www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 29/03/20242023-2024, West-Vlaanderen-1: RENINGELST
Wedstrijden1 | Zo-24/09/23 | 14:00 | Heist - | Reningelst | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 0 | 10 | - |
2 | Za-30/09/23 | 19:00 | Reningelst - | Rumbeke | 6 - | 1 | | 3 | | 3 | 7 | |
3 | Za-07/10/23 | 19:30 | Waregem - | Reningelst | 1 - | 1 | | | 1 | 4 | 4 | |
4 | Za-14/10/23 | 19:00 | Reningelst - | Cerkelladies A | 2 - | 2 | | 1 | | 5 | 7 | |
5 | Za-21/10/23 | 18:00 | dNS Heule A - | Reningelst | 4 - | 1 | | | 0 | 5 | 8 | |
6 | Za-04/11/23 | 19:00 | Reningelst - | Egem A | 2 - | 0 | | 3 | | 8 | 7 | |
7 | Zo-12/11/23 | 13:00 | Avelgem A - | Reningelst | 0 - | 2 | | | 3 | 11 | 5 | |
9 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Menen United - | Reningelst | 0 - | 1 | | | 3 | 14 | 4 | |
10 | Za-02/12/23 | 19:00 | Reningelst - | Ruddervoorde | 6 - | 0 | | 3 | | 17 | 3 | |
11 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Ladies Harelbeke - | Reningelst | 2 - | 2 | | | 1 | 18 | 3 | |
12 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Bredene B - | Reningelst | 0 - | 1 | | | 3 | 21 | 2 | |
8 | Za-06/01/24 | 19:00 | Reningelst - | Damme | 0 - | 3 | | 0 | | 21 | 5 | |
13 | Za-13/01/24 | 19:00 | Reningelst - | Sint-Joris | 4 - | 1 | | 3 | | 24 | 3 | |
15 | Zo-28/01/24 | 15:00 | Rumbeke - | Reningelst | 0 - | 0 | | | 1 | 25 | 4 | |
16 | Za-03/02/24 | 19:00 | Reningelst - | Waregem | 3 - | 2 | | 3 | | 28 | 4 | |
14 | Vr-09/02/24 | 19:30 | Reningelst - | Heist | 5 - | 0 | F1 | 3 | | 31 | 4 | |
17 | Zo-18/02/24 | 13:00 | Cerkelladies A - | Reningelst | 1 - | 0 | | | 0 | 31 | 4 | |
19 | Zo-03/03/24 | 13:00 | Egem A - | Reningelst | 1 - | 0 | | | 0 | 31 | 6 | |
20 | Za-09/03/24 | 19:00 | Reningelst - | Avelgem A | 0 - | 0 | | 1 | | 32 | 6 | |
18 | Wo-13/03/24 | 20:00 | Reningelst - | dNS Heule A | 2 - | 5 | | 0 | | 32 | 6 | |
21 | Zo-17/03/24 | 14:00 | Damme - | Reningelst | 2 - | 0 | | | 0 | 32 | 6 | |
22 | Za-23/03/24 | 19:00 | Reningelst - | Menen United | 0 - | 0 | | 1 | | 33 | 6 | |
23 | Za-06/04/24 | 19:00 | Ruddervoorde - | Reningelst | - | | | | . | | | |
24 | Za-13/04/24 | 19:00 | Reningelst - | Ladies Harelbeke | - | | | . | | | | |
25 | Za-20/04/24 | 19:00 | Reningelst - | Bredene B | - | | | . | | | | |
26 | Zo-28/04/24 | 14:30 | Sint-Joris - | Reningelst | - | | | | . | | | |
Rangschikking(22/26) | 1 | dNS Heule A | | 66 | | 22 |
| 2 | Cerkelladies A | x | 51 | | 16 |
| 3 | Egem A | x | 48 | | 15 |
| 4 | Damme | x | 39 | | 12 |
| 5 | Rumbeke | x | 36 | | 11 |
⇒ | 6 | Reningelst | x | 33 | | 9 |
| 7 | Menen United | x | 30 | | 9 |
| 8 | Bredene B | x | 29 | | 9 |
| 9 | Avelgem A | x | 28 | | 8 |
| 10 | Waregem | x | 24 | | 7 |
| 11 | Heist | x | 23 | | 7 |
| 12 | Ladies Harelbeke | x | 19 | | 5 |
| 13 | Ruddervoorde | x | 12 | | 4 |
| 14 | Sint-Joris | x | 5 | | 1 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.