Cercelladies A -.
28.Wo-25/05/2200:00Famkes WDM B-Harelbeke A -.
29.Do-26/05/2200:00Damme-Harelbeke A -.
30.Vr-27/05/2200:00Harelbeke A-Wevelgem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Reningelst A

2.Zo-13/09/2013:30Cercelladies A-

Reningelst A

2 -4

3

33
3.Za-19/09/2019:00

Reningelst A

-Damme4 -2

3

65
4.Zo-27/09/2014:30Avelgem A-

Reningelst A

2 -10

3

91
5.Za-03/10/2019:00

Reningelst A

-Staden A2 -0

3

122
6.Zo-11/10/2014:30Ruddervoorde-

Reningelst A

0 -3

3

152
7.Zo-18/10/2017:00Harelbeke A-

Reningelst A

-PP.2
8.Za-24/10/2019:00

Reningelst A

-Dadizele -PP.
9.Zo-01/11/2014:00De Ruiter-

Reningelst A

-PP.
10.Za-07/11/2019:00

Reningelst A

-Famkes WDM B -PP.
11.Zo-15/11/2014:30Wevelgem-

Reningelst A

-PP.
12.Ma-09/05/2200:00

Reningelst A

-Egem B -.
13.Di-10/05/2200:00Menen United-

Reningelst A

-.
14.Wo-11/05/2200:00

Reningelst A

-FC Heist -.
15.Do-12/05/2200:00Ladies Oudenburg A-

Reningelst A

-.
17.Za-14/05/2200:00

Reningelst A

-Cercelladies A -.
18.Zo-15/05/2200:00Damme-

Reningelst A

-.
19.Ma-16/05/2200:00

Reningelst A

-Avelgem A -.
20.Di-17/05/2200:00Staden A-

Reningelst A

-.
21.Wo-18/05/2200:00

Reningelst A

-Ruddervoorde -.
22.Do-19/05/2200:00

Reningelst A

-Harelbeke A -.
23.Vr-20/05/2200:00Dadizele-

Reningelst A

-.
24.Za-21/05/2200:00

Reningelst A

-De Ruiter -.
25.Zo-22/05/2200:00Famkes WDM B-

Reningelst A

-.
26.Ma-23/05/2200:00

Reningelst A

-Wevelgem -.
27.Di-24/05/2200:00Egem B-

Reningelst A

-.
28.Wo-25/05/2200:00

Reningelst A

-Menen United -.
29.Do-26/05/2200:00FC Heist-

Reningelst A

-.
30.Vr-27/05/2200:00

Reningelst A

-Ladies Oudenburg A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/14)

1Egem B9+11
2Ladies Oudenburg A9+10
3FC Heist9+10
4Cercelladies A6+8
5Famkes WDM B*6+5
6Reningelst A*6+4
7Staden A*6+3
8Damme3+3
9Ruddervoorde*3+2
10Avelgem A3-12
11Menen United1-11
12Wevelgem**0-2
13Dadizele*0-3
14De Ruiter**0-3
15Harelbeke A*0-4

alle wedstrijden (5/28)

1FC Heist15+21
2Reningelst A15+17
3Staden A12+10
4Egem B*9+8
5Cercelladies A9+6
6Ladies Oudenburg A9+5
7Ruddervoorde9+4
8Famkes WDM B*9+3
9Damme6+4
10Avelgem A6-16
11Wevelgem*3-7
12Harelbeke A1-10
13Menen United1-24
14Dadizele*0-10
15De Ruiter*0-11

uitwedstrijden (3/14)

1Reningelst A9+13
2FC Heist*6+11
3Staden A6+7
4Ruddervoorde6+2
5Damme*3+1
6Cercelladies A*3-2
7Famkes WDM B*3-2
8Avelgem A*3-4
9Wevelgem3-5
10Harelbeke A1-6
11Egem B**0-3
12Ladies Oudenburg A*0-5
13Dadizele*0-7
14De Ruiter0-8
15Menen United*0-13