www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 24/10/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 1ste Provinciale

zondag 11/10/2020

12:45

Ladies Oudenburg A

-Menen United11 -3
13:30

Cercelladies A

-Wevelgem6 -0
14:00

FC Heist

-Harelbeke A6 -2
.Damme-

Famkes WDM B

2 -3
14:30Ruddervoorde-

Reningelst A

0-3
.

Avelgem A

-De Ruiter6 -3
15:00

Staden A

-Dadizele4 -2
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/28

1.FC Heist1512.4
2.Reningelst A1512-4.(0)
3.Staden A129
4.Egem B*99.2
5.Cercelladies A99
6.Ladies Oudenburg A96
7.Ruddervoorde96
8.Famkes WDM B*99.-1(0)
9.Damme66
10.Avelgem A66
11.Wevelgem*331.
12.Harelbeke A11
13.Menen United113.
14.Dadizele*00.-3(3)
15.De Ruiter*00-2.(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

West-Vlaanderen : 1ste Provinciale --> Damme

Wevelgem

2.Zo-13/09/2015:00Menen United-Wevelgem0 -2

3

35
3.Zo-20/09/2015:00Wevelgem-FC Heist4 -6037
4.Zo-27/09/2012:45Ladies Oudenburg A-Wevelgem3 -2039
6.Zo-11/10/2013:30Cercelladies A-Wevelgem6 -00311
7.Zo-18/10/2015:00Wevelgem-

Damme

-PP.11
8.Zo-25/10/2014:30Avelgem A-Wevelgem -PP.
9.Zo-01/11/2014:30Wevelgem-Staden A -PP.
10.Zo-08/11/2014:00Ruddervoorde-Wevelgem -PP.
1.Wo-11/11/2015:00Wevelgem-Egem B -PP.
11.Zo-15/11/2014:30Wevelgem-Reningelst A -PP.
12.Ma-09/05/2200:00Dadizele-Wevelgem -.
13.Di-10/05/2200:00Wevelgem-De Ruiter -.
14.Wo-11/05/2200:00Famkes WDM B-Wevelgem -.
15.Do-12/05/2200:00Wevelgem-Harelbeke A -.
16.Vr-13/05/2200:00Egem B-Wevelgem -.
17.Za-14/05/2200:00Wevelgem-Menen United -.
18.Zo-15/05/2200:00FC Heist-Wevelgem -.
19.Ma-16/05/2200:00Wevelgem-Ladies Oudenburg A -.
21.Wo-18/05/2200:00Wevelgem-Cercelladies A -.
22.Do-19/05/2200:00

Damme

-Wevelgem -.
23.Vr-20/05/2200:00Wevelgem-Avelgem A -.
24.Za-21/05/2200:00Staden A-Wevelgem -.
25.Zo-22/05/2200:00Wevelgem-Ruddervoorde -.
26.Ma-23/05/2200:00Reningelst A-Wevelgem -.
27.Di-24/05/2200:00Wevelgem-Dadizele -.
28.Wo-25/05/2200:00De Ruiter-Wevelgem -.
29.Do-26/05/2200:00Wevelgem-Famkes WDM B -.
30.Vr-27/05/2200:00Harelbeke A-Wevelgem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Damme

2.Zo-13/09/2014:00

Damme

-Ruddervoorde1 -2009
3.Za-19/09/2019:00Reningelst A-

Damme

4 -20012
4.Zo-27/09/2014:00

Damme

-Dadizele6 -1

3

38
5.Zo-04/10/2014:30De Ruiter-

Damme

1 -4

3

66
6.Zo-11/10/2014:00

Damme

-Famkes WDM B2 -3069
7.Zo-18/10/2015:00Wevelgem-

Damme

-PP.9
8.Zo-25/10/2014:00

Damme

-Egem B -PP.
9.Zo-01/11/2014:30Menen United-

Damme

-PP.
10.Zo-08/11/2014:00

Damme

-FC Heist -PP.
1.Wo-11/11/2014:30Staden A-

Damme

-PP.
11.Zo-15/11/2012:45Ladies Oudenburg A-

Damme

-PP.
13.Di-10/05/2200:00Cercelladies A-

Damme

-.
14.Wo-11/05/2200:00Harelbeke A-

Damme

-.
15.Do-12/05/2200:00

Damme

-Avelgem A -.
16.Vr-13/05/2200:00

Damme

-Staden A -.
17.Za-14/05/2200:00Ruddervoorde-

Damme

-.
18.Zo-15/05/2200:00

Damme

-Reningelst A -.
19.Ma-16/05/2200:00Dadizele-

Damme

-.
20.Di-17/05/2200:00

Damme

-De Ruiter -.
21.Wo-18/05/2200:00Famkes WDM B-

Damme

-.
22.Do-19/05/2200:00

Damme

-Wevelgem -.
23.Vr-20/05/2200:00Egem B-

Damme

-.
24.Za-21/05/2200:00

Damme

-Menen United -.
25.Zo-22/05/2200:00FC Heist-

Damme

-.
26.Ma-23/05/2200:00

Damme

-Ladies Oudenburg A -.
28.Wo-25/05/2200:00

Damme

-Cercelladies A -.
29.Do-26/05/2200:00

Damme

-Harelbeke A -.
30.Vr-27/05/2200:00Avelgem A-

Damme

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/14)

1Egem B9+11
2Ladies Oudenburg A9+10
3FC Heist9+10
4Cercelladies A6+8
5Famkes WDM B*6+5
6Reningelst A*6+4
7Staden A*6+3
8Damme3+3
9Ruddervoorde*3+2
10Avelgem A3-12
11Menen United1-11
12Wevelgem**0-2
13Dadizele*0-3
14De Ruiter**0-3
15Harelbeke A*0-4

alle wedstrijden (5/28)

1FC Heist15+21
2Reningelst A15+17
3Staden A12+10
4Egem B*9+8
5Cercelladies A9+6
6Ladies Oudenburg A9+5
7Ruddervoorde9+4
8Famkes WDM B*9+3
9Damme6+4
10Avelgem A6-16
11Wevelgem*3-7
12Harelbeke A1-10
13Menen United1-24
14Dadizele*0-10
15De Ruiter*0-11

uitwedstrijden (3/14)

1Reningelst A9+13
2FC Heist*6+11
3Staden A6+7
4Ruddervoorde6+2
5Damme*3+1
6Cercelladies A*3-2
7Famkes WDM B*3-2
8Avelgem A*3-4
9Wevelgem3-5
10Harelbeke A1-6
11Egem B**0-3
12Ladies Oudenburg A*0-5
13Dadizele*0-7
14De Ruiter0-8
15Menen United*0-13